Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Kihaggya!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 662
Szarni voltam és nem esett gól. Ha Löfli EllenIktriad, akkor én AntiLöfli vagyok.
iktriad
Vszeg akkor elég sok AntiLöfli létezik, én is voltam szarni az 1. félidő folyamán, és nem akkor volt a gól 🙂
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Lloris-Kane...mintha Spurs edzés lenne 😀
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nat van, nat tú, szrí penaltiz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Dembelé sokat tett azert hogy mihamarabb jöjjön a helyére Coman
eaglesmcnabb
Nem feltétlen Vladimir a megoldás.
empty taxi
Ő Koman
csebi
krumpli burgonya 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csipkelli 3 991
Bohócbíró még bele is pózol 😀
De legalább megadta.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
semmi nem volt!
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
megadddtttaaaaaa, Klárikám!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Azért jó a VAR, mert így legalább van miről beszélni másnap
Peszinter Ferenc
Másnap? Másfél évig

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
TikiTakaSaka



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
faxomnak kell így visszaállni, jött is a tizi 😕
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Warrb keresett énektanárt, tessék!
Willie Parker
Que? Lemaradtam 😁
warr_b
Upamecano egy operaénekest alkalmaz, h jobban bírja tüdővel...szóval megvan a megoldás!
Willie Parker
Megdug egy operaénekest és jobban bírja tüdővel a pályán, érti a faszom.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Dembelé sokat tett azert hogy mihamarabb jöjjön a helyére Coman
eaglesmcnabb
Nem feltétlen Vladimir a megoldás.
empty taxi
Ő Koman

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Szarni voltam
iktriad
too much information
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
A franciák élő fekete falat húztak a kapujuk elé
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szarni voltam és nem esett gól. Ha Löfli EllenIktriad, akkor én AntiLöfli vagyok.
iktriad
Köszönjük, hogy életed ezen fontos eseményét, ilyen retorikus eszközökkel megosztottad velünk.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott

Sixo
Biztos a labgorbejuk nem metszette a vonalat a gol kamera szerint. Lesz is felvétel holnap kb a meccs után 20 órával …
csebi
A BBC belógott 7 centit

Szerk Mármint a grafikájuk szerint
Willie Parker
Nyugi a FIFA ezt is megmagyarázza

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Azért jó a VAR, mert így legalább van miről beszélni másnap
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szarni voltam és nem esett gól. Ha Löfli EllenIktriad, akkor én AntiLöfli vagyok.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Dembelé sokat tett azert hogy mihamarabb jöjjön a helyére Coman
eaglesmcnabb
Nem feltétlen Vladimir a megoldás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 662
Maguire kezdő volt? Lol
Nincs más?
shagi0206
Franciák feltűnően őt nem támadják le kb egyedül
csebi
Úgy vannak vele hogy így is szerencsétlen, ne gyötörjük még mi is? 😄
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301

Sixo
Biztos a labgorbejuk nem metszette a vonalat a gol kamera szerint. Lesz is felvétel holnap kb a meccs után 20 órával …
csebi
A BBC belógott 7 centit

Szerk Mármint a grafikájuk szerint

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Maguire kezdő volt? Lol
Nincs más?
shagi0206
Franciák feltűnően őt nem támadják le kb egyedül

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott

Sixo
Biztos a labgorbejuk nem metszette a vonalat a gol kamera szerint. Lesz is felvétel holnap kb a meccs után 20 órával …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 662
Maguire kezdő volt? Lol
Nincs más?