NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 868 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Köszi a 2-2 tippet Kampmannek
Gergőbácsi
Nem sok telim lett, de legalabb a donton sikerult

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
Drake akkor most ugye elbukta a misit?
Toto21
Mint a xart

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Ha itt gól lesz, azt valami full váratlan ember fogja szerezni. De Paul, vagy akár a most pályára lépő Fofana.
zacknorb
Thuram fogja eldönteni!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 217 — Vikings fan
Na megjöttek a favágók!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
A franciáknak nem kéne a büntetőkig hagyni, mert ott kevesebb esélyük lenne, mint ha most rendes körülmények között próbálnák eldönteni.
Kampman
Így hogy nincs aranygól már, simán mehetnének előre
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Drake akkor most ugye elbukta a misit?
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
újabb fehér-fekete csere 😊

amúgy a bíró sok aprót hibázik a franciák kárára (szerintem)
NB2
Igen foleg itt a vegen.
Elonyszabalyok meg ilyen apro szarok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha itt gól lesz, azt valami full váratlan ember fogja szerezni. De Paul, vagy akár a most pályára lépő Fofana.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Köszi a 2-2 tippet Kampmannek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
A franciáknak nem kéne a büntetőkig hagyni, mert ott kevesebb esélyük lenne, mint ha most rendes körülmények között próbálnák eldönteni.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
újabb fehér-fekete csere 😊

amúgy a bíró sok aprót hibázik a franciák kárára (szerintem)
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Innen már nincs olyan forgatókönyv hogy az argentínok jól jöjjenek ki
ozibozi
Talán a tizik, ha eljutnak addig… de már most a seggükön veszik a levegőt
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 217 — Vikings fan
Innen már nincs olyan forgatókönyv hogy az argentínok jól jöjjenek ki
ozibozi
De, ha nyernek.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Sárga minek a keritörpének...
kapitnono
Felesleges, nem fog kapni.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
94 óta nézem a vbket de ez lesz az első győztes akire azt mondom hogy nem érdemelte meg.
davemayer
Az a baj, hogy akkor nehéz olyan csapatot mondani, aki megérdemelte.

Ez egy ilyen vb volt, nagyon szoros/nincsen olyan csapat, aki végig villogott. Voltak jó teljesítmények, aztán a köv meccsen meg szenvedtek... sőt, lehet h 1-1 szép meccs az inkább jinx volt bizonyos csapatoknak (BRA, POR), aztán rögtön ki is estek...
Igor
Franciák nagyjából egyenletesen jól játszottak, néhol élvezhetően. De amire utalsz azt elfelejthetjük, a felszabadult tamadó foci ideje lejárt már, kb a 2014es német válogatott volt az utolsó amelyik még folyamatosan jatszva akarta megnyerni a tornát.

De egyébként igen, nincs olyan válogatott aki kiérdemelte maximálisan, de a francia áll hozzá legközelebb szvsz.
De ez az argentina? Ez?! A 0-0nal osztogatott 11esekkel, meg a kamu szarjaikkal?!
davemayer
Na Dave remélem ma kaptok eg 40-st ☺️🥴😉 (no offense 😊)
dande2
Te, őszinte leszek, kurvára nem izgat az idei Bears, pláne hogy direkt is szopunk már. Élvezzétek ki, védelem nem lesz úgyh Hurtsnek gála lesz.
davemayer
szerintem nyertek mert raktam magunkat mixen, de akkor argentinának is kell, mert direkt emiatt szórtam rájuk egy húszast 😀
eaglesmcnabb
Ja egyébként lehetnFields majd megfirkál minket, de annyira engem sem izgat. Mint ahog itt is elfogadom ha kikapunk.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Sárga minek a keritörpének...


több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Frodó elfáradt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
msot ez mi a kurva életért nem sárga?????
full visszahúzás és ez már a 2. amit nem adja meg az argentinnak!!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Innen már nincs olyan forgatókönyv hogy az argentínok jól jöjjenek ki
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Nehogy passzolj….
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
94 óta nézem a vbket de ez lesz az első győztes akire azt mondom hogy nem érdemelte meg.
davemayer
Az a baj, hogy akkor nehéz olyan csapatot mondani, aki megérdemelte.

Ez egy ilyen vb volt, nagyon szoros/nincsen olyan csapat, aki végig villogott. Voltak jó teljesítmények, aztán a köv meccsen meg szenvedtek... sőt, lehet h 1-1 szép meccs az inkább jinx volt bizonyos csapatoknak (BRA, POR), aztán rögtön ki is estek...
Igor
Franciák nagyjából egyenletesen jól játszottak, néhol élvezhetően. De amire utalsz azt elfelejthetjük, a felszabadult tamadó foci ideje lejárt már, kb a 2014es német válogatott volt az utolsó amelyik még folyamatosan jatszva akarta megnyerni a tornát.

De egyébként igen, nincs olyan válogatott aki kiérdemelte maximálisan, de a francia áll hozzá legközelebb szvsz.
De ez az argentina? Ez?! A 0-0nal osztogatott 11esekkel, meg a kamu szarjaikkal?!
davemayer
Na Dave remélem ma kaptok eg 40-st ☺️🥴😉 (no offense 😊)
dande2
Te, őszinte leszek, kurvára nem izgat az idei Bears, pláne hogy direkt is szopunk már. Élvezzétek ki, védelem nem lesz úgyh Hurtsnek gála lesz.
davemayer
szerintem nyertek mert raktam magunkat mixen, de akkor argentinának is kell, mert direkt emiatt szórtam rájuk egy húszast 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
franciáknak azért egy picit le kéne nyugodni, mert 1-2x úgy kitámadtak, hogy ha az argentinok higgadtabbak, egyet lőhettek volna itt a végén
NB2
Mindkét csapat megszerezhette volna a győztes gólt
ThundersNFL a Jobbágy
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQS9Pm4fcAE9H3OB0FSNvwlDVLK2atUOaA9Dg&usqp=CAU

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Remelem Camavinga eldonti!
Toca
A Tinininja teknőcös cowabunga?
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 769
Anyám, ez hazaadás, de az nem visszanézhető
slowmotion
Lemaradtam....ki adta haza
ThundersNFL a Jobbágy
Argentin védő 1méterről fekve, mert ha nem teszi a kipattanót bebassza a francia,de persze semmi..
kapitnono
Térddel adta haza, az nem számít hazaadásnak...
Bálesz
Inkább sípcsont volt
kapitnono
Szerintem kéz, tiszta tizi
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
franciáknak azért egy picit le kéne nyugodni, mert 1-2x úgy kitámadtak, hogy ha az argentinok higgadtabbak, egyet lőhettek volna itt a végén
NB2
Mindkét csapat megszerezhette volna a győztes gólt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018