NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Hajdúbé kinek szurkol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
FTC, magyar válogatott
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.
gabokocka
Teljesen felesleges a hatereket győzködni. Ha leszakadt volna Di Maria lába, akkor is az lenne, hogy szimulált. És ha az nincs, akkor már legalább 3-0 lenne a galloknak. Kapura sem lőttek? Sebaj. A tiziig kb át sem mentek a félpályán? Kit érdekel?
Bálesz
Ha nem a VB cím lenne a tét le sem fújták volna hanem egyszerűen továbbot int a spori

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hajdúbé kinek szurkol? 😊

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.
gabokocka
Teljesen felesleges a hatereket győzködni. Ha leszakadt volna Di Maria lába, akkor is az lenne, hogy szimulált. És ha az nincs, akkor már legalább 3-0 lenne a galloknak. Kapura sem lőttek? Sebaj. A tiziig kb át sem mentek a félpályán? Kit érdekel?
Bálesz
Igen, persze egyszerű ennyivel elintézni hogy hater, aztán jól van haladjunk. Nevetséges.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
A csoportkörben nem azért írtam, hogy Argentína össze fog állni az egyenes kieséses szakaszra és szerintem világbajnok lesz, mert eleve nekik drukkoltam volna (nem hozott lázba ez a katari vébé), hanem azért, mert úgy láttam, ők a legjobbak. Technikásak, gyorsak, taktikailag fegyelmezettek, fizikálisan is teljesen rendben vannak. Lehet utálni Messit és az argentinokat, de azt azért nehezen hiszem, hogy érdemtelenül nyerik a vébét (ha tényleg megnyerik).
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.
gabokocka
Teljesen felesleges a hatereket győzködni. Ha leszakadt volna Di Maria lába, akkor is az lenne, hogy szimulált. És ha az nincs, akkor már legalább 3-0 lenne a galloknak. Kapura sem lőttek? Sebaj. A tiziig kb át sem mentek a félpályán? Kit érdekel?
Bálesz
Moss össze mindent es ess túlzásba, proper Messi fan attitűd! Grat!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
94 óta nézem a vbket de ez lesz az első győztes akire azt mondom hogy nem érdemelte meg.
davemayer
Az a baj, hogy akkor nehéz olyan csapatot mondani, aki megérdemelte.

Ez egy ilyen vb volt, nagyon szoros/nincsen olyan csapat, aki végig villogott. Voltak jó teljesítmények, aztán a köv meccsen meg szenvedtek... sőt, lehet h 1-1 szép meccs az inkább jinx volt bizonyos csapatoknak (BRA, POR), aztán rögtön ki is estek...
Igor
Franciák nagyjából egyenletesen jól játszottak, néhol élvezhetően. De amire utalsz azt elfelejthetjük, a felszabadult tamadó foci ideje lejárt már, kb a 2014es német válogatott volt az utolsó amelyik még folyamatosan jatszva akarta megnyerni a tornát.

De egyébként igen, nincs olyan válogatott aki kiérdemelte maximálisan, de a francia áll hozzá legközelebb szvsz.
De ez az argentina? Ez?! A 0-0nal osztogatott 11esekkel, meg a kamu szarjaikkal?!
davemayer
A támadójátékuk itt-ott döcögött, ezt adom. Csak ugye itt is több csapategység van - de az ARG védelem viszont brilliáns volt, ezt sem lehet tagadni... és pont ez az a csapatrész, ami meg a franciáknál kicsit neccesebb volt, az egész vb-n.

Én viszonylag semleges vagyok a kérdésben, szóval nem szeretnék senkivel veszekedni, inkább maradok a szóvicceknél, meg a random megfigyeléseknél.
Igor
Brilliáns?! Mikor?
A szaudi 1-0rol 1-2nél vagy a holland 2-0ról 10 perc alatt 2-2nél? Ugyanmár
davemayer
A felsorolt hibák ellenére, ha az egész tornát nézed, mind a 7 meccset, még így is ők a legstabilabbak.
(A szaudi meccset/azt a 10 percet átaludták vagy lenézték az ellenfelet - aztán többet ezt nem követték el. A holland meccsen a Weghorst fejesnél lemaradták - a szabadrúgás kombót én nem varrom feltétlen a nyakukba, az inkább a hollandokat dicséri, sztem.)

De ennél érdemesebb picit alaposabban/részletesebben megnézni - hány lövést/helyzetet engedtek, mennyi xG-t (ma még úgyse sütötte el senki), beívelések hatékonysága... minden mutatóban elég jók, még úgy is, ha belevesszük ezt a két rövidzárlatot.
Igor
Aha, értem. Francia vedelemnél hany ily rövidzárlat volt?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.
gabokocka
Teljesen felesleges a hatereket győzködni. Ha leszakadt volna Di Maria lába, akkor is az lenne, hogy szimulált. És ha az nincs, akkor már legalább 3-0 lenne a galloknak. Kapura sem lőttek? Sebaj. A tiziig kb át sem mentek a félpályán? Kit érdekel?

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lássuk mit mutat a félidei elemzés!

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
94 óta nézem a vbket de ez lesz az első győztes akire azt mondom hogy nem érdemelte meg.
davemayer
Az a baj, hogy akkor nehéz olyan csapatot mondani, aki megérdemelte.

Ez egy ilyen vb volt, nagyon szoros/nincsen olyan csapat, aki végig villogott. Voltak jó teljesítmények, aztán a köv meccsen meg szenvedtek... sőt, lehet h 1-1 szép meccs az inkább jinx volt bizonyos csapatoknak (BRA, POR), aztán rögtön ki is estek...
Igor
Franciák nagyjából egyenletesen jól játszottak, néhol élvezhetően. De amire utalsz azt elfelejthetjük, a felszabadult tamadó foci ideje lejárt már, kb a 2014es német válogatott volt az utolsó amelyik még folyamatosan jatszva akarta megnyerni a tornát.

De egyébként igen, nincs olyan válogatott aki kiérdemelte maximálisan, de a francia áll hozzá legközelebb szvsz.
De ez az argentina? Ez?! A 0-0nal osztogatott 11esekkel, meg a kamu szarjaikkal?!
davemayer
A támadójátékuk itt-ott döcögött, ezt adom. Csak ugye itt is több csapategység van - de az ARG védelem viszont brilliáns volt, ezt sem lehet tagadni... és pont ez az a csapatrész, ami meg a franciáknál kicsit neccesebb volt, az egész vb-n.

Én viszonylag semleges vagyok a kérdésben, szóval nem szeretnék senkivel veszekedni, inkább maradok a szóvicceknél, meg a random megfigyeléseknél.
Igor
Brilliáns?! Mikor?
A szaudi 1-0rol 1-2nél vagy a holland 2-0ról 10 perc alatt 2-2nél? Ugyanmár
davemayer
A felsorolt hibák ellenére, ha az egész tornát nézed, mind a 7 meccset, még így is ők a legstabilabbak.
(A szaudi meccset/azt a 10 percet átaludták vagy lenézték az ellenfelet - aztán többet ezt nem követték el. A holland meccsen a Weghorst fejesnél lemaradtak - a szabadrúgás kombót én nem varrom feltétlen a nyakukba, az inkább a hollandokat dicséri, sztem.)

De ennél érdemesebb picit alaposabban/részletesebben megnézni - hány lövést/helyzetet engedtek, mennyi xG-t (ma még úgyse sütötte el senki), beívelések hatékonysága... minden mutatóban elég jók, még úgy is, ha belevesszük ezt a két rövidzárlatot.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com

Matthew99
🤮🤮🤮🤮
ThundersNFL a Jobbágy
Ez elég lufinak tűnik
FLZOLI
A franciák ebben is jobbak


Kampman
 www.youtube.com/watch?v=kEOqgmDzkB8
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Manning az ő computer-agyával nekem nem a született zseni mintapéldánya, ő biztos, hogy ezernyi órát seggelt, míg mindent tökéletesen megtanult.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Az lehet, de 0-0 lenne jó eséllyel.

Di maria bokája meg azért mozdul meg mert belerúgott a saját lábába baszki. Nevetséges, var-ral ezt megadni...
davemayer
Majd biztos lesznek a meccs után kockàzott videók, dembelé jobb lábát figyeld a sipivédő felett.
Bástya.
jobbágy#JC6
Te, most direkt baszakodsz velem? Mi a fasz bajod van?!

Amúgy ez nem az én véleményem volt hanem van der Vaart-e meg Pierre van Hooijdonk-é, tuti jobban láttad naluk meg értessz is hozzá. Nekem te többet ne reagálj, pláne ne ilyen bicskanyitogató odaszólogatással.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Nyugi elkezdtem nézni a döntőt, tegnap 0-33-nál kapcsolódtam be ez a 0-2 szinte semmi.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910

Matthew99
🤮🤮🤮🤮
ThundersNFL a Jobbágy
Ez elég lufinak tűnik
FLZOLI
A franciák ebben is jobbak

több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Én a született zsenik miatt szeretek sportot nézni. Ezért nálam Manning > Brady, Messi > CR.
Amellett hogy a munkamoráljukat nagyra tartom mindkét "jómunkásembernek".
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Manning minden csak nem született zseni.
FLZOLI
Melyik?
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én a született zsenik miatt szeretek sportot nézni. Ezért nálam Manning > Brady, Messi > CR.
Amellett hogy a munkamoráljukat nagyra tartom mindkét "jómunkásembernek".
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Manning minden csak nem született zseni.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.
gabokocka
Engedd el, a spori meg a franciák is le lettek fizetve
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Én a született zsenik miatt szeretek sportot nézni. Ezért nálam Manning > Brady, Messi > CR.
Amellett hogy a munkamoráljukat nagyra tartom mindkét "jómunkásembernek".
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a született zseni inkább Marino mint Manning

choose life
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Az lehet, de 0-0 lenne jó eséllyel.

Di maria bokája meg azért mozdul meg mert belerúgott a saját lábába baszki. Nevetséges, var-ral ezt megadni...
davemayer
Majd biztos lesznek a meccs után kockàzott videók, dembelé jobb lábát figyeld a sipivédő felett.
Bástya.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én a született zsenik miatt szeretek sportot nézni. Ezért nálam Manning > Brady, Messi > CR.
Amellett hogy a munkamoráljukat nagyra tartom mindkét "jómunkásembernek".

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Matthew99
🤮🤮🤮🤮
ThundersNFL a Jobbágy
Ez elég lufinak tűnik

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Tegnap 33-nál sem éreztem ennyire eldőltnek. De nem baj, Messi miatt megérdemlik, egyébként tényleg meccsről meccsre jobban játszottak.
Klaci79
Horvátok és ezt tizit eléggé hígfos kategória megadni ...
ThundersNFL a Jobbágy
A 11-es tényleg a wtf kategória volt, de egész felidoben jobban rúgták a bőrt.
Klaci79
Ezt továbbra sem értem miért WTF ez a 11-es.
Dembele hatulrol hozzaer Di Maria lábához, teljesen nyilvánvaló szabálytalanság.
Nem kell eltörni a lábát, hogy lefújják.
Ennél ezreszee gazabbak a kézrepattanó labdak, amit hol igy hol ugy itelnek meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!

Matthew99
🤮🤮🤮🤮

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.