Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.

Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.

Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
én nem háborodtam fel azon sem, más kérdés hogy ez a 2 dolog mennyire hasonlítható össze... (kazahok kvázi pénzért igazolták azokat a brazilokat)

Szerinted merre halad a magyar foci? Nem látom azokat a magyar fiatalokat akiket ez a köcsög honosítás kiszorít a válogatottból, te igen?!
Jogod van felháborodni a honosítás ellen de akkor mutasd meg az alternatívát (vagy ne várj semmi eredményt).
davemayer
Ja, mert az ukran es tarsai ingyen lennenek magyarok. 😀
Kicsit naivan gondolkodsz

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.

Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.

Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
én nem háborodtam fel azon sem, más kérdés hogy ez a 2 dolog mennyire hasonlítható össze... (kazahok kvázi pénzért igazolták azokat a brazilokat)

Szerinted merre halad a magyar foci? Nem látom azokat a magyar fiatalokat akiket ez a köcsög honosítás kiszorít a válogatottból, te igen?!
Jogod van felháborodni a honosítás ellen de akkor mutasd meg az alternatívát (vagy ne várj semmi eredményt).

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.

Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.

Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
azeriek voltak, nem?

de a katari kézi válogatottat is szidta mindenki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.

Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.

Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209

Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.
FLZOLI
A minőség jöhet ,de ilyen Vinicius féle bohócok ne.Meg nyilván aki bármilyen magyar gyökeret is feltud mutatni.
Amúgy hamár gyökér, akkor ottvan Gyökeres Viktor. Csatár.Fiatal.Angol2.Simán elférne.
De Haratin is erősítés lenne középre.
Kenny
Haratin Naggyal együtt elég ígéretesen hangzik, előttük Szoboszlai szerezne. Csak a védelemmel mi a fax lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209

Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.
FLZOLI
A minőség jöhet ,de ilyen Vinicius féle bohócok ne.Meg nyilván aki bármilyen magyar gyökeret is feltud mutatni.
Amúgy hamár gyökér, akkor ottvan Gyökeres Viktor. Csatár.Fiatal.Angol2.Simán elférne.
De Haratin is erősítés lenne középre.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209

Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209

Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
 index.hu/sport/futball/2020/02/11/4-0-s_verest_kapott_dzsudzsak_uj_csapata_komanektol_az_azsiai_bl-ben/

Méghogy nem játszanak a tehetségeink a BL-ben...🤫

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.
Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..

Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne
LoveSobri
ahelyett hogy a katari első osztályt néznéd
Negritis
Ahol a PSV 4-0s pofonnal mutatta meg Dzsudzsinak, hogy azert meg nincs a katari Real szintjen? ☹️

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.
Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..

Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne
LoveSobri
ahelyett hogy a katari első osztályt néznéd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ezekkel az Újpest-Fehérvár meccsekkel rendesen büntetni lehetne.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.
Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..

Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.
Stez
Pali burkoltan ki is mondta, hogy amíg Preetz ott van nem tervezi a visszatérést.
Kenny
Mondhatná ezt Ferguson Woodwardra, de jó lenne. Szerintem már aznap este Bobby Chalton dobná az elso molotov koktélt "szegény" házára 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.
Stez
Pali burkoltan ki is mondta, hogy amíg Preetz ott van nem tervezi a visszatérést.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ugrai ha akar játszani akkor steal.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀

Más:


A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀
LoveSobri
Pont azt néztem a képen, hogy az ügyvezető jobb kondiban van, mint Ugrai.

De lehet, hogy a tetkó-tinta az új doppingszer
Fast Willie
Kamu szakáll, borotvált szemöldök, melír, tetkó, fülbevaló, óra, minden megvan.
Megnyugodtam.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀

Más:


A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀
LoveSobri
Pont azt néztem a képen, hogy az ügyvezető jobb kondiban van, mint Ugrai.

De lehet, hogy a tetkó-tinta az új doppingszer
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀
LoveSobri
Nemzetbiztonság Bt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀

Más:


A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
újabb😊
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ismet-psv-szintu-klubhoz-kerultem-dzsudzsak-2747087
NB2
“Na végre! Már hiányoltam a napi zsuzsis cikket. PSV szintű csapathoz....az a.nyád p.csáját.....legfeljebb álmaidban, te rőzsebajszú ördögbütyök

😀😀😀DD
LoveSobri
El is olvastad a cikket vagy a nyilatkozatát vagy rögtön a clickbait címre megy megint a nyálverés?

Kb annyi van benne, hogy a klub ugyanoly profi színvonalon van és hasonló színvonalat biztosít a játékosainak mint a PSV.
Persze gondolom ez elképzelhetetlen és kurva Dzsudzsi már megint kamuzik...
Toca
Mondjuk azert nem, ez a nyilatkozat ujfent vicces szerintem is. 😀 Mondjuk en a radiobeszelgetest hallgattam meg, abban tobb reszlet van, meg az majd 30 perces beszelgetes. Es eleg rosen ramutat, hogy valami elkepeszto modon teves az onkepe.
Stez
Igen, a csáó retek gyenge mind PRban mind észben 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
újabb😊
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ismet-psv-szintu-klubhoz-kerultem-dzsudzsak-2747087
NB2
“Na végre! Már hiányoltam a napi zsuzsis cikket. PSV szintű csapathoz....az a.nyád p.csáját.....legfeljebb álmaidban, te rőzsebajszú ördögbütyök

😀😀😀DD
LoveSobri
El is olvastad a cikket vagy a nyilatkozatát vagy rögtön a clickbait címre megy megint a nyálverés?

Kb annyi van benne, hogy a klub ugyanoly profi színvonalon van és hasonló színvonalat biztosít a játékosainak mint a PSV.
Persze gondolom ez elképzelhetetlen és kurva Dzsudzsi már megint kamuzik...
Toca
Mondjuk azert nem, ez a nyilatkozat ujfent vicces szerintem is. 😀 Mondjuk en a radiobeszelgetest hallgattam meg, abban tobb reszlet van, meg az majd 30 perces beszelgetes. Es eleg rosen ramutat, hogy valami elkepeszto modon teves az onkepe.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
ha jobb az ügynöke zsuzsinak akár christian poulsen is lehetett volna belőle 😀
Negritis
Őt is leköpte volna Totti?

Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen
Sobri Jóska
Mondjuk nem ismerem személyesen de Brady elmehetett volna több pénzért, anno haloti ngata bevallottan lemondott a jobb pénzről, csak hogy maradhasson baltimoreban stb... és lehetne még sorolni NFL szinten..
eaglesmcnabb
Ne hasonlítsuk már a Soccert az NFL-hez. Pláne ne Bradyt hozzuk példának aki asszony révén is keres, előtte is keresett , egyéb cégeken is keres ráadásul HoF irányító aki kb reklámokból is megél.
És igen ha Dzsudzsinak azt mondta volna a Real feleannyi pénzért valszeg megy vagy bármelyik erős klub.
Neki Anzsinál / előtt volt/ lehetett volna lehetősége az hogy utána a pénzt választotta az meg személy preferencia.
Persze nem nagy sportoló és utalom hogy ezt adja el.
Toca
jó akkor a szarrá ekézett németh krisztián aki visszajött az nb2-es MTK-ba a görögöktől (de jó szezon volt, döntőig is vitt minket a kupában, kár hogy a döntőn már nem játszott), pedig biztos lett volna más opció, de ő lenyilatkozta hogy ha hazajön akkor csak az MTK...
Vagy a kis Sallói aki köztudottan kurva keveset keres/keresett a többiekhez képest, mégis maradt a KC-ben, elmondása szerint azért hogy fejlődni tudjon. Pl. nála sem gondolnám hogy ne férne be bármelyik magyar NB1es csapatba sokkal több pénzt keresve. . De nem minden a pénz.
Tudom, sok embernek csak a pénz számít, de pl. én is többet kereshetnék ha váltanék, ugyanúgy mint mindenki aki ugyanannál a multinál dolgozik legalább 3 éve, mégsem vált mindenki évente munkahelyet...
eaglesmcnabb
Szóval sem mondtam, hogy egyetértek Dzsudzsi döntésével sőt egy pénzhajhász kis Lambós nyominak gondolom, nekem csak az NFLes példák nem tetszenek 😀
Dzsudzsinak nincs esze és nem jó emberekre hallgat akárhányszor végig beszéljük idejutunk. Ja meg hogy álszet 😀
Toca
Nyilván az amerikai sztársportolók reklámbevételei is összehasonlíthatók egy magyar noname focistáéval...

Dzsudzsi maximum autóbontókat reklámozhatna, az profilba vág neki. (Mindettől függetlenül a kommunikációja nagyon gázos!)