Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Ja, mert az ukran es tarsai ingyen lennenek magyarok. 😀Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.én nem háborodtam fel azon sem, más kérdés hogy ez a 2 dolog mennyire hasonlítható össze... (kazahok kvázi pénzért igazolták azokat a brazilokat)
Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.
Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
Szerinted merre halad a magyar foci? Nem látom azokat a magyar fiatalokat akiket ez a köcsög honosítás kiszorít a válogatottból, te igen?!
Jogod van felháborodni a honosítás ellen de akkor mutasd meg az alternatívát (vagy ne várj semmi eredményt).
davemayer
Kicsit naivan gondolkodsz
több mint 6 éve
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.én nem háborodtam fel azon sem, más kérdés hogy ez a 2 dolog mennyire hasonlítható össze... (kazahok kvázi pénzért igazolták azokat a brazilokat)
Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.
Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
Szerinted merre halad a magyar foci? Nem látom azokat a magyar fiatalokat akiket ez a köcsög honosítás kiszorít a válogatottból, te igen?!
Jogod van felháborodni a honosítás ellen de akkor mutasd meg az alternatívát (vagy ne várj semmi eredményt).
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.azeriek voltak, nem?
Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.
Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
Stez
de a katari kézi válogatottat is szidta mindenki
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nagyon szimpatikus es szeretheto magyar valogatott lehetne, mint a fradi es a kisvarda, a 11ben rohangal negy magyar. Aztan mehetnel interjuztatni meccs utan a jatekosokat, otbol negy melle meg pakolhatsz tolmacsot.Es akkor par eve ki volt akadva minden magyar szurkolo, amikor a kazah vagy melyik futsalvalogatott honositott negy brazilt, es ugy mentek selejtezore.
Amikor a magyar jar jol, hirtelen annyira mar nem problema. A lenyeg, hogy senki sem alszent.
több mint 6 éve
Haratin Naggyal együtt elég ígéretesen hangzik, előttük Szoboszlai szerezne. Csak a védelemmel mi a fax lesz...A minőség jöhet ,de ilyen Vinicius féle bohócok ne.Meg nyilván aki bármilyen magyar gyökeret is feltud mutatni.www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.
Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
FLZOLI
Amúgy hamár gyökér, akkor ottvan Gyökeres Viktor. Csatár.Fiatal.Angol2.Simán elférne.
De Haratin is erősítés lenne középre.
Kenny
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
A minőség jöhet ,de ilyen Vinicius féle bohócok ne.Meg nyilván aki bármilyen magyar gyökeret is feltud mutatni.www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.
Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
FLZOLI
Amúgy hamár gyökér, akkor ottvan Gyökeres Viktor. Csatár.Fiatal.Angol2.Simán elférne.
De Haratin is erősítés lenne középre.
több mint 6 éve
www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209Azért el tudnám viselni, hogy például az Ugrai féle elsőre szimpatikus és alázatos játékosok helyett mondjuk 10 Willi Orban szintű honosított játékos rohangálna a gyepen. Valószínűleg azt a 400 szavas szókincset (amiből persze 150 káromkodás), amivel a csapaton belül a hangadók (DB7) kommunikálnak hamar el tudnák sajátítani.
Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
Kenny
több mint 6 éve
www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-izraeli-kozeppalyas-kerult-az-mlsz-latoszogebe-2747209Szegény Rossi, már mindenbe kapaszkodik.
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/02/11/4-0-s_verest_kapott_dzsudzsak_uj_csapata_komanektol_az_azsiai_bl-ben/Méghogy nem játszanak a tehetségeink a BL-ben...🤫
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Ahol a PSV 4-0s pofonnal mutatta meg Dzsudzsinak, hogy azert meg nincs a katari Real szintjen? ☹️Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.ahelyett hogy a katari első osztályt néznéd
Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..
Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne
LoveSobri
Negritis
több mint 6 éve
Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.ahelyett hogy a katari első osztályt néznéd
Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..
Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne
LoveSobri
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ezekkel az Újpest-Fehérvár meccsekkel rendesen büntetni lehetne.
több mint 6 éve
Hát, nem épp a meggyőző jelzőt használnám Carillo eddigi munkásságára.Sír a labda.
Hétvégén is csalással nyertek..
Szerk: borzalmas amit művel mindkét csapat. Vallatni lehetne
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Mondhatná ezt Ferguson Woodwardra, de jó lenne. Szerintem már aznap este Bobby Chalton dobná az elso molotov koktélt "szegény" házára 😊Pali burkoltan ki is mondta, hogy amíg Preetz ott van nem tervezi a visszatérést.Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
Stez
Kenny
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Pali burkoltan ki is mondta, hogy amíg Preetz ott van nem tervezi a visszatérést.Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
Stez
több mint 6 éve
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas.Az ugye megvan, hogy az egvilagon semmi koze sincs az elkoltott penzhez? Nem o kerte a jatekosokat, nem dontott semmirol. Csak es kitarolag Preetz amokfutasan kopi a Hertha, miota eluldozte Dardait. Mert ot is az a fasz uldozte el. Csak mondom. Nem Klinsmann, nem is Dardai, nem is Covic volt a bibi. Preetz az.
Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
Tony Adams
több mint 6 éve
Klinsi nagy karakter, eltapsolt majd 80millát, majd lemond, amiért nem támogatja a vezetőség eléggé, de azért jelzi, visszaül a vezetőségi tagok közé.Szánalmas. Preetz jó nagy szarba került, de meg is érdemli.
több mint 6 éve
Kamu szakáll, borotvált szemöldök, melír, tetkó, fülbevaló, óra, minden megvan.Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...Pont azt néztem a képen, hogy az ügyvezető jobb kondiban van, mint Ugrai.
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀
Más:
A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀
LoveSobri
De lehet, hogy a tetkó-tinta az új doppingszer
Fast Willie
Megnyugodtam.
több mint 6 éve
Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...Pont azt néztem a képen, hogy az ügyvezető jobb kondiban van, mint Ugrai.
Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀
Más:
A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀
LoveSobri
De lehet, hogy a tetkó-tinta az új doppingszer
több mint 6 éve
Rőzsebajszú ördögbütyök.Nemzetbiztonság Bt.
Kész vagyok 😀
LoveSobri
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Toca egy kommentet másoltam be, ne ugorj már azonnal mindenre, mint gyöngytyúk a takonyra...Rőzsebajszú ördögbütyök.
Kész vagyok 😀
Más:

A honvéd igazolt egy pornósztárt 😀
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Igen, a csáó retek gyenge mind PRban mind észben 😀Mondjuk azert nem, ez a nyilatkozat ujfent vicces szerintem is. 😀 Mondjuk en a radiobeszelgetest hallgattam meg, abban tobb reszlet van, meg az majd 30 perces beszelgetes. Es eleg rosen ramutat, hogy valami elkepeszto modon teves az onkepe.El is olvastad a cikket vagy a nyilatkozatát vagy rögtön a clickbait címre megy megint a nyálverés?újabb😊“Na végre! Már hiányoltam a napi zsuzsis cikket. PSV szintű csapathoz....az a.nyád p.csáját.....legfeljebb álmaidban, te rőzsebajszú ördögbütyök”
www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ismet-psv-szintu-klubhoz-kerultem-dzsudzsak-2747087
NB2
😀😀😀DD
LoveSobri
Kb annyi van benne, hogy a klub ugyanoly profi színvonalon van és hasonló színvonalat biztosít a játékosainak mint a PSV.
Persze gondolom ez elképzelhetetlen és kurva Dzsudzsi már megint kamuzik...
Toca
Stez
több mint 6 éve
Mondjuk azert nem, ez a nyilatkozat ujfent vicces szerintem is. 😀 Mondjuk en a radiobeszelgetest hallgattam meg, abban tobb reszlet van, meg az majd 30 perces beszelgetes. Es eleg rosen ramutat, hogy valami elkepeszto modon teves az onkepe.El is olvastad a cikket vagy a nyilatkozatát vagy rögtön a clickbait címre megy megint a nyálverés?újabb😊“Na végre! Már hiányoltam a napi zsuzsis cikket. PSV szintű csapathoz....az a.nyád p.csáját.....legfeljebb álmaidban, te rőzsebajszú ördögbütyök”
www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ismet-psv-szintu-klubhoz-kerultem-dzsudzsak-2747087
NB2
😀😀😀DD
LoveSobri
Kb annyi van benne, hogy a klub ugyanoly profi színvonalon van és hasonló színvonalat biztosít a játékosainak mint a PSV.
Persze gondolom ez elképzelhetetlen és kurva Dzsudzsi már megint kamuzik...
Toca
több mint 6 éve
Nyilván az amerikai sztársportolók reklámbevételei is összehasonlíthatók egy magyar noname focistáéval...Szóval sem mondtam, hogy egyetértek Dzsudzsi döntésével sőt egy pénzhajhász kis Lambós nyominak gondolom, nekem csak az NFLes példák nem tetszenek 😀jó akkor a szarrá ekézett németh krisztián aki visszajött az nb2-es MTK-ba a görögöktől (de jó szezon volt, döntőig is vitt minket a kupában, kár hogy a döntőn már nem játszott), pedig biztos lett volna más opció, de ő lenyilatkozta hogy ha hazajön akkor csak az MTK...Ne hasonlítsuk már a Soccert az NFL-hez. Pláne ne Bradyt hozzuk példának aki asszony révén is keres, előtte is keresett , egyéb cégeken is keres ráadásul HoF irányító aki kb reklámokból is megél.ha jobb az ügynöke zsuzsinak akár christian poulsen is lehetett volna belőle 😀Őt is leköpte volna Totti?
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesenMondjuk nem ismerem személyesen de Brady elmehetett volna több pénzért, anno haloti ngata bevallottan lemondott a jobb pénzről, csak hogy maradhasson baltimoreban stb... és lehetne még sorolni NFL szinten..
Sobri Jóska
eaglesmcnabb
És igen ha Dzsudzsinak azt mondta volna a Real feleannyi pénzért valszeg megy vagy bármelyik erős klub.
Neki Anzsinál / előtt volt/ lehetett volna lehetősége az hogy utána a pénzt választotta az meg személy preferencia.
Persze nem nagy sportoló és utalom hogy ezt adja el.
Toca
Vagy a kis Sallói aki köztudottan kurva keveset keres/keresett a többiekhez képest, mégis maradt a KC-ben, elmondása szerint azért hogy fejlődni tudjon. Pl. nála sem gondolnám hogy ne férne be bármelyik magyar NB1es csapatba sokkal több pénzt keresve. . De nem minden a pénz.
Tudom, sok embernek csak a pénz számít, de pl. én is többet kereshetnék ha váltanék, ugyanúgy mint mindenki aki ugyanannál a multinál dolgozik legalább 3 éve, mégsem vált mindenki évente munkahelyet...
eaglesmcnabb
Dzsudzsinak nincs esze és nem jó emberekre hallgat akárhányszor végig beszéljük idejutunk. Ja meg hogy álszet 😀
Toca
Dzsudzsi maximum autóbontókat reklámozhatna, az profilba vág neki. (Mindettől függetlenül a kommunikációja nagyon gázos!)