Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Mi a fasznak kell történnie, hogy Balázst kivegye a kezdőből?
Miért nem lehet betenni a Holendert..

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
Nem, pont témába vág, ide az ima kell. 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
mindig jobb hogy ezen megy a téma mint a válogatottról 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na most nem védeni akarom a Jóskát, de nem támadott semmilyen hitet. A hitgyülit igen, de ammeg egy intézmény, nagyon nem egyenlő a hittel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 312 — #NoStress
Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják
flzoli
Ha szerinted egy kártékony szekta, amihez szabad akaratból csatlakozik valaki, akkor miért lenne suttyó húzás ezzel szembesíteni? Akkor ez erkölcsi kötelesség.
Valamint ha meghallgatod amit linkeltem, akkor megtudod belőle, hogy “a hit nem magánügy.”
És ha ez a saját direktívájuk, akkor ki vagy te, hogy ezt felülbíráld?
Sobri Jóska
Benned pon azt bírtam, hogy bár trollkodva, de mindig érveltél és a fórumtársak hsz-iben rejlő ellentmondásokat összegyúrva, labdaként visszadobtad nekik. Ezt sokan nehezen vagy egyáltalán nem viselték el, néha nekem is sok volt, de respektáltam, mert valamennyi igazság mindig volt benne.

JC6-tal kapcsolatban viszont amit művelsz, az szimpla beleállás valakibe, ami nem volt jellemző rád, sőt kvázi ez ellen küzdöttél eddig........
csi77
Egyetértek. Hatvan más témával tudnál példálózni, de komolyan rühes mód idegesítő, amikor ezzel kommentelsz. Mindenhol most már Legtöbben nem vagyunk hitgyüli fanok, de ne minden kommentre ezzel reflektálj már JC6-nál. A normál kommentjeid sokszor érdekelnek, de ezt engedd már el. Botrányos. Unalmas. Sok.
kristóf17
Nekem se tetszik az O1G név, mégse nyígok miatta hetente.
És attól, hogy sándoros az analógia, még helytálló.
Máté 7,3.



Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják
flzoli
Ha szerinted egy kártékony szekta, amihez szabad akaratból csatlakozik valaki, akkor miért lenne suttyó húzás ezzel szembesíteni? Akkor ez erkölcsi kötelesség.
Valamint ha meghallgatod amit linkeltem, akkor megtudod belőle, hogy “a hit nem magánügy.”
És ha ez a saját direktívájuk, akkor ki vagy te, hogy ezt felülbíráld?
Sobri Jóska
Benned pon azt bírtam, hogy bár trollkodva, de mindig érveltél és a fórumtársak hsz-iben rejlő ellentmondásokat összegyúrva, labdaként visszadobtad nekik. Ezt sokan nehezen vagy egyáltalán nem viselték el, néha nekem is sok volt, de respektáltam, mert valamennyi igazság mindig volt benne.

JC6-tal kapcsolatban viszont amit művelsz, az szimpla beleállás valakibe, ami nem volt jellemző rád, sőt kvázi ez ellen küzdöttél eddig........
csi77
Ezt visszautasítom, semmi személyes. Senkibe “nem álltam bele” soha.
Ha faszságot ír, akkor tekintettel kéne legyek arra, hogy hitgyülis? Ugyan...
Neki olyan példát hozok, amit könnyen érthet, ennyi. Másnak meg mást. Felesleges túlmisztifikálni.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják
flzoli
Ha szerinted egy kártékony szekta, amihez szabad akaratból csatlakozik valaki, akkor miért lenne suttyó húzás ezzel szembesíteni? Akkor ez erkölcsi kötelesség.
Valamint ha meghallgatod amit linkeltem, akkor megtudod belőle, hogy “a hit nem magánügy.”
És ha ez a saját direktívájuk, akkor ki vagy te, hogy ezt felülbíráld?
Sobri Jóska
Benned pon azt bírtam, hogy bár trollkodva, de mindig érveltél és a fórumtársak hsz-iben rejlő ellentmondásokat összegyúrva, labdaként visszadobtad nekik. Ezt sokan nehezen vagy egyáltalán nem viselték el, néha nekem is sok volt, de respektáltam, mert valamennyi igazság mindig volt benne.

JC6-tal kapcsolatban viszont amit művelsz, az szimpla beleállás valakibe, ami nem volt jellemző rád, sőt kvázi ez ellen küzdöttél eddig........
csi77
Egyetértek. Hatvan más témával tudnál példálózni, de komolyan rühes mód idegesítő, amikor ezzel kommentelsz. Mindenhol most már. Legtöbben nem vagyunk hitgyüli fanok, de ne minden kommentre ezzel reflektálj már JC6-nál. A normál kommentjeid sokszor érdekelnek, de ezt engedd már el. Botrányos. Unalmas. Sok.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 389 — Bears & Illinois fan
Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják
flzoli
Ha szerinted egy kártékony szekta, amihez szabad akaratból csatlakozik valaki, akkor miért lenne suttyó húzás ezzel szembesíteni? Akkor ez erkölcsi kötelesség.
Valamint ha meghallgatod amit linkeltem, akkor megtudod belőle, hogy “a hit nem magánügy.”
És ha ez a saját direktívájuk, akkor ki vagy te, hogy ezt felülbíráld?
Sobri Jóska
Benned pont azt bírtam, hogy bár trollkodva, de mindig érveltél és a fórumtársak hsz-iben rejlő ellentmondásokat összegyúrva, labdaként visszadobtad nekik. Ezt sokan nehezen vagy egyáltalán nem viselték el, néha nekem is sok volt, de respektáltam, mert valamennyi igazság mindig volt benne.

JC6-tal kapcsolatban viszont amit művelsz, az szimpla beleállás valakibe, ami nem volt jellemző rád, sőt kvázi ez ellen küzdöttél eddig........

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Sobri. De ha szépen megkérlek arra, hogy ne offold szét a soccer topikot (nem először, nem másodszor), vagy bármelyik másikat, te képtelen vagy rá, felnőtt emberként. Pedig másokat zavar, hiszen nem ide tartozik.
Persze privátban azért nem támadsz, mert senki nem látja.
Pedig te azt igényled. A figyelmet.

Nem tudod felfogni, hogy nem érdekel? Nem leszek tőle ideges, nyugodtan tudok aludni, nem jövök ide és kezdek el offolni tovább.

Ez a soccer topik, szeretem, mert sok jó dolgot olvasok itt. Én sem offolom szét a különböző topikokat a magánéleted bizonyos részleteivel.

Újra kérlek, ne offolj.
Köszi.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 312 — #NoStress
Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják
flzoli
Ha szerinted egy kártékony szekta, amihez szabad akaratból csatlakozik valaki, akkor miért lenne suttyó húzás ezzel szembesíteni? Akkor ez erkölcsi kötelesség.
Valamint ha meghallgatod amit linkeltem, akkor megtudod belőle, hogy “a hit nem magánügy.”
És ha ez a saját direktívájuk, akkor ki vagy te, hogy ezt felülbíráld?

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Függetlenül attól, hogy Hitgyüli szerintem is egy kártékony szekta, elég paraszt dolog állandóan a hitével cseszegetni a másikat. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, mondjon bármekkora hülyeséget is. Szerintem suttyó húzás utána oda nem illő témával visszavágni, tudván hogy az érzékeny pontja a másiknak...
Igazi NER módi ez, és akkor csodálkozunk, ha a vezetők ugyan ezt a proli stílust nyomják

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 312 — #NoStress
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
ozibozi
Nekem Rossi csak két dolog miatt nem szimpatikus.
Nem akar megtanulni magyarul.
Illetve, minden nyilatkozatában benyal az országnak. Legnagyobb kamu magyar evör.
O1G
Ezzel az erővel Németh Sándor is megtanulhatna magyarul, és lehedne gevézsbbé magyardalanabb a tájszólása és a mondadszergeszdése és jobban eldalálhadná a ragokad, tódalékokad.
A benyalásról meg:  www.youtube.com/watch?v=Zhrq6Y-ZYJk
Szerinted mit üzent?

És ajánlom figyelmedbe Máté 7,3-t.
Sobri Jóska
ezt az embert régen el kellett volna takarítani a magyar közéletből. Ritka kártékony alak.
Amadeus
Ne nekem mondd.

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
ozibozi
Nekem Rossi csak két dolog miatt nem szimpatikus.
Nem akar megtanulni magyarul.
Illetve, minden nyilatkozatában benyal az országnak. Legnagyobb kamu magyar evör.
O1G
Ezzel az erővel Németh Sándor is megtanulhatna magyarul, és lehedne gevézsbbé magyardalanabb a tájszólása és a mondadszergeszdése és jobban eldalálhadná a ragokad, tódalékokad.
A benyalásról meg:  www.youtube.com/watch?v=Zhrq6Y-ZYJk
Szerinted mit üzent?

És ajánlom figyelmedbe Máté 7,3-t.
Sobri Jóska
ezt az embert régen el kellett volna takarítani a magyar közéletből. Ritka kártékony alak.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 312 — #NoStress
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
ozibozi
Nekem Rossi csak két dolog miatt nem szimpatikus.
Nem akar megtanulni magyarul.
Illetve, minden nyilatkozatában benyal az országnak. Legnagyobb kamu magyar evör.
O1G
Ezzel az erővel Németh Sándor is megtanulhatna magyarul, és lehedne gevézsbbé magyardalanabb a tájszólása és a mondadszergeszdése és jobban eldalálhadná a ragokad, tódalékokad.
A benyalásról meg:  www.youtube.com/watch?v=Zhrq6Y-ZYJk
Szerinted mit üzent?

És ajánlom figyelmedbe Máté 7,3-t.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Lehet Egervári is hozta volna ezt a negyedik helyet. Végülis már akkor zsuzsi volt nála /is/ az öltöző hangadója. Eltelt közben egy 10-15 év, mit számít.
Bár Pintérből egy ilyen Jeff Fisher-es örök harmadik helyet simán kinéznék.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
ozibozi
Nekem Rossi csak két dolog miatt nem szimpatikus.
Nem akar megtanulni magyarul.
Illetve, minden nyilatkozatában benyal az országnak. Legnagyobb kamu magyar evör.

Persze le lehet hurrogni hogy megint fikázok, de ez az igazság. Minden egyes nyamvadt interjúban bizonygatja hogy ő mekkora magyar, a szurkolók az elsők, blablabla.
Nem papíron kell vállalni a felelősséget, meg felvenni a piros/fehér/zöld karkötőt, hanem pl tényleg kitenni a kutyaütőket a csapatból.
Vállalom a felelősséget. Aztán a kövi meccsen ugyanazok játszanak.
Óriási kamu a csávó.
O1G
egy olasz miért ne hordhatna piros-fehér-zöld karkötőt? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
ozibozi
Nekem Rossi csak két dolog miatt nem szimpatikus.
Nem akar megtanulni magyarul.
Illetve, minden nyilatkozatában benyal az országnak. Legnagyobb kamu magyar evör.

Persze le lehet hurrogni hogy megint fikázok, de ez az igazság. Minden egyes nyamvadt interjúban bizonygatja hogy ő mekkora magyar, a szurkolók az elsők, blablabla.
Nem papíron kell vállalni a felelősséget, meg felvenni a piros/fehér/zöld karkötőt, hanem pl tényleg kitenni a kutyaütőket a csapatból.
Vállalom a felelősséget. Aztán a kövi meccsen ugyanazok játszanak.
Óriási kamu a csávó.

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Csak egy kérdésem lenne, hogy. Pintér mesterrel, vagy Leekens mesterrel tudtunk volna jobb gólaránnyal végezni a negyedik helyen?
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
U-19
Magyarország - Horvátország 0-2
U-21
Magyarország - Horvátország 1-4
Felnőtt
Magyarország - Horvátország 0-3
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 038 — Whoops, looks like something went wrong.
Rossit azért nyugodtan elő lehet venni ezen a meccsen is, gyáva módon nyilatkozott már a meccs előtt is, de legalább a taktikát es a felkeszítést elrontotta. Persze lehet azzal jönni hogy az egyéni hibákkal nincs mit csinálni, de ha azt vered a fejébe a hülyének, hogy nem passzolgatsz hanem amerre állsz kirugod, akkor a gyp felfogású játékos megcsinálja. Nem kell túlgondolni ezt, mintha a szalagmunkat magyaraznad egy 4 osztályos embernek.

Ha sérült a fél csapat, idegenben egy nagy csapat ellen, akkor be kell tolni a buszt, előre 2 gyors ember és mehet a rombolás. Erre ugyan az a taktika mint eddig, csak más emberekkel. DB7 a szélen, még a szabikhoz sem tud nekifutni a lövéshez...

Gulácsit elővenni állandóan meg komolytalan, ékes példája a kössünk bele az élő fába is esete. A nyomorult megint kapott 3-at, ergo gyenge volt, ergo miatta kaptunk ki...
flzoli
DB7et én is néztem h baszki 2 lépésről végzi el ...

Félreértesz Gulaval kapcsolatban. Egyszerűen hiányoltam h úgy viselkedjen ahogy egy bundás ligás top kapus. Nem az ő nyakába varrtam.
csebi
Amugy itt kurva nagy bajok vannak a fejekkel, azt is megkockaztatom, hogy nem akarnak focizni es Rossi nyakaba is varnam ezt
ZoliMP
Ez szerintem teljesen eselytelen. Az andorrai eges, illetve a leekens-korszakban olyan alazast kaptak a szurkoloktol a jatekosok, hogy mar csak azert sem tojnak bele latvanyosan, mert lefogadom, hogy teljesen be vannak fosva. A szurkoloktol es a felsobb kortol egyarant, miutan nagyon jol tudja mindenki, hogy eleg akar egy szar meccs, aztan akar el is bucsuzhat valaki a valogatottol. Orokre.

Ez pedig boven tenyezo lehet akkor is, ha netan valamikor kulfoldrol terne haza valaki, de akkor is, ha alapbol itthon jatszik.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 467
Az olaszok zöld mezben, kemény.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 312 — #NoStress
Rossit azért nyugodtan elő lehet venni ezen a meccsen is, gyáva módon nyilatkozott már a meccs előtt is, de legalább a taktikát es a felkeszítést elrontotta. Persze lehet azzal jönni hogy az egyéni hibákkal nincs mit csinálni, de ha azt vered a fejébe a hülyének, hogy nem passzolgatsz hanem amerre állsz kirugod, akkor a gyp felfogású játékos megcsinálja. Nem kell túlgondolni ezt, mintha a szalagmunkat magyaraznad egy 4 osztályos embernek.

Ha sérült a fél csapat, idegenben egy nagy csapat ellen, akkor be kell tolni a buszt, előre 2 gyors ember és mehet a rombolás. Erre ugyan az a taktika mint eddig, csak más emberekkel. DB7 a szélen, még a szabikhoz sem tud nekifutni a lövéshez...

Gulácsit elővenni állandóan meg komolytalan, ékes példája a kössünk bele az élő fába is esete. A nyomorult megint kapott 3-at, ergo gyenge volt, ergo miatta kaptunk ki...
flzoli
DB7et én is néztem h baszki 2 lépésről végzi el ...

Félreértesz Gulaval kapcsolatban. Egyszerűen hiányoltam h úgy viselkedjen ahogy egy bundás ligás top kapus. Nem az ő nyakába varrtam.
csebi
Dardai stabjaba tartozott Nyilasi is..A romanok utan dzsudzsak mondta hogy Nyilasi tanacsolta neki, hogy fusson tavolabbrol a labdahoz, mert ugy tud nagyobb erot belerakni... a romanok ellen mikor lotte a golt. 3.mat lepett 😀

Amugy itt kurva nagy bajok vannak a fejekkel, azt is megkockaztatom, hogy nem akarnak focizni es Rossi nyakaba is varnam ezt
Neztem osszefoglalokat, bakker meg san marino sem hozott ossze ilyen szerencsetlen golokat a 9-0 -nal mint mi, de a tobbi kis csapatot is mondhatnam.
Jatsszanak ki, lojjenek 30 -rol bombat, de 3 ilyen hibat meg san marino, luxemburg sem csinal.

Lehet jonni , hogy ott a horvat pelda kovessuk. nekik nagy elonyuk van, mert a jugok baszott jok voltak. van hagyomany, en az mondom , hogy egy izlandot nezzuk meg inkabb.
ZoliMP
Na majd pont a magyaros gőg és (de) magóg fogja belátni, hogy a régmúlt sikereiből nem lehet alapozni semmire. Ugyan az a semmirekellő embertípus dolgozik (=lop) a fociban is mint a politikusok között, szóval addig dagonyáznak a posványban ameddig ki nem szárad 😊
flzoli
Sose szárad ki.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ranieri Sampdoria

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
 index.hu/sport/futball/2019/10/12/kiss_agoston_bielefeld_u19/

Érdekes cikk.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Lehet az sem ártana, hogy ha olyan fizetésért dolgoznának JÓ szakemberek az utánpótlásban, hogy az ne szoruljon rá a helyi zöldséges, vagy menedzser pár százezer forintjára, aki a szerencsétlen közepesen tehetséges, de legtöbbször full kretén gyerekén keresztül szeretné megvalósítani saját gyermekkori álmát. 😉
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 708 — Vikings fan
Rossit azért nyugodtan elő lehet venni ezen a meccsen is, gyáva módon nyilatkozott már a meccs előtt is, de legalább a taktikát es a felkeszítést elrontotta. Persze lehet azzal jönni hogy az egyéni hibákkal nincs mit csinálni, de ha azt vered a fejébe a hülyének, hogy nem passzolgatsz hanem amerre állsz kirugod, akkor a gyp felfogású játékos megcsinálja. Nem kell túlgondolni ezt, mintha a szalagmunkat magyaraznad egy 4 osztályos embernek.

Ha sérült a fél csapat, idegenben egy nagy csapat ellen, akkor be kell tolni a buszt, előre 2 gyors ember és mehet a rombolás. Erre ugyan az a taktika mint eddig, csak más emberekkel. DB7 a szélen, még a szabikhoz sem tud nekifutni a lövéshez...

Gulácsit elővenni állandóan meg komolytalan, ékes példája a kössünk bele az élő fába is esete. A nyomorult megint kapott 3-at, ergo gyenge volt, ergo miatta kaptunk ki...
flzoli
DB7et én is néztem h baszki 2 lépésről végzi el ...

Félreértesz Gulaval kapcsolatban. Egyszerűen hiányoltam h úgy viselkedjen ahogy egy bundás ligás top kapus. Nem az ő nyakába varrtam.
csebi
Dardai stabjaba tartozott Nyilasi is..A romanok utan dzsudzsak mondta hogy Nyilasi tanacsolta neki, hogy fusson tavolabbrol a labdahoz, mert ugy tud nagyobb erot belerakni... a romanok ellen mikor lotte a golt. 3.mat lepett 😀

Amugy itt kurva nagy bajok vannak a fejekkel, azt is megkockaztatom, hogy nem akarnak focizni es Rossi nyakaba is varnam ezt
Neztem osszefoglalokat, bakker meg san marino sem hozott ossze ilyen szerencsetlen golokat a 9-0 -nal mint mi, de a tobbi kis csapatot is mondhatnam.
Jatsszanak ki, lojjenek 30 -rol bombat, de 3 ilyen hibat meg san marino, luxemburg sem csinal.

Lehet jonni , hogy ott a horvat pelda kovessuk. nekik nagy elonyuk van, mert a jugok baszott jok voltak. van hagyomany, en az mondom , hogy egy izlandot nezzuk meg inkabb.
ZoliMP
Felesleges itt a sulikat / utánpótlás módszert nézni.
Amíg nem a neveléssel kezdik és azzal, hogy hogyan állj neki egy sportnak, hanem ha te focista vagy legyél 8 vagy 16 már te vagy a sztár és menő gyerek és azt hiszed mindenkit te húzták ki a seggedből addig itt nem lesz semmi.
Azt meg hogy hogyan kellene felépíteni egy 8-16ig egy játékost arra meg már 1 millió példa van, meg kishazankban is akad ( Szoboszlai).