Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Azért Hajdú B-t is bírom, mikor mondja, hogy vasárnap könnyebb ellenfél jön, meg gyengébb.
Basszus, mikor tanuljuk meg, hogy MI senkit sem nézhetünk le?
Emlékszem a kinti meccsen 0-0-nál és 1-2-nél is iszonyat meleg volt a pite.
Bár most itthon játsszunk, pokoli hangulat mégsem lesz...

ps.: eddig az összes zártkapus szabály-kikerülős meccsen, más országokban 3-4 ezer gyerek volt kint. Nálunk miért lehet 15 ezer?
O1G
Azért ne beszélj faszságokat, azerbajdzsán könnyebb lesz. Az nem lenézése az ellenfélnek, ha ténylegesen meghatározod a játékerejét. Vagy szerinted jobbak, mint a horvátok?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
tûzoltó
Persze nézheted így is. Én meg inkább mondom azt, hogy saját kezünkben van 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
tûzoltó
Nem, a horvát. Kérdés magukat akarják e kényeztetni vagy a szlovákokat. 😊
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Azért Hajdú B-t is bírom, mikor mondja, hogy vasárnap könnyebb ellenfél jön, meg gyengébb.
Basszus, mikor tanuljuk meg, hogy MI senkit sem nézhetünk le?
Emlékszem a kinti meccsen 0-0-nál és 1-2-nél is iszonyat meleg volt a pite.
Bár most itthon játsszunk, pokoli hangulat mégsem lesz...

ps.: eddig az összes zártkapus szabály-kikerülős meccsen, más országokban 3-4 ezer gyerek volt kint. Nálunk miért lehet 15 ezer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nem tudom mit vagyunk meglepődve, a VB ezüstérmes otthon simán leverte a világranglista hatvanadikat.

A nekünk fontos meccsen jó eredmény született, az azerieket meg kell verni akármilyen ocsmány meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsenk, hogy Giggs szar edzo, es semmihez sem tud kezdeni Walesszel, az o szetesesuk lehet a mi kulcsunk.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Amúgy azt mondja meg valaki, hogy a gyúró, orvos, vizesfiú, segédedző miért viselnek stoplist? Ez amolyan soccer szokás?
Gergőbácsi

2:56 😀 Többi is nagyon király 😀
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
amúgy nem azzal van gond, hogy kikapunk...így ne kapjunk ki...ez a 3 gól vicc volt

Az volt már, hogy Borkait a csapatba!! Ő Horvátországban mindig beveri 😉
Klaci79
Persze ez jogos, de jelen helyzetben szerintem mindegy, hogy így kaptunk ki, sőt lehet kicsit jót is fog tenni a csapatnak, hogy a média megmarja őket.

Ilyen szempontból jó, hogy most Azerbajdzsán jön, mert lehet javítani. A gond akkor lesz, ha nem tudunk otthon nyerni, de akkor meg kár is EB-ről beszélni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
amúgy nem azzal van gond, hogy kikapunk...így ne kapjunk ki...ez a 3 gól vicc volt

Az volt már, hogy Borkait a csapatba!! Ő Horvátországban mindig beveri 😉
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696
Ha a család egy alomból van, akkor nem lehet vesztes a találkozón. Így nem történt semmi csak a kölyök legyőzte a szülőt.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Ezért nem értem a kurva gyengét, horvátoktól 10 meccsből 9x kikapunk.
Egyértelmű, hogy a szlovákok elleni meccsen fog elmenni az EB, ha elmegy.

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Nem tudom mi a bajotok, mi is hasonló gólokat kaptunk ma. A kispályás sörfocin...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
és a végén a hollandok is benyomták a harmadikat. Észak-Írország lelkesen tartotta magát, de aztán kiütközött az osztálykülönbség.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
na, hollandok csak begyötörték a győztes gólt, az x2,95
meg a belgák is megtalálták a kilencediket.

nap vége azért befigyelt, a válogatott meccsekig -3 egységben voltam 32 egység játék mellett, a három meccs (cro-hun, bel-rsm, ned-nir) visszarántotta +2-re 38 egységből.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Történt azért ma jó is, Kleini nem játszhat vasárnap.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.
Kenny
a tizenegyes belerondíthatott volna, de az ilyen tipikusan az a meccs, amikor a második félidőben nem kell túl sok gólra számítani.
az első két gólhoz is nagy egyéni hibák kellettek.
slowmotion
Az a baj én elég közelről néztem végig anno a REAC-os bundasorozatot és lehet már automatikusan belelátok dolgokat oda ahol azok nincsenek is.
Mindegy, csak túl sok a gyanús körülmény.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.
Kenny
a tizenegyes belerondíthatott volna, de az ilyen tipikusan az a meccs, amikor a második félidőben nem kell túl sok gólra számítani.
az első két gólhoz is nagy egyéni hibák kellettek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Amúgy azt mondja meg valaki, hogy a gyúró, orvos, vizesfiú, segédedző miért viselnek stoplist? Ez amolyan soccer szokás?
Gergőbácsi
mert nem szeretik, ha a füvön nem stoplisban szaladgálnak
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.