Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
tûzoltó
Persze nézheted így is. Én meg inkább mondom azt, hogy saját kezünkben van 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
tûzoltó
Nem, a horvát. Kérdés magukat akarják e kényeztetni vagy a szlovákokat. 😊
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Azért Hajdú B-t is bírom, mikor mondja, hogy vasárnap könnyebb ellenfél jön, meg gyengébb.
Basszus, mikor tanuljuk meg, hogy MI senkit sem nézhetünk le?
Emlékszem a kinti meccsen 0-0-nál és 1-2-nél is iszonyat meleg volt a pite.
Bár most itthon játsszunk, pokoli hangulat mégsem lesz...

ps.: eddig az összes zártkapus szabály-kikerülős meccsen, más országokban 3-4 ezer gyerek volt kint. Nálunk miért lehet 15 ezer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nem tudom mit vagyunk meglepődve, a VB ezüstérmes otthon simán leverte a világranglista hatvanadikat.

A nekünk fontos meccsen jó eredmény született, az azerieket meg kell verni akármilyen ocsmány meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.
ervinator
Szóval nem saját kezünk...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsenk, hogy Giggs szar edzo, es semmihez sem tud kezdeni Walesszel, az o szetesesuk lehet a mi kulcsunk.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
tûzoltó
Ha a szlovákok nyernek idegenben, akkor megérdemlik, hogy kijussanak, de nem ez a papírforma.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Amúgy azt mondja meg valaki, hogy a gyúró, orvos, vizesfiú, segédedző miért viselnek stoplist? Ez amolyan soccer szokás?
Gergőbácsi

2:56 😀 Többi is nagyon király 😀
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
A "saját kezünkben a sorsunk"
...Szlovákiát nem számítva!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
amúgy nem azzal van gond, hogy kikapunk...így ne kapjunk ki...ez a 3 gól vicc volt

Az volt már, hogy Borkait a csapatba!! Ő Horvátországban mindig beveri 😉
Klaci79
Persze ez jogos, de jelen helyzetben szerintem mindegy, hogy így kaptunk ki, sőt lehet kicsit jót is fog tenni a csapatnak, hogy a média megmarja őket.

Ilyen szempontból jó, hogy most Azerbajdzsán jön, mert lehet javítani. A gond akkor lesz, ha nem tudunk otthon nyerni, de akkor meg kár is EB-ről beszélni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.
ervinator
amúgy nem azzal van gond, hogy kikapunk...így ne kapjunk ki...ez a 3 gól vicc volt

Az volt már, hogy Borkait a csapatba!! Ő Horvátországban mindig beveri 😉
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696
Ha a család egy alomból van, akkor nem lehet vesztes a találkozón. Így nem történt semmi csak a kölyök legyőzte a szülőt.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Kell egy bravúr Walesben és itthon hozni a kötelezőt az azeriek ellen, szóval saját kezünkben a sorsunk, amit szerintem mindenki aláírt volna előzetesen.

Horvátok más súlycsoport, felesleges ebből a meccsből nagy következtetéseket levonni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
Klaci79
Ezért nem értem a kurva gyengét, horvátoktól 10 meccsből 9x kikapunk.
Egyértelmű, hogy a szlovákok elleni meccsen fog elmenni az EB, ha elmegy.

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Nem tudom mi a bajotok, mi is hasonló gólokat kaptunk ma. A kispályás sörfocin...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?
ervinator
Igen
Amúgy szerintem magyar-horvát összevetésben ha az elején azt mondják 3 pont, mindenki aláírja
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Jól látom, hogyha a hátralévő 2 meccsünket megnyerjük és a Horvátok megverik a szlovákokat, akkor kint vagyunk az EB-n?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
és a végén a hollandok is benyomták a harmadikat. Észak-Írország lelkesen tartotta magát, de aztán kiütközött az osztálykülönbség.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
na, hollandok csak begyötörték a győztes gólt, az x2,95
meg a belgák is megtalálták a kilencediket.

nap vége azért befigyelt, a válogatott meccsekig -3 egységben voltam 32 egység játék mellett, a három meccs (cro-hun, bel-rsm, ned-nir) visszarántotta +2-re 38 egységből.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Történt azért ma jó is, Kleini nem játszhat vasárnap.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.
Kenny
a tizenegyes belerondíthatott volna, de az ilyen tipikusan az a meccs, amikor a második félidőben nem kell túl sok gólra számítani.
az első két gólhoz is nagy egyéni hibák kellettek.
slowmotion
Az a baj én elég közelről néztem végig anno a REAC-os bundasorozatot és lehet már automatikusan belelátok dolgokat oda ahol azok nincsenek is.
Mindegy, csak túl sok a gyanús körülmény.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.
Kenny
a tizenegyes belerondíthatott volna, de az ilyen tipikusan az a meccs, amikor a második félidőben nem kell túl sok gólra számítani.
az első két gólhoz is nagy egyéni hibák kellettek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Amúgy azt mondja meg valaki, hogy a gyúró, orvos, vizesfiú, segédedző miért viselnek stoplist? Ez amolyan soccer szokás?
Gergőbácsi
mert nem szeretik, ha a füvön nem stoplisban szaladgálnak
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
piros lap, tizi,over 3,5 mind mind 3 fölötti szorzó.Véletlen lenne?
Kenny
De Kenny, eleve teleszart gatyával mentek ki.
Ég és föld a különbség a két csapat között...
O1G
3-0-nál 10 ember ellen meg visszaállnak mikor szétfogadják online az over 3,5 meg 4,5 gólt.Ugye te sem hiszed, hogy ez tiszta meccs volt.

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Amúgy azt mondja meg valaki, hogy a gyúró, orvos, vizesfiú, segédedző miért viselnek stoplist? Ez amolyan soccer szokás?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.