Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

27 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
OFFICIAL: Harry Kane wins the European Golden Boot with most goals scored in top leagues. 👟✨

🥇 Harry Kane — 36 goals
🥈 Erling Haaland — 27 goals
🥉 Kylian Mbappé — 25 goals

28 napja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-t
Löfli
Ok, de mi újság a lapp másodosztâlyban? 😀 😀 😀
iktriad
Az nincs nekik, de válogatottjuk van, ahogy pl a székelyeknek vagy Kárpátaljának, vagy Dél-Oszétiának ☺️ A ConIFA-n is szoktak indulni, bár az utolsó kettőre nem kvalifikáltak, de 2006-ban meg is nyerték 😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-t
Löfli
Ok, de mi újság a lapp másodosztâlyban? 😀 😀 😀
28 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
nagylaza, főpohárnok
Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Az, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.
Számomra továbbra is: ???
nagylaza, főpohárnok
pedig egyszerű: még annál is többet elloptak, mint amennyit kinézel belőlük
Löfli
És a TAO-t még nem is említettem. (Ki tudja, mi van még, amiről nem is hallottam.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
nagylaza, főpohárnok
Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Az, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.
Számomra továbbra is: ???
nagylaza, főpohárnok
pedig egyszerű: még annál is többet elloptak, mint amennyit kinézel belőlük


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
nagylaza, főpohárnok
Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Az, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.
Számomra továbbra is: ???
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-t


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
nagylaza, főpohárnok
Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
A Serie A (csatár)minőségéről remek látkép, hogy Malen fél szezon alatt lőtt 14 góllal második a góllövőlistán.

Poloska vagyok.
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
a Sporting a portugál kupa döntőjében kikapott a másodosztályú Torreensétől.
deyell
Meg lett már énekelve Stopira győztesgólja

Poloska vagyok.
28 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark
a Sporting a portugál kupa döntőjében kikapott a másodosztályú Torreensétől.

built for this shit

28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szegény Milan 😥 ja bocs, nem ide


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Milan mindig kepes lejjebb adni. Siman elbasszak a BL spotot, ami ket honapja meg kb sima volt.
Stez
balfasz Milan 😀
remontada
már meg se lepődök
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Akkor ebből Roma-Como BL lett. Milan - Juve EL. 70 pontos 6. hely. Valami brutálisan erős volt magához képest a Serie A eleje. Ennyi ponttal minden bajnokságban BL helyen végeztek, de az elmúlt években a Serie A-ban is. 54 meg 57 pontokat szereztek PL-ben meg La Ligában a 6.ak. Nem is tudom mikor láttam ennyire erős Serie A-t utoljára. Elsőre a 20-21es jut eszembe, de talán még az sem.

28 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
ici pici Como menni BL 😊
28 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ott a BL 😁 Roma
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Fáraó búcsúzóul lő egy fix BLt jelentő gólt

Poloska vagyok.
28 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
balfasz Milan 😀
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Röfögött Vlahovic egyet. Inkább kettőt.

28 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Milan mindig kepes lejjebb adni. Siman elbasszak a BL spotot, ami ket honapja meg kb sima volt.

28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Juan Rodriguez góljával Como BL helyen

28 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Milan rosszul áll, tegyük oda.....!
28 napja
YoungZeeZee 9 836
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznek
Löfli
es megy a vb-re is
28 napja
YoungZeeZee 9 836
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.
Sixo
Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Klaci79
Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.
Sixo
ja hat latom torino - juve . nincs kerdes 😀
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!