Soccer
41 feliratkozó
27 napja
OFFICIAL: Harry Kane wins the European Golden Boot with most goals scored in top leagues. 👟✨🥇 Harry Kane — 36 goals
🥈 Erling Haaland — 27 goals
🥉 Kylian Mbappé — 25 goals
28 napja
Az nincs nekik, de válogatottjuk van, ahogy pl a székelyeknek vagy Kárpátaljának, vagy Dél-Oszétiának ☺️ A ConIFA-n is szoktak indulni, bár az utolsó kettőre nem kvalifikáltak, de 2006-ban meg is nyerték 😎2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-tOk, de mi újság a lapp másodosztâlyban? 😀 😀 😀
Löfli
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-tOk, de mi újság a lapp másodosztâlyban? 😀 😀 😀
Löfli
28 napja
És a TAO-t még nem is említettem. (Ki tudja, mi van még, amiről nem is hallottam.)pedig egyszerű: még annál is többet elloptak, mint amennyit kinézel belőlükAz, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
gabokocka
nagylaza, főpohárnok
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Számomra továbbra is: ???
nagylaza, főpohárnok
Löfli
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
28 napja
pedig egyszerű: még annál is többet elloptak, mint amennyit kinézel belőlükAz, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
gabokocka
nagylaza, főpohárnok
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Számomra továbbra is: ???
nagylaza, főpohárnok

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Az, hogy Kubatov lopott, alapvetés. (Elvégre fideszes, nem bújhat ki a bőréből.) De az 5 milliárdban nincsenek benne a magyar bajnoki és kupameccsek jegybevételei + közvetítési díjai, a szponzori pénzek, a Fradi-shopból befolyt lóvé és az a 7,2 milliárd, amit a Telex szerint „titkos kormányhatározattal” Orbánéktól kaptak.Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
gabokocka
nagylaza, főpohárnok
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
JC6 (Mr. Miele)
Számomra továbbra is: ???
28 napja
2016 után ismét a dél-afrikai Mamelodi Sundowns nyerte az afrikai BL-t

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Van egy kb 40 fős keret (tudom Stez, nem mindenki az egyes csapatban van és van aki kevesebbet keres, tudoooom), melynek a fele havi szinten 30-60k eurót keres.Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
gabokocka
nagylaza, főpohárnok
Ott az edző meg a stáb, akik nem sokkal kevesebbet. Vagy közel ennyit.
És ez csak a foci..
Vízilabda, kézi, minden egyéb, horror pénzek.
Ja és az 5 milliárdot felezd el, mert a másik fele bizony a zsebekbe került 😉
A Nepligetet fenntartani is horror, plusz szemben építkezés zajlik és mellette is van egy edző csarnok.
És minden szakosztály több helyszínt is bérel, mert rengeteg a sportoló.
Szerintem így hogy Kubiék rengeteget elloptak, elég minuszos a klub…
28 napja
A Serie A (csatár)minőségéről remek látkép, hogy Malen fél szezon alatt lőtt 14 góllal második a góllövőlistán.
Poloska vagyok.
28 napja
a Sporting a portugál kupa döntőjében kikapott a másodosztályú Torreensétől.Meg lett már énekelve Stopira győztesgólja
deyell
Poloska vagyok.
28 napja
a Sporting a portugál kupa döntőjében kikapott a másodosztályú Torreensétől.
built for this shit
28 napja
szegény Milan 😥 ja bocs, nem ide

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Milan mindig kepes lejjebb adni. Siman elbasszak a BL spotot, ami ket honapja meg kb sima volt.
Stez
balfasz Milan 😀már meg se lepődök
remontada
28 napja
Akkor ebből Roma-Como BL lett. Milan - Juve EL. 70 pontos 6. hely. Valami brutálisan erős volt magához képest a Serie A eleje. Ennyi ponttal minden bajnokságban BL helyen végeztek, de az elmúlt években a Serie A-ban is. 54 meg 57 pontokat szereztek PL-ben meg La Ligában a 6.ak. Nem is tudom mikor láttam ennyire erős Serie A-t utoljára. Elsőre a 20-21es jut eszembe, de talán még az sem.
28 napja
ici pici Como menni BL 😊
28 napja
Ott a BL 😁 Roma
28 napja
Fáraó búcsúzóul lő egy fix BLt jelentő gólt
Poloska vagyok.
28 napja
balfasz Milan 😀
28 napja
Milan mindig kepes lejjebb adni. Siman elbasszak a BL spotot, ami ket honapja meg kb sima volt.
28 napja
Na Milan rosszul áll, tegyük oda.....!
28 napja
YoungZeeZee
9 836
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznekes megy a vb-re is
Löfli
28 napja
YoungZeeZee
9 836
ja hat latom torino - juve . nincs kerdes 😀Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Sixo
Klaci79
Sixo
28 napja
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznek

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!