Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

28 napja
YoungZeeZee 9 836
a depor tutti feljuto
a malaga a 3. jelenleg es uti az elsot.
egy fordulo van hatra
 www.sofascore.com/football/team/malaga/2830#tab:standings
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy van
YoungZeeZee
Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.
28 napja
YoungZeeZee 9 836
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy van
28 napja
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.
Mikey
Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.
Klaci79
Asszem fb-ról:

·Brutális forgalom, pályazár, extra tankolás: ez várható a reptéren a BL döntő alattA május 29-31 közötti időszakban minden forgalmi rekord meg fog dőlni a repülőtéren.

A menetrend szerinti forgalom 420 körüli gépmozgás lesz azokon a napokon, erre jön még a döntő extra forgalma.

Várhatóan jóval 600 feletti gépmozgás (fel és leszállás együttesen) várható átlagosan.A legdurvább két nap a május 30 és május 31 lesz.

Az 1-es futópályát lezárják és repülőgép parkolónak fogják használni.

Minden érkező és induló forgalom a 2-es futópályát fogja használni.

A repülőtérre érkező, nem menetrend szerinti járatoknak lehetőleg az utasok kiszállítása után el kell hagyniuk a repülőteret, és át kell repülniük más repülőterekre.

Ferihegy ebben az időszakban nem jelölhető meg kitérő repülőtérként, nem lesznek oktatórepülések, gyakorlórepülések, katonai forgalom, légifotó, a kisgépes forgalom sem léphet be a repülőtér közvetlen környezetébe (kivéve mentő és rendőr).

A hatalmas forgalmi terhelés miatt számítani kell arra, hogy az érkezőknek várakozniuk kell, ezért a kiadott NOTAM ajánlja, hogy legalább 45 percnyi várakozásra tankoljanak a légitársaságok.

A döntő napján a cargo forgalom nem lesz.

Az éjszakai forgalomkorlátozás alól a hatósághoz benyújtott kérelemmel mentességet kérhetnek a légitársaságok. Az 1-es terminál újranyílik, innen indul majd több járat is.

A legnagyobb forgalmi terhelést a bevezető irányítás kapja valamint a toronyszolgálat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Tegnap este voltunk arrafelé, már most nagy a készülődés a stadion körül, és már a Hősök terén is építették a lelátókat, sátrakat. Biztos örülnek neki az egyszeri turisták, hogy már egy héttel a meccs előtt semmit nem látnak a térből.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.
Mikey
Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.
28 napja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
csebi
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.
deyell
konkretan ruhelli a Fradit.
Kenny
És érkezik még Janek is…
Sinisa
Kelénél nagyobb nyomorult kevés a foci körül.

28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 623 — Kinek mit intézett a kormánya
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Nekem nagyapám nagyon értékeli, mert így nem kell szenvednie, hogy ébren maradjon.

Poloska vagyok.
28 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Sunderland újoncként EL, nem rossz, legutóbb 18-19-ben a Wolvesnak sikerült ez
Löfli
Aztán majd hamar hasonló sorsra jutnak mint a Wolves.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Csak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏
dande2
Méltó lezárása volt egy méltatlan igénynek. Ha ebből a kezdőből 4-5 játékosnál több marad, jövőre is gáz lesz. Bár most időnként legalább látszik, hogy mit akartak játszani.
28 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
28 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
28 napja
topin New England Patriots 2 384
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
csebi
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.
deyell
konkretan ruhelli a Fradit.
Kenny
Ujabb pozitiv kinevezés akkor megint!🤭
zavi27
 index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgw

Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.

Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..

Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
topin
Mondjuk a facebookon a cikk alatt MP azt irja nem kapott negkeresest..
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 623 — Kinek mit intézett a kormánya
 index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgw

Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.

Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..

Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
topin
MP válasza:
Az Index hazudik, mint mindig. Nem kaptam semmilyen megkeresést.

Poloska vagyok.
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Sunderland újoncként EL, nem rossz, legutóbb 18-19-ben a Wolvesnak sikerült ez


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
topin New England Patriots 2 384
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
csebi
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.
deyell
konkretan ruhelli a Fradit.
Kenny
Ujabb pozitiv kinevezés akkor megint!🤭
zavi27
 index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgw

Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.

Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..

Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
28 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 623 — Kinek mit intézett a kormánya
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen

Poloska vagyok.
28 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha remèlem az Everton nem egyenlít.....tudom X esetén is megvan a benn maradás de azèrt az durva lenne így bent maradni (így is az....)
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
wikipedia szerint is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elképesztő hog Ricsi még pályán van, ilyen haszontalan palit, Tel-el együtt persze…és már tudja is az ember miért fenyeget a kiesés.
Na úgy látszik nem egyedül láttam így…

Szerkesztette: Klaci79