Soccer
41 feliratkozó
28 napja
YoungZeeZee
9 836
a depor tutti feljutoa malaga a 3. jelenleg es uti az elsot.
egy fordulo van hatra
www.sofascore.com/football/team/malaga/2830#tab:standings
28 napja
Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy vanÁhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
YoungZeeZee
28 napja
YoungZeeZee
9 836
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy vanÁhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
28 napja
Asszem fb-ról:Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Mikey
Klaci79
·Brutális forgalom, pályazár, extra tankolás: ez várható a reptéren a BL döntő alattA május 29-31 közötti időszakban minden forgalmi rekord meg fog dőlni a repülőtéren.
A menetrend szerinti forgalom 420 körüli gépmozgás lesz azokon a napokon, erre jön még a döntő extra forgalma.
Várhatóan jóval 600 feletti gépmozgás (fel és leszállás együttesen) várható átlagosan.A legdurvább két nap a május 30 és május 31 lesz.
Az 1-es futópályát lezárják és repülőgép parkolónak fogják használni.
Minden érkező és induló forgalom a 2-es futópályát fogja használni.
A repülőtérre érkező, nem menetrend szerinti járatoknak lehetőleg az utasok kiszállítása után el kell hagyniuk a repülőteret, és át kell repülniük más repülőterekre.
Ferihegy ebben az időszakban nem jelölhető meg kitérő repülőtérként, nem lesznek oktatórepülések, gyakorlórepülések, katonai forgalom, légifotó, a kisgépes forgalom sem léphet be a repülőtér közvetlen környezetébe (kivéve mentő és rendőr).
A hatalmas forgalmi terhelés miatt számítani kell arra, hogy az érkezőknek várakozniuk kell, ezért a kiadott NOTAM ajánlja, hogy legalább 45 percnyi várakozásra tankoljanak a légitársaságok.
A döntő napján a cargo forgalom nem lesz.
Az éjszakai forgalomkorlátozás alól a hatósághoz benyújtott kérelemmel mentességet kérhetnek a légitársaságok. Az 1-es terminál újranyílik, innen indul majd több járat is.
A legnagyobb forgalmi terhelést a bevezető irányítás kapja valamint a toronyszolgálat.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Tegnap este voltunk arrafelé, már most nagy a készülődés a stadion körül, és már a Hősök terén is építették a lelátókat, sátrakat. Biztos örülnek neki az egyszeri turisták, hogy már egy héttel a meccs előtt semmit nem látnak a térből.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Mikey
28 napja
Kelénél nagyobb nyomorult kevés a foci körül.És érkezik még Janek is…konkretan ruhelli a Fradit.amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
csebi
deyell
Kenny
Sinisa
28 napja
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
28 napja
Nekem nagyapám nagyon értékeli, mert így nem kell szenvednie, hogy ébren maradjon.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Poloska vagyok.
28 napja
Sunderland újoncként EL, nem rossz, legutóbb 18-19-ben a Wolvesnak sikerült ezAztán majd hamar hasonló sorsra jutnak mint a Wolves.
Löfli
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
Csak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏Méltó lezárása volt egy méltatlan igénynek. Ha ebből a kezdőből 4-5 játékosnál több marad, jövőre is gáz lesz. Bár most időnként legalább látszik, hogy mit akartak játszani.
dande2
28 napja
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
28 napja
Csak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏
28 napja
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
28 napja
Mondjuk a facebookon a cikk alatt MP azt irja nem kapott negkeresest..index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgwUjabb pozitiv kinevezés akkor megint!🤭konkretan ruhelli a Fradit.amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
csebi
deyell
Kenny
zavi27
Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.
Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..
Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
topin
28 napja
index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgwMP válasza:
Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.
Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..
Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
topin
Az Index hazudik, mint mindig. Nem kaptam semmilyen megkeresést.
Poloska vagyok.
28 napja
Sunderland újoncként EL, nem rossz, legutóbb 18-19-ben a Wolvesnak sikerült ez

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
index.hu/sport/2026/05/24/ferencvaros-magyar-peter-tisza-kapcsolatfelvetel-kubatov-gabor-fradi-ftc/?fbclid=Iwb21leASADrRjbGNrBIAObmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHl724ligJwWuSz84JFixMp85FLjp6GwmrGyg4qpO8eVOxF7wzjNa5ew3_WYN_aem_IlbO3eS5sd5LU5eMimevgwUjabb pozitiv kinevezés akkor megint!🤭konkretan ruhelli a Fradit.amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
csebi
deyell
Kenny
zavi27
Ez eleg szarul hangzik, hogy a focicsapatot meg a kezit meg kell menteni mestersegesen a tisza szerint is.
Konkretan nincs ra indok, mert ilyen alapon barkit fel lehet pumpalni..
Es akkor lehet a tovabbiakban pofazni MP reszerol hogy o mas lesz..
28 napja
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
28 napja
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
Poloska vagyok.
28 napja
Húha remèlem az Everton nem egyenlít.....tudom X esetén is megvan a benn maradás de azèrt az durva lenne így bent maradni (így is az....)
28 napja
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenwikipedia szerint is
KeyG

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!