Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

28 napja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
csebi
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.
deyell
konkretan ruhelli a Fradit.

28 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 851 — Sworn to the Dark
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
csebi
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.

built for this shit

28 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 903 — Lucas Scott
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
JC6 (Mr. Miele)
Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
28 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
29 napja
YoungZeeZee 9 836
olvasom h kereztest sem hivtak be.
letolt 42 meccset skociaban ami azert nem szar bajnoksag.
nem angolok vagyunk vagy nemetek h megengedjunk ilyeneket.
de persze az nb1felkeszit mindenre
29 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Dikk ez mi az isten? Elődöntősök vagyunk!

29 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 903 — Lucas Scott
Akkor nincs több ziccer? :/
Jughead
milyen ziccer?
YoungZeeZee
Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.
csebi
Reméljük ettől nem szűnik meg, lássuk be túl sokat nem adott hozzá.
Sixo
Hat én imádtam mikor éppen a Bayern emberezeserol volt szó vagy a PSG kíméletlen helyzetkihasznalasrol és akkor Attila jött is a parhuzammal az nb1bol 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Akkor nincs több ziccer? :/
Jughead
milyen ziccer?
YoungZeeZee
Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.
csebi
Reméljük ettől nem szűnik meg, lássuk be túl sokat nem adott hozzá.

29 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 903 — Lucas Scott
Akkor nincs több ziccer? :/
Jughead
milyen ziccer?
YoungZeeZee
Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
YoungZeeZee 9 836
Akkor nincs több ziccer? :/
Jughead
milyen ziccer?
29 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 750
Akkor nincs több ziccer? :/
29 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 903 — Lucas Scott
Kane 51 meccs idén, 59 gól a mai mesterhármasával.
Sixo
Én 61t számoltam …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
YoungZeeZee 9 836
jo focistanak lenni a lengyeleknel.
jo itt bajnokot avatnak, de mas korabbi meccseken is fasza hangulat kulturalt kornyezet.
 www.youtube.com/watch?v=OwzV47Tu2sU
29 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keane jó eséllyel Celtic.
Kenny
Az kínos házasság lesz 😏

Közben Lewa góllal búcsúzik 🙏👏
dande2
Pana az a Celtic😃
Kenny
ződ fehér ződ fehér, nem mindegy 😛

Szerkesztette: dande2
29 napja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Keane jó eséllyel Celtic.
Kenny
Az kínos házasság lesz 😏

Közben Lewa góllal búcsúzik 🙏👏
dande2
Pana az a Celtic😃

29 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
“Vancsa Zalán góljával feljutott a Lommel a belga élvonalba”

A mérkőzés 0-0 lett, Vancsa múlt heti, 96. percben lőtt golja lett a döntő.

Ez am az újságírás vazze
JC6 (Mr. Miele)
görgess lejjebb, én pontosan leírtam pár kommenttel ezelőtt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
“Vancsa Zalán góljával feljutott a Lommel a belga élvonalba”

A mérkőzés 0-0 lett, Vancsa múlt heti, 96. percben lőtt golja lett a döntő.

Ez am az újságírás vazze
29 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Mindegy, végül idő előtt csilingelt a kassza, Lewát mindenki megtapsolta, eribari hepi
29 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Amúgy nem bánom ha nyer a Valencia vègre összekapják magukat. A Barca ès a Bilbao után a 3. spanyol "csapatom"
dande2
Múltkor levezették, hogy ha a labda már kifelé megy a pályáról, de még pályán belül van, és akkir történik fault, akkor tizike van.

Ez egy olyan esetnél jött össze, ahol szarul szöktette magát a csatár, de a kapus hozzáért, és ezért összeesett.
29 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Gironának 7 perce maradt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
YoungZeeZee 9 836
Megjött a videóklip is a VB dalhoz. Mondjuk a koncepciót nem értem. Shakirának nem szóltak, hogy USAban lesz a VB nem Afrikában vagy Braziliában? Nem értem ezt a kis fekete srácok fociznak a klip nagy részében mezítláb a homokban dolgot, amikor USA giga poliszoknak lesz a VB. Az mondjuk tetszik, hogy a végén amikor sorolja a neveket, mindről mutatnak vágott videót, kivéve 2ről, mind2 Milános.

Sixo
nincs lendulete a notanak
YoungZeeZee
Hát nem tudom, nekem ez eddig a 2. kedvenc VB nótám Dario G után. Az elejére nem kéne a weareready meg a végére a népsor olvasás, oszt fasza minden.
Sixo
neked van ilyen listad🤔
29 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy nem bánom ha nyer a Valencia vègre összekapják magukat. A Barca ès a Bilbao után a 3. spanyol "csapatom"
29 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, egy Bárka ellen ezt soha nem adják meg
slowmotion
Mer ez hol lett volna tizi bárhol bármikor bárkinek ne szörakozzunk már 🤦 lehet elfogultan utàlni de azèrt na...a fiatal srác meg "ügyes" volt 🤷😀
29 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Ez meg a ball doesn't lie
29 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Srácok, egy Bárka ellen ezt soha nem adják meg