Soccer
41 feliratkozó
28 napja
konkretan ruhelli a Fradit.amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
csebi
deyell
28 napja
amikor ő volt a Nemzeti Sport főszerkesztője enyhén szólva nem írtak túl pozitívan a Fradiról úgy rémlik.Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
csebi
built for this shit
28 napja
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…Ráadásul újpesti. Lesz még kizárva a Fradi …
JC6 (Mr. Miele)
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
28 napja
Kálnoki, mint sportallamtitkar… ahhh…
29 napja
YoungZeeZee
9 836
olvasom h kereztest sem hivtak be.letolt 42 meccset skociaban ami azert nem szar bajnoksag.
nem angolok vagyunk vagy nemetek h megengedjunk ilyeneket.
de persze az nb1felkeszit mindenre
29 napja
Hat én imádtam mikor éppen a Bayern emberezeserol volt szó vagy a PSG kíméletlen helyzetkihasznalasrol és akkor Attila jött is a parhuzammal az nb1bol 😊Reméljük ettől nem szűnik meg, lássuk be túl sokat nem adott hozzá.Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.Akkor nincs több ziccer? :/milyen ziccer?
Jughead
YoungZeeZee
csebi
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
Reméljük ettől nem szűnik meg, lássuk be túl sokat nem adott hozzá.Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.Akkor nincs több ziccer? :/milyen ziccer?
Jughead
YoungZeeZee
csebi
29 napja
Gondolom a podcast. Aminek egyik műsorvezetője Kalnoki akiből épp sport államtitkár lett.Akkor nincs több ziccer? :/milyen ziccer?
Jughead
YoungZeeZee
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
Akkor nincs több ziccer? :/
29 napja
Kane 51 meccs idén, 59 gól a mai mesterhármasával.Én 61t számoltam …
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
29 napja
YoungZeeZee
9 836
jo focistanak lenni a lengyeleknel.jo itt bajnokot avatnak, de mas korabbi meccseken is fasza hangulat kulturalt kornyezet.
www.youtube.com/watch?v=OwzV47Tu2sU
29 napja
Pana az a Celtic😃Keane jó eséllyel Celtic.Az kínos házasság lesz 😏
Kenny
Közben Lewa góllal búcsúzik 🙏👏
dande2
29 napja
“Vancsa Zalán góljával feljutott a Lommel a belga élvonalba”görgess lejjebb, én pontosan leírtam pár kommenttel ezelőtt 😀
A mérkőzés 0-0 lett, Vancsa múlt heti, 96. percben lőtt golja lett a döntő.
Ez am az újságírás vazze
JC6 (Mr. Miele)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
“Vancsa Zalán góljával feljutott a Lommel a belga élvonalba”A mérkőzés 0-0 lett, Vancsa múlt heti, 96. percben lőtt golja lett a döntő.
Ez am az újságírás vazze
29 napja
Mindegy, végül idő előtt csilingelt a kassza, Lewát mindenki megtapsolta, eribari hepi
29 napja
Amúgy nem bánom ha nyer a Valencia vègre összekapják magukat. A Barca ès a Bilbao után a 3. spanyol "csapatom"Múltkor levezették, hogy ha a labda már kifelé megy a pályáról, de még pályán belül van, és akkir történik fault, akkor tizike van.
dande2
Ez egy olyan esetnél jött össze, ahol szarul szöktette magát a csatár, de a kapus hozzáért, és ezért összeesett.
29 napja
Gironának 7 perce maradt

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
YoungZeeZee
9 836
neked van ilyen listad🤔Hát nem tudom, nekem ez eddig a 2. kedvenc VB nótám Dario G után. Az elejére nem kéne a weareready meg a végére a népsor olvasás, oszt fasza minden.Megjött a videóklip is a VB dalhoz. Mondjuk a koncepciót nem értem. Shakirának nem szóltak, hogy USAban lesz a VB nem Afrikában vagy Braziliában? Nem értem ezt a kis fekete srácok fociznak a klip nagy részében mezítláb a homokban dolgot, amikor USA giga poliszoknak lesz a VB. Az mondjuk tetszik, hogy a végén amikor sorolja a neveket, mindről mutatnak vágott videót, kivéve 2ről, mind2 Milános.nincs lendulete a notanak
Sixo
YoungZeeZee
Sixo
29 napja
Amúgy nem bánom ha nyer a Valencia vègre összekapják magukat. A Barca ès a Bilbao után a 3. spanyol "csapatom"
29 napja
Srácok, egy Bárka ellen ezt soha nem adják megMer ez hol lett volna tizi bárhol bármikor bárkinek ne szörakozzunk már 🤦 lehet elfogultan utàlni de azèrt na...a fiatal srác meg "ügyes" volt 🤷😀
slowmotion
29 napja
Ez meg a ball doesn't lie
29 napja
Srácok, egy Bárka ellen ezt soha nem adják meg