Soccer
41 feliratkozó
29 napja
Keane jó eséllyel Celtic.Az kínos házasság lesz 😏
Kenny
Közben Lewa góllal búcsúzik 🙏👏
29 napja
Hát nem tudom, nekem ez eddig a 2. kedvenc VB nótám Dario G után. Az elejére nem kéne a weareready meg a végére a népsor olvasás, oszt fasza minden.Megjött a videóklip is a VB dalhoz. Mondjuk a koncepciót nem értem. Shakirának nem szóltak, hogy USAban lesz a VB nem Afrikában vagy Braziliában? Nem értem ezt a kis fekete srácok fociznak a klip nagy részében mezítláb a homokban dolgot, amikor USA giga poliszoknak lesz a VB. Az mondjuk tetszik, hogy a végén amikor sorolja a neveket, mindről mutatnak vágott videót, kivéve 2ről, mind2 Milános.nincs lendulete a notanak
Sixo
YoungZeeZee
29 napja
YoungZeeZee
9 836
Megjött a videóklip is a VB dalhoz. Mondjuk a koncepciót nem értem. Shakirának nem szóltak, hogy USAban lesz a VB nem Afrikában vagy Braziliában? Nem értem ezt a kis fekete srácok fociznak a klip nagy részében mezítláb a homokban dolgot, amikor USA giga poliszoknak lesz a VB. Az mondjuk tetszik, hogy a végén amikor sorolja a neveket, mindről mutatnak vágott videót, kivéve 2ről, mind2 Milános.nincs lendulete a notanak
Sixo
29 napja
Vancsa Zalán (MTK legenda!) utolsó perces góljával nyert az első meccsen a Lommel, a visszavágó 0-0 lett, úgyhogy ősztől ismét a belga mb1-ben fog focizniSzerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
Megjött a videóklip is a VB dalhoz. Mondjuk a koncepciót nem értem. Shakirának nem szóltak, hogy USAban lesz a VB nem Afrikában vagy Braziliában? Nem értem ezt a kis fekete srácok fociznak a klip nagy részében mezítláb a homokban dolgot, amikor USA giga poliszoknak lesz a VB. Az mondjuk tetszik, hogy a végén amikor sorolja a neveket, mindről mutatnak vágott videót, kivéve 2ről, mind2 Milános.
29 napja
Kedvenc anomáliám lesz ezMekkora lenne, ha Robertson visszamenne oda
Hull City should’ve been relegated to League One, based on xG.
They’ll be playing in the Premier League next season.
zacknorb
29 napja
Az xG maga a kontextus. Ranezel az adatra, meg arra, hol zart a tabellan a csapat, es tudod igazabol, mennyire wtf szezont hozott.Kedvenc anomáliám lesz ezEnnyit ér az xG önmagaban, kontextus és egyéb mutatók nélkül.
Hull City should’ve been relegated to League One, based on xG.
They’ll be playing in the Premier League next season.
zacknorb
Őszentsége Sobri Jóska
29 napja
Kedvenc anomáliám lesz ezEnnyit ér az xG önmagaban, kontextus és egyéb mutatók nélkül.
Hull City should’ve been relegated to League One, based on xG.
They’ll be playing in the Premier League next season.
zacknorb
29 napja
Kedvenc anomáliám lesz ezHull City should’ve been relegated to League One, based on xG.
They’ll be playing in the Premier League next season.
Poloska vagyok.
29 napja
"Atalanta are close to appointing Maurizio Sarri as their new head coach."xD
Mi bajuk van Palladinoval? Túl jó volt?
29 napja
YoungZeeZee
9 836
faxé kellett még rátenni 6 percet???neked ajanlom a del-amerikai meccseket. agyfaszt kapsz 😀
NB2
29 napja
faxé kellett még rátenni 6 percet???Jók a 110+ perces hosszabbításnélküli meccsek.
NB2
29 napja
faxé kellett még rátenni 6 percet???
29 napja
és gecc feljut a HullÖrülök neki. Igazságtalan lett volna ha az a Middlesbrough jut fel, amelyik elvesztette az elődöntőt.
Löfli
29 napja
és gecc feljut a Hull

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
Cseh kiesési rangadó, az Ostrava 3 öngóllal nyert és kihagyott kb 3 0.99 xG-s helyzetet 😀
https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
YoungZeeZee
9 836
A skot biro szovetseg kiadta kozlemenyben h a celtic utols elotti fordulojaban jogtalanul adtak bunteteto 😀 nem valtozik a vegeredmeny. nagyon nehez dontesnek soroltak es 2-1 aranyban hibara szavaztak
igy konnyu lenyelni a pirulat.
a celtic felallhatna es mondhatna az h akkor atadjuk a a cimet.
99. percben fujtak be. bajnoksgot eldonto
29 napja
FC Atert Bissen (Luxemburg)2023-24: 1. hely (3. osztály)
2024-25: 3. hely, osztályozón feljutás (2. osztály)
2025-26: 1. hely (1. osztály)
helyi Mészáros megvette a csapatot, vagy mi történt? 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
29 napja
Hát akárki nyer ezen a Csampó-osztályozón, az nem marad fenn sokáig a PL-ben.Ha van egy csepp eszük, akkor nem erősítenek nagyot, de a klub anyagi helyzetét megszilárdítják...
29 napja
Most jelentette be Lukas Podolski a visszavonulását, 41 évesen. Én meg azt hittem már 10 éve visszavonult.Most volt hír, hogy megvette a gyerekkori klubját, szóval az öltözőből átül a VIP-páholyba, de gondolom a meccsekre is beülhet mezbe öltözve.
Sixo
29 napja
Most jelentette be Lukas Podolski a visszavonulását, 41 évesen. Én meg azt hittem már 10 éve visszavonult.Fiam még látta a lengyel kupadöntőn. A végén állították be, majd egyből ki is állítottak róla valakit 😊
Sixo
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)