Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.


Duff
Azért kicsit mosolyra áll a szám, hogy nem látom TAA nevét...

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃

1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.
Duff
Toney befejezo csatar, egy 32 golos szezon utan. Ahogy irtam, forma >>> nev. Es ez igy van jol egyebkent. Livramento nagyon jo jatekos, az egyik legalulertekeltebb jobbhatved. Oke, Henderson erthetetlen, azt adom. 😀
Quansah nem az, nem volt rossz, es elonye, hogy a jobb szelen is tud jatszani.

Szerintem aki hiba, hogy nincs, az Palmer, mert a gyerekrol azert tudjuk, hogy o pont az, aki ha nem is feltetlenul van jo formaban, ezekre a tornakra akkor is kepes eloszedni a wtfet. Ha mar tizes, en egyertelmuen a Rogers, Palmer, Bellingham harmast vittem volna el, raadasul Palmer nem csak kozepen tud jatszani.

Azert az erezheto, hogy Tuchel a szelen a gyorsabb, egy az egyben erosebb jatekosokat reszesiti elonyben. Mondjuk Gordon ott van, o rohadt jo volt es meg is erdemli, remelem, az o kezdo spotja a bal szelen nem lesz veszelyben.

Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.
Stez
Ahogy nezem, jo szokasukhoz hiven a tusko angolok tomkelege forrong mar a social mediaban. Szerintem ha nem mennek legalabb dontobe, Tuchelt elve elassak. 😀

Toney - Szamomra az, hogy valaki 32 gólt lőtt az araboknal nem jelent semmit. Nem tudok semmit arrol a bajnoksagrol, oke, hogy van ott mar levezeto valoban jo focista, de a sejtesem szerint a szinvonal az valahol az amator szint kornyeken lehet.

Livramentot tudom, hogy jo, de majdnem az egesz evet kiulte asszem, akarcsak Stones. Maguire meg Carrick ota top, Hall is jo volt egesz szezonban (kicsit o is volt serult).

Palmert adom, sztem csak talent alapjan ott kene lennie, Maduekehez kepest eg es fold. Gibbs-White meg konkretan az egyik legjobb jatekos volt iden a PL-ben szerintem, szamomra az o kihagyasa a leginkabb felfoghatatlan, mikozben ott van Henderson.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.


Duff
Toney befejezo csatar, egy 32 golos szezon utan. Ahogy irtam, forma >>> nev. Es ez igy van jol egyebkent. Livramento nagyon jo jatekos, az egyik legalulertekeltebb jobbhatved. Oke, Henderson erthetetlen, azt adom. 😀
Quansah nem az, nem volt rossz, es elonye, hogy a jobb szelen is tud jatszani.

Szerintem aki hiba, hogy nincs, az Palmer, mert a gyerekrol azert tudjuk, hogy o pont az, aki ha nem is feltetlenul van jo formaban, ezekre a tornakra akkor is kepes eloszedni a wtfet. Ha mar tizes, en egyertelmuen a Rogers, Palmer, Bellingham harmast vittem volna el, raadasul Palmer nem csak kozepen tud jatszani.

Azert az erezheto, hogy Tuchel a szelen a gyorsabb, egy az egyben erosebb jatekosokat reszesiti elonyben. Mondjuk Gordon ott van, o rohadt jo volt es meg is erdemli, remelem, az o kezdo spotja a bal szelen nem lesz veszelyben.

Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.

1 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.


Duff
Fú ez jó szar keret, gondolom az idén betli Bellingham és Saka is tuti kezdő

1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
elment mar vagy mi nem ertem 😀
YoungZeeZee
Elköszönt igen
JC6 (Mr. Miele)
Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊
dande2
Aligha van a Honvednal, amikor kb ot napja hosszabbitott kb a Pakssal. A Honvedhoz nem magyar edzot ultetnek, hanem portugalt. De azt is megneznem, KG mikor nevezne ki Bognart a Fradihoz. Soha. Ruhelli, mint a szart, kehetne barmilyen jo szakember, buszkesegbol akkor sem engedne a Fradi kozelebe.
Stez
Pedig valahol itt olvastam de akkor csak pletyka lehetett, sorry. Egyèbkènt csak poènból írtam, èn sem gondolnám komolyan.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
elment mar vagy mi nem ertem 😀
YoungZeeZee
Elköszönt igen
JC6 (Mr. Miele)
Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊
dande2
Aligha van a Honvednal, amikor kb ot napja hosszabbitott kb a Pakssal. A Honvedhoz nem magyar edzot ultetnek, hanem portugalt. De azt is megneznem, KG mikor nevezne ki Bognart a Fradihoz. Soha. Ruhelli, mint a szart, kehetne barmilyen jo szakember, buszkesegbol akkor sem engedne a Fradi kozelebe.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
elment mar vagy mi nem ertem 😀
YoungZeeZee
Elköszönt igen
JC6 (Mr. Miele)
Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
elment mar vagy mi nem ertem 😀
YoungZeeZee
Elköszönt igen
1 hónapja
YoungZeeZee 9 836
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
elment mar vagy mi nem ertem 😀
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.

1 hónapja
YoungZeeZee 9 836
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
CR bajnok lesz... megint
NB2
Honnan jött a váratlan felismerés ?
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
CR bajnok lesz... megint
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/702697516_122194323968483022_1834901759508150760_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1536&ctp=p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=6376bf&_nc_ohc=Q8-nJRrgbjkQ7kNvwHDlbE4&_nc_oc=AdqO2JH7OL3z40WSMl0_JdegZMpmo4_b44v-g4Vv7Iat3jD0tLkn5wfJLdf7OTMU4HU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=nZjMYa_gk8PuME-rURV-hg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-ETNMJowd357ZE-n_O2YRJmSq_d1JaVVmDlZNXmWvI6w&oe=6A3C4648
Ma lehet újra bajnok lesz RONALDO! | Facebook
Ma lehet újra bajnok lesz RONALDO! Sport TV
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Soccer VB 2026 - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


ide jöhetnek a keretbejelentések meg a tippjátékok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ilyen jó a német hátvéd sor, hogy egy Bisseck nem fér be? 😮

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀
Tony Adams
Én kizárólag olyan csapatokat engednék indulni az InterToto Kupában, akik vagy bundáztak, vagy minimum egyszer csődbe jutottak a vezetőség sikkasztásai miatt.

Jó sok olasz lenne: Juve, Milan, Fior, Lazio, Parma, Chievo, Napoli, Ascoli, Reggina, Vicenza, Venezia, Brescia etc

Jöhetne a Palermo, Bari, Samp, Rangers, Bordeaux, Marseille, Steaua, Wimbledon, AEK Athén, Besiktas, Fener, mint tradícionális (csaló vezetőségű) klubok .

Meg az unikumok, mint a Skenderbeu, Bury, Troyes, Nancy, REAC, Eger, Pobeda
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀
Tony Adams
pedig a jó finn 2-es bundameccseknél nincs is jobb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀
Tony Adams
Sheffield Wednesday - Górnik Zabrze 3-2, egyes
Germinal Ekeren - FC Aarau 3-3, iksz
Pogon Szczecin - AS Cannes 1-2, kettes


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Az Union edzője egy igazi Thun legenda lesz
 m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/21/az-ujonckent-svajci-bajnokcsapat-trenere-lett-schaferek-vezetoedzoje-hivatalos?fbclid=IwdGRjcAR78GpjbGNrBHvwZ2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHilinkcV5VKtgQDgYDhWGno1ipDRjjHCbaV8sFUQnVIvLIohGgvgFx3exbSH_aem_VEIbG0F7O57Zp5ESqOcIJg

Poloska vagyok.
1 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀