Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
"What a time we have had together." 🩵 pic.twitter.com/WpkFecBYT4
— Manchester City (@ManCity) May 22, 2026
Poloska vagyok.
1 hónapja
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.Azért kicsit mosolyra áll a szám, hogy nem látom TAA nevét...
Duff
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
1 hónapja
Ahogy nezem, jo szokasukhoz hiven a tusko angolok tomkelege forrong mar a social mediaban. Szerintem ha nem mennek legalabb dontobe, Tuchelt elve elassak. 😀Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.Toney befejezo csatar, egy 32 golos szezon utan. Ahogy irtam, forma >>> nev. Es ez igy van jol egyebkent. Livramento nagyon jo jatekos, az egyik legalulertekeltebb jobbhatved. Oke, Henderson erthetetlen, azt adom. 😀
Duff
Quansah nem az, nem volt rossz, es elonye, hogy a jobb szelen is tud jatszani.
Szerintem aki hiba, hogy nincs, az Palmer, mert a gyerekrol azert tudjuk, hogy o pont az, aki ha nem is feltetlenul van jo formaban, ezekre a tornakra akkor is kepes eloszedni a wtfet. Ha mar tizes, en egyertelmuen a Rogers, Palmer, Bellingham harmast vittem volna el, raadasul Palmer nem csak kozepen tud jatszani.
Azert az erezheto, hogy Tuchel a szelen a gyorsabb, egy az egyben erosebb jatekosokat reszesiti elonyben. Mondjuk Gordon ott van, o rohadt jo volt es meg is erdemli, remelem, az o kezdo spotja a bal szelen nem lesz veszelyben.
Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.
Stez
Toney - Szamomra az, hogy valaki 32 gólt lőtt az araboknal nem jelent semmit. Nem tudok semmit arrol a bajnoksagrol, oke, hogy van ott mar levezeto valoban jo focista, de a sejtesem szerint a szinvonal az valahol az amator szint kornyeken lehet.
Livramentot tudom, hogy jo, de majdnem az egesz evet kiulte asszem, akarcsak Stones. Maguire meg Carrick ota top, Hall is jo volt egesz szezonban (kicsit o is volt serult).
Palmert adom, sztem csak talent alapjan ott kene lennie, Maduekehez kepest eg es fold. Gibbs-White meg konkretan az egyik legjobb jatekos volt iden a PL-ben szerintem, szamomra az o kihagyasa a leginkabb felfoghatatlan, mikozben ott van Henderson.
1 hónapja
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.Toney befejezo csatar, egy 32 golos szezon utan. Ahogy irtam, forma >>> nev. Es ez igy van jol egyebkent. Livramento nagyon jo jatekos, az egyik legalulertekeltebb jobbhatved. Oke, Henderson erthetetlen, azt adom. 😀
Duff
Quansah nem az, nem volt rossz, es elonye, hogy a jobb szelen is tud jatszani.
Szerintem aki hiba, hogy nincs, az Palmer, mert a gyerekrol azert tudjuk, hogy o pont az, aki ha nem is feltetlenul van jo formaban, ezekre a tornakra akkor is kepes eloszedni a wtfet. Ha mar tizes, en egyertelmuen a Rogers, Palmer, Bellingham harmast vittem volna el, raadasul Palmer nem csak kozepen tud jatszani.
Azert az erezheto, hogy Tuchel a szelen a gyorsabb, egy az egyben erosebb jatekosokat reszesiti elonyben. Mondjuk Gordon ott van, o rohadt jo volt es meg is erdemli, remelem, az o kezdo spotja a bal szelen nem lesz veszelyben.
Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.
1 hónapja
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.Fú ez jó szar keret, gondolom az idén betli Bellingham és Saka is tuti kezdő
Duff
1 hónapja
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.
1 hónapja
Pedig valahol itt olvastam de akkor csak pletyka lehetett, sorry. Egyèbkènt csak poènból írtam, èn sem gondolnám komolyan.Aligha van a Honvednal, amikor kb ot napja hosszabbitott kb a Pakssal. A Honvedhoz nem magyar edzot ultetnek, hanem portugalt. De azt is megneznem, KG mikor nevezne ki Bognart a Fradihoz. Soha. Ruhelli, mint a szart, kehetne barmilyen jo szakember, buszkesegbol akkor sem engedne a Fradi kozelebe.Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊Elköszönt igenelment mar vagy mi nem ertem 😀Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
YoungZeeZee
JC6 (Mr. Miele)
dande2
Stez
1 hónapja
Aligha van a Honvednal, amikor kb ot napja hosszabbitott kb a Pakssal. A Honvedhoz nem magyar edzot ultetnek, hanem portugalt. De azt is megneznem, KG mikor nevezne ki Bognart a Fradihoz. Soha. Ruhelli, mint a szart, kehetne barmilyen jo szakember, buszkesegbol akkor sem engedne a Fradi kozelebe.Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊Elköszönt igenelment mar vagy mi nem ertem 😀Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
YoungZeeZee
JC6 (Mr. Miele)
dande2
1 hónapja
Kár hogy kaszinós már a Honvédnál van 😛 Borbély meg azért mindjárt nem fog jönni. Szóval jöhet Pinyő 😊Elköszönt igenelment mar vagy mi nem ertem 😀Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
YoungZeeZee
JC6 (Mr. Miele)
1 hónapja
Elköszönt igenelment mar vagy mi nem ertem 😀Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 836
elment mar vagy mi nem ertem 😀Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
1 hónapja
Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 836
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
1 hónapja
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
1 hónapja
CR bajnok lesz... megint
1 hónapja
1 hónapja
ide jöhetnek a keretbejelentések meg a tippjátékok

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀Én kizárólag olyan csapatokat engednék indulni az InterToto Kupában, akik vagy bundáztak, vagy minimum egyszer csődbe jutottak a vezetőség sikkasztásai miatt.
Tony Adams
Jó sok olasz lenne: Juve, Milan, Fior, Lazio, Parma, Chievo, Napoli, Ascoli, Reggina, Vicenza, Venezia, Brescia etc
Jöhetne a Palermo, Bari, Samp, Rangers, Bordeaux, Marseille, Steaua, Wimbledon, AEK Athén, Besiktas, Fener, mint tradícionális (csaló vezetőségű) klubok .
Meg az unikumok, mint a Skenderbeu, Bury, Troyes, Nancy, REAC, Eger, Pobeda
1 hónapja
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀pedig a jó finn 2-es bundameccseknél nincs is jobb
Tony Adams

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀Sheffield Wednesday - Górnik Zabrze 3-2, egyes
Tony Adams
Germinal Ekeren - FC Aarau 3-3, iksz
Pogon Szczecin - AS Cannes 1-2, kettes

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Az Union edzője egy igazi Thun legenda leszm4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/21/az-ujonckent-svajci-bajnokcsapat-trenere-lett-schaferek-vezetoedzoje-hivatalos?fbclid=IwdGRjcAR78GpjbGNrBHvwZ2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHilinkcV5VKtgQDgYDhWGno1ipDRjjHCbaV8sFUQnVIvLIohGgvgFx3exbSH_aem_VEIbG0F7O57Zp5ESqOcIJg
Poloska vagyok.
1 hónapja
Én az Intertotó kupát várom vissza, az adott értelmet a nyári Totó szelvényeknek!!😀

