Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
🤣
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.

1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
A focisoknal is csokkentes lesz, meg eladogatnak sokakat. Elvileg ki lett adva az ukaz, hogy nem is igazolnak olyan kulfoldit, akinek szerzodese van, csak szabadon igazolhatok kozul valogatnak. Azt nem tudom, hogy a berekkel mennyire fognak okoskodni, mert most allitolag az egyik izraeli targetnek 500K euro korult ajanlottak eves fizetesre, es ez nem kevesebb, kint Abu Fanie peldaul, aki a keretben top jatekoskent volt, a top fizetesek kozott van az ove. Ugyhogy ez nekem fura, meglepne, ha ugyanugy havi 40-45K euro korult ajanlananak az erkezoknek, meg ugy is, ha szabadon hozzak oket.

Viszont ezzel biztossa valik az is, hogy nem a Fradi fogja szetszedni a Gyort peldaul, mert nem lesz 1.5-2 millio eurojuk peldaul Vitalisra, raadasul o kulfoldre akar menni. De igaz ez Krpicre, meg a tobbi kiszemeltjukre is. A kis fos klubok meg alapbol sokat kertek a magyarokert, akik a szabalynak megfeleltek, most meg tobbet fognak, nem azert, mert a Fradi lehuzhato, hanem azert, mert nekik fontosabb lesz az eladasbol erkezo bevetel a kevesebb mlsz-tamogatas, meg a szponzorok morzsolodasa miatt.

De igen, pukkan a lufi. A korisokat csak a latszat miatt hoztak, ahogy az uszokat is csak az olimpiai pontszamok miatt, mert igy a klubversenyben elorebb voltak, es tobb tamogatast kaptak. Ok mind menni fognak. Meg hat a vizisek is, leven a vilagon szerintem a Fradiban fizettek eddig a 2-3-4. legtobb penzt a sztaroknak. Nem veletlenul nyertek ennyi BL-t. Mandics meg a tobbiek aligha maradnak igy, onnan meg esnek vissza az atlagba vilagszinten.
Stez
A kézis 300k-s átlagbér azért számomra elég nehezen hihető.
Lidl kezdő fizu 600k bruttó…

A sok Fradi szakosztály, főleg a nem látványsportok tényleg nagy bajban lesznek.
A focinál biztos kell cost saving, de ha már nem lesz potyára 5-6-7 játékos a keretben, az is jelentős megtakaritás.
Aaneba, Pesic, Botka, Maiga, Bassey, Gróf, LK Jr., Romao

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
A focisoknal is csokkentes lesz, meg eladogatnak sokakat. Elvileg ki lett adva az ukaz, hogy nem is igazolnak olyan kulfoldit, akinek szerzodese van, csak szabadon igazolhatok kozul valogatnak. Azt nem tudom, hogy a berekkel mennyire fognak okoskodni, mert most allitolag az egyik izraeli targetnek 500K euro korult ajanlottak eves fizetesre, es ez nem kevesebb, kint Abu Fanie peldaul, aki a keretben top jatekoskent volt, a top fizetesek kozott van az ove. Ugyhogy ez nekem fura, meglepne, ha ugyanugy havi 40-45K euro korult ajanlananak az erkezoknek, meg ugy is, ha szabadon hozzak oket.

Viszont ezzel biztossa valik az is, hogy nem a Fradi fogja szetszedni a Gyort peldaul, mert nem lesz 1.5-2 millio eurojuk peldaul Vitalisra, raadasul o kulfoldre akar menni. De igaz ez Krpicre, meg a tobbi kiszemeltjukre is. A kis fos klubok meg alapbol sokat kertek a magyarokert, akik a szabalynak megfeleltek, most meg tobbet fognak, nem azert, mert a Fradi lehuzhato, hanem azert, mert nekik fontosabb lesz az eladasbol erkezo bevetel a kevesebb mlsz-tamogatas, meg a szponzorok morzsolodasa miatt.

De igen, pukkan a lufi. A korisokat csak a latszat miatt hoztak, ahogy az uszokat is csak az olimpiai pontszamok miatt, mert igy a klubversenyben elorebb voltak, es tobb tamogatast kaptak. Ok mind menni fognak. Meg hat a vizisek is, leven a vilagon szerintem a Fradiban fizettek eddig a 2-3-4. legtobb penzt a sztaroknak. Nem veletlenul nyertek ennyi BL-t. Mandics meg a tobbiek aligha maradnak igy, onnan meg esnek vissza az atlagba vilagszinten.

1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
No viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.
dande2
Feczkó az NB1-ben nem túl meggyőző.
MTK: 24 meccsen 11 vereség
Diók: 38 meccsen 16 vereség
Várda: 21 meccsen 11 vereség
Willie Parker
azt hittem viccelt
Pochettino szabad lesz a vb utan nem?
johetne Slot ha mar keane megy johetne a masik kiiiin 😀
1 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Jó hát nem várta meg az eredményét a 115 vádpontnak ami hamarosan kijön a Cityvel szemben😂
Mindenesetre egy nagy edző lép le a PL-ből, a kvalitásait nem lehet vitatni.
Érdekes szezon lesz a következő minden nagy csapatnál változások lesznek
manuszka86
Igen, most már tényleg mindjárt lesz eredmény. Eskü, így görbüljünk meg, ha nem. Lesz itt nemulass a Citynek, bizony! Már a kanyarban van a bejelentés, még egy kis türelmet kérünk! A szabályokat mindenkinek be kell tartania!

(Rohadtul nem lesz abból soha semmi)

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
No viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.
dande2
Feczkó az NB1-ben nem túl meggyőző.
MTK: 24 meccsen 11 vereség
Diók: 38 meccsen 16 vereség
Várda: 21 meccsen 11 vereség
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
No viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
A Ferencváros az 50. helyen áll a klubok rangsorában az UEFA-nál, a Puskás Akadémia a 225. és a Fehérvár a 264. pozícióban.

A Fradi 51250 koefficienst gyűjtött az előző öt évben, ez a 64,3 százaléka az összmagyar termésnek. A listán található másik kilenc csapat összesen, együtt 28500 koefficienst focizgatott össze.

Érdekes adat az is, hogy amíg az idei és a tavalyi szezonban átlagban közel 660 ezer eurót költött csapatonként (Fradin kívül) a magyar első osztály játéjogokra, új játékosok igazolására, addig a Fradi idén 11,55 milliót, tavaly 10,25 milliót.

Ennyi! (*ahogy öreg klubtulajdonosok mondanák)

H.Rudi
ozibozi
Ugyanezt el lehetne mondani akármelyik magyar klubról, ha nem a fradit választja a ner.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
A Ferencváros az 50. helyen áll a klubok rangsorában az UEFA-nál, a Puskás Akadémia a 225. és a Fehérvár a 264. pozícióban.

A Fradi 51250 koefficienst gyűjtött az előző öt évben, ez a 64,3 százaléka az összmagyar termésnek. A listán található másik kilenc csapat összesen, együtt 28500 koefficienst focizgatott össze.

Érdekes adat az is, hogy amíg az idei és a tavalyi szezonban átlagban közel 660 ezer eurót költött csapatonként (Fradin kívül) a magyar első osztály játéjogokra, új játékosok igazolására, addig a Fradi idén 11,55 milliót, tavaly 10,25 milliót.

Ennyi! (*ahogy öreg klubtulajdonosok mondanák)

H.Rudi
1 hónapja
topin New England Patriots 2 384
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
A 300 a kéziseknél lesz. Többi szakosztály fel lesz áldozva, mert egyszerűen mindegyik fel volt pumpálva és átláthatatlan pénzek mozogtak mindenfele. A fradi a legnagyobb haszonélvezője volt a nernek. Most szépen megborul majd a kirakat egyesület a sportágakban.
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
1 hónapja
topin New England Patriots 2 384
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃
Kenny
remelem elhozzuk Tudort edzonek.
csebi
Pinyő lesz az, annyira egyértelmű.
Őszentsége Sobri Jóska
Az egyetlen elérhető jelölt volt, akit olvastam

Poloska vagyok.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃
Kenny
remelem elhozzuk Tudort edzonek.
csebi
Pinyő lesz az, annyira egyértelmű.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃
Kenny
remelem elhozzuk Tudort edzonek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃
Kenny
oriasi. a vegen az ujpest lesz a bajnok
YoungZeeZee
Jövőre? 😎

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.


Duff
Amióta követem a focit mindig az angoloknak szurkoltam a nagy versenyeken (kivéve mikor mi is kint voltunk). Az all star csapattal nem sok minden jött össze. Most megpróbálják a szürke munkásokkal.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xd
Stez
kesobb meg?
YoungZeeZee
Integet.
Stez
most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃
Kenny
oriasi. a vegen az ujpest lesz a bajnok
1 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad

zacknorb
Ja hát persze ő lesz a Fradi edzője 😂💪🤗
dande2
Ugyan már, a felső polcos szintet nem üti meg 😎

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért kicsit mosolyra áll a szám, hogy nem látom TAA nevét...
Mikey
Mint másik Poolos kérdezem, hogy miért? Vagy csak annyi, hogy benned ott a tüske, hogy elment?
(Nálam nincs én sajnálom is, hogy szar éve volt - max azért nem mert hátha visszajönne valahogy 😀 Bármikor szívesen látnám újra).


Liverpool Fc
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.
Stez
Bayern meccsekbol kiindulva az angol drukkerek keszulhetnek a buszozasra ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Jó hát nem várta meg az eredményét a 115 vádpontnak ami hamarosan kijön a Cityvel szemben😂
Mindenesetre egy nagy edző lép le a PL-ből, a kvalitásait nem lehet vitatni.
Érdekes szezon lesz a következő minden nagy csapatnál változások lesznek

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....

zacknorb
Ja hát persze ő lesz a Fradi edzője 😂💪🤗
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.