Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.🤣
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
1 hónapja
A kézis 300k-s átlagbér azért számomra elég nehezen hihető.A focisoknal is csokkentes lesz, meg eladogatnak sokakat. Elvileg ki lett adva az ukaz, hogy nem is igazolnak olyan kulfoldit, akinek szerzodese van, csak szabadon igazolhatok kozul valogatnak. Azt nem tudom, hogy a berekkel mennyire fognak okoskodni, mert most allitolag az egyik izraeli targetnek 500K euro korult ajanlottak eves fizetesre, es ez nem kevesebb, kint Abu Fanie peldaul, aki a keretben top jatekoskent volt, a top fizetesek kozott van az ove. Ugyhogy ez nekem fura, meglepne, ha ugyanugy havi 40-45K euro korult ajanlananak az erkezoknek, meg ugy is, ha szabadon hozzak oket.index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
Viszont ezzel biztossa valik az is, hogy nem a Fradi fogja szetszedni a Gyort peldaul, mert nem lesz 1.5-2 millio eurojuk peldaul Vitalisra, raadasul o kulfoldre akar menni. De igaz ez Krpicre, meg a tobbi kiszemeltjukre is. A kis fos klubok meg alapbol sokat kertek a magyarokert, akik a szabalynak megfeleltek, most meg tobbet fognak, nem azert, mert a Fradi lehuzhato, hanem azert, mert nekik fontosabb lesz az eladasbol erkezo bevetel a kevesebb mlsz-tamogatas, meg a szponzorok morzsolodasa miatt.
De igen, pukkan a lufi. A korisokat csak a latszat miatt hoztak, ahogy az uszokat is csak az olimpiai pontszamok miatt, mert igy a klubversenyben elorebb voltak, es tobb tamogatast kaptak. Ok mind menni fognak. Meg hat a vizisek is, leven a vilagon szerintem a Fradiban fizettek eddig a 2-3-4. legtobb penzt a sztaroknak. Nem veletlenul nyertek ennyi BL-t. Mandics meg a tobbiek aligha maradnak igy, onnan meg esnek vissza az atlagba vilagszinten.
Stez
Lidl kezdő fizu 600k bruttó…
A sok Fradi szakosztály, főleg a nem látványsportok tényleg nagy bajban lesznek.
A focinál biztos kell cost saving, de ha már nem lesz potyára 5-6-7 játékos a keretben, az is jelentős megtakaritás.
Aaneba, Pesic, Botka, Maiga, Bassey, Gróf, LK Jr., Romao
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
A focisoknal is csokkentes lesz, meg eladogatnak sokakat. Elvileg ki lett adva az ukaz, hogy nem is igazolnak olyan kulfoldit, akinek szerzodese van, csak szabadon igazolhatok kozul valogatnak. Azt nem tudom, hogy a berekkel mennyire fognak okoskodni, mert most allitolag az egyik izraeli targetnek 500K euro korult ajanlottak eves fizetesre, es ez nem kevesebb, kint Abu Fanie peldaul, aki a keretben top jatekoskent volt, a top fizetesek kozott van az ove. Ugyhogy ez nekem fura, meglepne, ha ugyanugy havi 40-45K euro korult ajanlananak az erkezoknek, meg ugy is, ha szabadon hozzak oket.index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
Viszont ezzel biztossa valik az is, hogy nem a Fradi fogja szetszedni a Gyort peldaul, mert nem lesz 1.5-2 millio eurojuk peldaul Vitalisra, raadasul o kulfoldre akar menni. De igaz ez Krpicre, meg a tobbi kiszemeltjukre is. A kis fos klubok meg alapbol sokat kertek a magyarokert, akik a szabalynak megfeleltek, most meg tobbet fognak, nem azert, mert a Fradi lehuzhato, hanem azert, mert nekik fontosabb lesz az eladasbol erkezo bevetel a kevesebb mlsz-tamogatas, meg a szponzorok morzsolodasa miatt.
De igen, pukkan a lufi. A korisokat csak a latszat miatt hoztak, ahogy az uszokat is csak az olimpiai pontszamok miatt, mert igy a klubversenyben elorebb voltak, es tobb tamogatast kaptak. Ok mind menni fognak. Meg hat a vizisek is, leven a vilagon szerintem a Fradiban fizettek eddig a 2-3-4. legtobb penzt a sztaroknak. Nem veletlenul nyertek ennyi BL-t. Mandics meg a tobbiek aligha maradnak igy, onnan meg esnek vissza az atlagba vilagszinten.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
azt hittem vicceltNo viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.Feczkó az NB1-ben nem túl meggyőző.
dande2
MTK: 24 meccsen 11 vereség
Diók: 38 meccsen 16 vereség
Várda: 21 meccsen 11 vereség
Willie Parker
Pochettino szabad lesz a vb utan nem?
johetne Slot ha mar keane megy johetne a masik kiiiin 😀
1 hónapja
Jó hát nem várta meg az eredményét a 115 vádpontnak ami hamarosan kijön a Cityvel szemben😂Igen, most már tényleg mindjárt lesz eredmény. Eskü, így görbüljünk meg, ha nem. Lesz itt nemulass a Citynek, bizony! Már a kanyarban van a bejelentés, még egy kis türelmet kérünk! A szabályokat mindenkinek be kell tartania!
Mindenesetre egy nagy edző lép le a PL-ből, a kvalitásait nem lehet vitatni.
Érdekes szezon lesz a következő minden nagy csapatnál változások lesznek
manuszka86
(Rohadtul nem lesz abból soha semmi)

1 hónapja
No viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.Feczkó az NB1-ben nem túl meggyőző.
dande2
MTK: 24 meccsen 11 vereség
Diók: 38 meccsen 16 vereség
Várda: 21 meccsen 11 vereség
1 hónapja
No viszont ha Kín tènyleg lèp, akkor Feczkót hoznám is, most jött el a Honvèdtól. Őt nem tartom rossznak.
1 hónapja
A Ferencváros az 50. helyen áll a klubok rangsorában az UEFA-nál, a Puskás Akadémia a 225. és a Fehérvár a 264. pozícióban.Ugyanezt el lehetne mondani akármelyik magyar klubról, ha nem a fradit választja a ner.
A Fradi 51250 koefficienst gyűjtött az előző öt évben, ez a 64,3 százaléka az összmagyar termésnek. A listán található másik kilenc csapat összesen, együtt 28500 koefficienst focizgatott össze.
Érdekes adat az is, hogy amíg az idei és a tavalyi szezonban átlagban közel 660 ezer eurót költött csapatonként (Fradin kívül) a magyar első osztály játéjogokra, új játékosok igazolására, addig a Fradi idén 11,55 milliót, tavaly 10,25 milliót.
Ennyi! (*ahogy öreg klubtulajdonosok mondanák)
H.Rudi
ozibozi
1 hónapja
A Ferencváros az 50. helyen áll a klubok rangsorában az UEFA-nál, a Puskás Akadémia a 225. és a Fehérvár a 264. pozícióban.A Fradi 51250 koefficienst gyűjtött az előző öt évben, ez a 64,3 százaléka az összmagyar termésnek. A listán található másik kilenc csapat összesen, együtt 28500 koefficienst focizgatott össze.
Érdekes adat az is, hogy amíg az idei és a tavalyi szezonban átlagban közel 660 ezer eurót költött csapatonként (Fradin kívül) a magyar első osztály játéjogokra, új játékosok igazolására, addig a Fradi idén 11,55 milliót, tavaly 10,25 milliót.
Ennyi! (*ahogy öreg klubtulajdonosok mondanák)
H.Rudi
1 hónapja
A 300 a kéziseknél lesz. Többi szakosztály fel lesz áldozva, mert egyszerűen mindegyik fel volt pumpálva és átláthatatlan pénzek mozogtak mindenfele. A fradi a legnagyobb haszonélvezője volt a nernek. Most szépen megborul majd a kirakat egyesület a sportágakban.index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
1 hónapja
index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
1 hónapja
index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
1 hónapja
Az egyetlen elérhető jelölt volt, akit olvastamPinyő lesz az, annyira egyértelmű.remelem elhozzuk Tudort edzonek.most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
Kenny
csebi
Őszentsége Sobri Jóska
Poloska vagyok.
1 hónapja
Pinyő lesz az, annyira egyértelmű.remelem elhozzuk Tudort edzonek.most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
Kenny
csebi
1 hónapja
remelem elhozzuk Tudort edzonek.most indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jövőre? 😎oriasi. a vegen az ujpest lesz a bajnokmost indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
Kenny
YoungZeeZee
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Mi a tokom ez az angol keret? Ilyen szezon utan nincs benn MGW, Maguire, Wharton, Hall, mikozben ott van pl. Henderson, Toney, Quansah, az alig játszó Stones meg Livramento, a falabu Madueke stb... Hat, nem en vagyok az edzo, de tippre ez a keret max a legjobb 8-ig megy.Amióta követem a focit mindig az angoloknak szurkoltam a nagy versenyeken (kivéve mikor mi is kint voltunk). Az all star csapattal nem sok minden jött össze. Most megpróbálják a szürke munkásokkal.
Duff
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
oriasi. a vegen az ujpest lesz a bajnokmost indul a komedia, oveket bekapcsolni😃Integet.Keane azert neg korbehaknizta a mediat, hogy mennyire keszul az uj idenyre, harom nappal kesobb meg.. xdkesobb meg?
Stez
YoungZeeZee
Stez
Kenny
1 hónapja
Ugyan már, a felső polcos szintet nem üti meg 😎Ja hát persze ő lesz a Fradi edzője 😂💪🤗"What a time we have had together." 🩵 pic.twitter.com/WpkFecBYT4
— Manchester City (@ManCity) May 22, 2026
zacknorb
dande2
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
1 hónapja
Azért kicsit mosolyra áll a szám, hogy nem látom TAA nevét...Mint másik Poolos kérdezem, hogy miért? Vagy csak annyi, hogy benned ott a tüske, hogy elment?
Mikey
(Nálam nincs én sajnálom is, hogy szar éve volt - max azért nem mert hátha visszajönne valahogy 😀 Bármikor szívesen látnám újra).

Liverpool Fc
1 hónapja
Ez most egy mas angol valogatott lesz, kivancsi leszek. Nem szeretem Tuchelt, de o azert legalabb lenyegesen jobb meccselo, mint volt Southgate, az o csereiben valoszinuleg tobb racio lesz, formacio meg szerepkor valtasokkal, mint eddig. Talan ez meghozza a sikert.Bayern meccsekbol kiindulva az angol drukkerek keszulhetnek a buszozasra ...
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jó hát nem várta meg az eredményét a 115 vádpontnak ami hamarosan kijön a Cityvel szemben😂Mindenesetre egy nagy edző lép le a PL-ből, a kvalitásait nem lehet vitatni.
Érdekes szezon lesz a következő minden nagy csapatnál változások lesznek
1 hónapja
Ja hát persze ő lesz a Fradi edzője 😂💪🤗"What a time we have had together." 🩵 pic.twitter.com/WpkFecBYT4
— Manchester City (@ManCity) May 22, 2026
zacknorb
1 hónapja
Dear football,
— César Azpilicueta (@CesarAzpi) May 22, 2026
Today, I want to share with you that this season will be my last as a professional footballer. After so many years living my dream, I feel it’s time to start a new chapter in my life.
Being honest, even though I have been preparing myself for this moment, I… pic.twitter.com/2wJ1m06Bqu
Poloska vagyok.
