Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
BL döntőre jegyeket vajh mennyiért lehet intezni?
Janek
tesómat mázlista volt kisorsolták, 600 euró körüli jegyeket nyert 2 db csak..
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
BL döntőre jegyeket vajh mennyiért lehet intezni?
Janek
 seatpick.com/champions-league-final-tickets
Negritis, a vajda
Ez nem az én kategóriám....bármennyire is szeretem a fiam..........😕 amúgy gyalázatosnak gondolom az egészet, ha jól értem kétezer négyszáz euró a legolcsóbbb........ha Arsenal fanok közé akarsz menni akkor 6 ezer
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
BL döntőre jegyeket vajh mennyiért lehet intezni?
Janek
 seatpick.com/champions-league-final-tickets

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
BL döntőre jegyeket vajh mennyiért lehet intezni?

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Nem láttam hogy lett volna írva, de a Soton bukta a fellebbezést, maradt a kipenderítés, így a Boro játszik a Hull ellen a PL-be jutásért.
warr_b
Nem láttam hogy lett volna írva, de a Soton bukta a fellebbezést, maradt a kipenderítés, így a Boro játszik a Hull ellen a PL-be jutásért.
warr_b
helyes
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem láttam hogy lett volna írva, de a Soton bukta a fellebbezést, maradt a kipenderítés, így a Boro játszik a Hull ellen a PL-be jutásért.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
persze vhol en is visszasirom, de a penz kurva nagy ur 😀
meg az intertoto is kene
YoungZeeZee
És a Vásárvárosok Kupáját meg persze a Közép-európai kupát!
warr_b
V4 kupát nem indít MP?
Löfli
Még indíthat 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 048 — Saturday Night Lights
persze vhol en is visszasirom, de a penz kurva nagy ur 😀
meg az intertoto is kene
YoungZeeZee
És a Vásárvárosok Kupáját meg persze a Közép-európai kupát!
warr_b
VVK király volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
persze vhol en is visszasirom, de a penz kurva nagy ur 😀
meg az intertoto is kene
YoungZeeZee
És a Vásárvárosok Kupáját meg persze a Közép-európai kupát!
warr_b
V4 kupát nem indít MP?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
persze vhol en is visszasirom, de a penz kurva nagy ur 😀
meg az intertoto is kene
YoungZeeZee
És a Vásárvárosok Kupáját meg persze a Közép-európai kupát!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
YoungZeeZee 9 836
snob leszek.
ha a neveket nezzuk akkor nem szexik az el es kl dontok.
teny a villa hasit iden is, de ha megnezi az ember h freiburg - villa
meg rayo- crystal
hat elsirja magat az ember.
mondjuk nem is neztem 😀
YoungZeeZee
Mondjuk ha megnezed a Villa elmult harom szezonos keretet, akkor erted, miert hasit es miert volt dontoben. Olyan csapataik voltak, amiket elmeny volt nezni rengetegszer, baromi jo jatekosok. Megkockaztatom, hogy ez a keret siman top16 kornyeke egy BL-ben is.

Lehet, hogy az Aston Villa nem egy szexi nev papiron egy dontoben, de valojaban nagyon is az. Most nem nezem vegig az osszes El-csapat keretet, akik ott voltak az elejetol, de latatlanban is fogadni mernek ra, hogy toronymagasan a legminosegibb keretuk van. Meg a Nottingham, ami minosegben a kozeleben van, ha oket a Villa nem veri az elodontoben, valoszinuleg ok is nyernek ugyanugy, es nem a Freiburg.

Amugy honapok ota azert imadkozom, hogy Tuchel huzzon egy baromi varatlant, es a vb-n ne Bellinghamet tolja be a neve miatt tamado kozeppalyasnak, hanem Morgan Rogerst. Elkepesztoen jo a gyerek.
Stez
pont ezt irtam
a villa mostanaban jo, tavaly is a psg alig tudta kiutni a blbol ha jol emlekszem.
egyedul a krisztaly aki fos iden.
a freiburg 7. a rayo 6.
de azert ez messze van a kremtol de respekt nekik.




snob leszek.
ha a neveket nezzuk akkor nem szexik az el es kl dontok.
teny a villa hasit iden is, de ha megnezi az ember h freiburg - villa
meg rayo- crystal
hat elsirja magat az ember.
mondjuk nem is neztem 😀
YoungZeeZee
Egyfelől mièrt ne nyerhetnènek kis csapatok is valamit hadd legyen az örömük. Másfelől ez a következmèmye a felduzasztott BLnek ès most már egy ponton túl átjárás sincs kupaidènyben.

Többször írtam visszahoznám a BEK KEK UEFA règi rendszert nem csupán romantikából. Persze tudom a pènz....
dande2
persze vhol en is visszasirom, de a penz kurva nagy ur 😀
meg az intertoto is kene
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?

Arsenal vs MC 4 pont
PSG vs Lens 6 pont
Barca vs Real 11 pont
Inter vs Napoli 13 pont
Bayern vs Dortmund 16 pont

Én nem gondolom, h a Lens bàrmikor szorongatta a Párizst.
Btw a két legszorosabb topliga bajnoka BL döntőzik.
Willie Parker
hagyományok miatt topliga

az olasz nagyon gyenge évek óta, francia általában egycsapatos, a német is az, a spanyol árnyéka a 2010-as Messi/CR időszaknak, egyedül a PL ami tartja magát
NB2
Gyuri34 te vagy az?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
snob leszek.
ha a neveket nezzuk akkor nem szexik az el es kl dontok.
teny a villa hasit iden is, de ha megnezi az ember h freiburg - villa
meg rayo- crystal
hat elsirja magat az ember.
mondjuk nem is neztem 😀
YoungZeeZee
Mondjuk ha megnezed a Villa elmult harom szezonos keretet, akkor erted, miert hasit es miert volt dontoben. Olyan csapataik voltak, amiket elmeny volt nezni rengetegszer, baromi jo jatekosok. Megkockaztatom, hogy ez a keret siman top16 kornyeke egy BL-ben is.

Lehet, hogy az Aston Villa nem egy szexi nev papiron egy dontoben, de valojaban nagyon is az. Most nem nezem vegig az osszes El-csapat keretet, akik ott voltak az elejetol, de latatlanban is fogadni mernek ra, hogy toronymagasan a legminosegibb keretuk van. Meg a Nottingham, ami minosegben a kozeleben van, ha oket a Villa nem veri az elodontoben, valoszinuleg ok is nyernek ugyanugy, es nem a Freiburg.

Amugy honapok ota azert imadkozom, hogy Tuchel huzzon egy baromi varatlant, es a vb-n ne Bellinghamet tolja be a neve miatt tamado kozeppalyasnak, hanem Morgan Rogerst. Elkepesztoen jo a gyerek.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
snob leszek.
ha a neveket nezzuk akkor nem szexik az el es kl dontok.
teny a villa hasit iden is, de ha megnezi az ember h freiburg - villa
meg rayo- crystal
hat elsirja magat az ember.
mondjuk nem is neztem 😀
YoungZeeZee
Egyfelől mièrt ne nyerhetnènek kis csapatok is valamit hadd legyen az örömük. Másfelől ez a következmèmye a felduzasztott BLnek ès most már egy ponton túl átjárás sincs kupaidènyben.

Többször írtam visszahoznám a BEK KEK UEFA règi rendszert nem csupán romantikából. Persze tudom a pènz....
1 hónapja
YoungZeeZee 9 836
snob leszek.
ha a neveket nezzuk akkor nem szexik az el es kl dontok.
teny a villa hasit iden is, de ha megnezi az ember h freiburg - villa
meg rayo- crystal
hat elsirja magat az ember.
mondjuk nem is neztem 😀
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ahogy nézem Kopasz egyre jobban ellenszenvessebb lesz a szurkolóknál.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
Willie Parker
No de nagy arca lett má valakinek mert össze VARoztak nekik egy kamu PL címet 😉😏(nyugi, nem komoly) (egyetlen pozitív mozzanat benne hogy legalább a fiam boldog miatta, több esze van mint az öregjènek 😄)
dande2
Amúgy szóba jöttek az elmúlt évek PL címei, én meg azt làtom, h nagyon kompakt lett a mezőny.

2017-2018 a City majdnem 20 pontot vert a második MU-ra, a negyedik Poolra 25-t.

2018-19 a City-Pool történelmi versenyfutás, 1 pont különbség, de a 3-4. helyezettek 25-30 pontot kaptak.

2019-20 Pool 18-at vert a második Cityre, 33-at a BL helyesekre

2020-21 a City 12-vel veri a MU-t, a negyedik már majdnem 20-at kapott

2021-22 City-Pool történelmi versenyfutás vol2, de a Chelsea-Spurs hátránya már majdnem 20 pont tőlük, a hatodik MU majdnem 40 ponttal lemaradt

2022-23 City vs Arsenal vol1, 5 pont különbséggel, itt a negyedik Castle kapott már 18-at

2023-24 City vs Arsenal vol2, 2 pont különbség, a Pool maradt le tőlünk 7-tel, ez volt manapság a legkeményebb szezon, de a többiek a harmadiktól 16-20 ponttal hátrébb

2024-25 a Pool 10-er vert ránk, mint ezüstösre, itt egy percig nem volt kérdés, mert az MC hamar kipukkadt, inkább mögöttük tülekedtek, akik meg lemaradtak 15 ponttal

A mostaniban ugye 4 pont diff, a harmadik tőlünk 14, a negyedik 20 pontra.
Szerintem ez kb a szokásos minta.
Vagy 1 vagy 2 kiemelkedő csapat versenyez, a harmadik rendszerint elhullik, kivéve 2023-24-et.
Willie Parker
Tènyleg csak a zrika ledvèèrt írtam a VARt, megèrdemeltètek. 🙂

A francia ligára kicsit kitèrve mivel ott a èpp Lens a kedvencem, egyèbkènt teljesen szürreálisnak gondolom a helyzetet, hogy egyáltalán van bármi esèly a PSGt megelőzni. Sose gondoltam komolynak ezt a lehetőséget. Igazából egyelőre nem is látom hogyan fog ez megtörténni. Legfeljebb ha ők el nem bfszkodják. Anno a Lyoni domonancia is durva volt de ez mèg inkább az ès nem látszik a vège.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 599
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?

Arsenal vs MC 4 pont
PSG vs Lens 6 pont
Barca vs Real 11 pont
Inter vs Napoli 13 pont
Bayern vs Dortmund 16 pont

Én nem gondolom, h a Lens bàrmikor szorongatta a Párizst.
Btw a két legszorosabb topliga bajnoka BL döntőzik.
Willie Parker
hagyományok miatt topliga

az olasz nagyon gyenge évek óta, francia általában egycsapatos, a német is az, a spanyol árnyéka a 2010-as Messi/CR időszaknak, egyedül a PL ami tartja magát
NB2
csakis a mennyei! ETO vs FTC volt a legjobb párharc idén 😀
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?

Arsenal vs MC 4 pont
PSG vs Lens 6 pont
Barca vs Real 11 pont
Inter vs Napoli 13 pont
Bayern vs Dortmund 16 pont

Én nem gondolom, h a Lens bàrmikor szorongatta a Párizst.
Btw a két legszorosabb topliga bajnoka BL döntőzik.
Willie Parker
attól függ hogy nézzük. Ami a La Ligaban van kiesés elleni harc az se mindennapi 😀
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?

Arsenal vs MC 4 pont
PSG vs Lens 6 pont
Barca vs Real 11 pont
Inter vs Napoli 13 pont
Bayern vs Dortmund 16 pont

Én nem gondolom, h a Lens bàrmikor szorongatta a Párizst.
Btw a két legszorosabb topliga bajnoka BL döntőzik.
Willie Parker
hagyományok miatt topliga

az olasz nagyon gyenge évek óta, francia általában egycsapatos, a német is az, a spanyol árnyéka a 2010-as Messi/CR időszaknak, egyedül a PL ami tartja magát
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?
Willie Parker
az albán bajnokságnál nem hiszem, hogy van szorosabb

Löfli
Örök kedvenc tornám

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?
Willie Parker
az albán bajnokságnál nem hiszem, hogy van szorosabb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
Willie Parker
No de nagy arca lett má valakinek mert össze VARoztak nekik egy kamu PL címet 😉😏(nyugi, nem komoly) (egyetlen pozitív mozzanat benne hogy legalább a fiam boldog miatta, több esze van mint az öregjènek 😄)
dande2
Ez a tavalyi VAR season review, itt éppen szopóágon voltunk, gondolom Kroenke elfelejtett kurvákat küldeni a Var szobákba

 www.espn.co.uk/football/story/_/id/40894476/how-var-decisions-affect-premier-league-club-2024-25
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Egyébként szavazhatunk hogy melyik topliga volt szoros?

Arsenal vs MC 4 pont
PSG vs Lens 6 pont
Barca vs Real 11 pont
Inter vs Napoli 13 pont
Bayern vs Dortmund 16 pont

Én nem gondolom, h a Lens bàrmikor szorongatta a Párizst.
Btw a két legszorosabb topliga bajnoka BL döntőzik.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
Willie Parker
No de nagy arca lett má valakinek mert össze VARoztak nekik egy kamu PL címet 😉😏(nyugi, nem komoly) (egyetlen pozitív mozzanat benne hogy legalább a fiam boldog miatta, több esze van mint az öregjènek 😄)
dande2
Amúgy szóba jöttek az elmúlt évek PL címei, én meg azt làtom, h nagyon kompakt lett a mezőny.

2017-2018 a City majdnem 20 pontot vert a második MU-ra, a negyedik Poolra 25-t.

2018-19 a City-Pool történelmi versenyfutás, 1 pont különbség, de a 3-4. helyezettek 25-30 pontot kaptak.

2019-20 Pool 18-at vert a második Cityre, 33-at a BL helyesekre

2020-21 a City 12-vel veri a MU-t, a negyedik már majdnem 20-at kapott

2021-22 City-Pool történelmi versenyfutás vol2, de a Chelsea-Spurs hátránya már majdnem 20 pont tőlük, a hatodik MU majdnem 40 ponttal lemaradt

2022-23 City vs Arsenal vol1, 5 pont különbséggel, itt a negyedik Castle kapott már 18-at

2023-24 City vs Arsenal vol2, 2 pont különbség, a Pool maradt le tőlünk 7-tel, ez volt manapság a legkeményebb szezon, de a többiek a harmadiktól 16-20 ponttal hátrébb

2024-25 a Pool 10-er vert ránk, mint ezüstösre, itt egy percig nem volt kérdés, mert az MC hamar kipukkadt, inkább mögöttük tülekedtek, akik meg lemaradtak 15 ponttal

A mostaniban ugye 4 pont diff, a harmadik tőlünk 14, a negyedik 20 pontra.
Szerintem ez kb a szokásos minta.
Vagy 1 vagy 2 kiemelkedő csapat versenyez, a harmadik rendszerint elhullik, kivéve 2023-24-et.