Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

29 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Annyi mákja van a Fradinak, hogy MP fradista, így tönkre nem fog menni a klub, viszont az állami csecsről 90%-ban le fognak válni. Gondolom megkötések lesznek illetve szigorú feltételek és elszámoltatás.

Félelmetes egyébként hogy hány ezer milliárd ment el az utóbbi 16 évben az FTC-re. Rég meghatározó klubnak kellene lennie Európában, minden sportágban..
29 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Most jelentette be Lukas Podolski a visszavonulását, 41 évesen. Én meg azt hittem már 10 éve visszavonult.

29 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Bruno Fernandest választották az év PL játékosának.

29 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
De fogom sajnálni, hogy az M4-en nem lesz 24/7-ben fradiszopkodás 😁már ha lesz még M4 🥲
petey
Az MTV csatornabeosztása tök rendben van, csak normális tartalom kell bele. Külön sport és kulturális adó full okés.
Dzsokijuing
Te mivel töltenéd fel az M4-et 24/7?
szaba
semmilyen sportadó nem ad 24/7 sportot
mindenhol mennek az ismétlések
de már megírtam többször több helyen, a foci/f1 egyéb odanemillő sportok rovására mentek a hazai csapatsportközvetítések
világ vicce, hogy a ffi kosár rájátszásából csak a döntőket látjuk, de itt sorolhatnám év közben rengeteg csapatsportot, amit baszott adni az m4, mert foci volt, meg m4 meg faszomtudjami
a közszolgálat az, hogy adjanak hazai sportot és ha marad zsé, akkor adjanak mást
nem hiszem, hogy az én adómból gyorskori vk-t, triatlon vk-t szlovák és román focit kéne közvetíteni
NB2
Magyarok vannak a gyorskorin es a triatlonon, szlovak es roman foci meg alig-alig, tehat nem igazan allja meg a helyet az allitasod. Az igaz, hogy a magyar foci a top1, es az rengeteg mas sportag helyett megy is elonyt elvezve, de az a problemad, hogy nem magyar csapatsportot latsz, hat a magyar bajnoksag azert az. Tehat ertem a problemad, csak elegge le van kozben altalanositva, leven szerintem az M4-en havonta nagyjabol egy DAC-meccs megy peldaul, de meg ennyire sem feltetlenul atlagolnam. Romannak meg ennyiszer sem talalkoztam.

De abban igazad van, hogy a roman es a szlovak foci nem illik a dologba, annak nyilvan megvolt a miertje, hogy miert vannak ott a jogok. Csak nem az a havi egy meccs allt az utjaba a csapatsportoknak, amiket te hianyolsz, hanem egy masik magyar csapatsport, ami a vilagon a legnezzettebb sportag, otthon meg maga az NB I lekoroz mindent, meg egy random Real-Barca meccset is sok esetben.

1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
De fogom sajnálni, hogy az M4-en nem lesz 24/7-ben fradiszopkodás 😁már ha lesz még M4 🥲
petey
Az MTV csatornabeosztása tök rendben van, csak normális tartalom kell bele. Külön sport és kulturális adó full okés.
Dzsokijuing
Te mivel töltenéd fel az M4-et 24/7?
szaba
semmilyen sportadó nem ad 24/7 sportot
mindenhol mennek az ismétlések
de már megírtam többször több helyen, a foci/f1 egyéb odanemillő sportok rovására mentek a hazai csapatsportközvetítések
világ vicce, hogy a ffi kosár rájátszásából csak a döntőket látjuk, de itt sorolhatnám év közben rengeteg csapatsportot, amit baszott adni az m4, mert foci volt, meg m4 meg faszomtudjami
a közszolgálat az, hogy adjanak hazai sportot és ha marad zsé, akkor adjanak mást
nem hiszem, hogy az én adómból gyorskori vk-t, triatlon vk-t szlovák és román focit kéne közvetíteni
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
De fogom sajnálni, hogy az M4-en nem lesz 24/7-ben fradiszopkodás 😁már ha lesz még M4 🥲
petey
Az MTV csatornabeosztása tök rendben van, csak normális tartalom kell bele. Külön sport és kulturális adó full okés.
Dzsokijuing
Te mivel töltenéd fel az M4-et 24/7?
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 index.hu/sport/2026/05/22/robbie-keane-tavozasa-csak-a-jeghegy-csucsa-valsagertekezletet-tartottak-a-fradi-keziseinel-is/

Elkezdett dőlni a dominó...és itt annál is több pénz került be, mint amiről tudni vélünk. Egészen elképesztő lufit fújtak OV-ék a sportból..
topin
20-30%os költség csökkentés, 300k átlagbér? Egy Ferencvárosnál? Azt hittem amikor eljut az összeomláshoz a fradi elégedett leszek, de most inkább mérges vagyok. Felőlem a férfi foci megrohadtad megye1ben, akkora lufi volt. Gondolom a vezetőség nem kerül bele a költségcsökkentés körébe.
Hova lett a piaci alapon megélés? Egy hónapot nem bír közpénz nélkül a piaci alapon működés? Tróger banda.
Nemes samu09
A focisoknal is csokkentes lesz, meg eladogatnak sokakat. Elvileg ki lett adva az ukaz, hogy nem is igazolnak olyan kulfoldit, akinek szerzodese van, csak szabadon igazolhatok kozul valogatnak. Azt nem tudom, hogy a berekkel mennyire fognak okoskodni, mert most allitolag az egyik izraeli targetnek 500K euro korult ajanlottak eves fizetesre, es ez nem kevesebb, kint Abu Fanie peldaul, aki a keretben top jatekoskent volt, a top fizetesek kozott van az ove. Ugyhogy ez nekem fura, meglepne, ha ugyanugy havi 40-45K euro korult ajanlananak az erkezoknek, meg ugy is, ha szabadon hozzak oket.

Viszont ezzel biztossa valik az is, hogy nem a Fradi fogja szetszedni a Gyort peldaul, mert nem lesz 1.5-2 millio eurojuk peldaul Vitalisra, raadasul o kulfoldre akar menni. De igaz ez Krpicre, meg a tobbi kiszemeltjukre is. A kis fos klubok meg alapbol sokat kertek a magyarokert, akik a szabalynak megfeleltek, most meg tobbet fognak, nem azert, mert a Fradi lehuzhato, hanem azert, mert nekik fontosabb lesz az eladasbol erkezo bevetel a kevesebb mlsz-tamogatas, meg a szponzorok morzsolodasa miatt.

De igen, pukkan a lufi. A korisokat csak a latszat miatt hoztak, ahogy az uszokat is csak az olimpiai pontszamok miatt, mert igy a klubversenyben elorebb voltak, es tobb tamogatast kaptak. Ok mind menni fognak. Meg hat a vizisek is, leven a vilagon szerintem a Fradiban fizettek eddig a 2-3-4. legtobb penzt a sztaroknak. Nem veletlenul nyertek ennyi BL-t. Mandics meg a tobbiek aligha maradnak igy, onnan meg esnek vissza az atlagba vilagszinten.
Stez
A kézis 300k-s átlagbér azért számomra elég nehezen hihető.
Lidl kezdő fizu 600k bruttó…

A sok Fradi szakosztály, főleg a nem látványsportok tényleg nagy bajban lesznek.
A focinál biztos kell cost saving, de ha már nem lesz potyára 5-6-7 játékos a keretben, az is jelentős megtakaritás.
Aaneba, Pesic, Botka, Maiga, Bassey, Gróf, LK Jr., Romao
Sinisa
Kizartnak gondolom en is a 300K-t, egy vilagon top4-6 csapatnal, raadasul a keziseknel is azert nemzetkozileg elismert sztarok voltak es vannak, meg a magyarok kozott is. Szerintem ennyit az kereshetett, akit magyarkent felhoztak az utanpotlasbol es a kerettel volt. Fura lenne, ha a penzoszto kirakatklubnal az atlagfizetest sem erne el a fizetes a top2 sportagban, ahova a vilag egyik legjobb edzojet is odavittek, gondolom azt sem fillerekert. Valami ott nagyon nem koser. Szerintem Mandicsek is siman tobbszoroset keresik a 300K-nak, ne vicceljunk mar.

1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 048 — Saturday Night Lights
De fogom sajnálni, hogy az M4-en nem lesz 24/7-ben fradiszopkodás 😁már ha lesz még M4 🥲
petey
Az MTV csatornabeosztása tök rendben van, csak normális tartalom kell bele. Külön sport és kulturális adó full okés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Hajnal is lép.
Akkor itt rohadt nagy gáz van😃
JC6 (Mr. Miele)
Amikor a legjobban van szükség egy jó gm-re pont akkor nem kell már neki a pozi😃. Milyen érdekes. Kóklerek gyülekezete a fradi.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Általánosságban Az osztályozó és a rájátszás szvsz az igazságosabb részei a lebonyolításoknak,
a legjobbak között leszel az első és a legszarabbak közül esel ki.
Nincs optimális rendszer, de szerintem korrektebb, mint pl a végén csak gólarány miatt nyerni vagy kiesni
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
De fogom sajnálni, hogy az M4-en nem lesz 24/7-ben fradiszopkodás 😁már ha lesz még M4 🥲

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Hajnal is lép.
Akkor itt rohadt nagy gáz van😃
JC6 (Mr. Miele)
Imádnám, ha beköszöntene egy olyan időszak, amikor nem kapnak 40x annyi pénzt, mint a többi csapat.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Hajnal is lép.
Akkor itt rohadt nagy gáz van😃
JC6 (Mr. Miele)
A zelnökúr meg lapít, mint szar a fűben 😀

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Így legalább az egyik csapatnak érdekében áll támadni, tök mind1 mennyi az eredmény. Sokkal jobb, mintha hosszabbítás 11es lenne.
Mondjuk a Bari kiesésével lesz a Serie Csínek egy 58 ezres stadionja.
Sixo
Hogy bejött ez a logika, annyira támadtak, hogy 180 perc alatt egy gólt se lőttek, de ezen nagy támadások közepette nem is kaptak.
Ha van simán egy meccs, akkor legalább van büntetőpárbaj. De így dupla semmi.
Őszentsége Sobri Jóska
Elég erős egy meccs alapján az egész rendszerről ítéletet mondani. Tavaly pl 5 gól volt. De a promotion play-off ugyanilyen rendszerrel megy, az idei elődöntőkben 5 illetve 7 gól esett. Tavaly a döntőben Nagy Ádiék 5 gólos bárharcban estek ki.
Pár éve(3?) volt a Cosenza-Brescia örökké emlékezetes meccs ami az utolsó másodpercig feszült fordulatos párharcot hozott, 94. perces Cosenza fordítással, ami után a Brescia szurkolók befutottak a pályára, hogy felgyújtsák a pályát, pedig még nem volt a vége a meccsnek. Csicska rendszerben semmi sem lett volna, a Cosenza nem hajtott volna végig, mert 1-1el hosszabbítás + 11es várt volna rájuk.

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt nagyon sajnálom, még akkor is, ha Feczkó nem sikeres tréner az NBI-ben. Az esélyt megérdemelte volna egy ténylegesen megerősitett kerettel.
Ha esetleg a következő edző gyorsan megbukik, megy vele a sportigazgató Fórizs is?
 www.honvedfc.hu/hirek/feczko-tamas-tavozik/2026-05-22
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Hajnal is lép.
Akkor itt rohadt nagy gáz van😃
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Így legalább az egyik csapatnak érdekében áll támadni, tök mind1 mennyi az eredmény. Sokkal jobb, mintha hosszabbítás 11es lenne.
Mondjuk a Bari kiesésével lesz a Serie Csínek egy 58 ezres stadionja.
Sixo
Hogy bejött ez a logika, annyira támadtak, hogy 180 perc alatt egy gólt se lőttek, de ezen nagy támadások közepette nem is kaptak.
Ha van simán egy meccs, akkor legalább van büntetőpárbaj. De így dupla semmi.

1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Ha már a bajnokságot elbukták a PSG ellen a hajrában, a Coupe de Francet csak behúzza a Lens.
Sixo
Pont itt vagyok Nizzában. Bolondok háza volt ma egész nap. Ha buknak, lebontják a Messénàt 😁 ott van kivetítőn a meccs.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Az olaszoknál régóta az van, hogy döntetlen összesítettnél a magasabb kiemelésű nyer. Nincs hosszabbitás meg semmi bohóckodás, a kiemeltet meg kell verni.
slowmotion
Mexikóban is ez van, kivéve a döntő
Löfli
Lehet, de mexikói focit nem szoktam nézni.
slowmotion
kár, pedig betyáros megoldások szoktak ott lenni
Löfli
Mint pl? Sportszárban lapuló macheték?

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Az olaszoknál régóta az van, hogy döntetlen összesítettnél a magasabb kiemelésű nyer. Nincs hosszabbitás meg semmi bohóckodás, a kiemeltet meg kell verni.
slowmotion
Mexikóban is ez van, kivéve a döntő
Löfli
Lehet, de mexikói focit nem szoktam nézni.
slowmotion
kár, pedig betyáros megoldások szoktak ott lenni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ha már a bajnokságot elbukták a PSG ellen a hajrában, a Coupe de Francet csak behúzza a Lens.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Így legalább az egyik csapatnak érdekében áll támadni, tök mind1 mennyi az eredmény. Sokkal jobb, mintha hosszabbítás 11es lenne.
Mondjuk a Bari kiesésével lesz a Serie Csínek egy 58 ezres stadionja.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Az olaszoknál régóta az van, hogy döntetlen összesítettnél a magasabb kiemelésű nyer. Nincs hosszabbitás meg semmi bohóckodás, a kiemeltet meg kell verni.
slowmotion
Mexikóban is ez van, kivéve a döntő
Löfli
Lehet, de mexikói focit nem szoktam nézni.
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Az olaszoknál régóta az van, hogy döntetlen összesítettnél a magasabb kiemelésű nyer. Nincs hosszabbitás meg semmi bohóckodás, a kiemeltet meg kell verni.
slowmotion
Mexikóban is ez van, kivéve a döntő


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Olasz B playout, Südtirol-Bari, mindkét meccs 0-0, másodosztályban maradt a Südtirol, kiesett a Bari, mert előbbi 16., utóbbi 17. volt az alapszakaszban.
Sok volt értelme ezzel a lebonyolítással így ennek a 2 meccsnek.
Őszentsége Sobri Jóska
Az olaszoknál régóta az van, hogy döntetlen összesítettnél a magasabb kiemelésű nyer. Nincs hosszabbitás meg semmi bohóckodás, a kiemeltet meg kell verni.