Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen jogos a kizárás. Más sportágakban komoly eltiltások is voltak. Játszanak évi 40+ meccset, ha ennyi eszed van hogy még videózgatsz is akkor így jártál. Arról nem beszélve szezon közben is nem egy meccs előtt csinálták ezt, ha már ott kiderül és megkapják a 4 pont levonást akkor alap esetben nem lettek volna playoff helyen. Aki hülye az viselje a következményeket, ha egy Oxford ellen videózásra szorulsz akkor semmi keresnivalód a playoffban. Inkább arról kellene beszélni hogy a 7.helyezettnek kellett volna játszania helyettük az egész playoffban. Ha valakit akkor őket lopták meg és nem ezeket a szerencséseket
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
 www.skysports.com/football/news/11095/13545415/southampton-expelled-from-championship-play-offs-over-spygate-with-middlesbrough-reinstated


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 722 — Amerikai sportok rajongója
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg
zacknorb
Nem értem, mi a baja, milyen stílusban beszélt róla? Megindokolta normálisan, hogy abban a poziban más típusúakban gondolkodik, nem győzte meg annyira a 9 meccse alatt, nála vannak mások akiket jobban preferál jelenleg. Mi volt ebben a sértő, gáz?
zavi27
Hát hogy ezt nem igy mondta...
sapka
Akkor Ok, ha nem így mondta, azt hittem ez volt az eredeti szöveg is.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
1 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt sokan elfelejtik a huhogók közül, hogy mennyire nehéz dolga volt Artetanak a támadójátékot illetően. Havertz gyakorlatilag az egész szezont kihagyta, pedig meggyőződésem, hogy ő lett volna az 1. számú csatár és Gyökerest lassan akarta beépíteni. Ezen kívül Ode ki-be járkált az orvosi szobába, 3 meccset nem bírt kb normálisan lejátszani, mire belelendült volna megsérült újra. Olyan is volt a játéka. Saka rongyosra lett hajtva az elmúlt években, iszonyat formán kívül volt ő is. Eze új ember, láthatóan kerestük még a helyét.
Így azért nehéz csillogó támadójátékot összerakni, hogy gyakorlatilag nem volt olyan pillanat, hogy mindenkire számíthatott a támadószellemű játékosok közül.
Sebii
Én nem akarok a ki érdemli meg és ki milyen erős bajnok vitába beszállni.

Látványra ez az Arsenal hitvány, legalja olasz csak ne kapjunk gólt és championship féle harcmodor. És mivel én nem szurkolójuk vagyok, csak szórakozni ülök le meccset nézni, ez nálam bőven a nézhetetlen és ezért érdektelen kategória.

Minden posztra 2-3 minőségi embere van csillió pénzből a spanyolnak, szánalmas ezek után is a sérülést felhozni érvként.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
a cikkből amúgy kiderült, hogy kiszombori a barátnője és az is, hogy jönnek családlátogatni. ez annyit tesz, hogy holnap kezdődik a borfeszt ami tier1-es kultúrális esemény az országon ezen harmadában, szóval jönnek "haza" piálni meg bulikázni. természetesen szombaton én is szeretnék kimenni - közölte tegnap a feleségem - szóval majd igyekszem résen lenni és infókat gyűjteni, hátha... 😊
peach
Jövő héten lesz még?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg
zacknorb
Nem értem, mi a baja, milyen stílusban beszélt róla? Megindokolta normálisan, hogy abban a poziban más típusúakban gondolkodik, nem győzte meg annyira a 9 meccse alatt, nála vannak mások akiket jobban preferál jelenleg. Mi volt ebben a sértő, gáz?
zavi27
Hat nem pont ezekkel a szavakkal mondta el. 🤣

Es igen, serto volt azert. Es igen, Rossival az elmult harom evben elszallt a lo, kezdve a meccsek utani allando hisztiken a kommentelokrol, folytatva a felhaborodott reakciokig, ha epp szar volt a csapat es barki a meccs utani interjun ra mert kerdezni, hogy mi a baj.

Egy kapitanynak szerintem kotelessege diplomatikusan indokolni, foleg, ha egy olyan jatekosrol kerdezik, akirol masfel eve meg odakat zengett, es akit lehet nem szeretni, de a vilag egyik legerosebb bajnoksagaban, februar ota folyamatosan jatszik. Mikozben a kapitany meg megallas nelkul rinyal, hogy azt, aki top bajnoksagban allandoan jatszik, mindig be fogja hivni. Epp legutobb tartott eloadast errol a kerethirdeteskor, hogy az ilyen playakat minden esetben meg fogja hivni.

Legutobb, amikor amugy fikazta Nikitschert, a kerethirdetesnel, akkor irtam ide, hogy minden szavan erzodott, hogy valami szemelyes problemaja lett vele. Ha Toth Ali a nagyjabol nulla jatekpercevel ott van a PL-bol, akkor szerintem Nikitscher a folyamatos 90 perceivel is ott lehetne a portugal elvonalbol. Es ez nem Ali ellen szol, egyertelmuen be kell hivni.. de Nikitschert sem kene kihagyni. Ha mast nem, ul a kispadon. De megis elobb kuldok be hatosba egy Nikitschert mondjuk hat-tiz percre, ha eredmenyt kell tartani peldaul, mint egy Szendreit. Mar elnezest, mert birom Szendreit, de a kozeppalyarol pont nem o hianyzik. Igen, most akadnak olyan jatekosok, akik eleg jok voltak az NB I-ben, de az NB I az tudtommal egy jo esetben is top20-25-30 bajnoksag a vilagon, mig a portugal meg mondjuk top6.

Ha valaki evekig szetoltotta az NB I-et es konyorgott, hogy legyen mar vegre jobb bajnoksagban playank, majd lesz, es nem hivja be, az azert valahol furcsa.
Stez
szten is paraszt volt rossi es egyetertek
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
a cikkből amúgy kiderült, hogy kiszombori a barátnője és az is, hogy jönnek családlátogatni. ez annyit tesz, hogy holnap kezdődik a borfeszt ami tier1-es kultúrális esemény az országon ezen harmadában, szóval jönnek "haza" piálni meg bulikázni. természetesen szombaton én is szeretnék kimenni - közölte tegnap a feleségem - szóval majd igyekszem résen lenni és infókat gyűjteni, hátha... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt sokan elfelejtik a huhogók közül, hogy mennyire nehéz dolga volt Artetanak a támadójátékot illetően. Havertz gyakorlatilag az egész szezont kihagyta, pedig meggyőződésem, hogy ő lett volna az 1. számú csatár és Gyökerest lassan akarta beépíteni. Ezen kívül Ode ki-be járkált az orvosi szobába, 3 meccset nem bírt kb normálisan lejátszani, mire belelendült volna megsérült újra. Olyan is volt a játéka. Saka rongyosra lett hajtva az elmúlt években, iszonyat formán kívül volt ő is. Eze új ember, láthatóan kerestük még a helyét.
Így azért nehéz csillogó támadójátékot összerakni, hogy gyakorlatilag nem volt olyan pillanat, hogy mindenkire számíthatott a támadószellemű játékosok közül.
Sebii
A Citynek sem volt jobb ebbol a szempontbol. Nekik raadasul kb a teljes vedelmuk IR-en volt a szezon feleben. Arteta nem azert valasztotta ezt a focit, mert ra volt kenyszeritve a serulesek miatt, hanem mert ezt talalta hatekonynak. Es az is lett, hiszen nyertek vele.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg
zacknorb
Nem értem, mi a baja, milyen stílusban beszélt róla? Megindokolta normálisan, hogy abban a poziban más típusúakban gondolkodik, nem győzte meg annyira a 9 meccse alatt, nála vannak mások akiket jobban preferál jelenleg. Mi volt ebben a sértő, gáz?
zavi27
Hat nem pont ezekkel a szavakkal mondta el. 🤣

Es igen, serto volt azert. Es igen, Rossival az elmult harom evben elszallt a lo, kezdve a meccsek utani allando hisztiken a kommentelokrol, folytatva a felhaborodott reakciokig, ha epp szar volt a csapat es barki a meccs utani interjun ra mert kerdezni, hogy mi a baj.

Egy kapitanynak szerintem kotelessege diplomatikusan indokolni, foleg, ha egy olyan jatekosrol kerdezik, akirol masfel eve meg odakat zengett, es akit lehet nem szeretni, de a vilag egyik legerosebb bajnoksagaban, februar ota folyamatosan jatszik. Mikozben a kapitany meg megallas nelkul rinyal, hogy azt, aki top bajnoksagban allandoan jatszik, mindig be fogja hivni. Epp legutobb tartott eloadast errol a kerethirdeteskor, hogy az ilyen playakat minden esetben meg fogja hivni.

Legutobb, amikor amugy fikazta Nikitschert, a kerethirdetesnel, akkor irtam ide, hogy minden szavan erzodott, hogy valami szemelyes problemaja lett vele. Ha Toth Ali a nagyjabol nulla jatekpercevel ott van a PL-bol, akkor szerintem Nikitscher a folyamatos 90 perceivel is ott lehetne a portugal elvonalbol. Es ez nem Ali ellen szol, egyertelmuen be kell hivni.. de Nikitschert sem kene kihagyni. Ha mast nem, ul a kispadon. De megis elobb kuldok be hatosba egy Nikitschert mondjuk hat-tiz percre, ha eredmenyt kell tartani peldaul, mint egy Szendreit. Mar elnezest, mert birom Szendreit, de a kozeppalyarol pont nem o hianyzik. Igen, most akadnak olyan jatekosok, akik eleg jok voltak az NB I-ben, de az NB I az tudtommal egy jo esetben is top20-25-30 bajnoksag a vilagon, mig a portugal meg mondjuk top6.

Ha valaki evekig szetoltotta az NB I-et es konyorgott, hogy legyen mar vegre jobb bajnoksagban playank, majd lesz, es nem hivja be, az azert valahol furcsa.

1 hónapja
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg
zacknorb
Nem értem, mi a baja, milyen stílusban beszélt róla? Megindokolta normálisan, hogy abban a poziban más típusúakban gondolkodik, nem győzte meg annyira a 9 meccse alatt, nála vannak mások akiket jobban preferál jelenleg. Mi volt ebben a sértő, gáz?
zavi27
Hát hogy ezt nem igy mondta...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 722 — Amerikai sportok rajongója
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg
zacknorb
Nem értem, mi a baja, milyen stílusban beszélt róla? Megindokolta normálisan, hogy abban a poziban más típusúakban gondolkodik, nem győzte meg annyira a 9 meccse alatt, nála vannak mások akiket jobban preferál jelenleg. Mi volt ebben a sértő, gáz?
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Azt sokan elfelejtik a huhogók közül, hogy mennyire nehéz dolga volt Artetanak a támadójátékot illetően. Havertz gyakorlatilag az egész szezont kihagyta, pedig meggyőződésem, hogy ő lett volna az 1. számú csatár és Gyökerest lassan akarta beépíteni. Ezen kívül Ode ki-be járkált az orvosi szobába, 3 meccset nem bírt kb normálisan lejátszani, mire belelendült volna megsérült újra. Olyan is volt a játéka. Saka rongyosra lett hajtva az elmúlt években, iszonyat formán kívül volt ő is. Eze új ember, láthatóan kerestük még a helyét.
Így azért nehéz csillogó támadójátékot összerakni, hogy gyakorlatilag nem volt olyan pillanat, hogy mindenkire számíthatott a támadószellemű játékosok közül.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
 m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/20/nikitscher-rossi-szavairol-nem-tudom-mivel-erdemeltem-ki-hogy-ilyen-stilusban-beszeljen-rolam?fbclid=IwdGRjcAR6VPpjbGNrBHpUpGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjJxrtVGY8IDGCBIPr9pxkLiN8BN3GuQ4yhYkhxPllFuy80dzbjAhUOs887G_aem_EidrVvxcXuc70C7f-zmHIg

Poloska vagyok.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
egyébként lehet, hogy a nem gólgazdag látványos játék hiánya miatt "nyafogok" én is az Arsenal miatt
de tényleg nem akarom kicsinyíteni az érdemeiket, vazze egy PL-t megnyerni akkor is hatalmas fegyvertény
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
1. Szerintem igenis meg lehet mondani, ha az idei PL az elmúlt 5 év leggyengébb PL-je volt, a sok topcsapat ilyen-olyan ügyei miatt. Az Arsenal jókor volt jó helyen, jár nekik a gratuláció, persze az is röhej, hogy ennél sokkal jobb és élvezhetőbb focit jásztó Arsenal nem nyert bajnokságot.
2. Továbbra is baszójdon meg a PL ezzel a lebonyolítással, világ röheje, hogy az utolsó előtti fordulót 4 napig játsszák, úgy lesz bajnok valaki, hogy a pálya környékén sincs, mert azt a buzi FA kupát muszáj volt beleszuszakolni az utolsó előtti fordulóba!
NB2
Miért erősebb az a bajnokság, ahol 100+ gólt kap egy sheffield vagy az utolsó 15 forduló arról szól, hogy a city és/vagy a pool osztálykülönbséggel veri a csapatok felét? A tavalyi EL győztes, akik idén BL egyeneskiesés szakaszba jutottak jelenleg küzd a kiesés ellen, a 15.-ik toronymagas esélyes egy európai kupára a 16.-ik meg kb azért nem mert az elődöntőben találkozott egy másik angollal.
Az idei Arsenal szerintem semmivel sem gyengébb, mint a korábbi PL bajnokok (lásd BL döntőt játszanak és megnyerték az alapszakaszt), a bajnokság évről évre erősebb és ezért van az, hogy nincsenek 100 pontos bajnokcsapatok.
kisvanek4
Nem a bajnoksag erossegerol van szo, hanem mondjuk arrol, hogy 25 gyozelemmel valaki nyert, es az igaz, hogy a rivalisok kozul tobbeknek is volt problemaja. De amugy ha megnezem, peldaul tavaly a Liverpool is 25 w-vek nyert, viszont elotte azert a Leicesteten kivul evekig 89-101 pont kozott zart. 23-24-ben meg a harmadik helyezett is 80 pont folott zart, a masodik Arsenalnak 89 volt. 22-23-ban 89-84 volt a vege, 28-26 gyozelemmel a top2nel, 21-22-ben 93-92 a City es a Pool kozott, 29-28 gyozelemmel peldaul. Ugyhogy nem igaz az sem, hogy a vegso gyoztes uralta a logat, meg siman lett bajnok, egyszeruen csak tobb topcsapat emelkedett ki, es kiegyensulyozottabb, meg dominansabb volt ez a nehany. Azert tegyuk hozza, hogy az Arsenal rohadt jol vedekezett, de a golokat nem szorta, kevesbe dominalt, es ebben az allitasban egyetertek. Rugtak 69 golt, ilyen kevessel legutobb tiz eve a Leicester City lett bajnok, amugy ha vegignezed, milyen korabbi aranyermes 88-96 kornyeki rugott gollal lett bajnok. Szoval tenyleg dominalt. Az, hogy az Arsenal kevesbe, az valahol igaz, viszont amugy meg senki le se szarja akarcsak ket ev mulva, hogyan nyertek. Nyertek es kesz, nem kell megmagyarazni, megerdemeltek, az ovek a legtobb pont. Igazabol ennyi.

Illetve ha azt nezem, valahol ez igy igazsagos, sot, ha a karmat neznem, baromi messze van meg az igazsag, leven a City az allando csalasaival reg meg kellett volna hogy bukjon, hivatalosan is. Mondom ezt ugy, hogy en amugy mindig is kedveltem a Cityt, mert az olajozas ellenere is a tomenytelen penzbol legalabb eredmenyt tudott elerni, es valodi dinasztia epult fel, ami tobb even at tudott uralkodni, ellentetben szamos masik penzes csapattal. De akkor is, reg bukniuk kellett volna mar. Emiatt viszont jo, hogy mostmar evek ota a palyan is jobbak tudnak lenni masik, es sorsszeru, hogy most nem ok nyertek.

Jol van ez igy, hogy ezuttal az Arsenal. Vegre nem vitte el az idenyuket a szamos serules, mint ami Wenger atka lett vegul, meg amugy Artetanak is ment el miatta szezonja.

1 hónapja
kisvanek4 313 — Jaguars fan
1. Szerintem igenis meg lehet mondani, ha az idei PL az elmúlt 5 év leggyengébb PL-je volt, a sok topcsapat ilyen-olyan ügyei miatt. Az Arsenal jókor volt jó helyen, jár nekik a gratuláció, persze az is röhej, hogy ennél sokkal jobb és élvezhetőbb focit jásztó Arsenal nem nyert bajnokságot.
2. Továbbra is baszójdon meg a PL ezzel a lebonyolítással, világ röheje, hogy az utolsó előtti fordulót 4 napig játsszák, úgy lesz bajnok valaki, hogy a pálya környékén sincs, mert azt a buzi FA kupát muszáj volt beleszuszakolni az utolsó előtti fordulóba!
NB2
Miért erősebb az a bajnokság, ahol 100+ gólt kap egy sheffield vagy az utolsó 15 forduló arról szól, hogy a city és/vagy a pool osztálykülönbséggel veri a csapatok felét? A tavalyi EL győztes, akik idén BL egyeneskiesés szakaszba jutottak jelenleg küzd a kiesés ellen, a 15.-ik toronymagas esélyes egy európai kupára a 16.-ik meg kb azért nem mert az elődöntőben találkozott egy másik angollal.
Az idei Arsenal szerintem semmivel sem gyengébb, mint a korábbi PL bajnokok (lásd BL döntőt játszanak és megnyerték az alapszakaszt), a bajnokság évről évre erősebb és ezért van az, hogy nincsenek 100 pontos bajnokcsapatok.
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi a fene van az Európai top nemzetekkel kapus poszton? Nincs egy olyan nemzet, akinél a VB-re ne lenne vagy így vagy úgy kérdés, hogy ki a kezdő...
- Németeknél a legnagyobb talán a balhé, hogy a 40 éves Neuer-e még a legjobb vagy a Baumann védjen, neadjaisten más?
- Spanyoloknál gondolom Unai Simón fog védeni mikor Raja és García lehet, hogy mindketten benne vannak a legjobb 5 kapusba a világon? 10-be tuti...
- Franciáknál talán egyedül nincs a kérdés, Maignannal
- Angoloknál Pickford jobb kihívó híján szintén jó eséllyekkel megy. James Trafford gondolom keveset védett hozzá, hogy megszorongassa (valahol jogos is).
- Olaszoknál, jah nem ide XD
- Hollandoknál Flekken vagy Verbruggen?
A 2 Európán kívüli nagynak legalább nincs ilyen gondja, ott Martinez és Becker (ha épp egészséges) akkor adott.


Liverpool Fc
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
1. Szerintem igenis meg lehet mondani, ha az idei PL az elmúlt 5 év leggyengébb PL-je volt, a sok topcsapat ilyen-olyan ügyei miatt. Az Arsenal jókor volt jó helyen, jár nekik a gratuláció, persze az is röhej, hogy ennél sokkal jobb és élvezhetőbb focit jásztó Arsenal nem nyert bajnokságot.
2. Továbbra is baszójdon meg a PL ezzel a lebonyolítással, világ röheje, hogy az utolsó előtti fordulót 4 napig játsszák, úgy lesz bajnok valaki, hogy a pálya környékén sincs, mert azt a buzi FA kupát muszáj volt beleszuszakolni az utolsó előtti fordulóba!
NB2
de akkor a tavalyi pool hol van ezen a listan?
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
1. Szerintem igenis meg lehet mondani, ha az idei PL az elmúlt 5 év leggyengébb PL-je volt, a sok topcsapat ilyen-olyan ügyei miatt. Az Arsenal jókor volt jó helyen, jár nekik a gratuláció, persze az is röhej, hogy ennél sokkal jobb és élvezhetőbb focit jásztó Arsenal nem nyert bajnokságot.
2. Továbbra is baszójdon meg a PL ezzel a lebonyolítással, világ röheje, hogy az utolsó előtti fordulót 4 napig játsszák, úgy lesz bajnok valaki, hogy a pálya környékén sincs, mert azt a buzi FA kupát muszáj volt beleszuszakolni az utolsó előtti fordulóba!
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Nem úgy volt, hogy az Arsenal nem akar bajnok lenni?😀
eaglesmcnabb
City kevésbé akart 😃