Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
ozibozi
Mondjuk jot rohogtem, amikor Rossi mester eloadast tartott, hogy a 20 eves, par honapja vasarolt Toth Alexnek garanciat kell kernie a Bournemouth stabjatol az allando jatekra.

Akik nyilvan kicsit sem fetrengenenek a rohogestol egy ilyen beszelgetes alkalmaval. xd
Stez
Szerintem ez megint az a rosszindulatú hozzászólás, ami már sokadjára üti fel a fejét.
Egyértelmű, hogy Alex fejlődése szempontjából (és a válogatott szempontjából) is kulcsfontosságú, hogy a következő szezonban stabil játékperceket kapjon. És igen, le kell ülnie a leendő edzővel, hogy számol-e vele mint alapember vagy perememberként vagy hogyan. És ha nem számol vele érdemben, akkor találjanak egy kölcsön megoldást.
ervinator
Igen, nagyon rosszindulatu hozzaszolas, hogy egy szovetsegi kapitany mar megint elkezd beleszologatni abba, hogy a Premier League-be igazolo tehetseg miat tegyen es hogyan, meg majd szabjon felteteleket annak a klubnak, ahova telen igazolt. xD

Vagy inkabb csondben dolgozik, kihajtja a belet az edzesen es megkuzd a helyeert, az edzo pedig akkor meg fogja adni a lehetoseget, nem pedig azt latja, hogy meg csak most jott ide, de a 20 eves jatekos maris meg akarja mondani, hogy mi legyen, amikor meg kb. be sem rendezkedett a varosban.

1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Az első 3 év kimaradt a plből így nem teljes a kép de szvsz ez az arsenal a pl történetének leggyengébb bajnoka.

Ha a mostani city nyert volna rájuk is ezt mondanám, ez egy gyenge év volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
szerintem ilyet még nem írtam le a fórumon: gratula az Arsenalnak!
Löfli
Mivel csak 2010 óta fórumozol, így még nem volt miért.

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 241 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szerintem ilyet még nem írtam le a fórumon: gratula az Arsenalnak!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 352
Meghalt a foci! Megvan!
Heisman nádor
Vegre, 2004 utan!!

Pedig milyen gyonyoruen jatszott a sziti ma, a futball unnepe volt, mint valami nb ii-es csodacsapat…
1 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
ozibozi
Mondjuk jot rohogtem, amikor Rossi mester eloadast tartott, hogy a 20 eves, par honapja vasarolt Toth Alexnek garanciat kell kernie a Bournemouth stabjatol az allando jatekra.

Akik nyilvan kicsit sem fetrengenenek a rohogestol egy ilyen beszelgetes alkalmaval. xd
Stez
Szerintem ez megint az a rosszindulatú hozzászólás, ami már sokadjára üti fel a fejét.
Egyértelmű, hogy Alex fejlődése szempontjából (és a válogatott szempontjából) is kulcsfontosságú, hogy a következő szezonban stabil játékperceket kapjon. És igen, le kell ülnie a leendő edzővel, hogy számol-e vele mint alapember vagy perememberként vagy hogyan. És ha nem számol vele érdemben, akkor találjanak egy kölcsön megoldást.
ervinator
Mondjuk ugye tél óta csak a PL van nekik, jövőre meg lesz minden, mert Európában is játszanak majd. Ergo kell a mélyebb keret, a több ember.
zacknorb
Persze és Scott esetleges eligazolása is segít neki. De bizakodóbb lennék, ha maradna Iraola, így hogy új edző lesz nem tudjuk, hogyan számol majd vele.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Meghalt a foci! Megvan!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Ha egy csapatból senkit se kell kiállítani, a saját tizenhatosán belül nem szabálytalankodik, a legkevesebb sárgalapos figyelmeztetésben részesül egy hosszú bajnoki sorozatban, az megérdemli a bajnoki címet.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 626 — Kinek mit intézett a kormánya
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
ozibozi
Mondjuk jot rohogtem, amikor Rossi mester eloadast tartott, hogy a 20 eves, par honapja vasarolt Toth Alexnek garanciat kell kernie a Bournemouth stabjatol az allando jatekra.

Akik nyilvan kicsit sem fetrengenenek a rohogestol egy ilyen beszelgetes alkalmaval. xd
Stez
Szerintem ez megint az a rosszindulatú hozzászólás, ami már sokadjára üti fel a fejét.
Egyértelmű, hogy Alex fejlődése szempontjából (és a válogatott szempontjából) is kulcsfontosságú, hogy a következő szezonban stabil játékperceket kapjon. És igen, le kell ülnie a leendő edzővel, hogy számol-e vele mint alapember vagy perememberként vagy hogyan. És ha nem számol vele érdemben, akkor találjanak egy kölcsön megoldást.
ervinator
Mondjuk ugye tél óta csak a PL van nekik, jövőre meg lesz minden, mert Európában is játszanak majd. Ergo kell a mélyebb keret, a több ember.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Haalandnak kedvelem ezeket a finom, precíz, helyezett lövéseit. Baaaaaammmmm.

1 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
ozibozi
Mondjuk jot rohogtem, amikor Rossi mester eloadast tartott, hogy a 20 eves, par honapja vasarolt Toth Alexnek garanciat kell kernie a Bournemouth stabjatol az allando jatekra.

Akik nyilvan kicsit sem fetrengenenek a rohogestol egy ilyen beszelgetes alkalmaval. xd
Stez
Szerintem ez megint az a rosszindulatú hozzászólás, ami már sokadjára üti fel a fejét.
Egyértelmű, hogy Alex fejlődése szempontjából (és a válogatott szempontjából) is kulcsfontosságú, hogy a következő szezonban stabil játékperceket kapjon. És igen, le kell ülnie a leendő edzővel, hogy számol-e vele mint alapember vagy perememberként vagy hogyan. És ha nem számol vele érdemben, akkor találjanak egy kölcsön megoldást.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Ez a gól már csak a Liverpoolnak számít a végén ? Egy X is elég így, de a gólarány a is jobb

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 600
Erre mehetett volna egy második sárga Kluivert-nek 😀
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
ozibozi
Mondjuk jot rohogtem, amikor Rossi mester eloadast tartott, hogy a 20 eves, par honapja vasarolt Toth Alexnek garanciat kell kernie a Bournemouth stabjatol az allando jatekra.

Akik nyilvan kicsit sem fetrengenenek a rohogestol egy ilyen beszelgetes alkalmaval. xd

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 600
Citynek kell egy büntető, hogy gólt lőjön. Vajon megkapják?
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Világ vicce lenne ha ez a Tóth Alex ebben a csapatban kezdő lenne. Mire megszokja ezt a szintet kiöregedett veterán lesz, nem ifjú tehetség.
Kölcsönadás szaga van ennek
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
22 èvente egyszer belefèr egy Arsenal PL győzelem 😄 (nekünk úgyse fog sikerülni sose 😏🥹)
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Cserék

zacknorb
na majd a Toth Alex!

1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Fszom beleverem, hat nem bajnok lesz az Arsenal, hogy tovabb kelljen bent szopnom?
Stez
22 év után, nagyon szimpatikus volt az a Wenger-féle csapat
Kampman
Legyen szimpatikus akkor, amikor nem dolgozom. xd
Stez
RIP Stez, szerintem ma gólt se fog lőni a City... 😀
Toto21
Teljesen egyertelmu volt onnan, hogy atkurtak a jatekosokat az elmult napokban, es ma, meccs elott orakkal az arcukba kaptak, hogy bocs, megis elhuz az edzo. 😀
Stez
Sebők Vili annyira profi lenne ilyen helyzetben, hogy stabilan ugyanazt a teljesítményt hozná le.
Willie Parker
Azt te is lehoznád

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 626 — Kinek mit intézett a kormánya
Cserék

Poloska vagyok.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
én csak annak szurkolok, hogy a Tottenham kiessen 😀
Löfli
az a baj hogy rohadt szimpatikus csapat, a west hammel ellentétben
de egy kieséssel felérő "világégés" lehet kéne nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
én csak annak szurkolok, hogy a Tottenham kiessen 😀
Löfli
Húzd le magad 😄😉
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Fszom beleverem, hat nem bajnok lesz az Arsenal, hogy tovabb kelljen bent szopnom?
Stez
22 év után, nagyon szimpatikus volt az a Wenger-féle csapat
Kampman
Legyen szimpatikus akkor, amikor nem dolgozom. xd
Stez
RIP Stez, szerintem ma gólt se fog lőni a City... 😀
Toto21
Teljesen egyertelmu volt onnan, hogy atkurtak a jatekosokat az elmult napokban, es ma, meccs elott orakkal az arcukba kaptak, hogy bocs, megis elhuz az edzo. 😀
Stez
Sebők Vili annyira profi lenne ilyen helyzetben, hogy stabilan ugyanazt a teljesítményt hozná le.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Fszom beleverem, hat nem bajnok lesz az Arsenal, hogy tovabb kelljen bent szopnom?
Stez
22 év után, nagyon szimpatikus volt az a Wenger-féle csapat
Kampman
Legyen szimpatikus akkor, amikor nem dolgozom. xd
Stez
RIP Stez, szerintem ma gólt se fog lőni a City... 😀
Toto21
Teljesen egyertelmu volt onnan, hogy atkurtak a jatekosokat az elmult napokban, es ma, meccs elott orakkal az arcukba kaptak, hogy bocs, megis elhuz az edzo. 😀

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 600
Fszom beleverem, hat nem bajnok lesz az Arsenal, hogy tovabb kelljen bent szopnom?
Stez
22 év után, nagyon szimpatikus volt az a Wenger-féle csapat
Kampman
Legyen szimpatikus akkor, amikor nem dolgozom. xd
Stez
RIP Stez, szerintem ma gólt se fog lőni a City... 😀