Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Kiélvezték, nyertek két kupát. Az pont sok is, mimözben az Isthmian Leagueben lenne a helyük.
Willie Parker
Remélem hamarosan meghozzák a helyes döntést a bíróságon. Aznap kibontok egy jó üveg gin-t 😊
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Kivancsi leszek ma a Cityre, allitolag tajtekzanak a jatekosok, mert ok szombaton azt az infot kaptak a klubtol, hogy Guardiola marad. Romano szerint ezutan talalkozot szervezett, amin megerositette a jatekosoknak, hogy megy.
Stez
AI szerint ma 2-1-re nyerni fog a Bournemouth ^^
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.
Willie Parker
Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?
Toto21
Tele voltatok favágókkal, úgy nehéz.😜
Willie Parker
ez jogos 😀
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀
Heisman nádor
Nekem nem azzal van bajom ha tévednek a bírok, csak az általam írt 3 tényező egyben egy szezonban az akkor is furcsa. Mikor Gabriel-t legalább 2-szer ki kellett volna állítani a szezonban.

A City meg élvezze ki még ezt a szezont. Elvileg Guardiola is azért dobbant egy évvel korábban, mert lehet negatív döntés fog születni a 115 ügyben. De igen jobban kívánnám nekik, mert ők legalább megpróbáltak focizni és ezt mindig jobban fogom díjazni, mint a védő és kapus közötti passzolgatást.
Toto21
Kiélvezték, nyertek két kupát. Az pont sok is, miközben az Isthmian Leagueben lenne a helyük.

Szerkesztette: Willie Parker
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.
Willie Parker
Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?
Toto21
Tele voltatok favágókkal, úgy nehéz.😜
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivancsi leszek ma a Cityre, allitolag tajtekzanak a jatekosok, mert ok szombaton azt az infot kaptak a klubtol, hogy Guardiola marad. Romano szerint ezutan talalkozot szervezett, amin megerositette a jatekosoknak, hogy megy.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀
Heisman nádor
Nekem nem azzal van bajom ha tévednek a bírok, csak az általam írt 3 tényező egyben egy szezonban az akkor is furcsa. Mikor Gabriel-t legalább 2-szer ki kellett volna állítani a szezonban.

A City meg élvezze ki még ezt a szezont. Elvileg Guardiola is azért dobbant egy évvel korábban, mert lehet negatív döntés fog születni a 115 ügyben. De igen jobban kívánnám nekik, mert ők legalább megpróbáltak focizni és ezt mindig jobban fogom díjazni, mint a védő és kapus közötti passzolgatást.
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.
Willie Parker
Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
A Citynél öt ilyen eset volt.
Két tizenegyes szitu a javukra, egy nem kiállítás, egy szabálytalan gól általuk meg egy meg nem adott szabályos gól az ellenfelüknek.

Nekünk 6 pont swing lenne, nekik 10. Szóval 4 ponttal rosszabbul jártunk, mert már bajnokok lennénk.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
Sebii
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.

A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.

Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
Jughead
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 754
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
Toto21
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Sebii
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Fun fact az idei PL szezonhoz:

Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
varga barna X csisztu @ athen
mondanam h hazi de nem az
 www.youtube.com/watch?v=lUmgVFShiVg
YoungZeeZee
hú. egy pillanatra már aszittem, Varga Barnival is csinált Csisztu egy házivideot. azért az elég cringe lett volna.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
varga barna X csisztu @ athen
mondanam h hazi de nem az
 www.youtube.com/watch?v=lUmgVFShiVg
1 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Mondjuk ha már válogatott, Nagelsmann szerintem borzasztóan kezeli ezt a Neuer-Baumann szitut.

Oke, ha egeszseges legyen Neuer a kezdő (bár en ezt se értem teljesen), de muszáj volt már most eldönteni? Főleg h Neuer megint sérült, mi lesz ha a vb-re se lesz 100%? Úgy állítja majd be Baumann-t, h amúgy előtte 3 héttel ültette le a padra?

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
davemayer
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.

De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.

Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀
Negritis, a vajda
van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.
slowmotion
Some key names that will miss the World Cup. 🇧🇷

❌ João Pedro
❌ Estêvão
❌ Thiago Silva
❌ Antony
❌ Richarlison
❌ Andrey Santos
❌ Éder Militão
❌ Savinho
ozibozi
Militao serult. Estevaot en tuti vinnem, de azert meg a klubjaban sem stabil kezdo, raadasul serult. Thiago Silva reg nem valogatott. Richarlison, c'mooon, Savinho mit csinalt, amiert mennie kene? Es Santos?

Ezen a listan egyedul Joao Pedro, aki jogos, es az o kihagyasa egyebkent erthetetlen is valoban. Nevetseges.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.
KeyG
Igen. Pl a realba ír alá 😃.
Nemes samu09
az mit segített volna neki?
brutál potenciál volt benne, de sztem se fejben se fizikailag nem volt ott ahol kellett volna lennie

nyilván közelébe se jutott Neymarnak vagy a saját potenciáljának de nekem ilyenkor mindig Balotelli jut eszembe, aki istenadta tehetség de végtelenül balfasz is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
davemayer
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.

De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.

Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀
Negritis, a vajda
van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.
slowmotion
Some key names that will miss the World Cup. 🇧🇷

❌ João Pedro
❌ Estêvão
❌ Thiago Silva
❌ Antony
❌ Richarlison
❌ Andrey Santos
❌ Éder Militão
❌ Savinho
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.
KeyG
Igen. Pl a realba ír alá 😃.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊

Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.
csebi
Szerintem is ki kellett volna küldeni Havertz-et, idióta és felesleges megmozdulás volt, de azért nem volt extrém durva vagy veszélyes.
Más kérdés, hogy Ugochukwu előtte már megtaposta elég durván Mosquerat, meg egyszer lekönyökölte Trossard-t is, Tuanzebe-nek is volt egy narancssárgás megmozdulása, amikor Rice-t majdnem arcon talpalta, illetve a Flemming gyermek meg nagyon paraszt módon játszott, aztán a négy alattomos megmozdulása közül kb a legenyhébbért kapott sárgát.

Btw nem értem, hogy Saka felrúgása miért nem volt tizenegyes, tisztán előbb bokán rúgták a kapu torkában.
A Gyökeres vs kapus megmozdulás sem volt kristálytiszta, bár ott talán a kapus hangyányit előbb elpöccintette a lasztexet.

A helyes döntés az lett volna, hogy kapunk egy tizit, mondjuk 2-0-nál meg kiállítják a németet
Willie Parker
Jaja elég gyenge volt a bírói társaság az is igaz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.