Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Kiélvezték, nyertek két kupát. Az pont sok is, mimözben az Isthmian Leagueben lenne a helyük.Remélem hamarosan meghozzák a helyes döntést a bíróságon. Aznap kibontok egy jó üveg gin-t 😊
Willie Parker
1 hónapja
Kivancsi leszek ma a Cityre, allitolag tajtekzanak a jatekosok, mert ok szombaton azt az infot kaptak a klubtol, hogy Guardiola marad. Romano szerint ezutan talalkozot szervezett, amin megerositette a jatekosoknak, hogy megy.AI szerint ma 2-1-re nyerni fog a Bournemouth ^^
Stez
1 hónapja
ez jogos 😀Tele voltatok favágókkal, úgy nehéz.😜Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Willie Parker
Toto21
Willie Parker
1 hónapja
Kiélvezték, nyertek két kupát. Az pont sok is, miközben az Isthmian Leagueben lenne a helyük.Nekem nem azzal van bajom ha tévednek a bírok, csak az általam írt 3 tényező egyben egy szezonban az akkor is furcsa. Mikor Gabriel-t legalább 2-szer ki kellett volna állítani a szezonban.Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀
Heisman nádor
A City meg élvezze ki még ezt a szezont. Elvileg Guardiola is azért dobbant egy évvel korábban, mert lehet negatív döntés fog születni a 115 ügyben. De igen jobban kívánnám nekik, mert ők legalább megpróbáltak focizni és ezt mindig jobban fogom díjazni, mint a védő és kapus közötti passzolgatást.
Toto21
Szerkesztette: Willie Parker
1 hónapja
Tele voltatok favágókkal, úgy nehéz.😜Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Willie Parker
Toto21
1 hónapja
Kivancsi leszek ma a Cityre, allitolag tajtekzanak a jatekosok, mert ok szombaton azt az infot kaptak a klubtol, hogy Guardiola marad. Romano szerint ezutan talalkozot szervezett, amin megerositette a jatekosoknak, hogy megy.
1 hónapja
Nekem nem azzal van bajom ha tévednek a bírok, csak az általam írt 3 tényező egyben egy szezonban az akkor is furcsa. Mikor Gabriel-t legalább 2-szer ki kellett volna állítani a szezonban.Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀
Heisman nádor
A City meg élvezze ki még ezt a szezont. Elvileg Guardiola is azért dobbant egy évvel korábban, mert lehet negatív döntés fog születni a 115 ügyben. De igen jobban kívánnám nekik, mert ők legalább megpróbáltak focizni és ezt mindig jobban fogom díjazni, mint a védő és kapus közötti passzolgatást.
1 hónapja
Hatalmas, imádom, ezt a humorosba írjuk fel 😀Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Egyszerűen sajnálom, de nem bírom ki hogy ne reagáljak.
Kezdjük ott hogy Foden ugyanilyenre nem kapott pirosat, mert a PLben úgy kell ítéljenek hogy volt excessive force a belépőnél. Ez ebben a ligában így volt, a BL-ben nem. Amikor volt City-Arsenal az egyik szezonban, Kovacic valami kétszer gyalult le így játékost, de Oliver meg lett dicsérve hogy nem akar belenyúlni a meccsbe. Khusanov meg immunis a DOGSO-ra.
"De volt mar ebben a szezonban precedens ra" - remekül írod, Keane szabálytalansága Havertzen az Everton meccsen pont ide illik. Akkor pont nem csaltak? Ezekhez adjuk hozzá amikor Dorgu kezéről pattan a labda, ami idén returning gag lett, mert vagy 3 ilyen gólt adtak meg a csapatnak.
A legjobb, hogy szinte minden szezonra lehet ilyet mondani emellé, pl Doku karatézása Mac Allisteren amibe a sporttárs nem nyúlt bele, amikor két ponttal nyert a City bajnokságot, és ez befolyásolta hogy a Pool a tabella elejéről pontokat bukjon, így két csapatot is megszopattak végül. Vagy például amikor az Arsenal-Brentfordon a spori elfelejtette (!) megnézni hogy les volt-e vagy sem.
Szerintem idén kezdtünk el utalni, mert tavaly holtversenybe a legtöbb piros lapot kapta a csapat.
Ezek leírják elég jól hogy mennyi össze-vissza döntés van, és mindenre lehet ilyet meg olyat is hozni, viszont idén ki lett találva hogy ne a 115 ügyben vizsgált csapat nyerjen nehogy még egy bajnokságot csillagozni kelljen.
De ha te ettől nyugodtan alszol hogy elcsalták, szíved joga 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Es ezen evekben mikor volt mienk a legkevesebb sarga lap es 0 kiallitas is egyben?Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Willie Parker
1 hónapja
A Citynél öt ilyen eset volt.Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
Két tizenegyes szitu a javukra, egy nem kiállítás, egy szabálytalan gól általuk meg egy meg nem adott szabályos gól az ellenfelüknek.
Nekünk 6 pont swing lenne, nekik 10. Szóval 4 ponttal rosszabbul jártunk, mert már bajnokok lennénk.
1 hónapja
Ha a statmuse nem hazudik a MU ellen a 2017-18, a 2020-21 és a 2021-22-es szezonokban nem rúgtak tizit, a 15-16-ban és 18-19-ben meg egyet-egyet.Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
Toto21
1 hónapja
Sajna ha csak összeesküves lenne. De volt mar ebben a szezonban precedens ra, hogy bemondtak a meccs utan, hogy tevedtek.Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
Sebii
A tegnapi Havertz eset is jol mutatta. Meg hogy elötte a meccsen Trossard sargat se kapott amikor fellökte az ellenfelet.
Mind1, ha igy lesznek bajnokok, mert tisztan nem megy akkor ez lesz
1 hónapja
Hát úgy nehéz 11-est kiharcolni, ha el se jutnak a kapunkig az ellenfelek. De egyszerűbb összeesküvést gyártani.A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
Jughead
1 hónapja
A Cityből se állítottak ki senkit és 2 büntetőt ítéltek ellenük (abból 1 ment be), nem hiszem hogy ez döntő szempont.10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
Toto21
1 hónapja
10 pont a Seahawks-nak. Igen a (V)Arsenal az egyedüli csapat.Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
Sebii
1 hónapja
Fun fact az idei PL szezonhoz:Természetesen a sátánnal és soros györggyel összejátszó Arsenal!
Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
Toto21
1 hónapja
Fun fact az idei PL szezonhoz:Tippeljetek ki kapta a legkevesebb sárga lapot, ki nem kapott egy piros lapot se és ki ellen nem ítéltek egy büntetőt se egész szezonban? 😊
1 hónapja
varga barna X csisztu @ athenhú. egy pillanatra már aszittem, Varga Barnival is csinált Csisztu egy házivideot. azért az elég cringe lett volna.
mondanam h hazi de nem az
www.youtube.com/watch?v=lUmgVFShiVg
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
varga barna X csisztu @ athenmondanam h hazi de nem az
www.youtube.com/watch?v=lUmgVFShiVg
1 hónapja
Mondjuk ha már válogatott, Nagelsmann szerintem borzasztóan kezeli ezt a Neuer-Baumann szitut. Oke, ha egeszseges legyen Neuer a kezdő (bár en ezt se értem teljesen), de muszáj volt már most eldönteni? Főleg h Neuer megint sérült, mi lesz ha a vb-re se lesz 100%? Úgy állítja majd be Baumann-t, h amúgy előtte 3 héttel ültette le a padra?
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
1 hónapja
Militao serult. Estevaot en tuti vinnem, de azert meg a klubjaban sem stabil kezdo, raadasul serult. Thiago Silva reg nem valogatott. Richarlison, c'mooon, Savinho mit csinalt, amiert mennie kene? Es Santos?Some key names that will miss the World Cup. 🇧🇷van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
davemayer
De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.
Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
Negritis, a vajda
slowmotion
❌ João Pedro
❌ Estêvão
❌ Thiago Silva
❌ Antony
❌ Richarlison
❌ Andrey Santos
❌ Éder Militão
❌ Savinho
ozibozi
Ezen a listan egyedul Joao Pedro, aki jogos, es az o kihagyasa egyebkent erthetetlen is valoban. Nevetseges.
1 hónapja
az mit segített volna neki?Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.Igen. Pl a realba ír alá 😃.
KeyG
Nemes samu09
brutál potenciál volt benne, de sztem se fejben se fizikailag nem volt ott ahol kellett volna lennie
nyilván közelébe se jutott Neymarnak vagy a saját potenciáljának de nekem ilyenkor mindig Balotelli jut eszembe, aki istenadta tehetség de végtelenül balfasz is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Some key names that will miss the World Cup. 🇧🇷van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
davemayer
De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.
Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
Negritis, a vajda
slowmotion
❌ João Pedro
❌ Estêvão
❌ Thiago Silva
❌ Antony
❌ Richarlison
❌ Andrey Santos
❌ Éder Militão
❌ Savinho
1 hónapja
Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.Igen. Pl a realba ír alá 😃.
KeyG
1 hónapja
Jaja elég gyenge volt a bírói társaság az is igaz.Szerintem is ki kellett volna küldeni Havertz-et, idióta és felesleges megmozdulás volt, de azért nem volt extrém durva vagy veszélyes.Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊
De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.
csebi
Más kérdés, hogy Ugochukwu előtte már megtaposta elég durván Mosquerat, meg egyszer lekönyökölte Trossard-t is, Tuanzebe-nek is volt egy narancssárgás megmozdulása, amikor Rice-t majdnem arcon talpalta, illetve a Flemming gyermek meg nagyon paraszt módon játszott, aztán a négy alattomos megmozdulása közül kb a legenyhébbért kapott sárgát.
Btw nem értem, hogy Saka felrúgása miért nem volt tizenegyes, tisztán előbb bokán rúgták a kapu torkában.
A Gyökeres vs kapus megmozdulás sem volt kristálytiszta, bár ott talán a kapus hangyányit előbb elpöccintette a lasztexet.
A helyes döntés az lett volna, hogy kapunk egy tizit, mondjuk 2-0-nál meg kiállítják a németet
Willie Parker
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.