Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊

Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.
csebi
Szerintem is ki kellett volna küldeni Havertz-et, idióta és felesleges megmozdulás volt, de azért nem volt extrém durva vagy veszélyes.
Más kérdés, hogy Ugochukwu előtte már megtaposta elég durván Mosquerat, meg egyszer lekönyökölte Trossard-t is, Tuanzebe-nek is volt egy narancssárgás megmozdulása, amikor Rice-t majdnem arcon talpalta, illetve a Flemming gyermek meg nagyon paraszt módon játszott, aztán a négy alattomos megmozdulása közül kb a legenyhébbért kapott sárgát.

Btw nem értem, hogy Saka felrúgása miért nem volt tizenegyes, tisztán előbb bokán rúgták a kapu torkában.
A Gyökeres vs kapus megmozdulás sem volt kristálytiszta, bár ott talán a kapus hangyányit előbb elpöccintette a lasztexet.

A helyes döntés az lett volna, hogy kapunk egy tizit, mondjuk 2-0-nál meg kiállítják a németet
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
davemayer
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.

De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.

Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀
Negritis, a vajda
van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
davemayer
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.

De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.

Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊

Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
dande2
Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
davemayer
Nem èn találtam ki 😏

Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
 thescore.com/epl/news/3542537
dande2
vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀
YoungZeeZee
Romano is írta, hogy only Maresca az esélyes.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
davemayer
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.

De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.

Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.

1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 638
Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
dande2
Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
davemayer
Nem èn találtam ki 😏

Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
 thescore.com/epl/news/3542537
dande2
vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀
YoungZeeZee
Ja, kb 15 èv után először 😄😄😄
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
dande2
Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
davemayer
Nem èn találtam ki 😏

Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
 thescore.com/epl/news/3542537
dande2
vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
dande2
Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
davemayer
Nem èn találtam ki 😏

Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
 thescore.com/epl/news/3542537
1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
Stez
2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
dande2
Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Spílernek már stúdiózni sincs pénze?
KeyG
Igazolnak egy magyar gyúrót vagy labdaszedőt és mindjárt lesz ott is minden 🤡
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Bekkelni kell egy Burnley ellen is..🤣
remontada
Az 1:0-ért is jár a három pont
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Bekkelni kell egy Burnley ellen is..🤣
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.

De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyre komolyabb reporterek írják, hogy Guardiolának a vasárnapi lesz az utolsó meccse a Man City padján.
Mikey
De ebben semmi novum nincs. Mèg talán benne lett volna egy èv, de egyrèszt elfáradt másrèszt talán mèg a házasságát mentenè? (Ez csak tipp, nem tudom)
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Egyre komolyabb reporterek írják, hogy Guardiolának a vasárnapi lesz az utolsó meccse a Man City padján.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
YoungZeeZee 9 837
Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.
Stez
Ferminnek meg a VB off
remontada
Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.
Stez
Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.
remontada
Szerintem a franciak mar nem top contenderek Deschamps-pal, es kiesnenek egy Portugalia-szintu, top10 kornyeki csapat ellen is. Az a pali siralom. Meg Mbappe is mar hulye, ez nem csapat mar reg. Majd talan Zidane-nal az lesz. 🙂 A spanyolok meg hiaba vannak tele sztarral, csapatkent kiemelkedoek. De ez csak az en velemenyem.
Stez
nálam is a spanyolok a favoritok. Túl jó a csapategység ott.
Toto21
a portugalok fogjak nyerni.
lattam egy osszeskuveselmeletet, meg a simpmsonst is behoztak
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 638
Spílernek már stúdiózni sincs pénze?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Trossard szép megmozdulás de ezért minimum sárgát kellett volna kapnia. Nem mellékesen a Burnley játékosnak is...
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 601
Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.
Stez
Ferminnek meg a VB off
remontada
Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.
Stez
Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.
remontada
Szerintem a franciak mar nem top contenderek Deschamps-pal, es kiesnenek egy Portugalia-szintu, top10 kornyeki csapat ellen is. Az a pali siralom. Meg Mbappe is mar hulye, ez nem csapat mar reg. Majd talan Zidane-nal az lesz. 🙂 A spanyolok meg hiaba vannak tele sztarral, csapatkent kiemelkedoek. De ez csak az en velemenyem.
Stez
nálam is a spanyolok a favoritok. Túl jó a csapategység ott.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd |
Ez a klub sose tanul a hibáiból.
iktriad
Ha lehet hinni a pletykáknak, Bognár György fogja átvenni a Honvéd padját.
szaba
Miért, elment a kedve Pakstól?
iktriad
Mar hivatalos is. 😁

 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2004/08/20040818-bognar-gyorgy-a-honved-uj-edzoje#mpbjncxqsrrmbwrppn
Stez
Megint 2004 van? Juhéjj, újra 21 éves vagyok. Ja nem.