Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Szerintem is ki kellett volna küldeni Havertz-et, idióta és felesleges megmozdulás volt, de azért nem volt extrém durva vagy veszélyes.Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊
De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.
csebi
Más kérdés, hogy Ugochukwu előtte már megtaposta elég durván Mosquerat, meg egyszer lekönyökölte Trossard-t is, Tuanzebe-nek is volt egy narancssárgás megmozdulása, amikor Rice-t majdnem arcon talpalta, illetve a Flemming gyermek meg nagyon paraszt módon játszott, aztán a négy alattomos megmozdulása közül kb a legenyhébbért kapott sárgát.
Btw nem értem, hogy Saka felrúgása miért nem volt tizenegyes, tisztán előbb bokán rúgták a kapu torkában.
A Gyökeres vs kapus megmozdulás sem volt kristálytiszta, bár ott talán a kapus hangyányit előbb elpöccintette a lasztexet.
A helyes döntés az lett volna, hogy kapunk egy tizit, mondjuk 2-0-nál meg kiállítják a németet
1 hónapja
van elég bohóc a keretben, Antony kvótán kívülre került.kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
davemayer
De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.
Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
Negritis, a vajda
1 hónapja
kihagyták Antonyt, normálisak ezek? 😀A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
davemayer
De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.
Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.Hat mivel egyértelmű Havertz pirosat sem fújtak be Ja 😊
De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
Utolsó fordulóban ha még egyáltalán releváns lesz, én látom h ha kell akkor a VAR bíró befut és berúgja a győztes gólt az Arsenalnak. Mikor a bíró kéri a VAR segítséget akkor meg leszolnak h nincs ott a VAR.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Romano is írta, hogy only Maresca az esélyes.vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀Nem èn találtam ki 😏Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
dande2
davemayer
Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
thescore.com/epl/news/3542537
dande2
YoungZeeZee
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
A 14-es es a 18-as nem volt eros, de a 2022-es nagyon jo nevekbol allt. Meg ha nem is voltak sztarok Neymaron kivul, a vedelem es a kozeppalya is igen jo jatekosokbol allt.Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
davemayer
De ez a mostani, foleg egy olyan Neymarral, aki palyat nem lat es a futballt mar csak hirbol ismeri... Rossz.
Nem latom jonni, hogy Ancelotti ertelmes tornat tesz le ezzel a csapattal, de cafoljanak ram. Kivancsi leszek. Mondjuk Vinicius miatt nagyon nem drukkolok a braziloknak.
1 hónapja
Kíváncsi lennék, ha szigorúan a Neymarban lévő futball potenciált nézzük, ha visszamehetne az időbe másképp csinálna-e dolgokat.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Ja, kb 15 èv után először 😄😄😄vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀Nem èn találtam ki 😏Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
dande2
davemayer
Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
thescore.com/epl/news/3542537
dande2
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
vigyazz a score-ral 😀 multkor is felrevezetett 😀Nem èn találtam ki 😏Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
dande2
davemayer
Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
thescore.com/epl/news/3542537
dande2
1 hónapja
Nem èn találtam ki 😏Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
dande2
davemayer
Report: Guardiola leaving Man City at end of season, Maresca expected to take over
thescore.com/epl/news/3542537
1 hónapja
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd2014es vb óta minden brazil keret gyenge, mondjuk most különösen nincs klasszis ez tény.
Stez
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
1 hónapja
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...Sztem meg Iraola, nem véletlenül jelentette be év közben már hogy távozik év végén
dande2
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
1 hónapja
Ennyire gyenge brazil keretet reg lattam, mint ez a vb-keret. Vagy nagyot egnek itt, vagy a torna meglepeteset hozzak ezekkel a nevekkel. xd
1 hónapja
Spílernek már stúdiózni sincs pénze?Igazolnak egy magyar gyúrót vagy labdaszedőt és mindjárt lesz ott is minden 🤡
KeyG
1 hónapja
Az 1:0-ért is jár a három pontSzegény Arsenalt még a bírók is húzzák.Bekkelni kell egy Burnley ellen is..🤣
De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
remontada
1 hónapja
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.Bekkelni kell egy Burnley ellen is..🤣
De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
slowmotion
1 hónapja
Egyèbkènt ha minden igaz Maresca jön Pep helyère. A dolgok jelenlegi állasa szerint az ezüst èrmes csapat árvètelère...
1 hónapja
Szegény Arsenalt még a bírók is húzzák.De nem kell megijedni, mindenképpen meglesz ez, nem fogják itt az utolsó meccsről kipontozni a jatékosaikat.
Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Egyre komolyabb reporterek írják, hogy Guardiolának a vasárnapi lesz az utolsó meccse a Man City padján.De ebben semmi novum nincs. Mèg talán benne lett volna egy èv, de egyrèszt elfáradt másrèszt talán mèg a házasságát mentenè? (Ez csak tipp, nem tudom)
Mikey
1 hónapja
Egyre komolyabb reporterek írják, hogy Guardiolának a vasárnapi lesz az utolsó meccse a Man City padján.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
a portugalok fogjak nyerni.nálam is a spanyolok a favoritok. Túl jó a csapategység ott.Szerintem a franciak mar nem top contenderek Deschamps-pal, es kiesnenek egy Portugalia-szintu, top10 kornyeki csapat ellen is. Az a pali siralom. Meg Mbappe is mar hulye, ez nem csapat mar reg. Majd talan Zidane-nal az lesz. 🙂 A spanyolok meg hiaba vannak tele sztarral, csapatkent kiemelkedoek. De ez csak az en velemenyem.Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
remontada
Stez
remontada
Stez
Toto21
lattam egy osszeskuveselmeletet, meg a simpmsonst is behoztak
1 hónapja
Spílernek már stúdiózni sincs pénze?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Trossard szép megmozdulás de ezért minimum sárgát kellett volna kapnia. Nem mellékesen a Burnley játékosnak is...
1 hónapja
nálam is a spanyolok a favoritok. Túl jó a csapategység ott.Szerintem a franciak mar nem top contenderek Deschamps-pal, es kiesnenek egy Portugalia-szintu, top10 kornyeki csapat ellen is. Az a pali siralom. Meg Mbappe is mar hulye, ez nem csapat mar reg. Majd talan Zidane-nal az lesz. 🙂 A spanyolok meg hiaba vannak tele sztarral, csapatkent kiemelkedoek. De ez csak az en velemenyem.Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
remontada
Stez
remontada
Stez
1 hónapja
Megint 2004 van? Juhéjj, újra 21 éves vagyok. Ja nem.Mar hivatalos is. 😁Miért, elment a kedve Pakstól?Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd |Ha lehet hinni a pletykáknak, Bognár György fogja átvenni a Honvéd padját.
Ez a klub sose tanul a hibáiból.
iktriad
szaba
iktriad
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2004/08/20040818-bognar-gyorgy-a-honved-uj-edzoje#mpbjncxqsrrmbwrppn
Stez