Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Mar hivatalos is. 😁Miért, elment a kedve Pakstól?Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd |Ha lehet hinni a pletykáknak, Bognár György fogja átvenni a Honvéd padját.
Ez a klub sose tanul a hibáiból.
iktriad
szaba
iktriad
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2004/08/20040818-bognar-gyorgy-a-honved-uj-edzoje#mpbjncxqsrrmbwrppn
1 hónapja
Szerintem a franciak mar nem top contenderek Deschamps-pal, es kiesnenek egy Portugalia-szintu, top10 kornyeki csapat ellen is. Az a pali siralom. Meg Mbappe is mar hulye, ez nem csapat mar reg. Majd talan Zidane-nal az lesz. 🙂 A spanyolok meg hiaba vannak tele sztarral, csapatkent kiemelkedoek. De ez csak az en velemenyem.Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
remontada
Stez
remontada
1 hónapja
Miért, elment a kedve Pakstól?Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd |Ha lehet hinni a pletykáknak, Bognár György fogja átvenni a Honvéd padját.
Ez a klub sose tanul a hibáiból.
iktriad
szaba
1 hónapja
Az lehet, de biztosan jo ajanlolevel mondjuk ranezni Keane szamara, amikor megnezik, hogy nezd mar, az 5-10szer tobbet ero kerettel nem tudott bajnok lenni Magyarorszagon. XdAzt szerintem nem lehet elvenni már Woy-tól.Az vicci lenne. Keane szerintem tortenelmet is tudna irni a Liverpoolnal, o lenne a klub valaha leggyorsabban kirakott edzoje. xdsiman. Keane ugyis elmegy a fraditol, itt ezt olvastam tobbektolFun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
Mikey
xabi draga volt egy ilyen tulkoltott nyar utan
Keane megy a poolhoz. volt jatekos. tudja mit var el a kozonseg.
YoungZeeZee
Stez
Meg igazából a keret sem annyira szar szerintem, hogy ha felpakolja bármilyen edző egy sztenderd 4-2-3-1-ben, akkor ne jöjjön annyi eredmény, hogy ne kapjon fél évet.
slowmotion
Meg az is, amikor megnezik a csapata jatekat, a videozas kozben elsirjak magukat szerintem, meg megnezik az alap 352-es taktikajat, ami aztan tenyleg minden, csak nem tulsagosan a liverpooli kerethez passzol. Es amiben a magyar valogatott fele jelenleg is szenved, igy peldaul Kerkez es gyakran Szobo is, pont ket huzoember. 😃
Hat en nagyon nem latom Keane-t, meg csak egy Premier League-klubnal sem. Oke, siman lehet, hiszen PL-ikon, meg nev, es a briteknel is olyan edzoket kapnak fel, hogy csak nez az ember, de azert vicces. De feltetelezem, barki is kezdte el ot mondogatni a kispadra, nem gondolta igazan komolyan. 🙂
1 hónapja
Szerintem se lenne kezdő de azért egy fontos rotációs ember lett volna. Egy VB cím ilyeneken is múlhat. Hiába erős a kezdő, ha nem tud olyan ember jönni a padról aki hozzá tud tenni. Franciák ellen mindenkire szükség lesz.Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
remontada
Stez
1 hónapja
Ha az igazat megvalljuk, Salah nyílt levele a Villa meccs után, meg az, hogy még a takarítónő is lájkolta, sőt még Rizs is, meg a fél csapat, az bennem felveti, hogy Slot elvesztette az öltözőt.Fun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
Mikey
Ami meg hozza maga után, hogy baszki: lehet nem lájkolgatni kellene, hanem az utolsó sípszóig futni és küzdeni a pályán?
1 hónapja
Azt szerintem nem lehet elvenni már Woy-tól.Az vicci lenne. Keane szerintem tortenelmet is tudna irni a Liverpoolnal, o lenne a klub valaha leggyorsabban kirakott edzoje. xdsiman. Keane ugyis elmegy a fraditol, itt ezt olvastam tobbektolFun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
Mikey
xabi draga volt egy ilyen tulkoltott nyar utan
Keane megy a poolhoz. volt jatekos. tudja mit var el a kozonseg.
YoungZeeZee
Stez
Meg igazából a keret sem annyira szar szerintem, hogy ha felpakolja bármilyen edző egy sztenderd 4-2-3-1-ben, akkor ne jöjjön annyi eredmény, hogy ne kapjon fél évet.
1 hónapja
Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd |Ha lehet hinni a pletykáknak, Bognár György fogja átvenni a Honvéd padját.
Ez a klub sose tanul a hibáiból.
iktriad
1 hónapja
Tegnap Feczkót éltették az 1-4 ellenére, a sportigazgatót "Fórizs takarodj!"-al rigmussal emlegették a Honvédosok. Ha lehet hinni a pletykáknak, ma ki távozott a klubtól a kettőjük közül? | Nem Fórizd | Ez a klub sose tanul a hibáiból.
Ha így lesz, legalább nem akar majd annyira odamenni Szoboszlai. 😀Komolynak is elég durva. 😀Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?hát viccnek elég durva lenne
Mikey
slowmotion
Mikey
Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
Olmo szerintem ugyis jobban passzol De La Fuente valogatottjaba. Nem erzem, hogy a spanyolokat oriasi ervagas eri, ha o viszont egeszseges lesz. De meglatjuk.Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
remontada
1 hónapja
Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.Ferminnek meg a VB off
Stez
1 hónapja
"eső után köpönyeg"www.skysports.com/football/news/11095/13545589/man-utd-vs-nottingham-forest-pgmo-admits-error-in-allowing-matheus-cunha-goal-after-bryan-mbeumo-handball
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
A Paksra vagy az új Fradira fájhat a fogukHollandiából BL selejtez a Nijmegen, úgy, hogy az utolsó hat meccsükből egyet nyertek, az utolsót.És ha nem balfaszkodtak hanem a Konferencia Ligába vágynak?
Az Utrecht, Twente és az Ajax viszont még többet balfaszkodtak, így a Twente EL-be megy, a másik kettő meg playoffol az EKL-ért.
Willie Parker
KeyG
1 hónapja
Az vicci lenne. Keane szerintem tortenelmet is tudna irni a Liverpoolnal, o lenne a klub valaha leggyorsabban kirakott edzoje. xdsiman. Keane ugyis elmegy a fraditol, itt ezt olvastam tobbektolFun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
Mikey
xabi draga volt egy ilyen tulkoltott nyar utan
Keane megy a poolhoz. volt jatekos. tudja mit var el a kozonseg.
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 837
siman. Keane ugyis elmegy a fraditol, itt ezt olvastam tobbektolFun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
Mikey
xabi draga volt egy ilyen tulkoltott nyar utan
Keane megy a poolhoz. volt jatekos. tudja mit var el a kozonseg.
1 hónapja
Fun fact: Twitteren egyből lendületbe jöttek a sokadik kategóriás firkászok, és elkezdték írni hogy a Brentford meccs után ki lesz rakva Slot.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Imádom. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Dembele sikeresen megserult az utolso bajnokin, valszeg off a BL-dontorol.
1 hónapja
azért eddig legalább még bízhattunk benne, hogy ez csak valami rossz vicc, vagy rémálom. De sajnos valóság lett.Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?Már kb 1.5-2 hete elég fixnek tűnik.
Mikey
zacknorb
1 hónapja
Az alá Lentulai is kommentet Facebookon.Ez a leakes iskolai szimbolikaja ennek az egész real edző csapat dolognak jól leírta az egészét.Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?hát viccnek elég durva lenne
Mikey
slowmotion
csebi
Poloska vagyok.
1 hónapja
Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?Már kb 1.5-2 hete elég fixnek tűnik.
Mikey
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ahogy olvasom itt elég nagy egyetértés van abban h Slotnak mennie kell.Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
Mikey
Amivel én is egyetértek. Én egyszerűen nem látom h mitől lenne markánsan jobb jövő évben a Pool.
Lehet bajnoki dobogót elér majd esetleg BL négyben szerencsés sorsolással ott lesz de inkább Slot ellenére mint neki köszönhetően.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ez a leakes iskolai szimbolikaja ennek az egész real edző csapat dolognak jól leírta az egészét.Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?hát viccnek elég durva lenne
Mikey
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Komolynak is elég durva. 😀Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?hát viccnek elég durva lenne
Mikey
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Amúgy Xabi Alonso jól döntött sztem.Egyébként Romanótól pont ma láttam Twitteren, hogy a Liverpool nem is tárgyalt senkivel, nem is keresett sosem új edzőt, mert töretlenül bíznak Slotban.
Mire Slotot kiteszik Liverpoolbol addigra ot kétszer is kiteszi a Chelsea
csebi
Szóval ja, lehet addig kétszer is kirakja a Chelsea.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Mourinho újra a Realnál? Ez most komoly?hát viccnek elég durva lenne
Mikey