Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
Willie Parker
No de nagy arca lett má valakinek mert össze VARoztak nekik egy kamu PL címet 😉😏(nyugi, nem komoly) (egyetlen pozitív mozzanat benne hogy legalább a fiam boldog miatta, több esze van mint az öregjènek 😄)
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
nah faszom, mire hazaérek eldőlt 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen jogos a kizárás. Más sportágakban komoly eltiltások is voltak. Játszanak évi 40+ meccset, ha ennyi eszed van hogy még videózgatsz is akkor így jártál. Arról nem beszélve szezon közben is nem egy meccs előtt csinálták ezt, ha már ott kiderül és megkapják a 4 pont levonást akkor alap esetben nem lettek volna playoff helyen. Aki hülye az viselje a következményeket, ha egy Oxford ellen videózásra szorulsz akkor semmi keresnivalód a playoffban. Inkább arról kellene beszélni hogy a 7.helyezettnek kellett volna játszania helyettük az egész playoffban. Ha valakit akkor őket lopták meg és nem ezeket a szerencséseket
remontada
Te ismered a Champo aktuális versenykiírását a 25/26-os szezonra?
Mert elvileg az szabályozza, hogy ilyen esetben mi a teendő. Azt is, ha nincs konkrét szabályozás, hanem eseti döntések vannak.
Ha ismered, akkor kopizd be a vonatkozó részt, ha nem, akkor meg várjuk meg a fellebbezést, mert ott hivatkozni fognak, hogy mi alapján döntenek hogyan.
Addig meg nem a jogos- vagy jogtalanságáról tudunk beszélgetni -ahhoz kéne ismerni a versenykiírást- hanem azt tudjuk megszakérteni, hogy ki szerint mi az arányos retorzió.
De ha azt mondod jogos, akkor mutasd be mi alapján.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod. A döntéshozók valószínűleg tudják mi alapján hozták ezt a döntést. Nem most álmodták meg. Nem kell csalni, akkor nem lettek volna kizárva és pont. Lebuktak volna korábban akkor rég megkapták volna a méltó büntetésüket, amit maguk beismertek hogy még X alkalom videóztak ami 72 órán belül tilos. Alap esetben nem jár pontlevonás ennyi a biztos, de nem egyszeri esetről van szó. Beismerő vallomást tettek, így örülhetnek ha ennyivel megúszták. Aki hülye viselje a következményét. Még gázabb lenne a sztori, ha Sotont hagyták vagy hagyják döntőzni majd feljutnak és ja amúgy csaltatok akkor PL szezont kezditek mínuszról mikor nem is jutottak volna playoff helyre ha korábban lebuknak. Én tudok ezzel élni még akkor is ha most extrán nagy büntést kaptak, amit mégegyszer leirok playoff hely se lett volna ha rájatszás előtt lebuknak. Wrexham vagy Derby lett szembeköpve hogy az ő helyükön jutott be egy Soton
remontada
A legröhejesebb az, hogy hiába videóztak három meccset is, egyiket se tudták megnyerni 😂
Szóval biztos megérte kockáztatni...
Kiváncsi leszek a döntésre.
warr_b
Gondolom azokat a meccseket ismerték el, ahol nem nyertek.
Állítólag a Soton headquartersben vmi belső szerveren mentek a chatek a rögzített edzésekről, s már nem egy éve tart.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
remontada
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás.
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
Segítek újra.

"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."

Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
De miert jogszerű a te véleményed szerint?
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem leírtam érthetően amit tudok és gondolok. Nem hasraütésszerűen hozták meg ezt a döntést, amivel teljes mértékben egyetértek. Lentebb is írta valaki hogy visszaesők, megúszták figyelmeztetéssel, majd szartak rá. Hozhatnak egyéni döntést a ligánál és ezt meglépték mivel szartak a figyelmeztetésre. Most erősnek tűnik egy kizárás, de ezt nézd úgy nem kizárás mert korábban járt volna már komolyabb szankció és más mehetett volna jogosan a playoffba helyettük. Azt már nem lehet meglépni hogy a 7.helyezettet berakni a rájátszás végére így egy másik sértett aki ugyan egyszer már elbukott de jogosan megkapja az újabb esélyt
remontada
A Soton amúgy maga elismerte a vétséget, miszerint tilos videózni más csapat football tevékenységét.


 www.gazettelive.co.uk/sport/football/football-news/full-efl-spygate-statement-southampton-33976354?int_source=amp_continue_reading&int_medium=amp&int_campaign=continue_reading_button#amp-readmore-target
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛

Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅

Szerkesztette: dande2
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Casemiro Inter Májámi
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Legveszélyesebb eredmény a Villánál...
warr_b
Megelőztél!🙂
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legveszélyesebb eredmény a Villánál...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Az nem volt csúnya Buendia

Poloska vagyok.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
hát ez kb el is dőlt...
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
kisebb stadion nem volt Istanbulba???
vazze 11e-11e jegy az lófasz
NB2
Nem akarták az Atatürk stadionba vinni, mert az BL-döntőhöz illik csak az UEFA szemében.
Még a Puskásnál is nagyobb a befogadóképessége, aztán fura lett volna, hogy az EL-döntő nagyobb stadionban van.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
kisebb stadion nem volt Istanbulba???
vazze 11e-11e jegy az lófasz
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
remontada
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás.
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
Segítek újra.

"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."

Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
De miert jogszerű a te véleményed szerint?
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem leírtam érthetően amit tudok és gondolok. Nem hasraütésszerűen hozták meg ezt a döntést, amivel teljes mértékben egyetértek. Lentebb is írta valaki hogy visszaesők, megúszták figyelmeztetéssel, majd szartak rá. Hozhatnak egyéni döntést a ligánál és ezt meglépték mivel szartak a figyelmeztetésre. Most erősnek tűnik egy kizárás, de ezt nézd úgy nem kizárás mert korábban járt volna már komolyabb szankció és más mehetett volna jogosan a playoffba helyettük. Azt már nem lehet meglépni hogy a 7.helyezettet berakni a rájátszás végére így egy másik sértett aki ugyan egyszer már elbukott de jogosan megkapja az újabb esélyt

Szerkesztette: remontada
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
remontada
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás.
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
Segítek újra.

"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."

Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
De miert jogszerű a te véleményed szerint?
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
remontada
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás.
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
Segítek újra.

"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."

Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
remontada
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás.
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
Ahead of the UEFA Champions League final, the newly crowned Premier League winners, Arsenal, will train at the Illovszky Rudolf Stadium, the home of Vasas.

Bérleteseket beengedhetnék
zacknorb
Kétlem h az összes Arsenal berletes beferne az illovszkyba …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
remontada
Oké.
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Az első 3 év kimaradt a plből így nem teljes a kép de szvsz ez az arsenal a pl történetének leggyengébb bajnoka.
davemayer
A Leicesterről lemaradtál? Pedig menő sztori volt.
Őszentsége Sobri Jóska
Leicester jobb volt mint ez a mostani arsenal.
davemayer

Nem is tudtam, hogy a Leicester BL döntőt játszott, vagy a BL mezőnye is gyenge volt?
Willie Parker
Nem akarok köcsög lenni tényleg, de a bl ág amin bejutott az arsenál a döntőbe...
davemayer
És ezért jobb az akkori Leicester, mint a mostani Arsenal?
A gyenge ág miatt?
Érdekes konklúzió.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Te mit szólsz bele?
2. Ő hozta ide a BL-t nem én.

Szakadj le róla, eleve nem a te nyakatekert gondolkodásodnak szólt az én szubjektív hozzászólásom. Nekem az a leicester sokkal szebb játékot játszva volt annyira eredményes hogy pl győztes legyen, ennyi.
Ha meg az arsenal a másik ágra kerül az idei bl-ben akkor meg nem születik meg így Willie Parker-ben ez érvként.
davemayer
A Leicester 68 gólt rúgott, mi egy meccsel kevesebben 69-et. Ami a ligában a második legtöbb.

A most clear cut chances created mutatóban negyedik a csapat a City, Pool, MU után, kb 40 helyzetnyi különbséggel az elsőtől. Az kb 2 meccsnyi helyzet max.
Az ellenfélnek engedett tiszta helyzetben toronymagas elsők vagyunk.
A statok szerint keveset lövünk 18-25 méterről, ez következik Arteta szélsőmániájából, meg nem szereti, h középről ránk kontrázzanak, h blokk van.

Ha leszűröd big chances mutatóra - ami kiveszi a boxon kìvüli lövéseket, rögzített helyzeteket, beadásból lepattanót, tiziket stb - azaz lényegében a játéképítési helyzeteket mutatja, akkor az Arsenal harmadik a City és Brentford mögött, holtversenyben a Pool-lal.

A touches in opposite box-ban is 3. Citynek van 1300+, Pool 1210, Ars 1190 körül.

A kapufákban vagyunk tizedikek, ott a lövőszázalékunk és lövőpontosságunk átlag feletti.
MU a legszerencsétlenebb 21 kapufával, Castle 19, City-Chelsea-Bmouth 18, Pool 17, mi 15, bàr ebben lehet h a Burnley elleni kettő még nincs benne.

Éves xG mutatóban 3-4. a csapat, de nincs szignifikáns különbség. City 1.83, mi 1.70.
Amúgy Haaland önmaga megdobja az egészet saját maga kb.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
tegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Ketten is írtuk😊
Negritis, a vajda
Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatás
warr_b
vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen jogos a kizárás. Más sportágakban komoly eltiltások is voltak. Játszanak évi 40+ meccset, ha ennyi eszed van hogy még videózgatsz is akkor így jártál. Arról nem beszélve szezon közben is nem egy meccs előtt csinálták ezt, ha már ott kiderül és megkapják a 4 pont levonást akkor alap esetben nem lettek volna playoff helyen. Aki hülye az viselje a következményeket, ha egy Oxford ellen videózásra szorulsz akkor semmi keresnivalód a playoffban. Inkább arról kellene beszélni hogy a 7.helyezettnek kellett volna játszania helyettük az egész playoffban. Ha valakit akkor őket lopták meg és nem ezeket a szerencséseket
remontada
Te ismered a Champo aktuális versenykiírását a 25/26-os szezonra?
Mert elvileg az szabályozza, hogy ilyen esetben mi a teendő. Azt is, ha nincs konkrét szabályozás, hanem eseti döntések vannak.
Ha ismered, akkor kopizd be a vonatkozó részt, ha nem, akkor meg várjuk meg a fellebbezést, mert ott hivatkozni fognak, hogy mi alapján döntenek hogyan.
Addig meg nem a jogos- vagy jogtalanságáról tudunk beszélgetni -ahhoz kéne ismerni a versenykiírást- hanem azt tudjuk megszakérteni, hogy ki szerint mi az arányos retorzió.
De ha azt mondod jogos, akkor mutasd be mi alapján.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod. A döntéshozók valószínűleg tudják mi alapján hozták ezt a döntést. Nem most álmodták meg. Nem kell csalni, akkor nem lettek volna kizárva és pont. Lebuktak volna korábban akkor rég megkapták volna a méltó büntetésüket, amit maguk beismertek hogy még X alkalom videóztak ami 72 órán belül tilos. Alap esetben nem jár pontlevonás ennyi a biztos, de nem egyszeri esetről van szó. Beismerő vallomást tettek, így örülhetnek ha ennyivel megúszták. Aki hülye viselje a következményét. Még gázabb lenne a sztori, ha Sotont hagyták vagy hagyják döntőzni majd feljutnak és ja amúgy csaltatok akkor PL szezont kezditek mínuszról mikor nem is jutottak volna playoff helyre ha korábban lebuknak. Én tudok ezzel élni még akkor is ha most extrán nagy büntést kaptak, amit mégegyszer leirok playoff hely se lett volna ha rájatszás előtt lebuknak. Wrexham vagy Derby lett szembeköpve hogy az ő helyükön jutott be egy Soton
remontada
Teszek még egy kísérletet, hátha.
Abba "kötök bele", hogy jogosnak csak valami egzakt jog/szabály alapján lehet nevezni a kizárást, de én ilyet nem találtam, és ahogy kiveszem az írásodból te se. Azt is kiolvasni vélem, hogy szerinted ez igazságos ítelet, ami a szuverén véleményed, te dolgod, mégis azt írod, hogy jogos, ami teljesen mást jelent, konkrétan azt, hogy van valahol valami versenykiírás, szabályzat, rendelet, akármi ami az ilyen esetekről egyértelműen rendelkezik, vagy pont arról, hogy az esemény kiírójanak módjában áll egyedi, eseti döntest hozni.
Szóval lehet jogos a kizárás, de akkor adódik a kérdés, hogy mi alapján?
És lehet igazságos is szerinted, mert az egy vélemény, de a jogos az egy tényállítas, és akkor az a kérdés... de ezt már írtam.
Őszentsége Sobri Jóska
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
MIAGECIM?
 m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb
Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.
Őszentsége Sobri Jóska
Az egy nagy liga igen.
De itt még ezt is sikerült elbaszni.
zacknorb
Fog ez még változni, optimalizálódni, de az irány jó.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
MIAGECIM?
 m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb
Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.
Őszentsége Sobri Jóska
Az egy nagy liga igen.
De itt még ezt is sikerült elbaszni.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
MIAGECIM?
 m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb
Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.