Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
No de nagy arca lett má valakinek mert össze VARoztak nekik egy kamu PL címet 😉😏(nyugi, nem komoly) (egyetlen pozitív mozzanat benne hogy legalább a fiam boldog miatta, több esze van mint az öregjènek 😄)Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
Willie Parker
1 hónapja
nah faszom, mire hazaérek eldőlt 😕
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Gondolom azokat a meccseket ismerték el, ahol nem nyertek.A legröhejesebb az, hogy hiába videóztak három meccset is, egyiket se tudták megnyerni 😂Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod. A döntéshozók valószínűleg tudják mi alapján hozták ezt a döntést. Nem most álmodták meg. Nem kell csalni, akkor nem lettek volna kizárva és pont. Lebuktak volna korábban akkor rég megkapták volna a méltó büntetésüket, amit maguk beismertek hogy még X alkalom videóztak ami 72 órán belül tilos. Alap esetben nem jár pontlevonás ennyi a biztos, de nem egyszeri esetről van szó. Beismerő vallomást tettek, így örülhetnek ha ennyivel megúszták. Aki hülye viselje a következményét. Még gázabb lenne a sztori, ha Sotont hagyták vagy hagyják döntőzni majd feljutnak és ja amúgy csaltatok akkor PL szezont kezditek mínuszról mikor nem is jutottak volna playoff helyre ha korábban lebuknak. Én tudok ezzel élni még akkor is ha most extrán nagy büntést kaptak, amit mégegyszer leirok playoff hely se lett volna ha rájatszás előtt lebuknak. Wrexham vagy Derby lett szembeköpve hogy az ő helyükön jutott be egy SotonTe ismered a Champo aktuális versenykiírását a 25/26-os szezonra?Teljesen jogos a kizárás. Más sportágakban komoly eltiltások is voltak. Játszanak évi 40+ meccset, ha ennyi eszed van hogy még videózgatsz is akkor így jártál. Arról nem beszélve szezon közben is nem egy meccs előtt csinálták ezt, ha már ott kiderül és megkapják a 4 pont levonást akkor alap esetben nem lettek volna playoff helyen. Aki hülye az viselje a következményeket, ha egy Oxford ellen videózásra szorulsz akkor semmi keresnivalód a playoffban. Inkább arról kellene beszélni hogy a 7.helyezettnek kellett volna játszania helyettük az egész playoffban. Ha valakit akkor őket lopták meg és nem ezeket a szerencséseketNyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatástegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊Ketten is írtuk😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Negritis, a vajda
warr_b
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Mert elvileg az szabályozza, hogy ilyen esetben mi a teendő. Azt is, ha nincs konkrét szabályozás, hanem eseti döntések vannak.
Ha ismered, akkor kopizd be a vonatkozó részt, ha nem, akkor meg várjuk meg a fellebbezést, mert ott hivatkozni fognak, hogy mi alapján döntenek hogyan.
Addig meg nem a jogos- vagy jogtalanságáról tudunk beszélgetni -ahhoz kéne ismerni a versenykiírást- hanem azt tudjuk megszakérteni, hogy ki szerint mi az arányos retorzió.
De ha azt mondod jogos, akkor mutasd be mi alapján.
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Szóval biztos megérte kockáztatni...
Kiváncsi leszek a döntésre.
warr_b
Állítólag a Soton headquartersben vmi belső szerveren mentek a chatek a rögzített edzésekről, s már nem egy éve tart.
1 hónapja
Emery az UEFA kupa király, szerintem kb le se kell játszani ha ő indul vmelyik csapatával 😛Elmegy Emery melegebb éghajlatra.
Ja a 6. döntőjèből 5. győzelem lehet..pont az Arsenallal nem nyert csak 😅
dande2
Már akkor is ezt mondtam, ilyen beszari hozzáállást, mint a bukott EL döntőnkön kb sosem láttam tőle máshol.
Gondolom a nagy klubok átka elérte, persze a Spurs szurkolók honnan tudnák ezt😝
1 hónapja
A Soton amúgy maga elismerte a vétséget, miszerint tilos videózni más csapat football tevékenységét.Szerintem leírtam érthetően amit tudok és gondolok. Nem hasraütésszerűen hozták meg ezt a döntést, amivel teljes mértékben egyetértek. Lentebb is írta valaki hogy visszaesők, megúszták figyelmeztetéssel, majd szartak rá. Hozhatnak egyéni döntést a ligánál és ezt meglépték mivel szartak a figyelmeztetésre. Most erősnek tűnik egy kizárás, de ezt nézd úgy nem kizárás mert korábban járt volna már komolyabb szankció és más mehetett volna jogosan a playoffba helyettük. Azt már nem lehet meglépni hogy a 7.helyezettet berakni a rájátszás végére így egy másik sértett aki ugyan egyszer már elbukott de jogosan megkapja az újabb esélytDe miert jogszerű a te véleményed szerint?Segítek újra.Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás."Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."
Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
www.gazettelive.co.uk/sport/football/football-news/full-efl-spygate-statement-southampton-33976354?int_source=amp_continue_reading&int_medium=amp&int_campaign=continue_reading_button#amp-readmore-target
1 hónapja
Casemiro Inter Májámi
1 hónapja
Legveszélyesebb eredmény a Villánál...Megelőztél!🙂
warr_b
1 hónapja
Legveszélyesebb eredmény a Villánál...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Az nem volt csúnya Buendia
Poloska vagyok.
1 hónapja
hát ez kb el is dőlt...
1 hónapja
kisebb stadion nem volt Istanbulba???Nem akarták az Atatürk stadionba vinni, mert az BL-döntőhöz illik csak az UEFA szemében.
vazze 11e-11e jegy az lófasz
NB2
Még a Puskásnál is nagyobb a befogadóképessége, aztán fura lett volna, hogy az EL-döntő nagyobb stadionban van.
1 hónapja
kisebb stadion nem volt Istanbulba???vazze 11e-11e jegy az lófasz
1 hónapja
Szerintem leírtam érthetően amit tudok és gondolok. Nem hasraütésszerűen hozták meg ezt a döntést, amivel teljes mértékben egyetértek. Lentebb is írta valaki hogy visszaesők, megúszták figyelmeztetéssel, majd szartak rá. Hozhatnak egyéni döntést a ligánál és ezt meglépték mivel szartak a figyelmeztetésre. Most erősnek tűnik egy kizárás, de ezt nézd úgy nem kizárás mert korábban járt volna már komolyabb szankció és más mehetett volna jogosan a playoffba helyettük. Azt már nem lehet meglépni hogy a 7.helyezettet berakni a rájátszás végére így egy másik sértett aki ugyan egyszer már elbukott de jogosan megkapja az újabb esélytDe miert jogszerű a te véleményed szerint?Segítek újra.Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás."Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."
Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: remontada
1 hónapja
De miert jogszerű a te véleményed szerint?Segítek újra.Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás."Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."
Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
remontada
Mert igazságosnak tartod a saját morális normáid alapján vagy tudsz valamit a versenykiírásról, a bajnokság lebonyolításának egzakt szabályairól?
1 hónapja
Segítek újra.Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás."Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Őszentsége Sobri Jóska
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod."
Ezt írtam az első kommentemre, hogy ebbe fogsz belekötni, az idézett szöveg a második komment első mondata. Ezzel tisztáztam az első hsz esetleges félreértését, majd folytattam a véleményemet, miután továbbra is ezen rugóztál.
1 hónapja
Igen. Nem értem mire alapozod a jogszerűséget, ami egy egzakt dologra hivatkozás."Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Te is a "nincs tény, csak vélemény" vonaton utazol?
Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
"Teljesen jogos a kizárás az én véleményem.."Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Ahead of the UEFA Champions League final, the newly crowned Premier League winners, Arsenal, will train at the Illovszky Rudolf Stadium, the home of Vasas.Kétlem h az összes Arsenal berletes beferne az illovszkyba …
Bérleteseket beengedhetnék
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Oké.
remontada
Azt írod: "teljesen jogos a kizárás".
Azt kérdem akkor: mi alapján?
1 hónapja
A Leicester 68 gólt rúgott, mi egy meccsel kevesebben 69-et. Ami a ligában a második legtöbb.1. Te mit szólsz bele?És ezért jobb az akkori Leicester, mint a mostani Arsenal?Nem akarok köcsög lenni tényleg, de a bl ág amin bejutott az arsenál a döntőbe...Leicester jobb volt mint ez a mostani arsenal.Az első 3 év kimaradt a plből így nem teljes a kép de szvsz ez az arsenal a pl történetének leggyengébb bajnoka.A Leicesterről lemaradtál? Pedig menő sztori volt.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
Nem is tudtam, hogy a Leicester BL döntőt játszott, vagy a BL mezőnye is gyenge volt?
Willie Parker
davemayer
A gyenge ág miatt?
Érdekes konklúzió.
Őszentsége Sobri Jóska
2. Ő hozta ide a BL-t nem én.
Szakadj le róla, eleve nem a te nyakatekert gondolkodásodnak szólt az én szubjektív hozzászólásom. Nekem az a leicester sokkal szebb játékot játszva volt annyira eredményes hogy pl győztes legyen, ennyi.
Ha meg az arsenal a másik ágra kerül az idei bl-ben akkor meg nem születik meg így Willie Parker-ben ez érvként.
davemayer
A most clear cut chances created mutatóban negyedik a csapat a City, Pool, MU után, kb 40 helyzetnyi különbséggel az elsőtől. Az kb 2 meccsnyi helyzet max.
Az ellenfélnek engedett tiszta helyzetben toronymagas elsők vagyunk.
A statok szerint keveset lövünk 18-25 méterről, ez következik Arteta szélsőmániájából, meg nem szereti, h középről ránk kontrázzanak, h blokk van.
Ha leszűröd big chances mutatóra - ami kiveszi a boxon kìvüli lövéseket, rögzített helyzeteket, beadásból lepattanót, tiziket stb - azaz lényegében a játéképítési helyzeteket mutatja, akkor az Arsenal harmadik a City és Brentford mögött, holtversenyben a Pool-lal.
A touches in opposite box-ban is 3. Citynek van 1300+, Pool 1210, Ars 1190 körül.
A kapufákban vagyunk tizedikek, ott a lövőszázalékunk és lövőpontosságunk átlag feletti.
MU a legszerencsétlenebb 21 kapufával, Castle 19, City-Chelsea-Bmouth 18, Pool 17, mi 15, bàr ebben lehet h a Burnley elleni kettő még nincs benne.
Éves xG mutatóban 3-4. a csapat, de nincs szignifikáns különbség. City 1.83, mi 1.70.
Amúgy Haaland önmaga megdobja az egészet saját maga kb.
1 hónapja
Tegyél akkor arra is kísérletet hogy elolvasod az első mondatomat.Teszek még egy kísérletet, hátha.Teljesen jogos a kizárás az én véleményem, gondolom most abba kötsz bele hogy azt nem írtam oda, így ezt honnan kellett volna tudnod. A döntéshozók valószínűleg tudják mi alapján hozták ezt a döntést. Nem most álmodták meg. Nem kell csalni, akkor nem lettek volna kizárva és pont. Lebuktak volna korábban akkor rég megkapták volna a méltó büntetésüket, amit maguk beismertek hogy még X alkalom videóztak ami 72 órán belül tilos. Alap esetben nem jár pontlevonás ennyi a biztos, de nem egyszeri esetről van szó. Beismerő vallomást tettek, így örülhetnek ha ennyivel megúszták. Aki hülye viselje a következményét. Még gázabb lenne a sztori, ha Sotont hagyták vagy hagyják döntőzni majd feljutnak és ja amúgy csaltatok akkor PL szezont kezditek mínuszról mikor nem is jutottak volna playoff helyre ha korábban lebuknak. Én tudok ezzel élni még akkor is ha most extrán nagy büntést kaptak, amit mégegyszer leirok playoff hely se lett volna ha rájatszás előtt lebuknak. Wrexham vagy Derby lett szembeköpve hogy az ő helyükön jutott be egy SotonTe ismered a Champo aktuális versenykiírását a 25/26-os szezonra?Teljesen jogos a kizárás. Más sportágakban komoly eltiltások is voltak. Játszanak évi 40+ meccset, ha ennyi eszed van hogy még videózgatsz is akkor így jártál. Arról nem beszélve szezon közben is nem egy meccs előtt csinálták ezt, ha már ott kiderül és megkapják a 4 pont levonást akkor alap esetben nem lettek volna playoff helyen. Aki hülye az viselje a következményeket, ha egy Oxford ellen videózásra szorulsz akkor semmi keresnivalód a playoffban. Inkább arról kellene beszélni hogy a 7.helyezettnek kellett volna játszania helyettük az egész playoffban. Ha valakit akkor őket lopták meg és nem ezeket a szerencséseketNyilvánvaló a huncutság, de túlzó az a szankció, hogy kizárják a vétkes csapatot a PO-ból.vicces lenne, ha helyt adnának, a Boro játékosok meg, akik már a tengerpartról jöttek vissza, most mehetnének vissza - a partra.Fellebbezett a Soton amúgy, elvileg ma van a meghallgatástegnap az Arsenal miatt eléggé elsikkadt ez a champo dolog, de totál wtf 😊Ketten is írtuk😊
4 nappal a sorsdöntő meccs előtt
NB2
Negritis, a vajda
warr_b
ja nem.
ezt ott iziben el kellett volna dönteni, amikor elkapták a faszikámat. persze azóta mindkét klubnak volt egy teltházas hazai meccse, a jegybevétel szempontjából jó, de akkor is...
slowmotion
Nem ismerjük a teljes és részletes Champo versenykiírást, de meglepne, ha az szerepelne benne, hogy az ellenfél edzésének levideózasa azonnali kizárás a sorozatból, legyen az az alapszakasz 6. fordulóban, vagy a PO 2. fordulóban.
Amennyi előnyt jelent egy ilyen bekukucskálás, bőven elég a pénzbüntetés, esetleg pontlevonás, de ez nonszensz retorzió.
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Mert elvileg az szabályozza, hogy ilyen esetben mi a teendő. Azt is, ha nincs konkrét szabályozás, hanem eseti döntések vannak.
Ha ismered, akkor kopizd be a vonatkozó részt, ha nem, akkor meg várjuk meg a fellebbezést, mert ott hivatkozni fognak, hogy mi alapján döntenek hogyan.
Addig meg nem a jogos- vagy jogtalanságáról tudunk beszélgetni -ahhoz kéne ismerni a versenykiírást- hanem azt tudjuk megszakérteni, hogy ki szerint mi az arányos retorzió.
De ha azt mondod jogos, akkor mutasd be mi alapján.
Őszentsége Sobri Jóska
remontada
Abba "kötök bele", hogy jogosnak csak valami egzakt jog/szabály alapján lehet nevezni a kizárást, de én ilyet nem találtam, és ahogy kiveszem az írásodból te se. Azt is kiolvasni vélem, hogy szerinted ez igazságos ítelet, ami a szuverén véleményed, te dolgod, mégis azt írod, hogy jogos, ami teljesen mást jelent, konkrétan azt, hogy van valahol valami versenykiírás, szabályzat, rendelet, akármi ami az ilyen esetekről egyértelműen rendelkezik, vagy pont arról, hogy az esemény kiírójanak módjában áll egyedi, eseti döntest hozni.
Szóval lehet jogos a kizárás, de akkor adódik a kérdés, hogy mi alapján?
És lehet igazságos is szerinted, mert az egy vélemény, de a jogos az egy tényállítas, és akkor az a kérdés... de ezt már írtam.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Fog ez még változni, optimalizálódni, de az irány jó.Az egy nagy liga igen.MIAGECIM?Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.
m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb
Őszentsége Sobri Jóska
De itt még ezt is sikerült elbaszni.
zacknorb
1 hónapja
Az egy nagy liga igen.MIAGECIM?Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.
m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb
Őszentsége Sobri Jóska
De itt még ezt is sikerült elbaszni.
Poloska vagyok.
1 hónapja
MIAGECIM?Szerintem fasza lesz, a klubcsapatoknál is jó ez a szisztéma.
m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/20/2028-tol-jelentosen-megvaltozik-az-eb-vb-selejtezok-es-a-nemzetek-ligaja-lebonyolitasa
zacknorb