Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

28 napja
YoungZeeZee 9 836
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.
Sixo
Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Klaci79
Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.
Sixo
ja hat latom torino - juve . nincs kerdes 😀
28 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Kicsit több, mint 1 óra késéssel csak elindult a meccs.

28 napja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
meccs előtt balhézott a két tábor
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.
Sixo
Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Klaci79
Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.

28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.
Sixo
Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
28 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 139 — Cowboys fan
Spanyolkettőben a Cadiz kicentizte, az utolsó meccs eredményétől függetlenül bent marad, mert nekik 43 pontjuk van, meg a Leganesnek is, a kieső helyen álló Mirandesnek meg 40. Utolsó körben utóbbi kettő egymás ellen játszik, de holtversenynél az egymás elleni dönt, és a Cadiz a négy meccsből tíz pontot hozott, úgyhogy bármilyen összevetésből jól jön ki.

Akkor a Hereford és a Braunschweig után a harmadik csapat is centizett.

Ez egy ilyen év, de ez legyen a legrosszabb...
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.

28 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
Csak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏
dande2
Méltó lezárása volt egy méltatlan igénynek. Ha ebből a kezdőből 4-5 játékosnál több marad, jövőre is gáz lesz. Bár most időnként legalább látszik, hogy mit akartak játszani.
Klaci79
Meg lehet köszönni Eberlnek aki odaadta Palhinhat
Amúgy a cseh kapus milyen jól szállt be itt a bajnoki véghajrában

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
28 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Minden pofon jó helyre megy ebben a versenyben.
28 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
gabokocka
Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
28 napja
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a depor tutti feljuto
a malaga a 3. jelenleg es uti az elsot.
egy fordulo van hatra
 www.sofascore.com/football/team/malaga/2830#tab:standings
YoungZeeZee
Jaja, Santander és a Depor biztos feljutó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Ebből 21 lesz, kezdenek a rezesbandák, aztán elemzéshegyek, Bozsik Péter a pálya széléről, 8 körül Shakira és David Guetta elgajdolja az aktuális BL himnuszt, aztán kickoff.
Elrepül az a három óra.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy van
YoungZeeZee
Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.
Klaci79
Az UEFA kifejezetten a családokra való tekintettel tette korábbra, ezt kommikáltak is. Én is lájkolom, a fiam miatt, nálunk 9kor már alszik mind a két gyerek pedig 9-12évesek...
nagir
Ha ezt kommunikálták biztosan így van. Azokra a szurkolókra viszont akik kimennek, többszázezer forintos jegyekkel, ennél rosszabb időpont nincs. És rendőrségi szempontból is vannak kétségeim.
28 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
28 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 623 — Kinek mit intézett a kormánya
Már tegnap akartam írni: javában épül a szurkolói zóna a Hősök terén a BL-döntőre. Asszem, ki fogok nézni oda.
nagylaza, főpohárnok
Már szerdán nekiláttak

Poloska vagyok.
28 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy van
YoungZeeZee
Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.
Klaci79
Az UEFA kifejezetten a családokra való tekintettel tette korábbra, ezt kommikáltak is. Én is lájkolom, a fiam miatt, nálunk 9kor már alszik mind a két gyerek pedig 9-12évesek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
28 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Már tegnap akartam írni: javában épül a szurkolói zóna a Hősök terén a BL-döntőre. Asszem, ki fogok nézni oda.
28 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.
Mikey
Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.
Klaci79
Ezt te egyértelműen jobban tudod. 😁

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.
Sixo
Az X még jó lett volna a jobb gólkülönbség miatt. Vagy rosszul tudom?
Klaci79
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.
Sixo
Ha itt gólt kaptok, akkor pontegál van, de ilyenkor a GD a döntő, és Spurs -10 vs Vasas -19 még mindig a Tottenhamnek kedvez
slowmotion
Jogos. Én úgy néztem végig, hogy azt hittem, hogy csak 1 ponttal vezet a Spurs a West Ham előtt és így az X nem jó ha nyer a West Ham.

28 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Áhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy van
YoungZeeZee
A Super Bowlt is ilyen logika miatt kezdik keleti parti idő szerint 6:30-kor, ami azért még nem egy tipikus prime time idő.

Más kérdés, hogy pl. az NBA és az MLB nem foglalkozik ezzel.
28 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 139 — Cowboys fan
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.
Sixo
Ha itt gólt kaptok, akkor pontegál van, de ilyenkor a GD a döntő, és Spurs -10 vs Vasas -19 még mindig a Tottenhamnek kedvez
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.
Sixo
Az X még jó lett volna a jobb gólkülönbség miatt. Vagy rosszul tudom?
28 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igen
KeyG
Idéntől igen
zacknorb
Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21
KeyG
Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.
Klaci79
Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.
Mikey
Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.
Klaci79
Asszem fb-ról:

·Brutális forgalom, pályazár, extra tankolás: ez várható a reptéren a BL döntő alattA május 29-31 közötti időszakban minden forgalmi rekord meg fog dőlni a repülőtéren.

A menetrend szerinti forgalom 420 körüli gépmozgás lesz azokon a napokon, erre jön még a döntő extra forgalma.

Várhatóan jóval 600 feletti gépmozgás (fel és leszállás együttesen) várható átlagosan.A legdurvább két nap a május 30 és május 31 lesz.

Az 1-es futópályát lezárják és repülőgép parkolónak fogják használni.

Minden érkező és induló forgalom a 2-es futópályát fogja használni.

A repülőtérre érkező, nem menetrend szerinti járatoknak lehetőleg az utasok kiszállítása után el kell hagyniuk a repülőteret, és át kell repülniük más repülőterekre.

Ferihegy ebben az időszakban nem jelölhető meg kitérő repülőtérként, nem lesznek oktatórepülések, gyakorlórepülések, katonai forgalom, légifotó, a kisgépes forgalom sem léphet be a repülőtér közvetlen környezetébe (kivéve mentő és rendőr).

A hatalmas forgalmi terhelés miatt számítani kell arra, hogy az érkezőknek várakozniuk kell, ezért a kiadott NOTAM ajánlja, hogy legalább 45 percnyi várakozásra tankoljanak a légitársaságok.

A döntő napján a cargo forgalom nem lesz.

Az éjszakai forgalomkorlátozás alól a hatósághoz benyújtott kérelemmel mentességet kérhetnek a légitársaságok. Az 1-es terminál újranyílik, innen indul majd több járat is.

A legnagyobb forgalmi terhelést a bevezető irányítás kapja valamint a toronyszolgálat.
warr_b
Erre a pályazárra kiváncsi leszek. Eredetileg 1 nappal korábban akartunk pályát zarni, aztán a párosítás miatt már csak szombat UTC 1500. Rohadt sok gép lesz, de mindenki szinte csak fordulni fog. Az elmúlt 3 hétben kb 4 alkalommal kellett új forgatókönyv.
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.