Soccer
41 feliratkozó
28 napja
YoungZeeZee
9 836
ja hat latom torino - juve . nincs kerdes 😀Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Sixo
Klaci79
Sixo
28 napja
a másodosztályú Torreense a 38 éves volt Videoton legenda Stopira góljával megnyerte a portugál kupát, bejutottak az EL-be 😀 mondjuk még egy osztályozót is játszanak, szóval lehet topligások lesznek

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
meccs előtt balhézott a két tábor
28 napja
Nem követtem végig a közvetítést. De valami olyanról beszéltek, hogy az egyik taguk a stadionon kívül súlyosan megsérült.Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Sixo
Klaci79
28 napja
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.Nagyon nem vagyok képben olasz focival, mi bajuk van?
Sixo
28 napja
Spanyolkettőben a Cadiz kicentizte, az utolsó meccs eredményétől függetlenül bent marad, mert nekik 43 pontjuk van, meg a Leganesnek is, a kieső helyen álló Mirandesnek meg 40. Utolsó körben utóbbi kettő egymás ellen játszik, de holtversenynél az egymás elleni dönt, és a Cadiz a négy meccsből tíz pontot hozott, úgyhogy bármilyen összevetésből jól jön ki.Akkor a Hereford és a Braunschweig után a harmadik csapat is centizett.
Ez egy ilyen év, de ez legyen a legrosszabb...
28 napja
Az kemény. A Juve meccsének 17 perce el kellett volna kezdődnie a többi meccsel, hogy egyszerre menjen az összes Serie A meccs. De a Juve ultrák azzal fenyegettek, hogy berohannak a pályára, mert nem akarják, hogy elkezdődjön a meccs, ezért biztonsági okok miatt késik a Film múzeum derbi.
28 napja
Meg lehet köszönni Eberlnek aki odaadta PalhinhatCsak megvan, remèljük jövőre más miatt ünnepelhetünk....😏Méltó lezárása volt egy méltatlan igénynek. Ha ebből a kezdőből 4-5 játékosnál több marad, jövőre is gáz lesz. Bár most időnként legalább látszik, hogy mit akartak játszani.
dande2
Klaci79
Amúgy a cseh kapus milyen jól szállt be itt a bajnoki véghajrában
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
28 napja
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Minden pofon jó helyre megy ebben a versenyben.
gabokocka
28 napja
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.Nekem még nem sikerült megfejtenem, miért vannak anyagi gondjai az FTC-nek (csak a nemzetközi kupaszereplés 5 milliárdot hozott a konyhára), de biztosan van rá valami magyarázat.
gabokocka
28 napja
a depor tutti feljutoJaja, Santander és a Depor biztos feljutó.
a malaga a 3. jelenleg es uti az elsot.
egy fordulo van hatra
www.sofascore.com/football/team/malaga/2830#tab:standings
YoungZeeZee

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Ebből 21 lesz, kezdenek a rezesbandák, aztán elemzéshegyek, Bozsik Péter a pálya széléről, 8 körül Shakira és David Guetta elgajdolja az aktuális BL himnuszt, aztán kickoff.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Elrepül az a három óra.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Ha ezt kommunikálták biztosan így van. Azokra a szurkolókra viszont akik kimennek, többszázezer forintos jegyekkel, ennél rosszabb időpont nincs. És rendőrségi szempontból is vannak kétségeim.Az UEFA kifejezetten a családokra való tekintettel tette korábbra, ezt kommikáltak is. Én is lájkolom, a fiam miatt, nálunk 9kor már alszik mind a két gyerek pedig 9-12évesek...Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy vanÁhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
YoungZeeZee
Klaci79
nagir
28 napja
Nem tudom, hogy a piaci alapon működő, nerencváros, vagy a fidesz hullik-e hamarabb darabjaira, de tetszik a verseny.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
28 napja
Már tegnap akartam írni: javában épül a szurkolói zóna a Hősök terén a BL-döntőre. Asszem, ki fogok nézni oda.Már szerdán nekiláttak
nagylaza, főpohárnok
Poloska vagyok.
28 napja
Az UEFA kifejezetten a családokra való tekintettel tette korábbra, ezt kommikáltak is. Én is lájkolom, a fiam miatt, nálunk 9kor már alszik mind a két gyerek pedig 9-12évesek...Nyilván nem vagyunk egyformák, de amióta az eszemet tudom, egy ilyen meccset gyerekként is simán megnéztem? Szombat este van, nehogy már az a gyerek akit érdekel, egy évben egyszer ne maradjon fent 11-ig. Bennem ilyen fel se merül. Mondjuk UEFA se ezért csinálja, hanem a qatariak miatt.mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy vanÁhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
YoungZeeZee
Klaci79

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
28 napja
Már tegnap akartam írni: javában épül a szurkolói zóna a Hősök terén a BL-döntőre. Asszem, ki fogok nézni oda.
28 napja
Ezt te egyértelműen jobban tudod. 😁Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Mikey
Klaci79
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
28 napja
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.Az X még jó lett volna a jobb gólkülönbség miatt. Vagy rosszul tudom?
Sixo
Klaci79
Jogos. Én úgy néztem végig, hogy azt hittem, hogy csak 1 ponttal vezet a Spurs a West Ham előtt és így az X nem jó ha nyer a West Ham.99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.Ha itt gólt kaptok, akkor pontegál van, de ilyenkor a GD a döntő, és Spurs -10 vs Vasas -19 még mindig a Tottenhamnek kedvez
Sixo
slowmotion
28 napja
A Super Bowlt is ilyen logika miatt kezdik keleti parti idő szerint 6:30-kor, ami azért még nem egy tipikus prime time idő.mondjuk gyerekek is meg tudjak nezni a meccset nem tart kesoig mondjuk ejfelig ha ugy vanÁhhhh…ezek a személyes indokok annyira nem szerepelnek a program kialakításában 😂Hát nekem például azért, mert műszakban dolgozok, speciel vasárnap nappal is. Nagyon hosszúra tudnak nyúlni a mérkőzések hosszabbítással, 11-es rúgásokkal. Ha meg nem dolgozom, akkor jöhet utána horror nézés is.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Egyébként ez a spanyol csapatoknak kedvezőtlen, mert meggyőződésem, hogy a legtöbbjük azért sikeres, mert sokkal több esti meccsük van mint egy angol csapatnak pl.
KeyG
Pl aki nálunk szombat nappal dolgozik, az várhatja bent a meccs végét, mert 7-kor váltunk. Vagy az éjszakás mehet be 6-ra.
Nekem azzal van bajom pl, hogy 14-ig meg kell jönnie az összes charter gépnek (szerencsére idén így nem lesz sok, köszönhetően a wizzairnek) de a kevés slot miatt, ha ez a meccs mondjuk PSG-Barca vagy Atleti lett volna, az érkező utasoknak már 5-6-tól meg kellett volna jönni, vagyis spanyolból 3 körül indultak volna a gépek. Rohadtul nem szurkoló barát időpont ez. Este is sokkal gázabb lesz. A fáradt szurkolók 11-kor mehettek volna a reptérre, most 8-kor majd ittasan a városba mennek.
Klaci79
YoungZeeZee
Más kérdés, hogy pl. az NBA és az MLB nem foglalkozik ezzel.
28 napja
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.Ha itt gólt kaptok, akkor pontegál van, de ilyenkor a GD a döntő, és Spurs -10 vs Vasas -19 még mindig a Tottenhamnek kedvez
Sixo
28 napja
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.Az X még jó lett volna a jobb gólkülönbség miatt. Vagy rosszul tudom?
Sixo
28 napja
Erre a pályazárra kiváncsi leszek. Eredetileg 1 nappal korábban akartunk pályát zarni, aztán a párosítás miatt már csak szombat UTC 1500. Rohadt sok gép lesz, de mindenki szinte csak fordulni fog. Az elmúlt 3 hétben kb 4 alkalommal kellett új forgatókönyv.Asszem fb-ról:Már akinek lesz slotja…mert este 8-9-kor alig van.Gazdagék korábban ülhetnek fel a repcsire hazafelé.Mert? Erre tényleg kiváncsi lennék, mert szerintem szörnyű hogy nem este van. De kiváncsi lennék miért jó ez, azon kívül, hog az arabok meg a kínaiak időben nézhetik.Mondjuk szerintem jobb időpont mint a 21Este 18-kor lesz a BL döntő? Eredmenyek szerint igenIdéntől igen
KeyG
zacknorb
KeyG
Klaci79
Mikey
Klaci79
·Brutális forgalom, pályazár, extra tankolás: ez várható a reptéren a BL döntő alattA május 29-31 közötti időszakban minden forgalmi rekord meg fog dőlni a repülőtéren.
A menetrend szerinti forgalom 420 körüli gépmozgás lesz azokon a napokon, erre jön még a döntő extra forgalma.
Várhatóan jóval 600 feletti gépmozgás (fel és leszállás együttesen) várható átlagosan.A legdurvább két nap a május 30 és május 31 lesz.
Az 1-es futópályát lezárják és repülőgép parkolónak fogják használni.
Minden érkező és induló forgalom a 2-es futópályát fogja használni.
A repülőtérre érkező, nem menetrend szerinti járatoknak lehetőleg az utasok kiszállítása után el kell hagyniuk a repülőteret, és át kell repülniük más repülőterekre.
Ferihegy ebben az időszakban nem jelölhető meg kitérő repülőtérként, nem lesznek oktatórepülések, gyakorlórepülések, katonai forgalom, légifotó, a kisgépes forgalom sem léphet be a repülőtér közvetlen környezetébe (kivéve mentő és rendőr).
A hatalmas forgalmi terhelés miatt számítani kell arra, hogy az érkezőknek várakozniuk kell, ezért a kiadott NOTAM ajánlja, hogy legalább 45 percnyi várakozásra tankoljanak a légitársaságok.
A döntő napján a cargo forgalom nem lesz.
Az éjszakai forgalomkorlátozás alól a hatósághoz benyújtott kérelemmel mentességet kérhetnek a légitársaságok. Az 1-es terminál újranyílik, innen indul majd több járat is.
A legnagyobb forgalmi terhelést a bevezető irányítás kapja valamint a toronyszolgálat.
warr_b
28 napja
99. percben majdnem sikerült kiesni. Hála Kinsky védésének bent maradtunk. Az Atleti elleni fiaskó óta szépen visszaépítette magát a cseh.