NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 296 — Lájkold a zsűrit!
Hmm Egervárinak grat: nem csak a svédek elleni meccsen betlizett (szvsz edzői betli volt ez a 2-0 legink) hanem azzal h Komant felvitte a nagyválogatotthoz az U21-es csapatot is sikeresen megbontotta...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 874 — Illegális gyakorló
Na, félárú moldáv jegy valaki? 😊Rajna
Melyik árkategóriás jegy? 😊

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok.Soldados
Gondolom a válogatottról beszélsz, hogy 5 éve nem volt jó meccse.
És nem a legjobb magyar focista, de a legjobb magyar kp volt kb. 5 évig (én nem vagyok hatalmas Dzsudzsi-fan, szóval nálam még most is coinflip jellegű a kérdés), nem igazán értem kivel pakolnád meg a csapatot, ha Gera nem fér be.

gabo: én 4-3-1-2-ben tudom elképzelni, sztem ott ideális lenne a háromszög (1-2) hátsó csúcsaként. De az, hogy őt csatárként játszatuk, az no comment, nem csoda, hogy nem megy neki... csak ugye nincs 2 csatárunk, meg 4 értelmes védőnk.
Csináljunk egy Kovács Péter - leggyorsabban futó magyar játékos duót ott elöl akkor (lásd szegény ember Crouch-Walcott párosa), az se lenne rosszabb 😛Igor
Igazából én is azt nem értem, hogy ha nem Gera játszik, akkor vajon ki? Nem láttam olyat a távollétében, akiről azt mondanám, hogy többet mutatott, mint Gera a szar meccsein. Legalább rajta jól áll a karszalag. 😛
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 727 — Patriots és Kaposvári KK fan
ÁÁÁ inkább a kosár VB-t választom, mert csak felbaszom magam :o
Megint miket művelünk botrányos
Csak azt tudnám ,hogy ez a nagy walesi válogatott, hogy rúgott 4!!! gólt?



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 549 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gyötörjünk már be egy gólt!!

ijj szinte éreztem...

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ezt az U21-es támadórészleget, a játékosok labda nélküli mozgását óriási kín volt 45 percen át nézni. Szünetben be kell hozni előre egy magas embert (Futács), mert egyik aranylábú sem tudja megtartani és jól megjátszani a labdát.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok.Soldados
Gondolom a válogatottról beszélsz, hogy 5 éve nem volt jó meccse.
És nem a legjobb magyar focista, de a legjobb magyar kp volt kb. 5 évig (én nem vagyok hatalmas Dzsudzsi-fan, szóval nálam még most is coinflip jellegű a kérdés), nem igazán értem kivel pakolnád meg a csapatot, ha Gera nem fér be.

gabo: én 4-3-1-2-ben tudom elképzelni, sztem ott ideális lenne a háromszög (1-2) hátsó csúcsaként. De az, hogy őt csatárként játszatuk, az no comment, nem csoda, hogy nem megy neki... csak ugye nincs 2 csatárunk, meg 4 értelmes védőnk.
Csináljunk egy Kovács Péter - leggyorsabban futó magyar játékos duót ott elöl akkor (lásd szegény ember Crouch-Walcott párosa), az se lenne rosszabb 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na, félárú moldáv jegy valaki? 😊

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Portugália-Ciprus 4-4 😂

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Hurkának:

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=14026
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...kristof
adja valami normális TV?konqueror
www.port.hu , de amúgy sport 1 adja...

szerk. bozsik minden haverját behívta a válogatottba...peach
ismertem az oldalt, csak lusta voltam. azért thx

(már nem mertem elhinni, hogy van meccs amit nem a digigeci "közvetít")
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...kristof
adja valami normális TV?konqueror
www.port.hu , de amúgy sport 1 adja...

szerk. bozsik minden haverját behívta a válogatottba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊kristof
pf

Sowunmit norvégok/dánok ellen hívta be Bozsik asszem hosszú idő után, megették reggelire
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...kristof
adja valami normális TV?
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂Hurka
elpusztítják. Liverpool reserve után elment Blackpoolba, első meccsen rommárúgták. első válogatott meccsen ugyanez

Futács vagy Szalai meccsrutinnal, nemzetközi tapasztalattal, úgy hogy stabilan játszanak lehetne egyik támadó (őket nem rúgják rojtosra), mellé meg lehetne a kisebb, gyorsabb, ügyesebb, ámde megerősödött NK9

addig meg sajnos kb nincs senki, egy csatárral szoktuk nyomni, de komolyabb ellenfél bármely csatárunk lenyeli egészbenkonqueror
+1
Én Szalaiban sokkal nagyobb potenciált látok mint NK9-ben...
Egyszerűen kicsi, lehet, hogy gyors, és 100-on lefutja Mellberget, de a pályán esélye nem lenne.

Janika is csak a Horváth-Lipták-Vaskó all-pro D ellen tudott villogni.
Ha valaki ezt várta a Rudolf vs. SWE D ellen is, akkor nagyon naív...ledarálták nagyon simán még akkor is, ha az angol bírónak néhány lapot illetve volna kiosztania.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gulácsi - Szokol, Pintér, Debreceni, Kádár - Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári - Németh, Gosztonyi
Wales elleni kezdő, kíváncsian várom a meccset...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
zavi! nekem eddig is ez volt a véleményem , a tegnapi meccs csak megerősített benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor már csak a Gera fanoktól kérdeznék annyit, ez a megfelelő poszt volt neki, vagy még mindig kell leresni azt ahol hasznára tud lenni a válogatottnak. Sanyiábtól csak annyit, azt hol álmodta meg, hogy az egy szem előretol csatárunk Rudolf legyen, miközben erre a feladatra csak alkalmasabb csatárok vannak. (Szalai, Priskin és urambocsá Sanyi mind erősebb felépítésű, nem fújja el őket az első fuvallat). Ja hogy utóbbi kettőt nem is volt a keretben, olyannyira támadó, őszinte szerethető csapatot építünk? Az lesz a gáz, ha Koeman szereplééhez képest most szerzünk egy olyan hét nyolc ponttal kevesebbet, majd röhöghet a markában a hollandus, hogy kellett ez nektek hülye magyarok. És teljes mértékben igaza lesz. Mert csak összehasonlításképp a Koeman éra elején a dánok húzták ellenünk az időt a Puskásban, hogy megússzák döntetlennel, a svédeket meg egy félidőn át lefociztuk, mondjuk eredményre az sem vezetett, de legalább vmi játékfélét produkáltunk ellentétben a tegnapival. És nagyon várom a keddi diadalmenetet Moldova ellen, mert ugye a VB selejtezőkön a nálunk papíron gyengébbeket oda vissza vertük. És a moldávok vmi fondorlattal 2-0-ra elpicsázták a finneket. Érdekes lesz.gabokocka
No igen... Gerára semmi szükség 5 éve nem volt jó meccse, lehet szopkodni a faszát, hogy kihagyhatatlan, meg a legjobb magyar futballista, de tények makacs dolgok. Egervári pedig az egyik leggyávább, legbeszaribb magyar edző, számomra nem is kérdés, hogy mekkora visszaesés ez Koemanhoz képest. Lehetett a hollandot szidni, de az igazság a következő: a 98-as pótselejtezőt leszámítva a legjobb, legeredményesebb magyar szereplés volt. A gyengébbeket oda-visszavertük, az erősektől többnyire szívtunk, de ez mindig is így volt.

Erre képtelen lesz ez a "nagyszerű, bátor Egervári-csapat". Persze ettől még lehet f.szt sz.pni, mert a héttérben akkora emberek vannak, mint Csányi és Orbán, de az igazság az, hogy inkább hátralépés történt az elmúlt 3-4 hónapban minden téren...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊kristof
sztem egyértelmű ki likeolta ezt
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
megnéztem az ismétlést délelőtt... hát bazmeg sowunmit a válogatottba 😊
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂Hurka
elpusztítják. Liverpool reserve után elment Blackpoolba, első meccsen rommárúgták. első válogatott meccsen ugyanez

Futács vagy Szalai meccsrutinnal, nemzetközi tapasztalattal, úgy hogy stabilan játszanak lehetne egyik támadó (őket nem rúgják rojtosra), mellé meg lehetne a kisebb, gyorsabb, ügyesebb, ámde megerősödött NK9

addig meg sajnos kb nincs senki, egy csatárral szoktuk nyomni, de komolyabb ellenfél bármely csatárunk lenyeli egészbenkonqueror
szted én nem ismerem őt? 😛
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
nem lesz sorsdöntő meccse a selejtezőnek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ja és a Dzsudzsák Huszti csere. Gondoltam szünetben biztosan megsérült Dzsudzsák, fasz ki van, erre kedvenc géniuszunk büszkén kürtöli világgá, hogy taktikai okai voltak a cserének, mert nem segítette eléggé a védekezést. 50. perc bal oldalunkról beadás, gól. Nyilván nem a csere miatt, de vicces. Ne röhögtessük már ki magunkat a nyilatkozatainkkal, ha nem muszáj.gabokocka
Szerintem picit kemény vagy Egervárival, de ez tényleg marhaság volt. Utcahosszal a legveszélyesebb játékosunk volt Dzsudzsák az első félidőben.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
És Koeman nem volt császár, de azt sikerül elérnie, hogy egy fos kerettel viszonylag stabilan védekezzünk és a nálunk szarabbakat elverjük minden esetben. Számomra ez előrelépés volt az elmúlt évekhez képest, ezért én hagytam volna dolgozni tovább. De nem, mi magyarosan kezdjük megint elölről... Vagy inkább lépjünk vissza jó sokat.gabokocka
nem akarom Egervárit védeni, de akkor most is fos keretünk, és szarabbakat még elverhetjük...vagy te már biztosan tudod,h nem?
ha majd selejtező legfontosabb sorsdöntő meccsén 0-1-nél nem állunk be védekezni, akkor már nyugodt szívvel elmondhatjuk, h megérte kapitányt váltani 😛

Gerzson valóban híg fos volt(sajnos Fulhambe is alig játszik), de vele együtt Dzsudzsi meg a többiek is...Koman viszont egész jó volt, meg még Lázárt lehetne dicsérni.

|
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
tegyük be Némethet előre, aztán szarjunk bele az egészbe 😂Hurka
elpusztítják. Liverpool reserve után elment Blackpoolba, első meccsen rommárúgták. első válogatott meccsen ugyanez

Futács vagy Szalai meccsrutinnal, nemzetközi tapasztalattal, úgy hogy stabilan játszanak lehetne egyik támadó (őket nem rúgják rojtosra), mellé meg lehetne a kisebb, gyorsabb, ügyesebb, ámde megerősödött NK9

addig meg sajnos kb nincs senki, egy csatárral szoktuk nyomni, de komolyabb ellenfél bármely csatárunk lenyeli egészben