Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egyrészt mert az egyik személyes kedvencemről beszélünk 😊
másfelől úgy 10 évre megoldaná a csatárkérdést, valós hozzáadott értékkel (ellentétben Berbatovval).gabtsi
Az első rész mindenkinek személyes ügye én speciel nem kedvelem.
Ez a 10 évre megoldaná a csatárkérdést érdekes. Alapvetően egy meglehetősen sérülékeny srácról van szó. Ez nekem komoly aggályom. Azért sztem felesleges lenne kidobni font tízmilliókat, hogy egy szezonban a meccsek felét kihagyja. Amire az elmúlt 2 szezonban sor került.
Berbatov pedig nem azért mert idén rúgott 10 meccsen 20 gólt, másik 10en meg egyet sem, de az ő játéka kulcskérdés (akárcsak Rooneyé. Már többször leírtam, hogy ők együtt az igaziak, szüksége van egyiknek a másikra és fordítva). Egyrészt - bár idén teljesen más szerepben játszik, mint tavaly (lényegében Rooney tavalyi szerepében) - az ő szervező képessége, kreativitása még akkor is fontos volt, mikor mindent kihagyott. Jól jelzi ezt a tavaly adott gólpasszok száma. Másrészt egy olyan támadó, aki bármikor képes fenntartani a labdát, megtartani 2-3 ember között is (Torres is), így sokkal több támadást tudunk kezdeményezni, nem jönnek vissza a labdák, mint a falról (idei Rooney, Hernandez).

Berba mellett ott van, az idén nem olyan hatékony Wayne. A hatékonyságot a gólok számára értem, mert amikor ékként játszik és nem szélsőként, mint már említettem fontos játékos. Van még Hernandez aki játékban kutyafasza, de a helyzeteit azért belövöldözi és van az örök sérült Owen, akire lehet azért számítani. Nem elfelejtve Welbecket sem, szóval Torres abszolút felesleges igazolás lenne jelen állapotban szerintem. Az ő érkezése csak feszültséget generálna. szerencse, hogy nincs még csak tervben sem.
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mennyivel jobb a dynamo ?

akkor legalább valami komoly egyesületet támogatna a pool nem ilyen parvenü buzikat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/gabtsi
Hát a MU-nak tuti nem adnánk el. Dalglish nem engedné, érthető okokból.

De a dinamóba azért könnyebben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyrészt mert az egyik személyes kedvencemről beszélünk 😊

másfelől úgy 10 évre megoldaná a csatárkérdést, valós hozzáadott értékkel (ellentétben Berbatovval).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/gabtsi
Miért kellene nekünk Torres??? Főleg 40+ millióért. Amikor a Pool elhozta azt mondom oké, hogy lemaradtunk, de most már abszolút nem lenne értelme.
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Én még mindig abban reménykedem hogy valaki meghiúsítja ezt a szar üzletet...
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöhetne Torres Milánóba Ibra mellé 😀

több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Úgy érted, faszszopó Torres?

Engem nem érdekel ha viszik, csak legyünk már túl rajta. Meg még esetleg jöjjön Adam, aztán kész.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Legyen mán éjfél...Mikey
erős a gyanúm hiába reménykedünk. 😕

fasszopó dynamo!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Konchesky kölcsönbe egy kétszeres BEK-győztes csapathoz került.
Nottingham Forest.
😀

Legyen mán éjfél...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nem jött be a tippem...AirSanyi sztem nem vállalta és ezért Sanyi bácsi fiatalít: Tököli 😊

|
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tököli újra keretben 😀 .
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
van Bommel mekkora forma 😂Stez
Szadista állat 😀nDRo
Hatalmas bemutatkozás volt ez tőle a bajnokságban, bár az igazi az lett volna, ha a kupameccsen is kiállították volna. 😀
Nevetséges egyébként. Vicces a középpályánk a sok sérülttel és az eltiltottal.

több mint 15 éve
nDRo New England Patriots 1 593
van Bommel mekkora forma 😂Stez
Szadista állat 😀
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
van Bommel mekkora forma 😂

több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Anelka tuti nem, éppen most olvastam SkySportson. Nem is baj, rühellem.


Ami fontosabb, hogy Suárez ma átesett az orvosi vizsgálaton, és minden részletben megállapodott vele a klub.
Holnapra fejezik be a papírmunkát (értsd: holnap ír alá), és szerdán már be is mutatkozik a Stoke elleni meccsen.

Állítólag 6 (!) évre ír alá.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
50 misi meg anelka torresért? a chelsea nem szarozik azért 😊
több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
ELég gáz volt a pamplonai közönség :/ , de legalább Vadócz jól tolta. Ötlettelen lélektelen vola a mai Madrid, de sebaj. 7 pötty+
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Be is baszna ha nem kapnánk ki...
Igaz hogy leszarom a bajnokságot, de ha itt ilyen fostos a csapat, akkor nem lesz jobb a BL-ben sem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
+7 pont , muhahhahaha 😀 😀 😀
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Az Osasunánál már majdnem minden játékos besárgult, de bírják, és kb. negyed órával a vége előtt egy góllal vezetnek a Real ellen. Ha a Madrid így folytatja, akkor a Barcának igen kényelmes dolga lesz a bajnokság hátralévő részében, lassan már oda se kell figyelniük a legfőbb riválisra.

Szerk.: 8 sárga, de megőrizték az 1-0-t.
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
összességében jó hogy újra volt teremtorna 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
grat a Debrecennek
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ez a szar Fulham (és a spori) hogy elintézi a csapatom...