Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Ezekkel a tippekkel támadok a hétvégén 😊
Kézi:
FTC - nők -8.0 @ 2.00
Buducnost - nők +0.5 @ 1.71
Győri Eto - nők -6.0 @ 1.85
Krim Mercator - nők -1.5 @ 1.85

KS Kielce @ 1.90
FC Barcelona @ 1.55
HC Metalurg @ 1.40
Wisla Plock @ 2.90
Veszprém @ 1.16

NFL:
SEA Seahawks -6.5 @ 1.90
SEA ARZ Felett 40.0 @ 1.90

KC Chiefs @ 1.35
DET Lions @ 1.71
PHI Eagles @ 1.68

NE Patriots @ 1.50
SD Chargers -7.5 @ 1.90
DET Lions @ 1.71
CHI Bears @ 1.95
BAL Ravens @ 2.10
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Mára maradt még 3 NFL+ugye az NB1-es 😊
Steelers
Broncos
Giants

49ers
Packers
Cowboys
Redskins

Falcons
Panthers
Pats
Chargers

Már várom a Fradi 1-1-et..JoeyPorter
Én nem mertem megtenni a fradit.. amilyen formát mutatnak most, nem valami bizalomgerjesztő. Az már más kérdés hogy a Pápán már elment a magyar szelvényem. 😊
Angol jött és a némethez már csak egy x2 kell a Hamburg- Stuttgarton.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
COL V (+)
TB H (-)
NJ H (+)
CAR V (+)
3/4, Boltstól többet vártam, de 4 unitra jött a 12,46 u nyereség, meg a tegnap kijött +50% szaldóra.
és a Wings ellen nem is volt gyomrom fogadni, pedig 'Yotes nagyon nem fekszik nekünk...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem nagyon megy a college futball az elmúlt két hétben, de maj most!

Syracuse +7.5 @ Georgia Tech. Egyenlő erők küzdelme, egy TD előny pont jó lesz.
Buffalo -20.5 vs UMass. Jelentős a spread, de a Minutemen teljesen reménytelen gárda.
Auburn +12.5 @ Texas A&M. Bennevan a shootout, plusz az Auburn most lett újra kiemelt, náluk van az érzelmi többlet. J.Football meg bármikor megsérülhet.
Army +2.5 @ Temple. Magasabb szinten edződnek a baglyok, de egy kiesési rangadót már bebuktak (az Idaho ellen), maximum abban bízhatnak, hogy jobban összeállt a csapat...Höri
2/4, újabb nullás nap.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mára maradt még 3 NFL+ugye az NB1-es 😊
Steelers
Broncos
Giants

49ers
Packers
Cowboys
Redskins

Falcons
Panthers
Pats
Chargers

Már várom a Fradi 1-1-et..

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nekem teljesen nullás napom volt, ND meg Duke nyert, Memphis kiszopott, de ami a legszebb volt, hogy a Caps/Wild SO-ban ment el :/
közben jött még a Red Sox is, királyság 😊 holnap Tottenham, meg egy rakás NFL meccs a lőlapon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mi az se keze nincs, se lába, mégis elmegy? Tipszmiksz.
Ennyi a véleményem így pityókásan az egész fogadási szezonomról.

Wyoming -5,5 vs Colorado State - 3 TD-s különbséget vártam a Wyoming javára, a CSU nyert 30 ponttal.....
Marlyand -3,5@Wake Forest - A Maryland gondoltam visszatér az FSU ellen pofonból, erre kikapnak sima 24 ponttal....

Ekkora epic sima buktám még nem volt, többit inkább hagyjuk is....

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
arra kéne inkább fogadásokat kötni, hogy a Rangers (Glasgow) mikor veszíti el a száz százalékos mérlegét 😊slowmotion
jövőre kbdavemayer
naptárilag, vagy idényileg? 😊
most már rezgett a léc rendesen, pedig a hátsó alakzatból volt az ellenfelük. mondjuk az is igaz, hogy idén igazolni is tudtak, tehát a keret többre képes, mint a tavalyi...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
arra kéne inkább fogadásokat kötni, hogy a Rangers (Glasgow) mikor veszíti el a száz százalékos mérlegét 😊slowmotion
jövőre kb

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
arra kéne inkább fogadásokat kötni, hogy a Rangers (Glasgow) mikor veszíti el a száz százalékos mérlegét 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Gyors kérdés:
Miért kerül ugyanannyiba az 5/2 mint az 5/3? Én teljesen abban a hitben voltam, hogy az 5/2 drágább.Bazzani
5/2 = (nem tudok olyan jelet varázsolni a gépen, inkább kibontom) = (5*4)/(1*2) = 20/2 = 10
5/3 = (5*4*3)/(1*2*3) = 60/6 = 10
azért ugyanaz, mert az egyiknél azt számolod, hogy hányféleképpen tudsz kettőt kiválasztani, a másiknál meg azt, hogy hányféleképpen tudsz kettőt kihagyni
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
'szódj meg barca....már bocsánat.bogec7
Manu , Barca lófasz oddsért buknak. Legalább a Loki-Diósgyőr visszahoztaToca
mondjuk a ManU-t nem mertem megtenni, mert a Sotonnak megy, de az, hogy a barka nem bír a szinte utolsó osasunával....
Loki+Dvtk nekem is megvolt..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
'szódj meg barca....már bocsánat.bogec7
Manu , Barca lófasz oddsért buknak. Legalább a Loki-Diósgyőr visszahozta
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
'szódj meg barca....már bocsánat.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Szokott valaki EBEL meccsekre fogadni? Mindig próbálkozom, de sok a meglepetés..... KHL-t vagy NHL-t próbáljak meg helyette? Mit gondoltok?Nomac
Én pénteken életemben először fogadtam jégkorongra,volt benne 2 EBEL meccs(Graz,Salzburg) és egy német(München).Beakadt a 10-es odds.
Lehet mostantól elkezdek foglalkozni vele,bár lehet hogy csak egyszer volt szerencsém.Kenny
szerintem nincs benne több meglepetés mint a KHL-ben vagy az NHL-ben. Tudom még a svéd első osztályt ajánlani, eléggé szokott érvényesülni a papírforma, csak meg kell nézni egy-egy csapat fejlődési irányát.davemayer
A hokival hadilábon állok, nagy valószínűséggel az EBEL szorossága miatt. Lehet hagynom kéne a hokit, és maradni a jól bevált Foci, kézi. NFL triónál 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Szokott valaki EBEL meccsekre fogadni? Mindig próbálkozom, de sok a meglepetés..... KHL-t vagy NHL-t próbáljak meg helyette? Mit gondoltok?Nomac
Én pénteken életemben először fogadtam jégkorongra,volt benne 2 EBEL meccs(Graz,Salzburg) és egy német(München).Beakadt a 10-es odds.
Lehet mostantól elkezdek foglalkozni vele,bár lehet hogy csak egyszer volt szerencsém.Kenny
szerintem nincs benne több meglepetés mint a KHL-ben vagy az NHL-ben. Tudom még a svéd első osztályt ajánlani, eléggé szokott érvényesülni a papírforma, csak meg kell nézni egy-egy csapat fejlődési irányát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Szokott valaki EBEL meccsekre fogadni? Mindig próbálkozom, de sok a meglepetés..... KHL-t vagy NHL-t próbáljak meg helyette? Mit gondoltok?Nomac
Én pénteken életemben először fogadtam jégkorongra,volt benne 2 EBEL meccs(Graz,Salzburg) és egy német(München).Beakadt a 10-es odds.
Lehet mostantól elkezdek foglalkozni vele,bár lehet hogy csak egyszer volt szerencsém.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyors kérdés:
Miért kerül ugyanannyiba az 5/2 mint az 5/3? Én teljesen abban a hitben voltam, hogy az 5/2 drágább.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
a rohadt életbe most már komolyan, tettem 3 5/6-ot, 2 kulcsmeccsem volt (ami kettőn is rajta van), a MU és a QPR. Az egyik a 89.-ben kap gólt, itt csak bólogatok mert a MU tényleg necces volt, gondoltam megérdemlem, én hülye, de még így is bőven nyerek, erre a 96.-ban gólt kap a QPR is... mindhárom 5/6-omon így kettő ment el, vagyis éppen nem fizet egyik sem. Ha bejön mindkét meccs akkor 16 ezer 900 HUF-ból.

Az igazi poén az egészben hogy 4 percem volt megtenni gyorsan a meccseket, ahhoz képest basszus simán jöhetett volna...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Bet-at-home -on még lehet fogadni az MLB National League összesített győztesére!
St Louis Cardinals 1,25
LA Dodgers 3,6 (ezt nem ajánlom)

A Cardinals tegnap megnyerte az NLCS-t 😊 Megtettem, ha már így elcseszték, november 1-re van írva a fogadás határideje, kíváncsi vagyok, bejön-e 😀 jó kis emailváltás lesz, már előre várom 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szokott valaki EBEL meccsekre fogadni? Mindig próbálkozom, de sok a meglepetés..... KHL-t vagy NHL-t próbáljak meg helyette? Mit gondoltok?Nomac
a khl nem olyan rossz, eddig 8 meccsre raktam, ebből 7 jött (igaz 3 szelvényen volt, így az egyik ment)
az nhl se olyan rossz, de a khl-t most jobbnak gondolom momentán

több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Szokott valaki EBEL meccsekre fogadni? Mindig próbálkozom, de sok a meglepetés..... KHL-t vagy NHL-t próbáljak meg helyette? Mit gondoltok?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan


Ezt a Liverpúl nagyszerű játékosainak, akik egy 10 emberrel játszó csapatot nem tudnak legyűrni.
Nyaljatok sünt!laccoo74
Szív a Cselszki is a Cardiff ellen otthon, ma nagy anyázások lesznek még...berger90
Cselzi ezeket beszolta húzni de hogy a kikúrt manchester mégint elkúrja nem hiszem el.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904


Ezt a Liverpúl nagyszerű játékosainak, akik egy 10 emberrel játszó csapatot nem tudnak legyűrni.
Nyaljatok sünt!laccoo74
Szív a Cselszki is a Cardiff ellen otthon, ma nagy anyázások lesznek még...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ezt a Liverpúl nagyszerű játékosainak, akik egy 10 emberrel játszó csapatot nem tudnak legyűrni.
Nyaljatok sünt!