Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2 nap alatt úgy elbukni, hogy mindkét szelvényem úgy megy el, hogy a csapat akire fogadtam SO-ban kap ki, meglehetősen idegesítő....

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ezt így a Louisville-nak sok szeretettel:


Mindig jövőre
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mai tippek:
Liverpool V
Arsenal H
Chelsea H
San Jose win
Montreal win
Colorado win
Ahogy a bányász mondja.Jószerencsét!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Hétvégi NB1:
Videoton-Puskás H
Kecskemét-DVSC V
Pápa-MTK X2
Honvéd-Pécs H
Újpest-Eto V
Kaposvár-FTC V

A Paks-Diósgyőrre nincs ötletem,ezért nem is tettem,talán X-et lehetne,ha valaki gondolja

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Mára Haladás sikert jósolok,bátortalanabbaknak X2JoeyPorter
valóban, Guzmics a gólpasszokban erős, Devecseri pedig a gólszerzésben jeleskedik. ha ehhez hozzávesszük a kis puncit, aki a fiatal Céronyára emlékeztet (persze nem fizikumban vagy technikában, hanem állóképességben műesésben), akkor tényleg egész kiváló képességű csapat jött össze ott Szombathelyen 😊slowmotion
Szalai babérjaira törsz?JoeyPorter
nem. csak trollkodom. de Radó tényleg idegesít, nem lehet úgy ránézni, hogy ne essen el.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mára Haladás sikert jósolok,bátortalanabbaknak X2JoeyPorter
valóban, Guzmics a gólpasszokban erős, Devecseri pedig a gólszerzésben jeleskedik. ha ehhez hozzávesszük a kis puncit, aki a fiatal Céronyára emlékeztet (persze nem fizikumban vagy technikában, hanem állóképességben műesésben), akkor tényleg egész kiváló képességű csapat jött össze ott Szombathelyen 😊slowmotion
Szalai babérjaira törsz?

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Mára Haladás sikert jósolok,bátortalanabbaknak X2JoeyPorter
valóban, Guzmics a gólpasszokban erős, Devecseri pedig a gólszerzésben jeleskedik. ha ehhez hozzávesszük a kis puncit, aki a fiatal Céronyára emlékeztet (persze nem fizikumban vagy technikában, hanem állóképességben műesésben), akkor tényleg egész kiváló képességű csapat jött össze ott Szombathelyen 😊
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem a SJ vitte a 10*szorzómat (SEA+NHL kombi), ezaz....

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mára Haladás sikert jósolok,bátortalanabbaknak X2

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
DAl over SJ ez ugye 3:3 lett 😕 (-1u)
DET over COL bejött (+1.7u)
NYI-VAN-TB bejött, mondjuk 3/4-ben tettem meg, a Leafs meg kiszopott a Carolina ellen, de hát ne legyünk telhetetlenek... (+4.8u)
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nekem jött a Penguins,Bruins,Seattle -6,5 trió 😊

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
kicsit sem vagyok ideges, elaludtam és csak később kezdődő nhl meccsekre tudtam fogadni most éjjel így csak 1 fogadásom volt teljes pedig még akartam tenni. Gondoltam akkor azt amit feltettem volna megteszem az utolsó 4 meccsre meg még ami van amerikai sport. Persze az 1 órás meccsekből az összes jött amit rakni akartam (Pittsburg, Boston, Vancouver, Montreal, Oslanders, Ottawa) de a késübbiekből a Chicagonak sikerült kikapnia büntetőkkel... így már sokkal kevesebbet nyerhetek az óriási kasza helyett, a rohadt életbe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ó hogy szüljön sünt a Panathinaikos, olyan szép lett volna az a 5x kötés. Bahh, és nyilván az övék volt a legkisebb szorzó.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keenum kezd a Texansban, all-in a Chiefsre! 😀 😀Newman
egyelőre 6,5-es hendi van a Chiefsre, szerintem simán felmegy vasárnapig 14-re 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Keenum kezd a Texansban, all-in a Chiefsre! 😀 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
na, a két nyugati veretlen ellen tettem, ha viccesen pattan a korong, akkor jól járok. márpedig lassan ideje lenne elfogynia a lendületnek...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sztem még mindig KHL>NHL fogadási szempontból
a ma kora délutáni három favorit mind jött, rendes játékidőben, 5.5 odds 😊kristof
és tényleg, én ma 2 unitból csináltam 5-öt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
ez tény, ha pl Romo megsérül jó eséllyel annyi is a Cowboysnak de jelenleg szerintem jobb erőkból áll a Dallas + a PHI védelme nagyon gyenge, ezért is írtam hogy ha Romo nem cseszi el jó eséllyel 25 pont fölé mennek ami ez ellen az Eagles ellen elég lehet.davemayer
mi is vagyunk vagy huszonnyolcadikok védelem terén, szóval nem csak egyirányú dolog...
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
oké, még anno sobri miatt kezdtem el de akkor ezentúl inkább hanyagolom. davemayer
Ne hanyagold, folytasd, tök hasznos 😊
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
nem értem NFL tippeket ide minek kell beírni, ahhoz mindenki ért.Höri
oké, még anno sobri miatt kezdtem el de akkor ezentúl inkább hanyagolom. Viszont az ncaa-hez nem értek, de szeretek fogadni rá ezért ti írjatok sok tippet rá.davemayer
[irony][/irony]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Akkor ezentúl tanácsot PM-ben fogadjak Dave-től? 😕
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
nem értem NFL tippeket ide minek kell beírni, ahhoz mindenki ért.Höri
oké, még anno sobri miatt kezdtem el de akkor ezentúl inkább hanyagolom. Viszont az ncaa-hez nem értek, de szeretek fogadni rá ezért ti írjatok sok tippet rá.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem értem NFL tippeket ide minek kell beírni, ahhoz mindenki ért.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez tény, ha pl Romo megsérül jó eséllyel annyi is a Cowboysnak de jelenleg szerintem jobb erőkból áll a Dallas + a PHI védelme nagyon gyenge, ezért is írtam hogy ha Romo nem cseszi el jó eséllyel 25 pont fölé mennek ami ez ellen az Eagles ellen elég lehet.davemayer
Ja, ezt nem is vitatom, kétségtelenül a Dallas a meccs esélyese, sőt, már szezon előtt is úgy gondoltam (és most is úgy gondolom), hogy a Dallas magának a csoportnak is a legfőbb favoritja, csak ezzel az 1 meccs után eldől minden kifejezéssel volt problémám, mert ez még korai, tőbb okból is. De szerintem ezt már túl is tárgyaltuk. 😊

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ez tény, ha pl Romo megsérül jó eséllyel annyi is a Cowboysnak de jelenleg szerintem jobb erőkból áll a Dallas + a PHI védelme nagyon gyenge, ezért is írtam hogy ha Romo nem cseszi el jó eséllyel 25 pont fölé mennek ami ez ellen az Eagles ellen elég lehet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal