Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NFL Week 7:

DAL- Ha nem 7kor lenne mint a Bears tuti ezt nézném, nagyon érdekes meccs lesz. Az Eagles kezd feljönni, az utolsó esélyeik egyike ez a meccs a felzárkózásra. A Dallas ha megnyeri ezt a meccset szinte biztosan behúzza a csoportját és ha Romo nem omlik össze ill. nem veszítik el jelentősen a turnover mutatót a Cowboys megnyerheti ezt a meccset, 2.30ért kifejezetten nagy oddsot kínálnak rá ahhoz képest hogy ennél szerintem sokkal kiegyenlítettebb az erőviszony, nálam ez egy 50-50 meccs.
davemayer
WTF? Az Eagles kezd feljönni? Vezetik a csoportot! Just sayin' :pNewman
1. A Cowboys vezeti a csoportot, még ha döntetlen is. Abban igazad van hogy kijelenteni hogy szinte biztosan nyerik a csoportot ilyen korán egy kicsit felelőtlenség, de véleményem szerint ha ezt behúzzák akkor nem csak meccshátrányban lesz az Eagles hanem gyakorlatilag egyből kettőben.
2. Miért, nem kezdtek feljönni? 1-3 után 2 győzelem az nálam felfelé mutató tendencia 😀
3. Ezt a csoportot senki sem vezeti, ezt mondani igencsak degradáló a többi jelenlegi csoportelsőre nézve 😀
+1. Én nem vagyok szakértő, csak leírtam a meccsekről a véleményem, de akár be is fejezhetem ha ez ennyire sérti a lelkivilágodat.davemayer
Nem sérti az önérzetemet kicsit sem, mármint a szurkolóit nyilván egy kicsit igen, mert azért 1 meccs hátrány az idény ilyen korai szakaszában még semmi. Akarom mondani bármi közbe szólhat, tekintve, hogy egy kontakt sportágról beszélünk.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NFL Week 7:

DAL- Ha nem 7kor lenne mint a Bears tuti ezt nézném, nagyon érdekes meccs lesz. Az Eagles kezd feljönni, az utolsó esélyeik egyike ez a meccs a felzárkózásra. A Dallas ha megnyeri ezt a meccset szinte biztosan behúzza a csoportját és ha Romo nem omlik össze ill. nem veszítik el jelentősen a turnover mutatót a Cowboys megnyerheti ezt a meccset, 2.30ért kifejezetten nagy oddsot kínálnak rá ahhoz képest hogy ennél szerintem sokkal kiegyenlítettebb az erőviszony, nálam ez egy 50-50 meccs.
davemayer
WTF? Az Eagles kezd feljönni? Vezetik a csoportot! Just sayin' :pNewman
1. A Cowboys vezeti a csoportot, még ha döntetlen is. Abban igazad van hogy kijelenteni hogy szinte biztosan nyerik a csoportot ilyen korán egy kicsit felelőtlenség, de véleményem szerint ha ezt behúzzák akkor nem csak meccshátrányban lesz az Eagles hanem gyakorlatilag egyből kettőben.
2. Miért, nem kezdtek feljönni? 1-3 után 2 győzelem az nálam felfelé mutató tendencia 😀
3. Ezt a csoportot senki sem vezeti, ezt mondani igencsak degradáló a többi jelenlegi csoportelsőre nézve 😀
+1. Én nem vagyok szakértő, csak leírtam a meccsekről a véleményem, de akár be is fejezhetem ha ez ennyire sérti a lelkivilágodat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából a Cowboys vezeti a csoportot 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NFL Week 7:

DAL- Ha nem 7kor lenne mint a Bears tuti ezt nézném, nagyon érdekes meccs lesz. Az Eagles kezd feljönni, az utolsó esélyeik egyike ez a meccs a felzárkózásra. A Dallas ha megnyeri ezt a meccset szinte biztosan behúzza a csoportját és ha Romo nem omlik össze ill. nem veszítik el jelentősen a turnover mutatót a Cowboys megnyerheti ezt a meccset, 2.30ért kifejezetten nagy oddsot kínálnak rá ahhoz képest hogy ennél szerintem sokkal kiegyenlítettebb az erőviszony, nálam ez egy 50-50 meccs.
davemayer
WTF? Az Eagles kezd feljönni? Vezetik a csoportot! Just sayin' :p

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/40-milliot-kaszalt-a-nagypapa-a-valogatottban-debutalo-unokajaval-2288243

így kéne nekünk is 😀dugo1993
Hamilton apja is fogadott a fiára hogy megnyeri a az F1-et, ő még nagyobbat kaszált azt hiszem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NFL Week 7:

SEA-ARI , STL-CAR , SD-JAX , BUF-MIA , TB-ATL , CIN-DET , NE-NYJ , DAL-PHI , CHI-WAS , SF-TEN , CLE-GB , HOU-KC , BAL-PIT , DEN-IND , MIN-NYG

Heti tuti: SEA, SD, MIA, ATL, GB, DEN - 4.61-es odds

Neccesek:

CAR- a múlt heti meggyőzőbb teljesítményük ellenére nem mernék jó szívvel sok pénzt pakolni egyik csapatra sem, ahogy brillírozott mindkét csapat úgy lehet egy blowout valamelyik részről ezen a meccsen. Hazai pálya miatt esetleg a Panthers, de az odds (1.40) nem éri meg a kockázatot. Esetleg egy bevállalós buliszelvényre simán ráfér a Rams 3.00-as oddsa, ennél vsz nagyobb esélyük van a győzelemre.
CIN- ez egy talány, igazi háromesélyes (a McNabb faktor miatt itt is ezt kell használni 😀) meccs lesz. A Bengals D játékát erősebbnek érzem, a kérdés milyen arcát mutatja majd a CIN offense. Mivel képesek bárkitől kikapni ezért túl sok pénzt erre sem teszek de sztem képes a Bengals megint egy idegenbeli bravúrra + ha követik az égés-bravúr-égés-bravúr sormintát akkor most egy bravúrgyőzelem fog jönni.
NE- ez egy jó tippnek néz ki ezen a héten, a Jets olyan kiábrándító volt a Pittsburg ellen hogy jelenleg nem látom esélyét arra hogy verjék a NE-t, még így is hogy ennyi a sérültjük. 1.47-ért egy jó közepes odds, ennyiért sztem érdemes bevállalni, sima meccs is kerekedhet belőle.
DAL- Ha nem 7kor lenne mint a Bears tuti ezt nézném, nagyon érdekes meccs lesz. Az Eagles kezd feljönni, az utolsó esélyeik egyike ez a meccs a felzárkózásra. A Dallas ha megnyeri ezt a meccset szinte biztosan behúzza a csoportját és ha Romo nem omlik össze ill. nem veszítik el jelentősen a turnover mutatót a Cowboys megnyerheti ezt a meccset, 2.30ért kifejezetten nagy oddsot kínálnak rá ahhoz képest hogy ennél szerintem sokkal kiegyenlítettebb az erőviszony, nálam ez egy 50-50 meccs.
CHI- előzetesen ezt a meccset csak eltalálni lehet, komolyan megtippelni nehéz (nem véletlenül fordult az odds 1.83-1.95-ről 1.95-1.87-re). Az egyetlen esélye a Bearsnek sztem az ha nyugodt playbookkal és egy extra offense teljesítménnyel ellensúlyozza a D hiányosságait. A Bears védelmét nem az RG félék ellen találták ki, ha valakik ellen akkor őellenük fickándozhat + a két kezdő DT nélkül a futás elleni védekezés egyenlő a nullával vendégoldalon. Ha a Bearsnek kell futnia az eredmény után akkor ezt kihasználva egy sima WAS siker is lehet, de ugyanez fordítva is előfordulhat. Én most azt várom a meccstől hogy a Bears O lenyomja a gyengébb WAS D-t és a Bears defense pedig nem enged annyi pontot (és megnyeri a turnover mutatót) hogy kikapjanak. Kínkeserves Bears wint várok.
SF- ezt a meccset majdnem betettem a heti tutimba (bele is fogom sztem), elég biztos SF sikert várok, ők ezt a meccset nem veszíthetik el ha érdekli még őket a csoportgyőzelem. 1.47-ért (akárcsak a Pats oddsa) könnyen ajándékká nemesülhet ez a meccs.
HOU- annak ellenére nem tenném ezt egyértelmű KC győzelemre hogy szinte minden előzetes esélylatolgatásból ők jönnek ki győztesen (furcsa is eléggé 😀). Ez a Texans nem olyan gyenge mint amit mutat, sokkal nagyobb veszély van ebben a meccsben a KC részéről mint amit az odds mutat. Kb ugyanaz a helyzet mint a múlt heti Bears-Giants meccs előtt volt, nem lehet tudni felébred-e az ellenfél. Ha igen, komoly bajba is kerülhet a Chiefs, ha nem, simán nyer.
PIT- nagyon jó kis meccsre van kilátás Pittsburgben is, a Steelers az utolsó szalmaszálba próbál kapaszkodni. A BAL olyan rapszodikus idén hogy megtippelhetetlen milyen esélyekkel indulnak ezen a meccsen. Sok pénzt nem tennék egyik csapatra sem mert nem lenne meglepő egyik győzelme sem. A hazai pálya miatt esetleg a PIT de nagy kérdőjellel.
NYG- megint, mindig ez a Giants... de most már tényleg nyerniük kell, a Bears ellen kezdtek feltámadni (hogy... meg érte, bár így legalább nem kellett kávé reggel), ez kicsúcsosodhat egy könnyed hazai győzelemben is akár, úgy néz ki hogy a romokban lévő MIN ennek kiváló szenvedő alanya lehet.

Hendikep: SEA -6.5, ATL -7, SD -7,5, DAL +3, NE -4, SF -4, GB -10, DEN -6.5, NYG -3.5

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/40-milliot-kaszalt-a-nagypapa-a-valogatottban-debutalo-unokajaval-2288243

így kéne nekünk is 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Wings @ Avs, bár saját csapatra nem szabad fogadni, de azért felteszek némi pénzmagot arra, hogy Roy fejéről sikerül leverni a koronát 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem nagyon megy a college futball az elmúlt két hétben, de maj most!

Syracuse +7.5 @ Georgia Tech. Egyenlő erők küzdelme, egy TD előny pont jó lesz.
Buffalo -20.5 vs UMass. Jelentős a spread, de a Minutemen teljesen reménytelen gárda.
Auburn +12.5 @ Texas A&M. Bennevan a shootout, plusz az Auburn most lett újra kiemelt, náluk van az érzelmi többlet. J.Football meg bármikor megsérülhet.
Army +2.5 @ Temple. Magasabb szinten edződnek a baglyok, de egy kiesési rangadót már bebuktak (az Idaho ellen), maximum abban bízhatnak, hogy jobban összeállt a csapat...

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma egyetlen NHL meccsre koncentrálok.A Chicagonak nyernie kell!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
sztem még mindig KHL>NHL fogadási szempontból
a ma kora délutáni három favorit mind jött, rendes játékidőben, 5.5 odds 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertekdavemayer
nekem a Chicago volt a hunyó, CHI-TOR-DET-NAS 3/4-ből.
mondjuk a másik három meccs így is visszahozta a tegnapi összes veszteségemet, de azért jó lett volna nem +0.37 unitban befejezni, hanem +32.53-ban...slowmotion
ha 1.40 felett van a kétesély-es odds a hokiban én csak azt teszem, nagyon rossz így veszíteni. (ugyanis a rendes játékidő után nyert a Chicago így ha azt teszed nyersz)
Persze, szebb az oddsa a rendes játékidőnek de az ilyen bukó nagyon idegesítő tud lenni.davemayer
négy olyan meccset válogattam ki, ahol úgy éreztem, hogy rendes játékidőben meglesz a döntés. azt belekalkuláltam, hogy egy esetleg nem jön be, de az bármelyik lehettt volna, és mivel 8-as szorzó körül kellett lennie, ezért 1,4-es odds nem figyelt be. kétesély nem lett volna elég a szorzóhoz, de alacsony odds sem (lásd még Pens vs Oilers). kockáztattam, pénzemnél maradtam.
mondjuk a két legalacsonyabb szorzújú meccset nem mertem megtenni, mert nem láttam annyira egyértelműnek, hogy kevés nyereségért kockáztassak - a Pens épphogy nyert, az Islanders meg elvette a Sabres nyeretlenségét. még a Tampa Bay-t ikszeltem majdnem, de levettem a szelvényről, amikor azt láttam, hogy a kezdő kapus játéka nem biztos, mert a cserekapus 4.00 feletti GAA-val és 0-2-es mérleggel rendelkezett. Bishop végül mégis játszott, de mondjuk amúgy sem akartam 4/5-öt tenni, tehát könnyű volt a döntés, és ma is hasonlóan döntenék.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertekdavemayer
nekem a Chicago volt a hunyó, CHI-TOR-DET-NAS 3/4-ből.
mondjuk a másik három meccs így is visszahozta a tegnapi összes veszteségemet, de azért jó lett volna nem +0.37 unitban befejezni, hanem +32.53-ban...slowmotion
ha 1.40 felett van a kétesély-es odds a hokiban én csak azt teszem, nagyon rossz így veszíteni. (ugyanis a rendes játékidő után nyert a Chicago így ha azt teszed nyersz)
Persze, szebb az oddsa a rendes játékidőnek de az ilyen bukó nagyon idegesítő tud lenni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szóval a SEA tuti?JC6
Seattle, Pats nálam tuti 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szóval a SEA tuti?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Őszinte vélemény érdekelne:
Feltegyem az utolsó forintjaim a Seattle, Pats, Denver hármasra?JC6
én inkább a kansasra tennék a denver helyett, annak van még hasonló oddsa, a denver meccsben én nem bízom 😊

Gondolkodom egy "vicces" szelvényben hétvégére. Mit gondoltok? 😀

STL Rams @ 3.20
TB Buccaneers @ 3.50
SF 49ers @ 1.47
GB Packers @ 1.22
IND Colts @ 3.20Nomac
a Bucs-t vedd ki, nem fognak idén sok meccset nyerni, és azt nem a Falcons ellen idegenben fogják elkezdeni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Őszinte vélemény érdekelne:
Feltegyem az utolsó forintjaim a Seattle, Pats, Denver hármasra?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertekdavemayer
nekem a Chicago volt a hunyó, CHI-TOR-DET-NAS 3/4-ből.
mondjuk a másik három meccs így is visszahozta a tegnapi összes veszteségemet, de azért jó lett volna nem +0.37 unitban befejezni, hanem +32.53-ban...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kedves sporttársak!
Érdemes némi időt szánni az orosz második liga küzdelmeire.Labdarúgásról beszélek.
Szép oddsok vannak.Én már néhány hete folyamatosan tolom az Ufa wint.
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Gondolkodom egy "vicces" szelvényben hétvégére. Mit gondoltok? 😀

STL Rams @ 3.20
TB Buccaneers @ 3.50
SF 49ers @ 1.47
GB Packers @ 1.22
IND Colts @ 3.20
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Liga kupára még sosem fogadtam,annyira nem is vagyok képben,hogy ki milyen csapattal szokott játszani,a tabella meg az eddigi eredmények alapján tettem egyet,megnézzük,max tapasztaltabb leszek a következőre 😊
DVTK-Vasas 1X
Balmaz-DVSC 2
Cegléd-SZTK 1X
Puskás-Honvéd 1X
Szolnok-Kecsó X2
Újpest-Bcsaba 1X
Eto-Fradi X2

egy jó kis 5,52-es odds jött ki belőleJoeyPorter
A magyar foci olyan mint a lottó 😀 folyamatosságot nehéz benne keresni, de megvan az előnye. Szép magasak az oddosok 😊
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Liga kupára még sosem fogadtam,annyira nem is vagyok képben,hogy ki milyen csapattal szokott játszani,a tabella meg az eddigi eredmények alapján tettem egyet,megnézzük,max tapasztaltabb leszek a következőre 😊
DVTK-Vasas 1X
Balmaz-DVSC 2
Cegléd-SZTK 1X
Puskás-Honvéd 1X
Szolnok-Kecsó X2
Újpest-Bcsaba 1X
Eto-Fradi X2

egy jó kis 5,52-es odds jött ki belőle

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertekdavemayer
Az se kis moose, b2b-en lévő nyeretlen Sabres szétlövésekkel szopatott, papírforma. Nem is értem hogy nem voltam az Islandersen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Na mit mondtam??? 😀 😀 😀 2-0 ---> 2-3

Ötletem nincs, hogy hogy a faszba nem vágtam még fel az ereimet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom