Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
óbazz, a pillanat, amikor rájössz, hogy két csehszlovák teniszezőt összekevertél, és egy gyengébb játékosra azt hitted, hogy ő jobb annál, mint ami...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Milan-Fiorentina országos X (3,5x talált pénz... v nem) 😊
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Mára 3 szelót raktam, 1 8/9-et és 2 7/8-at. Mindhármon 1-1 meccs ment el, az elsőn a hou-sd over 39.5-re tettem, a másodikon a seattle, a harmadikon a pats -5.5 . Így hozott a 3 szeló 14 ezerből 47 ezret, egyébként ha mind jön hozott volna 600k... de csak ha a pats nyer 5.5-lel az 336k. Faszom komolyan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 843
Sziasztok,

NHL fogadasnal a "SIDE" pontosan mit jelent?
Az vilagos, hogy handicap, de mikent szamoljak?


Elore is koszi.

Egy vicces PaddyPower reklam
 www.youtube.com/watch?v=9ZWk0reffXk
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Philly-Vikes 42,5 pont felett
Chief-Saints 44,5 pont felett
Steelers-Pats 44,5 pont felett

Vélemény?
steelwolf
Nem profitábilis NFL-re fogadni.
Sobri Jóska
sem
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Philly-Vikes 42,5 pont felett
Chief-Saints 44,5 pont felett
Steelers-Pats 44,5 pont felett

Vélemény?
steelwolf
Nem profitábilis NFL-re fogadni.

több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Philly-Vikes 42,5 pont felett
Chief-Saints 44,5 pont felett
Steelers-Pats 44,5 pont felett

Vélemény?
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 843
szep moka 😊

 www.fortunaweb.hu/Blokkolnak_az_online_szerencsejatek_oldalak_penzugyi_trazakcioit983?bind_id=3&bind_info=page

bezzeg a romanok tobb evre visszamenoleg fizetettek birsagot es csak ugy osztottak engedelyeket....ja es a nagy szolgaltatoknak meg igy is megerte.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Köszi seattle hogy rohadnál eg és még finom vagyok
davemayer
én csak annyit kérdeznék hogy, mennyi? 😊
ervinator
15ből 127 ezer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Köszi seattle hogy rohadnál eg és még finom vagyok
davemayer
én csak annyit kérdeznék hogy, mennyi? 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Köszi seattle hogy rohadnál eg és még finom vagyok

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na első hétre tippek? Ami nekem így elsőre tetszetős:

Packers -4. A Jagstől PO-t várok idén, de az ellenfél még mindig egy másik szint, a liga szerintem legjobb QB-jával.
Titans +2,5. Ez nagyon necces, de Hill miatt egy próbát megérhet.
Dolphins +10,5. Szerintem nyerni fog a Seattle, de az utóbbi időkben nehezen indul be a csapat, tehát szerintem szűkösen nyerünk, ha nyerünk.
Giants -1. Bár Prescott nagyon jól mutatott a PS meccseken, elég rossz emlékeim vannak a Romo- mentes Cowboysról.
NE@AZ - Over 44
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ez hihetetlen hogy már kb negyedjére szivat be a Cubs ezzel a szombati meccsével idén, most is sikerült elcseszniük a gigaszelómat 😕 és persze mindig hozzák az előző meccsieket, szép streak ami furcsa mód pont itt szakad meg és persze hogy óriási hibákat vétve...faszom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
vajon a Dallas -Giants miért nem fogadható???



ozibozi
hogy ne veszítsd el a pénzed azzal, ha a saját csapatodra fogadsz 😛
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
vajon a Dallas -Giants miért nem fogadható???



ozibozi
egyértelműen Romo helyzete miatt nem fogadható, van olyan hogy sérülés miatt levesznek egy adott eseményt átmenetileg a kínálatból

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
vajon a Dallas -Giants miért nem fogadható???



ozibozi
Túl tuti.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 21 721
vajon a Dallas -Giants miért nem fogadható???



Szerkesztette: ozibozi
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 843
oriasi, az 888
 www.igamingbusiness.com/news/888sport-unveils-pok-mon-go-style-game
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az angol bukik attól félnek, hogy Wales megcsinálja azt amit a Leicester City...

😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Cakir + olasz meccs, mégis meglepően magas a szorzó, hogy 4.5 felett lesz a sárgák száma (a hosszabbítás is számít)
kristof
jött is a @2.10 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Cakir + olasz meccs, mégis meglepően magas a szorzó, hogy 4.5 felett lesz a sárgák száma (a hosszabbítás is számít)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
hol lehet visszanézni azokat a tippmix oddsokat, amik mondjuk nem voltak benne a szerencsemix újságban, de a netes kínálatban igen? gólszerzőt például.
szerencsejáték oldalon az eredményeknél csak a kimenetelt írja, a szorzót nem....
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 312 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
szerintem 9 pontunk lesz. de kizárnak minket a csoport kör után, hogy messi nyerhesse az EB-t.

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Èn érzem a meglepetést, így mondanék egy 7 pontot 😊
ervinator
Jó, de hol a meglepetés? 😀
dugo93
hát ott hogy Izland az X, másik kettő W
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
10.
mindenkit megb*szunk és még style point is jön.
slowmotion
Irány a döntő?