Tenisz
15 feliratkozó
29 napja
Ha esti meccsei lesznek, akkor az se nagyon...Nincs egy tinizseni a mezőnyben, aki megszoríthatná Sinnert?Alcaraz és Fils hiányában pont egy fiatal zseni (Jodar) lehet az egyedüli ellenfele, viszont csak a döntőben találkozhatnak, szóval esélytelen.
nagylaza, főpohárnok
Sinner egyedüli ellenfele a meleg idén.
Jughead
29 napja
Nincs egy tinizseni a mezőnyben, aki megszoríthatná Sinnert?Alcaraz és Fils hiányában pont egy fiatal zseni (Jodar) lehet az egyedüli ellenfele, viszont csak a döntőben találkozhatnak, szóval esélytelen.
nagylaza, főpohárnok
Sinner egyedüli ellenfele a meleg idén.
29 napja
Nincs egy tinizseni a mezőnyben, aki megszoríthatná Sinnert?
1 hónapja
A 0-6 azért nem szép a végére.Asszony szólt, hogy menni kell haza a gyerekhez 😊Sajna már 0-5 Gastonnak.Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.Ott is van 😊
iktriad
Remelem, behuzza, zseni lenne egy 0-2-ről fordítás búcsúként 😊
somoskovig
iktriad
somoskovig
1 hónapja
Asszony szólt, hogy menni kell haza a gyerekhez 😊Sajna már 0-5 Gastonnak.Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.Ott is van 😊
iktriad
Remelem, behuzza, zseni lenne egy 0-2-ről fordítás búcsúként 😊
somoskovig
iktriad
1 hónapja
Sajna már 0-5 Gastonnak.Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.Ott is van 😊
iktriad
Remelem, behuzza, zseni lenne egy 0-2-ről fordítás búcsúként 😊
somoskovig
1 hónapja
Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.Ott is van 😊
iktriad
Remelem, behuzza, zseni lenne egy 0-2-ről fordítás búcsúként 😊
1 hónapja
Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.Én egy Gaston-Mpetshi Perricard mérkőzésre befizetnék.
iktriad
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Monfils lassan kiharcol egy döntő játszmát.
1 hónapja
egyértelmű persze, de a mai meccsre értettem. Jó lett volna még látni pár meccset tőle ittMonfilsznak nem lesz szép a búcsúŐ már nem tud csúnyán búcsúzni, évek óta nem tornagyőzelemben, hanem élményben méri az ember, amit csinál a pályán. Mint egy nagyon menő zenekar búcsúturnéja, lehet, hogy már kicsit kevesebb az energia, elcsúszik néha az énekes hangja, de a slágerek még ütnek, van egy kellemes nosztalgia az egészben, és azért egy-egy fasza riff még befigyel. 😊
remontada
Most ütött egy labdameneten belül két lábközöttit 😊
somoskovig
1 hónapja
Megnéztem belőle most 3 game-et így a második szett közepén, ebben több zsenialitás volt, mint Zverev egész pályafutásában 😊
1 hónapja
Monfilsznak nem lesz szép a búcsúŐ már nem tud csúnyán búcsúzni, évek óta nem tornagyőzelemben, hanem élményben méri az ember, amit csinál a pályán. Mint egy nagyon menő zenekar búcsúturnéja, lehet, hogy már kicsit kevesebb az energia, elcsúszik néha az énekes hangja, de a slágerek még ütnek, van egy kellemes nosztalgia az egészben, és azért egy-egy fasza riff még befigyel. 😊
remontada
Most ütött egy labdameneten belül két lábközöttit 😊
1 hónapja
Monfilsznak nem lesz szép a búcsú
1 hónapja
Kíváncsi leszek Sinnert merik e tesztelni egy forró délutáni programmal.Teljesen mindegy. Amilyen ágon van nincs olyan ellenfél aki ezt ki tudná használni.
KeyG
1 hónapja
Kíváncsi leszek Sinnert merik e tesztelni egy forró délutáni programmal.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
"Roncsderbi"Bekapcsoltam oda, mindkettő kuka úgy fightolnak. 😅Ruud sérült?Mondjuk dupla MTO-ra kiment Safullin is. Nem tudom az mennyire valid de Ruud nem néz ki jól.
KeyG
remontada
KeyG
1 hónapja
Bekapcsoltam oda, mindkettő kuka úgy fightolnak. 😅Ruud sérült?Mondjuk dupla MTO-ra kiment Safullin is. Nem tudom az mennyire valid de Ruud nem néz ki jól.
KeyG
remontada
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Ruud sérült?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
nem, Udvardy ma kicsit későn érkezett meg a meccsbe, és akkor is szarul ment nekiBondár összeomlott.Nagyjabol minden magyar teniszezonket osszefoglaltad ezzel a poszttal. Xd
Ui: Feltámadt!
Ui2: Kár érte...
nagylaza, főpohárnok
Stez
1 hónapja
Bondár összeomlott.Nagyjabol minden magyar teniszezonket osszefoglaltad ezzel a poszttal. Xd
Ui: Feltámadt!
Ui2: Kár érte...
nagylaza, főpohárnok
1 hónapja
Szokásos Fucso meccs is megvan.
1 hónapja
faszomat Fils kihagyja Garrost