Tenisz
15 feliratkozó
26 napja
Hat igen. Mondjuk mar az sem gyenge, hogy egyaltalan most is itt tud lenni es top5-10-es jatekos igy is.Ezek azert sajnos nagy kihagyott lehetosegek Djokotol, amikor nincs ott a top2, akik ellen sansza sem lenne amugy, de igy meg az olebe pottyanhatna egy ujabb Grand Slam, hogy tenyleg ne tudjak megdonteni a rekordjat. Kar erte.Utolérte őt is az apa-kor. Neki innen már lefőtt a kávé.
Stez
szaba
26 napja
Ezek azert sajnos nagy kihagyott lehetosegek Djokotol, amikor nincs ott a top2, akik ellen sansza sem lenne amugy, de igy meg az olebe pottyanhatna egy ujabb Grand Slam, hogy tenyleg ne tudjak megdonteni a rekordjat. Kar erte.Utolérte őt is az apa-kor. Neki innen már lefőtt a kávé.
Stez
26 napja
Ezek azert sajnos nagy kihagyott lehetosegek Djokotol, amikor nincs ott a top2, akik ellen sansza sem lenne amugy, de igy meg az olebe pottyanhatna egy ujabb Grand Slam, hogy tenyleg ne tudjak megdonteni a rekordjat. Kar erte.
26 napja
Hatalmas volt
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
26 napja
Azt a kurva ezek milyen szervák voltak. 😮 Igazából az összes nyerő szerva volt, csak hármat elizgult, de aztán 3 ász ilyen helyzetben Djoko ellen? Ilyen van?
26 napja
Bye bye Gyík 😀 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
5-5-nél most amit művelt Fonseca az Alcaraz tavalyi Super tiebreaket idézte (az ember aki tud járni a vízen).
26 napja
Ez a 3. Kor,
26 napja
Egyszeruen a palya kozepere erkezo dead kacsakat nem tudja megolni Erobol.
26 napja
na csak egy laza 9 perces bathroom break kellett az oregnek es maris jobb 😀
26 napja
2 napja Mensik majdnem meghalt a pályán, míg ADM lazult.Mensik a meleg Ben sokat ivott amig olyan rossz lett a gyomra hogy nem tudott inni es kiszaradt. A vegen a gorcs “megolte”.
Most meg Mensik mindjárt továbbjut.
steelwolf
26 napja
Azok Inkabb Sajat maganak szol hogy mit rontott. Most is volt egy amit o nem tud megolni mert nincs ero es utana Po fat vagott de biztos magaraÉn a gúnyos mosolyait Fonseca nyerők után láttam folyamatosan, mintha Fonseca meg a sors ellene lennének. Nekem ez jött át.Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Ne viccelj, ezen a meccsen adott egy elso szervat es felulbiralta a dontest.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
Nem nezem igazan a tornat, mennyi ilyen volt meccsenkent?
Az hogy a szurkolokra hogy reagal az nem sportemberi megnyilvanulas
no
KeyG
26 napja
2 napja Mensik majdnem meghalt a pályán, míg ADM lazult.Most meg Mensik mindjárt továbbjut.
26 napja
Azt latod bele a harmas kozul akarmelyikbe, amit bele akarsz latni. Meg vagy rola gyozodve, hogy Djoko nem jo sportember, meg szar vesztes, ugyhogy ezt is fogod latni. Barkibe bele lehet kotni, kerdes, mennyire valos.Én a gúnyos mosolyait Fonseca nyerők után láttam folyamatosan, mintha Fonseca meg a sors ellene lennének. Nekem ez jött át.Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Ne viccelj, ezen a meccsen adott egy elso szervat es felulbiralta a dontest.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
Nem nezem igazan a tornat, mennyi ilyen volt meccsenkent?
Az hogy a szurkolokra hogy reagal az nem sportemberi megnyilvanulas
no
KeyG
26 napja
Én a gúnyos mosolyait Fonseca nyerők után láttam folyamatosan, mintha Fonseca meg a sors ellene lennének. Nekem ez jött át.Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Ne viccelj, ezen a meccsen adott egy elso szervat es felulbiralta a dontest.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
Nem nezem igazan a tornat, mennyi ilyen volt meccsenkent?
Az hogy a szurkolokra hogy reagal az nem sportemberi megnyilvanulas
no
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
26 napja
Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Ne viccelj, ezen a meccsen adott egy elso szervat es felulbiralta a dontest.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
Nem nezem igazan a tornat, mennyi ilyen volt meccsenkent?
Az hogy a szurkolokra hogy reagal az nem sportemberi megnyilvanulas
26 napja
Meccsek után? Nekem a meccsek közbeni dolgai nem tetszenek.Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Mondjuk egész pályafutása során - egy-két kivételtől eltekintve - szerintem ő volt a legjobb vesztes.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
szaba
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
26 napja
Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen.Mondjuk egész pályafutása során - egy-két kivételtől eltekintve - szerintem ő volt a legjobb vesztes.
Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
KeyG
26 napja
Vannak dolgok Djokoban amiben sosem fogja utolérni Djokovic akiktől jobb akar lenni. Ez a folyamatos gúnyos mosoly valahogy Nadalban és Federerben sosem volt meg, nem egyszer volt hogy adogatott volna Fonseca és ő nem állt készen. Előadhatja hogy milyen jó ember meg minden de a sportemberség olyan helyzetekben mutatkozik meg, amikben Djokovic rendszeresen megbukik.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
26 napja
Én valahogy Berrettinit érzem jelenleg hogy megnyeri.Szétadnám. Nagy lenne, ha végül salakon nyerne.
KeyG
26 napja
Arnyek segit, de meg ha Nuer is tul sok energia megy el
26 napja
Eddig tetszik a nap.Rublev továbbment, Paul vezet, Djoko pedig hosszú meccset játszik.
26 napja
Én bárkinek örülnék kinek így kinek úgy aki nem Zverev vagy Djokovic. Jodar vagy Fonseca jó lenne ha átesne a GS győzelmen, hátha onnan könnyebb lenne.
AdM-nek is jót tenne.
Én valahogy Berrettinit érzem jelenleg hogy megnyeri.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
26 napja
Nekem Tommy Paul a kedvenc opcióm végső győztesre.