Tenisz
15 feliratkozó
23 napja
Serena Williams 44 évesen visszatér a profi teniszhez 😮semmi értelme
Sixo
23 napja
Proxyi
196
Sztem Tiafoe is FAA is búcsúzik ma.Baszott jó lett (lesz) ez a Garros, pedig már semmit nem vártam tőle. A "nagy generáció" visszavonulása után (jó, Djoko még nem dobta be a törölközőt) egyre-másra jönnek azok, akik méltók arra, hogy sztárok legyenek. Most láthatjuk játszani a "jövő bajnokait".Alcaraz és Sinner sérülése miatt ez az RG igazából nem sokat fog nekünk megmutatni. Vagy a Zverev, FAA, Tiafoe, Berrettini (Ruud, ha ma fordít) féle vert játékosok valamelyik végre nyer 1-et, hogy aztán többé semmit, míg a maradék újabb kudarcot könyvelhet el. Vagy valamelyik fiatal nyer, hogy aztán a következő tornákra úgy mehessen neki, hogy “én vagyok Sinner és Alcaraz kihívója” és majd ha ezeken a tornákon sikerül őket 1-2-szer megfogni, akkor majd beszélhetünk róluk úgy hogy a jövő bajnokai.
nagylaza, főpohárnok
Jughead
23 napja
Én Cobollit mondom felső ágról döntősnek.Utóbbira tippelek. Bár: Rűdnek nagyon drukkolok.Baszott jó lett (lesz) ez a Garros, pedig már semmit nem vártam tőle. A "nagy generáció" visszavonulása után (jó, Djoko még nem dobta be a törölközőt) egyre-másra jönnek azok, akik méltók arra, hogy sztárok legyenek. Most láthatjuk játszani a "jövő bajnokait".Alcaraz és Sinner sérülése miatt ez az RG igazából nem sokat fog nekünk megmutatni. Vagy a Zverev, FAA, Tiafoe, Berrettini (Ruud, ha ma fordít) féle vert játékosok valamelyik végre nyer 1-et, hogy aztán többé semmit, míg a maradék újabb kudarcot könyvelhet el. Vagy valamelyik fiatal nyer, hogy aztán a következő tornákra úgy mehessen neki, hogy “én vagyok Sinner és Alcaraz kihívója” és majd ha ezeken a tornákon sikerül őket 1-2-szer megfogni, akkor majd beszélhetünk róluk úgy hogy a jövő bajnokai.
nagylaza, főpohárnok
Jughead
Ui: Persze, az nem fenntartható, hogy állandóan elengedi 0-2-re az ellenfelet.
nagylaza, főpohárnok
23 napja
Volt valakinek ilyen tenyerese mint Fonsecának?Rossz a kerdes ?
KeyG
Nagyon soknak.
A kulonbseg az ero, amivel uti. Ami kenyszer es ha nem valtoztatjak meg kivulrol megint akkor ez marad a norma es ez lesz gyakorolva. Ezert van most Nagy tores a mezonyben, mert a regiek nem erre gyurtak. Az ujak meg most kezdenek beerni. A kozbenso urt toltotte be alcaraz es sinner. Ok meg kulon is erdekesek a mezonyhoz es egymashoz kepest is.
De fonseca tenyerese az adott feladathoz kivalo. A Mai taktika/ kenyszer hogy telo erobol kell utni es a kihivas ebben hogy ki tudja kontrollalni. Sinner a legjobb benne osszesegeben. De peldaul megnezed nadalt aki fizikailag sokkal erosebb volt a maiaknal, durvabb volt a tenyerese csak neki MAs volt a korulmeny es taktikailag ehhez igazodott. Ma sajnos ott vagyunk mint a Hewitt korszakban ahol a valtozast ki kell hordani labon.
Cserebe jopar fiatal Jon mint az erdotuz csak ezt hetrol hetre kell majd bizonyitani. Peldaul fonseca is itt van mar egy ideje es tavaly is mar a 3. Leggyorsabb volt a tenyerese.
23 napja
Borzasztó unalmasnak tartom a játékát.Bár nem szeretem Ruudot, de azért frusztráló, hogy normál esetben ez most 2-1 neki, csak hát a vonal- és székbíró máshogy döntött.Csak kivancsisagbol, de, hogy lehet Ruudot nem szeretni? 😀 Marmint azt ertem, ha nem neki szurkol valaki, vagy semleges, vagy ilyesmi. De kifejezetten nem kedvelni?
Jughead
Szerintem az egyik legsportszerubb, legertelmesebb, legkorrektebb teniszezo nemcsak, hogy most a mezonyben, de ugy nagyjabol ever. Nem nyogdecsel a palyan, nem uvoltozik, nem hergeli a kozonseget/ellenfelet, nem reklamal, nem hisztizik etc... Mitol lesz valakinek kifejezetten ellenszenves/antipatikus?
Duff
23 napja
Bár nem szeretem Ruudot, de azért frusztráló, hogy normál esetben ez most 2-1 neki, csak hát a vonal- és székbíró máshogy döntött.Csak kivancsisagbol, de, hogy lehet Ruudot nem szeretni? 😀 Marmint azt ertem, ha nem neki szurkol valaki, vagy semleges, vagy ilyesmi. De kifejezetten nem kedvelni?
Jughead
Szerintem az egyik legsportszerubb, legertelmesebb, legkorrektebb teniszezo nemcsak, hogy most a mezonyben, de ugy nagyjabol ever. Nem nyogdecsel a palyan, nem uvoltozik, nem hergeli a kozonseget/ellenfelet, nem reklamal, nem hisztizik etc... Mitol lesz valakinek kifejezetten ellenszenves/antipatikus?
24 napja
Akkor ezen az ágon Zverev és a gyerekek maradtak, Mensik a maga 20 évével a második legidősebb. 😀Az a lényeg, hogy ne Zverev nyerjen.
Jughead
24 napja
Akkor ezen az ágon Zverev és a gyerekek maradtak, Mensik a maga 20 évével a második legidősebb. 😀
24 napja
Paulo Fonseca ügyesen menedzseli a játékot.
24 napja
Ez a Ruud-Fonseca meccs annyira hosszúra nyúlt, hogy hivatalosan is 2 hónap alatt lesz vége. 😀
24 napja
Utóbbira tippelek. Bár: Rűdnek nagyon drukkolok.Baszott jó lett (lesz) ez a Garros, pedig már semmit nem vártam tőle. A "nagy generáció" visszavonulása után (jó, Djoko még nem dobta be a törölközőt) egyre-másra jönnek azok, akik méltók arra, hogy sztárok legyenek. Most láthatjuk játszani a "jövő bajnokait".Alcaraz és Sinner sérülése miatt ez az RG igazából nem sokat fog nekünk megmutatni. Vagy a Zverev, FAA, Tiafoe, Berrettini (Ruud, ha ma fordít) féle vert játékosok valamelyik végre nyer 1-et, hogy aztán többé semmit, míg a maradék újabb kudarcot könyvelhet el. Vagy valamelyik fiatal nyer, hogy aztán a következő tornákra úgy mehessen neki, hogy “én vagyok Sinner és Alcaraz kihívója” és majd ha ezeken a tornákon sikerül őket 1-2-szer megfogni, akkor majd beszélhetünk róluk úgy hogy a jövő bajnokai.
nagylaza, főpohárnok
Jughead
Ui: Persze, az nem fenntartható, hogy állandóan elengedi 0-2-re az ellenfelet.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
24 napja
Baszott jó lett (lesz) ez a Garros, pedig már semmit nem vártam tőle. A "nagy generáció" visszavonulása után (jó, Djoko még nem dobta be a törölközőt) egyre-másra jönnek azok, akik méltók arra, hogy sztárok legyenek. Most láthatjuk játszani a "jövő bajnokait".Alcaraz és Sinner sérülése miatt ez az RG igazából nem sokat fog nekünk megmutatni. Vagy a Zverev, FAA, Tiafoe, Berrettini (Ruud, ha ma fordít) féle vert játékosok valamelyik végre nyer 1-et, hogy aztán többé semmit, míg a maradék újabb kudarcot könyvelhet el. Vagy valamelyik fiatal nyer, hogy aztán a következő tornákra úgy mehessen neki, hogy “én vagyok Sinner és Alcaraz kihívója” és majd ha ezeken a tornákon sikerül őket 1-2-szer megfogni, akkor majd beszélhetünk róluk úgy hogy a jövő bajnokai.
nagylaza, főpohárnok
24 napja
Most latom, hogy a szekbiro felulbiralt hibasan egy out-ot Fonseca javara, raadasul pont Ruud szettlabdanal? 😀A vonalbíró se mondott out-ot. Ettől még a sólyomszem szerint mindketten hibáztak.
Hat ezen a szinten egy vicc, foleg azt figyelembe veve, hogy mas GSen mar nem benaznak
Duff
Igazából már valamennyi nagyobb ATP versenyen az automatikus sólyomszem rendszer megy (salakon is), itt meg még challenge sincs, hogy a vonalbírók továbbra is kapjanak fizetést.
Csak hát ez baromság, mert egyrészt 1 tornából a vonalbírók úgyse fognak megélni, másrészt akkor meg ne mutassák meg, hogy mit mond a sólyomszem…
Szerkesztette: Jughead
24 napja
Baszott jó lett (lesz) ez a Garros, pedig már semmit nem vártam tőle. A "nagy generáció" visszavonulása után (jó, Djoko még nem dobta be a törölközőt) egyre-másra jönnek azok, akik méltók arra, hogy sztárok legyenek. Most láthatjuk játszani a "jövő bajnokait".
24 napja
Most latom, hogy a szekbiro felulbiralt hibasan egy out-ot Fonseca javara, raadasul pont Ruud szettlabdanal? 😀Nem volt hibás a felülbírálat, bent volt az a Fonseca labda mutatta is visszajátszás, aztán Ruud elcseszte
Hat ezen a szinten egy vicc, foleg azt figyelembe veve, hogy mas GSen mar nem benaznak
Duff
Szerkesztette: dande2
24 napja
Most latom, hogy a szekbiro felulbiralt hibasan egy out-ot Fonseca javara, raadasul pont Ruud szettlabdanal? 😀 Hat ezen a szinten egy vicc, foleg azt figyelembe veve, hogy mas GSen mar nem benaznak
24 napja
Amúgy az utolsó 3 játék a 2. szettben 40 perc volt. 😀Jól elvannak 😄
Jughead

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
24 napja
Amúgy az utolsó 3 játék a 2. szettben 40 perc volt. 😀
24 napja
Volt valakinek ilyen tenyerese mint Fonsecának?A jelenlegi mezőnyben is van 2 ami sokkal jobb (Alcaraz és Sinner), de persze van benne potenciál.
KeyG
24 napja
Volt valakinek ilyen tenyerese mint Fonsecának?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
24 napja
Ez a Ruud Fonseca meccs eddig nagyon jo, mindketten nagy formaban jatszanak, hatalmas utesek vannak
24 napja
Már most is szépen lehet hedgelni.Igazából "csak" a döntőbe kell eljutnia, azért elég szép neveken és teljesítménnyel ment át eddig, Parry, Potapova is meglehet, aztán elődöntőben meg hátha együtt állnak a csillagok.Hát sokat gondolom úgysem vesztesz vele, de százon kívülről ritkán szoktak odaérni ilyen hirtelen. Oda lehet, de nem 24 évesen. Meg idén eddig nem nagyon volt eredménye sem, egy Challengert nyert meg, amikor a top 100-asok Rouenban meg Stuttgartban tolták, vagy Madridra pihentek.Enter Chwalinska.Szevasz Iga 😊Mondtam, hogy nem fog elődöntőzni sem.
warr_b
Mondjuk a harcsaszájúnak kiürült az ága, Mbokóban vagy Gauffban volt minden reményem, erre elbasszák. Keys az életben nem fogja meg salakon, de szerintem Potapova sem - még.
slowmotion
Tettem rá egy kis aprót, amikor 100-as oddson volt, hátha.
Proxyi
Most flowban van, Parry is meglehet nekk, de Potapova már sok lesz.
Ráadásul az alsó ágon a két ukrán, akik hozták a két ezres tornát, azok egymás ellen mennek a nyolc között. Aki ott nyer, az szerintem döntőbe is jut.
slowmotion
Proxyi
24 napja
Proxyi
196
Igazából "csak" a döntőbe kell eljutnia, azért elég szép neveken és teljesítménnyel ment át eddig, Parry, Potapova is meglehet, aztán elődöntőben meg hátha együtt állnak a csillagok.Hát sokat gondolom úgysem vesztesz vele, de százon kívülről ritkán szoktak odaérni ilyen hirtelen. Oda lehet, de nem 24 évesen. Meg idén eddig nem nagyon volt eredménye sem, egy Challengert nyert meg, amikor a top 100-asok Rouenban meg Stuttgartban tolták, vagy Madridra pihentek.Enter Chwalinska.Szevasz Iga 😊Mondtam, hogy nem fog elődöntőzni sem.
warr_b
Mondjuk a harcsaszájúnak kiürült az ága, Mbokóban vagy Gauffban volt minden reményem, erre elbasszák. Keys az életben nem fogja meg salakon, de szerintem Potapova sem - még.
slowmotion
Tettem rá egy kis aprót, amikor 100-as oddson volt, hátha.
Proxyi
Most flowban van, Parry is meglehet nekk, de Potapova már sok lesz.
Ráadásul az alsó ágon a két ukrán, akik hozták a két ezres tornát, azok egymás ellen mennek a nyolc között. Aki ott nyer, az szerintem döntőbe is jut.
slowmotion