Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

21 napja
Duff Seattle Seahawks 3 539
én ezt a női teniszt még mindig nem értem
Löfli
nem baj, elviszem.
slowmotion
És ki az a 4-5 játékosos keret, ami a szelvényre került? 😀
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Rég láttam Sabalenkát ennyire összeomlani nem Gauff ellen (ellene azért mindig sikerül neki), de nem bánom.

Andreeva-nak áll ez simán, de fejben ő még gyengébb volt eddig mint Sabalenka, bár 19 éves szóval azért ő ebben még bármikor fejlődhet.
Jughead
Szerintem ez Kostyuké lesz.

Egyrészt, ahogy írod Andreeva is simán képes ekkora összeomlásokra, másrészt brutális formában van az ukrán, na meg a plusz motiváció is az ő oldalán lesz (slava ukraini).
Proxyi
én is rá tippelek, ráadásul idén még veretlen salakon. őt vagy Svitolinát vártam a döntőbe, pech, hogy pont egymás ellen negyeddöntőztek.
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
én ezt a női teniszt még mindig nem értem
Löfli
az a logika, hogy nincs benne logika.

mondjuk még így sem láttam azt jönni, hogy 6:3, 5:3 után Sabalenkára bárki ráakaszt egy tízest...
viszont így jött be, amit mondtam
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Tenisz - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


nem baj, elviszem.

viszont kemény lesz ez a Garros, a négy elődöntősnek volt egy darab GS elődöntője összesen, tisztára olyan lesz, mint a 2015-os US Open a nőknél, amikor a döntőben a két olasz barinő játszott egymás ellen, és Signora Fognini nyert
21 napja
Proxyi 196
Rég láttam Sabalenkát ennyire összeomlani nem Gauff ellen (ellene azért mindig sikerül neki), de nem bánom.

Andreeva-nak áll ez simán, de fejben ő még gyengébb volt eddig mint Sabalenka, bár 19 éves szóval azért ő ebben még bármikor fejlődhet.
Jughead
Szerintem ez Kostyuké lesz.

Egyrészt, ahogy írod Andreeva is simán képes ekkora összeomlásokra, másrészt brutális formában van az ukrán, na meg a plusz motiváció is az ő oldalán lesz (slava ukraini).
21 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Rég láttam Sabalenkát ennyire összeomlani nem Gauff ellen (ellene azért mindig sikerül neki), de nem bánom.

Andreeva-nak áll ez simán, de fejben ő még gyengébb volt eddig mint Sabalenka, bár 19 éves szóval azért ő ebben még bármikor fejlődhet.
21 napja
Proxyi 196
Saba kicsekkol?!
remontada
Teljesen elmentek neki.
Proxyi
mondjuk nem bírja jól a vereséget
slowmotion
Durva, hogy többszörös GS győztesként, primejában még mindig tud úgy viselkedni, mint aki még soha nem nyert.

Szerkesztette: Proxyi
21 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
én ezt a női teniszt még mindig nem értem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Saba kicsekkol?!
remontada
Teljesen elmentek neki.
Proxyi
mondjuk nem bírja jól a vereséget

Szerkesztette: slowmotion
21 napja
Proxyi 196
Saba kicsekkol?!
remontada
Teljesen elmentek neki.
21 napja
warr_b Washington Commanders 30 361 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na mi van Szabalenka? 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
21 napja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Saba kicsekkol?!
21 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
De jó ilyenkor a kedves fehérorosz tiktok sztárt nézni, kár hogy kamu az egész. 😅

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
a harcsaszájú nem szokott medical timeoutot kérni?
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Szevasz Iga 😊
warr_b
Mondtam, hogy nem fog elődöntőzni sem.

Mondjuk a harcsaszájúnak kiürült az ága, Mbokóban vagy Gauffban volt minden reményem, erre elbasszák. Keys az életben nem fogja meg salakon, de szerintem Potapova sem - még.
slowmotion
Enter Chwalinska.

Tettem rá egy kis aprót, amikor 100-as oddson volt, hátha.
Proxyi
Hát sokat gondolom úgysem vesztesz vele, de százon kívülről ritkán szoktak odaérni ilyen hirtelen. Oda lehet, de nem 24 évesen. Meg idén eddig nem nagyon volt eredménye sem, egy Challengert nyert meg, amikor a top 100-asok Rouenban meg Stuttgartban tolták, vagy Madridra pihentek.
Most flowban van, Parry is meglehet nekk, de Potapova már sok lesz.

Ráadásul az alsó ágon a két ukrán, akik hozták a két ezres tornát, azok egymás ellen mennek a nyolc között. Aki ott nyer, az szerintem döntőbe is jut.
slowmotion
Igazából "csak" a döntőbe kell eljutnia, azért elég szép neveken és teljesítménnyel ment át eddig, Parry, Potapova is meglehet, aztán elődöntőben meg hátha együtt állnak a csillagok.
Proxyi
One to go.

Chwalinska mondjuk így is illusztris társaságba került, alig volt férfi-női játékos, aki elődöntőzött GS-en selejtezőből.

Na hajrá Shnaider!
Proxyi
hétfőtől már negyvenen belül lesz, egy ideig nem kell selejteznie.
csak meg kell tartania a pozíciót.
21 napja
Proxyi 196
Szevasz Iga 😊
warr_b
Mondtam, hogy nem fog elődöntőzni sem.

Mondjuk a harcsaszájúnak kiürült az ága, Mbokóban vagy Gauffban volt minden reményem, erre elbasszák. Keys az életben nem fogja meg salakon, de szerintem Potapova sem - még.
slowmotion
Enter Chwalinska.

Tettem rá egy kis aprót, amikor 100-as oddson volt, hátha.
Proxyi
Hát sokat gondolom úgysem vesztesz vele, de százon kívülről ritkán szoktak odaérni ilyen hirtelen. Oda lehet, de nem 24 évesen. Meg idén eddig nem nagyon volt eredménye sem, egy Challengert nyert meg, amikor a top 100-asok Rouenban meg Stuttgartban tolták, vagy Madridra pihentek.
Most flowban van, Parry is meglehet nekk, de Potapova már sok lesz.

Ráadásul az alsó ágon a két ukrán, akik hozták a két ezres tornát, azok egymás ellen mennek a nyolc között. Aki ott nyer, az szerintem döntőbe is jut.
slowmotion
Igazából "csak" a döntőbe kell eljutnia, azért elég szép neveken és teljesítménnyel ment át eddig, Parry, Potapova is meglehet, aztán elődöntőben meg hátha együtt állnak a csillagok.
Proxyi
One to go.

Chwalinska mondjuk így is illusztris társaságba került, alig volt férfi-női játékos, aki elődöntőzött GS-en selejtezőből.

Na hajrá Shnaider!
21 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 002 — "Montoya por favor!"
A hordágy óta egy reverse TV2-t játszik Mensík: meghalt, mégis túlélte 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
21 napja
no Baltimore Ravens 8 886
Semmi meglepo nem tortent, mensik elorebb tart.
21 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Mensik mai teljesítménye Sincaraz kivételével mindenki ellen elég. Csak hát én még nem láttam őt ilyen jól játszani.

Fun fact: Mensik még nem kapott ki idén GS-en. 😀

Idén Madridban Zverev döntőszettben verte, de ott is breakhátrányban volt.

Szerkesztette: Jughead
21 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó a meccs.


steelwolf
Sajnos vège 😔 Fonsecanak drukkoltam volna
21 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Frenetikus volt az utolsó game, ilyet csak a legnagyobbak tudnak. Atomtenisz!
21 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó a meccs.

21 napja
warr_b Washington Commanders 30 361 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem rossz meccs


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
21 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
tuti 5szettes lesz hogy hullafáradt legyen akárki megy tovább Zverev ellen
Heisman nádor
Péntekig illene kipihenni egy 5 órás meccset is, de ez közel se lesz annyi, akkor se ha 5 szettes lesz.
21 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Mensik jelzi a nagy Fonseca meg Jodar felszopas kozepette, hogy o is itt van. Ma nem szarral gurít, egyelore oktatja brazilt.

Edit: Na erre a 3. szett elején esik vissza.
Duff
Úgy néz ki (egyelőre), hogy simán lenyomja Fonsecát. Engem meglep, nem kicsit.
21 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
tuti 5szettes lesz hogy hullafáradt legyen akárki megy tovább Zverev ellen
Heisman nádor
Remélem.