Tenisz
15 feliratkozó
22 napja
tuti 5szettes lesz hogy hullafáradt legyen akárki megy tovább Zverev ellen
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
22 napja
Na harmadszor is bejön Fonsecának a legveszélyesebb eredmény?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
No akkor most már húzza be minél hamarabb a cseh, aztán üsse ki szépen Zverevet.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Remelem berrettini zverev donto lesz.Berrettinit adnám, de Cobolli a tippem arról az ágról
no
22 napja
Remelem berrettini zverev donto lesz.
22 napja
Végre egy olyan GS, ahol a a nyolc negyeddőntős között nincs topfavorit, bárki megnyerheti. Lehet szakmailag ez ratyi, de szórakoztatófaktor szempontjából fasza.Zverev top favourite.
Őszentsége Sobri Jóska
Szakmailag sem teljesen ratyi, egyszeruen van meg fejlodniuk de nekik elnezi az ember. A 3 tapasztaltbol faa es berrettini meg egyszeruen ezen a palyan alapvetoen a leggyengebbek, de ha zarva lesz a teto az nekik fog kedvezni. Nem hiszem hogy sokan nezik szakmailag, es ha nem akkor a nyitott torna jo buzz-al jar. De a zverev jodar meccsen a fizikalisabb, taktikusabb nyert nem kicsivel. A masik pozitivum hogy a fiatalok mindegyike teher nelkul jatszhat. Egy ev mulva vissza kell terni ide es megnezni, hogy vedik a pontokat. De a mai taktika is eleg gyengusz szoval ezt akarhogy nezi az ember az 50-50.
22 napja
Végre egy olyan GS, ahol a a nyolc negyeddőntős között nincs topfavorit, bárki megnyerheti. Lehet szakmailag ez ratyi, de szórakoztatófaktor szempontjából fasza.
22 napja
Mensikre teszek
22 napja
Engem az lepne meg ha egy első bálozó elbírná ezt. Egyik jobban fog izgulni mint a másik de a tapasztalat szerintem német mellett lesz. Ha bejut akkor megnyeri vagy megállítja FonsecaNem fogom tőle sajnálni, mert amúgy megérdemli, de engem meglepne, ha ezt ő fejben tudná kezelni.Ezt a Garrost befogja húzni Zverev akármilyen gyenge fejben. Az ellenfelek között nem lesz olyan aki lenyomja őt. Talán Fonsecaban lehet reménykedni. Többiek kuka. Ráadásul most ezen a GS-en nincs is az ami korábban hogy 5 szettre tolja a legsimábbnak várt meccseket a német, ami miatt fizikális problémái lehetnének majd. Felső ágról valaki beesik a döntőbe teljesen leamortizálva majd. Nevetünk sokszor Zvereven de ezt most nem hiszem hogy eltudja bukni.Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveriAz első szett szerintem jól mutatta, hogy Zverev fejben szokásos módon nem tudja kezelni a helyzetet, teljesen passzív volt és várta, hogy Jodar rontson. Nos szerencséjére épp időben fogyott el Jodar ahhoz, hogy szettet se nyerjen.
Heisman nádor
Jughead
remontada
Jughead
22 napja
Nem fogom tőle sajnálni, mert amúgy megérdemli, de engem meglepne, ha ezt ő fejben tudná kezelni.Ezt a Garrost befogja húzni Zverev akármilyen gyenge fejben. Az ellenfelek között nem lesz olyan aki lenyomja őt. Talán Fonsecaban lehet reménykedni. Többiek kuka. Ráadásul most ezen a GS-en nincs is az ami korábban hogy 5 szettre tolja a legsimábbnak várt meccseket a német, ami miatt fizikális problémái lehetnének majd. Felső ágról valaki beesik a döntőbe teljesen leamortizálva majd. Nevetünk sokszor Zvereven de ezt most nem hiszem hogy eltudja bukni.Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveriAz első szett szerintem jól mutatta, hogy Zverev fejben szokásos módon nem tudja kezelni a helyzetet, teljesen passzív volt és várta, hogy Jodar rontson. Nos szerencséjére épp időben fogyott el Jodar ahhoz, hogy szettet se nyerjen.
Heisman nádor
Jughead
remontada
22 napja
Miért ne tudná? Ő Zverev.Ezt a Garrost befogja húzni Zverev akármilyen gyenge fejben. Az ellenfelek között nem lesz olyan aki lenyomja őt. Talán Fonsecaban lehet reménykedni. Többiek kuka. Ráadásul most ezen a GS-en nincs is az ami korábban hogy 5 szettre tolja a legsimábbnak várt meccseket a német, ami miatt fizikális problémái lehetnének majd. Felső ágról valaki beesik a döntőbe teljesen leamortizálva majd. Nevetünk sokszor Zvereven de ezt most nem hiszem hogy eltudja bukni.Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveriAz első szett szerintem jól mutatta, hogy Zverev fejben szokásos módon nem tudja kezelni a helyzetet, teljesen passzív volt és várta, hogy Jodar rontson. Nos szerencséjére épp időben fogyott el Jodar ahhoz, hogy szettet se nyerjen.
Heisman nádor
Jughead
remontada
Én Berrettini-Fonseca finálét várok.
22 napja
Ezt a Garrost befogja húzni Zverev akármilyen gyenge fejben. Az ellenfelek között nem lesz olyan aki lenyomja őt. Talán Fonsecaban lehet reménykedni. Többiek kuka. Ráadásul most ezen a GS-en nincs is az ami korábban hogy 5 szettre tolja a legsimábbnak várt meccseket a német, ami miatt fizikális problémái lehetnének majd. Felső ágról valaki beesik a döntőbe teljesen leamortizálva majd. Nevetünk sokszor Zvereven de ezt most nem hiszem hogy eltudja bukni.Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveriAz első szett szerintem jól mutatta, hogy Zverev fejben szokásos módon nem tudja kezelni a helyzetet, teljesen passzív volt és várta, hogy Jodar rontson. Nos szerencséjére épp időben fogyott el Jodar ahhoz, hogy szettet se nyerjen.
Heisman nádor
Jughead
22 napja
Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveriAz első szett szerintem jól mutatta, hogy Zverev fejben szokásos módon nem tudja kezelni a helyzetet, teljesen passzív volt és várta, hogy Jodar rontson. Nos szerencséjére épp időben fogyott el Jodar ahhoz, hogy szettet se nyerjen.
Heisman nádor
22 napja
Jodar egyszerűen elfáradt szerintem. Kár az első szettért, de hátha a Fonseca/Mensík kiejti az asszonyverőt, vagy valaki a másik ágról megveri
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
22 napja
Jodar teljesen szétesett az első szett óta, pedig Zverev úgy kezdte a meccset ahogy azt mindenki várta tőle.
22 napja
Big Foe megint mit művelt? 4. Szett 4-1 30-0 nál mentem aludni. 😅Nem baj 5 óra Arnaldiban aki amíg néztem kezdett elfogyni, Matteo barátom hajrá.
Mára csak egy Zverev kiesést kérek.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
23 napja
Hajrá Oszi, izzaszd meg a harcsaszájút!Nem volt esélye, pedig nem játszott rosszul...
Aután ha nem sikerül, akkor minden reményünket a Snájderbe vetjük.
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
23 napja
Hajrá Oszi, izzaszd meg a harcsaszájút!Aután ha nem sikerül, akkor minden reményünket a Snájderbe vetjük.
23 napja
Ja, úgy értem.Serena Williams 44 évesen visszatér a profi teniszhez 😮elv csak párosban
Sixo
remontada
Navratilova is anno, negyven felett még simán tolta párosban meg vegyespárosban.
23 napja
A hawk-eye az mindenhol 100%-os. Azutan hogy elfogadjak a “nyom kepzest”. Az hogy salakon ez a nyom nem teljesen egyertelmu az meg nem problema vagyis most is az. Egyszeruen a fizikaja MAs es a nyom tudd sokkal nagyobb is lenni. Viszont ha elotte ezt letisztazzak akkor mindenki siman el fogja fogadni. Cserebe most vitatkoznak rajta
23 napja
Mauresmo: "As of today, it appears that the [elctronic line calling] technology is not 100% reliable on clay courts. And it's also... when you see Casper's reaction last night... I mean, he wasn't shocked by the umpire's decision."Ha nem Ruud lett volna ott, akkor valószínűleg lett volna méltatlankodás (akkor is ha a bíró jól dönt), ebben az esetben meg be kéne vezetni?
Szerkesztette: Jughead
23 napja
Serena Williams 44 évesen visszatér a profi teniszhez 😮elv csak párosban
Sixo
23 napja
Berrettini él a lehetőséggel és 3 szettben behúzta
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
23 napja
Ilyenkor kicsit össze szorul a szívem, mert a háttérben egy üres élet szokott állni.Serena Williams 44 évesen visszatér a profi teniszhez 😮semmi értelme
Sixo
slowmotion