Tenisz
15 feliratkozó
21 napja
Inkább így ne azt arra írtam hogy Berrettininek ez nem fáradtság, sérülten ne menjen tovább mert nem lesz esélye. Arnaldin nem látok sérülés jeleitArnaldi se sokkal jobb, ő folyamatosan sérüléssel tolja, illetve rengeteg perc van a lábában.Berrettininek. ELső szett végén már vonszolta magát. Pedig neki örülnék, ha nem Cobolli akkor ő menjen döntőbe de inkább így neÉn 35-ös oddson raktam meg, de ahogy látom valakinek medical van.Köszi. 6kval ment mikor 15ös odds volt rá. Elődöntőbe teszek ellene azért így mindenképp pluszos lesz, de remélhetőleg bejut. Elnézve a mostani Berrettini meccset. Lefogják harcolni egymást és Matteo már most seggén veszi a levegőtEn berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
no
remontada
KeyG
remontada
Én nem tudom mit csinált Big Foe de 4. szett 4-1 30-nál kapcsoltam ki Arnaldi ellen és akkor már egy szettje Arnaldi nem volt az aki előtte.
KeyG
Szerkesztette: remontada
21 napja
Arnaldi se sokkal jobb, ő folyamatosan sérüléssel tolja, illetve rengeteg perc van a lábában.Berrettininek. ELső szett végén már vonszolta magát. Pedig neki örülnék, ha nem Cobolli akkor ő menjen döntőbe de inkább így neÉn 35-ös oddson raktam meg, de ahogy látom valakinek medical van.Köszi. 6kval ment mikor 15ös odds volt rá. Elődöntőbe teszek ellene azért így mindenképp pluszos lesz, de remélhetőleg bejut. Elnézve a mostani Berrettini meccset. Lefogják harcolni egymást és Matteo már most seggén veszi a levegőtEn berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
no
remontada
KeyG
remontada
Én nem tudom mit csinált Big Foe de 4. szett 4-1 30-nál kapcsoltam ki Arnaldi ellen és akkor már egy szettje Arnaldi nem volt az aki előtte.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
21 napja
Berrettininek. ELső szett végén már vonszolta magát. Pedig neki örülnék, ha nem Cobolli akkor ő menjen döntőbe de inkább így neÉn 35-ös oddson raktam meg, de ahogy látom valakinek medical van.Köszi. 6kval ment mikor 15ös odds volt rá. Elődöntőbe teszek ellene azért így mindenképp pluszos lesz, de remélhetőleg bejut. Elnézve a mostani Berrettini meccset. Lefogják harcolni egymást és Matteo már most seggén veszi a levegőtEn berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
no
remontada
KeyG
21 napja
Akkor Berettini out? 😔
21 napja
Én 35-ös oddson raktam meg, de ahogy látom valakinek medical van.Köszi. 6kval ment mikor 15ös odds volt rá. Elődöntőbe teszek ellene azért így mindenképp pluszos lesz, de remélhetőleg bejut. Elnézve a mostani Berrettini meccset. Lefogják harcolni egymást és Matteo már most seggén veszi a levegőtEn berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
no
remontada
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
21 napja
Köszi. 6kval ment mikor 15ös odds volt rá. Elődöntőbe teszek ellene azért így mindenképp pluszos lesz, de remélhetőleg bejut. Elnézve a mostani Berrettini meccset. Lefogják harcolni egymást és Matteo már most seggén veszi a levegőtEn berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
no
21 napja
En berrettinit, de nekem nem hoz semmit ezert kivanom hogy neked legyen jo ha mar penzben tettel raHa a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
remontada
21 napja
Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Cobollira van egy kis apróm ami nagyon sokat hozhat ha döntős lesz. Sinner kiesése után őt raktam hogy bejut mivel a többiek már akkor 5 szetteseket tolt egymás ellen. Ő meg simázott
Jughead
21 napja
A lenyeg a faa-cobo a quarterfinal volt, lesz egy semifinal es egy final
21 napja
Most irtam le bar en forditom le igy szo szerint nem ezt jelenti.. a faa meccs a quarterfinal volt 8 jatekos jut be oda ahogy felezodik a mezony, a gondolatot meg leirtam ami mogotte van a semi final-al. Onnan mar adodik a sorban es logikaban. Egyszeruen lehet en iron Ross up magyarul es ezert irtam le az Angolt erdekessegkent.Csak erdekessegkeppen. Angolul an faa elleni parharc a nyolcaddonto, a “formalitas elodonto” a semifinal ami szo szerint fel(half)donto azaz a donto fele onnan Jon. Persze csak siman visszafele szamolnak. 128 kozott vannak, 64, 32, 16, 8, de hasznaljak az elso-masodik… kort is, de a nyolcaddontotol mar csak igy.A quarterfinal miért lenne nyolcaddöntő?
no
Jughead
21 napja
Csak erdekessegkeppen. Angolul an faa elleni parharc a nyolcaddonto, a “formalitas elodonto” a semifinal ami szo szerint fel(half)donto azaz a donto fele onnan Jon. Persze csak siman visszafele szamolnak. 128 kozott vannak, 64, 32, 16, 8, de hasznaljak az elso-masodik… kort is, de a nyolcaddontotol mar csak igy.A quarterfinal miért lenne nyolcaddöntő?
no
21 napja
Szoval akkor nincs dontoben.Még senkit, de az elődöntő csak formalitás kell, hogy legyen.A baj hogy szamomra hiheto hogy Ennyit ittam. Kit vert el a dontobe jutasert berrettinit vagy arnit?Nyolcaddöntőben Svajda ellen játszott.??Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
Maskepp forditjuk esetleg, vagy annyira Berugtam hogy kimaradt par nap, de ezzel nem kerult dontobe. Bar en meg csak faa-nal jarok es most kerult be a negyeddontobe. 😊
no
Jughead
no
Jughead
Csak erdekessegkeppen. Angolul an faa elleni parharc a nyolcaddonto, a “formalitas elodonto” a semifinal ami szo szerint fel(half)donto azaz a donto fele onnan Jon. Persze csak siman visszafele szamolnak. 128 kozott vannak, 64, 32, 16, 8, de hasznaljak az elso-masodik… kort is, de a nyolcaddontotol mar csak igy.
21 napja
Még senkit, de az elődöntő csak formalitás kell, hogy legyen.A baj hogy szamomra hiheto hogy Ennyit ittam. Kit vert el a dontobe jutasert berrettinit vagy arnit?Nyolcaddöntőben Svajda ellen játszott.??Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
Maskepp forditjuk esetleg, vagy annyira Berugtam hogy kimaradt par nap, de ezzel nem kerult dontobe. Bar en meg csak faa-nal jarok es most kerult be a negyeddontobe. 😊
no
Jughead
no
21 napja
A baj hogy szamomra hiheto hogy Ennyit ittam. Kit vert el a dontobe jutasert berrettinit vagy arnit?Nyolcaddöntőben Svajda ellen játszott.??Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
Maskepp forditjuk esetleg, vagy annyira Berugtam hogy kimaradt par nap, de ezzel nem kerult dontobe. Bar en meg csak faa-nal jarok es most kerult be a negyeddontobe. 😊
no
Jughead
21 napja
Nyolcaddöntőben Svajda ellen játszott.??Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
Maskepp forditjuk esetleg, vagy annyira Berugtam hogy kimaradt par nap, de ezzel nem kerult dontobe. Bar en meg csak faa-nal jarok es most kerult be a negyeddontobe. 😊
no
21 napja
??Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
Maskepp forditjuk esetleg, vagy annyira Berugtam hogy kimaradt par nap, de ezzel nem kerult dontobe. Bar en meg csak faa-nal jarok es most kerult be a negyeddontobe. 😊
21 napja
Oké, de ez negyeddöntő volt, nem könnyű így megfejteni hogy mire gondolsz. 😀Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
no
21 napja
Persze meg bejuthat, de legalabb a remenyt add meg azok nak akik mashogy tippeltek( Miutan sinner kiesett)
21 napja
Nem . Nem kerulhet be a dontobe a nyolcaddontobol. Ennyit irtam 😊Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
Jughead
21 napja
Leesett mit írtál, az FAA-Cobolli meccs szerinted nyolcaddöntő szintű meccs. Ja igen, ez van ha a top 8 salakos játékosból 5 sérült.Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
no
21 napja
Meg egyszer nyolcaddonto!!!!!!!!!!!😊Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Jughead
21 napja
Sinner kiesésig azon az ágon nem volt sok értelme tippelni (nem mellesleg még csak a legjobb 32 között voltunk mikor a Cobolli-Jodar tippet írtam).Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
no
Szerkesztette: Jughead
21 napja
Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.Igy kell durvan jatszani a nyolcaddontoben!!!!!! 😊
Jughead
21 napja
Ha a Jodar tippem nem is jött be, legalább a Cobolli döntős tippem bejött. Zverev ellen nagyobb esélye lenne amúgy arra, hogy nyerjen.
21 napja
igazából senki, mert még volt két hét, elfelejtettem, és aztán mindig a körök közepén jutott eszembe a Garros alatt.És ki az a 4-5 játékosos keret, ami a szelvényre került? 😀én ezt a női teniszt még mindig nem értemnem baj, elviszem.
Löfli
slowmotion
Duff
Rybakina, Gauff, Anisimova, Andreeva, Svitolina, Kostyuk lett volna kb