Tenisz
15 feliratkozó
több mint 1 éve
Igazából arra gondoltam, hogy szerintem Federer 2 klasszikus GS döntőn vett részt (08 Wimbledon és 19 Wimbledon) és mindkettőt bukta (talán 17 AO volt ami klasszikus még, azt mondjuk ő nyerte)Hát ez valami embertelen volt, Federer szurkolóként pedig furcsa érzés, hogy a végén a kedvencem nem a fasz rosszabbik végén van.Mármint salakon akarod mondani mert azèrt 🤔😉😁
Jughead
dande2
Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Egyébként Alcaraz GS döntő mérlege mutatja igazán, mekkora zseni a fickó. 5-ből 5-öt nyerni még gyenge mezőnyben is nagy dolog, hiszen a döntőben azért általában csak jó az ellenfél. Sinner pedig nagyon komoly fejlődési pályára állt salakon, szerintem fog ő még Garrost nyerni, akár többet is.
több mint 1 éve
Az a nyerő a 6-6-hoz! Te jó ég!Új salakos kedvencem van Lendl után.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Van itt a tenisz topikban egy-két ilyen jellem.Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá megMondtam hogy sima Sinner lesz😂Hol vagy mester?
Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Toca
acsengegeri
Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂
Köszönöm a figyelmet!
eaglesmcnabb
több mint 1 éve
Hát ez valami embertelen volt, Federer szurkolóként pedig furcsa érzés, hogy a végén a kedvencem nem a fasz rosszabbik végén van.Mármint salakon akarod mondani mert azèrt 🤔😉😁
Jughead
több mint 1 éve
acsengegeri
36
Fuu haver kicsit nyugodjál meg. Tegnap faszságot beszéltem, de mit tettem erre rá áruld már el?Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá megMondtam hogy sima Sinner lesz😂Hol vagy mester?
Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Toca
acsengegeri
Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂
Köszönöm a figyelmet!
eaglesmcnabb
több mint 1 éve
Fiam első tenisz meccse amit tènyleg vègig nèzett (18 èvesen) jót fogott ki 😂
több mint 1 éve
Fu de kellett ez ennek a sportnak.Hát kellett, ez fogja visszarántani az érdeklődésemet, az lelankadt már pár éve.
JéBé
több mint 1 éve
Hihetetlen! Rég szurkoltam ilyen jót, hogy emellet a minőség is ott volt mindkét oldalon!
több mint 1 éve
Akkor most jöhet egy gyenge spanyol sportugal majd okh pacers 🤪
több mint 1 éve
Fu de kellett ez ennek a sportnak.
több mint 1 éve
Ezt ilyen ponttal kellett megynerni
több mint 1 éve
Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá megMondtam hogy sima Sinner lesz😂Hol vagy mester?
Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Toca
acsengegeri
Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂
Köszönöm a figyelmet!
Szerkesztette: eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
nagy meccs volt
több mint 1 éve
MEGVAN!!!! VAMOS!!!
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
és még ez is 😀 Hihetetlen "íveket használt".
több mint 1 éve
Ez melto lezaras volt.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Karcsi 😊
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Milyen ponttal
több mint 1 éve
Alcaraz mar-mar Stollar Fanny szintjen teniszezik.
több mint 1 éve
LOL. Kicsit cheat-code lett Alcaraz.
több mint 1 éve
Alcaraz iszonyú clutch ezen a meccsen. Djoko szinten.
több mint 1 éve
Van még vissza az olasznak? Most Alcaraz még feljebb kapcsolt.
több mint 1 éve
Itt kár, hogy van vesztes.Nem kar, hajra Alcaraz!
szaba