Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Hát ez valami embertelen volt, Federer szurkolóként pedig furcsa érzés, hogy a végén a kedvencem nem a fasz rosszabbik végén van.
Jughead
Mármint salakon akarod mondani mert azèrt 🤔😉😁
dande2
Igazából arra gondoltam, hogy szerintem Federer 2 klasszikus GS döntőn vett részt (08 Wimbledon és 19 Wimbledon) és mindkettőt bukta (talán 17 AO volt ami klasszikus még, azt mondjuk ő nyerte)

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Egyébként Alcaraz GS döntő mérlege mutatja igazán, mekkora zseni a fickó. 5-ből 5-öt nyerni még gyenge mezőnyben is nagy dolog, hiszen a döntőben azért általában csak jó az ellenfél.
Sinner pedig nagyon komoly fejlődési pályára állt salakon, szerintem fog ő még Garrost nyerni, akár többet is.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Az a nyerő a 6-6-hoz! Te jó ég!
Új salakos kedvencem van Lendl után.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Mondtam hogy sima Sinner lesz😂

Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Hol vagy mester?
Toca
Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá meg
acsengegeri
Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.

Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂

Köszönöm a figyelmet!
eaglesmcnabb
Van itt a tenisz topikban egy-két ilyen jellem.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez valami embertelen volt, Federer szurkolóként pedig furcsa érzés, hogy a végén a kedvencem nem a fasz rosszabbik végén van.
Jughead
Mármint salakon akarod mondani mert azèrt 🤔😉😁
több mint 1 éve
acsengegeri 36
Mondtam hogy sima Sinner lesz😂

Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Hol vagy mester?
Toca
Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá meg
acsengegeri
Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.

Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂

Köszönöm a figyelmet!
eaglesmcnabb
Fuu haver kicsit nyugodjál meg. Tegnap faszságot beszéltem, de mit tettem erre rá áruld már el?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiam első tenisz meccse amit tènyleg vègig nèzett (18 èvesen) jót fogott ki 😂
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Hát ez valami embertelen volt, Federer szurkolóként pedig furcsa érzés, hogy a végén a kedvencem nem a fasz rosszabbik végén van.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Fu de kellett ez ennek a sportnak.
JéBé
Hát kellett, ez fogja visszarántani az érdeklődésemet, az lelankadt már pár éve.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Hihetetlen! Rég szurkoltam ilyen jót, hogy emellet a minőség is ott volt mindkét oldalon!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most jöhet egy gyenge spanyol sportugal majd okh pacers 🤪
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Fu de kellett ez ennek a sportnak.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt ilyen ponttal kellett megynerni
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Mondtam hogy sima Sinner lesz😂

Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Hol vagy mester?
Toca
Ezt akkor írtam mikor azonnal elbukta a szerváját az olasz kezdéskor iróniából, nyugoggyá meg
acsengegeri
Az elődöntőn már kijelentetted, hogy tükörsima Sinner lesz, hiszen Alcarazt Djokovic is verné 4 szettben, hát mit mondjak kurvaszarul öregedett, raadásul erre még rá is raktál egy lapáttal. Megszokhattuk már ezen a Garroson, hogy Alcaraz a gyengébb ellenfelei ellen gyakran elszórakozza a meccsei elejét, ez ma sem történt másképp. Sinnernek ott volt az esély, de kulcsszituban fejben sem, és a végére fizikálisan sem bírta Alcarazzal.

Mindig megmosolyogtam mikor valaki tényként kinyilatkoztatta a tévképzeteit. Ha tanácsolhatok valamit, akkor máskor kicsivel több szerénységet, ha lehet. 🙂

Köszönöm a figyelmet!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
nagy meccs volt
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
MEGVAN!!!! VAMOS!!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
és még ez is 😀 Hihetetlen "íveket használt".
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Ez melto lezaras volt.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Karcsi 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Milyen ponttal
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Alcaraz mar-mar Stollar Fanny szintjen teniszezik.

több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
LOL. Kicsit cheat-code lett Alcaraz.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Alcaraz iszonyú clutch ezen a meccsen. Djoko szinten.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Van még vissza az olasznak? Most Alcaraz még feljebb kapcsolt.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt kár, hogy van vesztes.
szaba
Nem kar, hajra Alcaraz!