Tenisz
15 feliratkozó
12 hónapja
Amugy a tenisz egyszeru sport es technikailag mindenki fejlesztheto. A genek egy fontos kerdes lett es ez adott valasztasi procedurava valt. Alcaraz picit kilog alulrol es ezert szenved a szervajaval, de ezert is tudja kompenzalni, mert neki a legjobb a mozgasa. Amugy a "venseges, reges regen nyugdijba kellett volna kuldenie a mai teniszezoknek" djokovic meg mindig ott tud lenni, hiaba magahoz kepest irto gyenge.Alcaraz egy orult tehetseges jatekos, orult kedvezo hatterel, kedvezo szuletesi orszaggal, kedvezo palyafutas indulassal ( ilyen nagyon keveseknek adatik meg ). Fizikalisan erosebb-gyorsabb mint barki a legjobbak kozul es volt a fizikailag beerettek kozott is es nem csak a kortarsai kozott. Cserebe a stilusanak es a genjeinek fekszik ketto palya es a kemenyen is vannak lassu palyak. Neki is orult nagy tarhaz van a fejlodesre es fog is.
De a genek fontossagat amit keptelenseg reprodukalni es nagyon fontos. Aki szerette RF jatekat az hasonlitsa ot ossze egy "barkivel". Az inside-out szogeket nem lehet/nem kepes produkalni a "barki" olyan konyok nelkul.
12 hónapja
Alcaraz megint nem panaszkodhat a sorsolására: Sinner/Djoko/Draper/Bublik/Musetti/Sheltona másik ágon.A Bublik-Draper meccs a Garroson is jó volt, remélem, itt is összejön. 😊
Gyakorlatilag Medvedev és az évek óta sérült Berrettini (illetve a szintén sérült Hurkacz) az egyedüli játékosok az ágán, akik Wimbledonban valaha elértek valamit, de mind SF-ben jöhet leghamarabb.
Sinner negyede is jó (Musetti/Shelton a potenciális QF ellenfél), de az SF-ben Djoko/Draper/Bublik jöhet.
Draper sorsolása meg valami borzalom: Baez még sima, aztán Cilic, Bublik, Mensik/De Minaur, Djokovic, Sinner, Alcaraz.
Jughead
12 hónapja
Alcaraz megint nem panaszkodhat a sorsolására: Sinner/Djoko/Draper/Bublik/Musetti/Shelton másik ágon.Gyakorlatilag Medvedev és az évek óta sérült Berrettini (illetve a szintén sérült Hurkacz) az egyedüli játékosok az ágán, akik Wimbledonban valaha elértek valamit, de mind SF-ben jöhet leghamarabb.
Sinner negyede is jó (Musetti/Shelton a potenciális QF ellenfél), de az SF-ben Djoko/Draper/Bublik jöhet.
Draper sorsolása meg valami borzalom: Baez még sima, aztán Cilic, Bublik, Mensik, Djokovic, Sinner, Alcaraz.
Szerkesztette: Jughead
12 hónapja
Csak a jelent nezve egyszeruen minden adat azt mutatja, a jovo kitargyalva.Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
Persze sok minden fugg az egyenek fontossagi sorrendjetol. Pl a GS osszgyozelem a legfontosabb..stb.
De ha holnap leviszed a gyerekedet teniszezni akkor a kemeny palyara edzened ( ha nem akkor ird le miert nem ) es ha hajlando lenne akkor balkezeskent jatszatnad hiaba szenvedne az elejen ( ha jobbkezes )
több mint 1 éve
4,5x pénzt fizetett a Marci ellenfelére rakott pénz. Ezeket ritkán szokták hozni
több mint 1 éve
azért ha a wimbledoni selejtezők utolsó köre nem három játszmáig tartana, akkor Marcinak pont csengettek volna
több mint 1 éve
A kulcs amúgy az utolsó mondata no-nak. Mindkettő fog még fejlődni: Alcaraz szerva játéka a legsebezhetőbb, de ezen egyfolytában dolgoznak (Queensben pl. nagyon jól szervált), illetve az összpontosítása, ami még sokszor elhagyja, ezen meg a rutin/sportpszichologus tud segíteni. A másik oldalon pl. Sinnernek meg a hálójáték a gyengesége, amit folyamatosan fejlesztenek, illetve a fizikuma (bár az RG döntő óta lehet ezt erős kijelenteni).Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
Ami a fiatalsághoz tartozik: Alcaraz 22 éves és 2 hónapos jelenleg, Sinnernek ennyi idősen a legnagyobb sikere egy 1000-es torna megnyerése volt. Persze, Alcaraz hamarabb ért fel a csúcsra, így eltérő a fejlődési ív, de ismét csak no-val egyetértve: korai lenne még azt mondani, hogy ez innentől így lesz.
több mint 1 éve
Nem csak a 4 GS van. És a legtöbb verseny "Sinner terepén" van.Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
több mint 1 éve
Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
mennek a wimbledoni selejtezők.csóri Boisson jól megszívta, hogy ennyire közel van a Garros Wimbledonhoz, lényegében a Garros első napján zárták a nevezési listát, és így szerintem a valaha volt legmagasabban jegyzett játékos volt (67.), akinek egy Grand Slamre kvalifikálnia kellett. Volna. Kinyomta Freddie Freeman unokatesója 😊
több mint 1 éve
Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs. Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornátÉs elnézve a szerváját (ami a leggyengébb pontja volt eddig) nehéz lenne ellene fogadni Wimbledonban.
Heisman nádor
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornát...és Bublik Halleban nyert.
Heisman nádor
Nagyon sokan szeretnék elkerülni Wimbledonban. Mintha most komolyabban venné a játékot!
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornát
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Londonban éppen megy egy Alcaraz-Munar meccs 3. set.A 2. set 102! perces, oké jó. Rövid kis meccs 🤣
több mint 1 éve
A STAR-STUDDED 🤩 lineup of teams have officially entered the reimagined US Open Mixed Doubles Championship!
— US Open Tennis (@usopen) June 17, 2025
More info: https://t.co/bIMJGbf3qI pic.twitter.com/Hw1yA87pgj
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
azt hittem kapok használható ötleteket is az egyértelműek helyett😛 Marad akkor a letöltés majd valóban.Amennyit ide irogatsz mar lejott volna a 15 giga és meg is nézhetted volna 😛külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
zavi27
Toca
Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
Amennyit ide irogatsz mar lejott volna a 15 giga és meg is nézhetted volna 😛külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
zavi27
több mint 1 éve
külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
több mint 1 éve
Ha pendrivera gondolsz en nem lattam mar vagy 5 éve 😀 de hát vannak itt bőven furcsa emberek 😛Nanana! En meg mindig 3 gigas USB-n nyomom. 😀15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
Toca
Stez
több mint 1 éve
Nanana! En meg mindig 3 gigas USB-n nyomom. 😀15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
Toca
több mint 1 éve
15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
több mint 1 éve
Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
több mint 1 éve
vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27