Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Na ez sem cincog tovább 😀BlitzHawk
ez is sok volt

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
csak egy kérdésem van a mai adással kapcsolatban:

AZTÉK REX?
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szakmai értelemben!fetomy
időben előhúzták ezt a dolgot is. Lehet JFK és Stone hiányban szenvednek szegények.

több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na ez sem cincog tovább 😀
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
feró be van baszva? 😀Divat
Van ott minden... 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
feró be van baszva? 😀

|
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azért komoly érvek minden alkalommal Gesztitől, hogy szakmailag előrébb van...minden alkalommal. Elég gyenge védekezés. Egyikért sem lenne túl nagy kár, bár talán a cincogó srác menjen inkább haza... 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szakmai értelemben!
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
na a 2 döntős továbbment, jólvan, papírforma. párbajnban meg egyértelműen Adélnak drukkolok! Utóbbi 3-4 hétben sokkal jobb volt mint Dávid
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nyehehe ezeken a felvezető szövegeken annyira jókat tudok röhögni

mintha legalább 20x-os grammy díjas együttesek lennének 😀

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Geszti egyébként direkt akarhat kicseszni Dávidkával? Szerintem mindkét dalválasztás lábonlövés volt, Elton John szintjétől minden szinten messze-messze volt, a második meg szimplán hülyeség volt...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Zámbó>Szabó DávidJayB
az idő megszépíti az emlékeket 😀

A tegnapi Voice után tök jó ez az X-Faktor, mindenki szar.fetomy
Én ezt már régebben is írtam. 😊 Egyszerűen hihetetlen nekem hogy ilyen hanggal idáig lehet jutni. Sőt ami megdöbbentő hogy komoly kritikákat sem kap.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
vérzik a fülem.

Timinél nem gyengén gyúrtak rá erre a szakítottam és most összevagyoktörvedeszarnekem dalválasztásra....pfff
+ 22 szavazatot biztos megért
sajnos ez inkább ordítás volt nem ének

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Zámbó>Szabó DávidJayB
az idő megszépíti az emlékeket 😀

A tegnapi Voice után tök jó ez az X-Faktor, mindenki szar.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
John Lennon most pörgött párat

..és ez fényezés Atyaúristenpetey
Én is ezt gondoltam végig, gyorsan meg is hallgattam az eredetit, hogy elmúljon a hányingerem...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Zámbó>Szabó Dávid
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
John Lennon most pörgött párat

..és ez fényezés Atyaúristen

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ez nagyon rossz. Amúgy is kurva szar ez a szerelem mééér múúlsz hát még hamisan.Bazzani
Ez a lány is valahogy egyre rosszabb 😕 Mondjuk ez a több lélek dumát én is kurva unom már a Gesztitől.

Do your job
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Ez nagyon rossz. Amúgy is kurva szar ez a szerelem mééér múúlsz hát még hamisan.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Gergő az uzsorásnak küldi a dalt.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
már a 0. percben 1799...... 😀

de kinyeri az x faktor-t? Jimbo, Vackor néni, vagy a denveri Musztángok bajnok csapata?

több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 847
A már nem éri meg nagyon cd-t kiadni nem egyenlő azzal, hogy veszteséges.Már másban van a nagyobb pénz.( koncertek, egyéb kiegészítők ami a zene köré épül )
Bár Millió egy lemezt adnak el a világon még mindig.
USA, UK, FRA. Itt még a cd-k is elfogadható áron vannak a a fizetéshez mérten. ( ezt a piacot ismerem) Ja és már lassan 10 éve fut a cd+dvd kombó, itthon ákostól elájulunk ha kiad egy ilyet.
Amúgy tudjátok mennyi a költsége egy komplett lemeznek? ( stúdió, keverés, borító, cd nyomás ) Egyszerű embereknek drága, de egy kiadónak lópikula..


Engem az jobban idegesít, hogy pl. a VUKos lány egyetlen trekkel körbehaknizta az országot és "sztár" lett. Mellette meg kb. kareokizott a fellépéseken. Ez jobban öli az egészet Pl. Bejutok a top 10-be. Kiesem, majd hívnak ide is meg oda is..saját track nincs, csak bryan adams-et és Nikát énekelek..

A tehetség nem feltétlenül talál utat sajnos😕.

Ez jutott eszembe most😊

_
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Teljesen felesleges szerintem lemezszerződés. Aki arra érdemes az úgy is megkapja a lehetőséget. Ott van pl a One Direction, nem nyertek de Simon Cowell bennük látta a pénzt és a sikert s lám milyen igaza lett, apropó tudja valaki ki az a Matt Cardle? Ő az aki megnyerte az x-et és a lemezszerződést... Szvsz ha egy bizonyos szintet megütsz (nem kell olyan nagyon magasnak lennie) már biztosan jelentkeznek olyanok akik szeme előtt lebeg a pénzszerzés lehetősége, vagy bejön vagy nem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha nincs CD akkor fizetett letöltésekből.
Hogyhogy hol van x+y? Eladod a CD-ket. Már persze ha nem úgy számolod te alapból, hogy az nem elég semmire, mert akkor kétségkívül nincs miről beszélni, veszteséges 😊 Azonban ezer éve működik így a zenebiznisz, ha jól sejtem nem fizetnek rá folyamatosan a kiadók. Ha igen, és még mindig csinálják akkor meg idióták hogy dobálják ki a pénzt az ablakon. Egyébként nézd meg az általad linkelt cikket. Ott van a kép, ami megmutatja, hogy a CD árában benne van minden. Ha pedig nem lesz CD, akkor elmegy annak a költsége, és a fizetős zeneletöltéssel szerzik meg azt a pénzt.

Kivéve persze ha kijelentjük, hogy mindenféleképpen veszteséges, akár CD-vel akár letöltéssel, és 1-2éven belül megszűnik a zeneipar és nem hallgatunk többet zenét 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Egy példa:
Egy kiadó vagyok, és adok neked lemezszerződést.
Nekem ez a következő kiadásokat generálja: dalok megíratása, jogdíjak, stúdióidő, felvétel költségei, és ezalatt a kiadó apparátusának müködtetésének arányos része.
Kész felvéve 10 szám stúdióminőségben. Ez került x forintomba.
Hol keletkezik bevétel, ha nincs hanghordozó amit értékesíthetek?
Ha van, akkor a cd-borító grafika, nyomdaköltség, lemezgyártás először 2000 példányban, csomagolás, szállítás, terjesztők, reklám-, marketingköltségek, klipkészítés még rájön, és eddig x+y forintomban vagy.
Hol keletkezik legalább x+y bevétel?