TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 15 éve
Sobri te mindig úgy csinálsz, hogyha mégse jön be amit mondtál, legyen mivel megmagyaráznod 😛Sobrit bannoljuk ki ha Kristóf nyer 😛JayBDehogy nyer 😊
Bár hallottam egy-két érdekes infót, de emiatt a beígért ban miatt megtartom magamnak 😛Sobri Jóska
több mint 15 éve
Minő meglepetés 😀 Alekosz time 😀
több mint 15 éve
Naháááááááááááááááááát 😂 😂 😂
több mint 15 éve
Sobrit bannoljuk ki ha Kristóf nyer 😛JayBDehogy nyer 😊
Bár hallottam egy-két érdekes infót, de emiatt a beígért ban miatt megtartom magamnak 😛
több mint 15 éve
Sobrit bannoljuk ki ha Kristóf nyer 😛
több mint 15 éve
catattack
3 520
Kristóf összefoglalója nagyon izgalmas volt!
több mint 15 éve
pont Milo szólal meg...
több mint 15 éve
43% vs 57%. Annyira izgulok... hogy mikor fog végre változni 😀Hááááhhhááá Milo mondja, hogy nem is látta eddig Kristófot. Na őt végig észre se lehetett venni.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Alekosz akkora motivátor, mint TebowkonquerorAlekosz boxolt, vérszomjas a pali.
több mint 15 éve
Alekosz akkora motivátor, mint Tebow
több mint 15 éve
nopara 😊Nemtom nekem Anikó lánynak tűnik...JayBBocsánatot kérek! Félreértettem! :rolleyes:catattack
Vicces ahogyan próbálják szorossá tenni a grafikonon az állást 😛
több mint 15 éve
catattack
3 520
Nemtom nekem Anikó lánynak tűnik...JayBBocsánatot kérek! Félreértettem! :rolleyes:
több mint 15 éve
Nemtom nekem Anikó lánynak tűnik...szerintem kibaszott aranyos ahogy beszél 😀JayBLány vagy? Egy 20 év feletti férfi ne legyen már aranyos!catattack
több mint 15 éve
catattack
3 520
szerintem kibaszott aranyos ahogy beszél 😀JayBLány vagy? Egy 20 év feletti férfi ne legyen már aranyos!
ez durva volt 😀Ez valóban gyenge volt! Inkább adott volna puszit és akkor még a tenyerem sem viszketne!
ráadásul nem is nyelves volt,ülj le Norbi fiam,egyesNewman
több mint 15 éve
van olyan, aki azt mondja, hogy Kristóf megy ma vissza? sztem esélytelenHurkaKristóf megy ma vissza... Mármint hogy az otthonába, mert a villára esélytelen. A hardkór Kristóf fanoktól, és hárdkór Olivér-utálóktól eltekintve az ég világon senki nem akarná, hogy Kristóf menjen vissza. Ha kimegy, az jó sok potenciális bonyodalmat jelent, míg ha Olivér megy ki, akkor még annál is unalmasabb lesz az egész, mint most.
több mint 15 éve
van olyan, aki azt mondja, hogy Kristóf megy ma vissza? sztem esélytelen
több mint 15 éve
Amúgy ja, nehezen tudom elképzelni, hogy ha pl. bent vagyok a villában, bejön mondjuk Avril meglátogatni, akkor én bent üldögélek, míg ő kint beszélget a többiekkel. Szóval nálam ott lett kicsit hiteltelen ez a rajongás, hogy kb. addig tartózkodtak egy légtérben, míg Norbi zenélt, meg lekapta Anikót, aztán jónapot.
több mint 15 éve
RTL-es kapcsolata soknak lehet, egy csaj ismerősöm annó jelentkezett a széfbe, azóta hivogatják Benkő feleségének, Trendmániába alanynak vagy éppen Legyen ön is milliomosba közönségnek. Az X-faktorra is rengeteg embert hívtak mint ahogy a való világba is. Anikó is hasonlóan kerülhetett ide.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Meglepődnék, ha egy ilyen Király EL kaliber jönne be neki...egyébként elég közepes szinészi képességei vannak ennek az Anikónak (nem tűnt vmi. hitelesnek az a "rajongás", ebből a csajból inkább egy diszkós picsát néznék ki, aki inkább vmi. falusi DJ-re gerjed), de szerintem ő ugyanolyan beépített RTL-es ember, mint Olivér és Éva. Volt már az RTL-el kapcsolata a szépségverseny kapcsán, szal ebből gondolom.
több mint 15 éve
Hurka, imént felmentem ezer év után myvipre, erre látom megint van miss myvip 😂 nyilván ha már ottvoltam megnéztem a ranglistát, hát ismerős arcot láttam, kedvenced toronymagasan az élen van 😛 😀 megnéztem a képeket, és hát hmmm, we love boobies 😀 érdemes meglesniki más, vicc, hogy nem ő került volna be, széjjelkúrták volna pedig
konqueror
több mint 15 éve
Azért kíváncsi lennék,hogy Anikónak akkor is Norbika lenne a Bredpitt ha kőműves segédmunkás lenne?Mondju frigid csajoknál lehet nem dolgozik úgy a kémia mint másnál, kevésbé izgathatja a külső vagy nemtom.
Gondolom akkor a hogynézelmárkinenyúljhozzám kategóriába menne Alekosz mellé.Bazzani
több mint 15 éve
Azért kíváncsi lennék,hogy Anikónak akkor is Norbika lenne a Bredpitt ha kőműves segédmunkás lenne?Gondolom akkor a hogynézelmárkinenyúljhozzám kategóriába menne Alekosz mellé.
több mint 15 éve
Pedig Lilu még a normálisabb női műsorvezetőkhöz tartozik.JayBígy van, és aki nem így gondolja le is szophatja mind:
http://www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Pedig Lilu még a normálisabb női műsorvezetőkhöz tartozik.
több mint 15 éve
Ha Lilura gondolok, akkor szégyellem, hogy jogász vagyok. Mondjuk egyébként is szégyellem. 😊Amúgy pedig abban a mai, retekklubos szarságban gyönyörű volt Lilutól a "Csak mi akasztunk a szaloncukorra fát" mondat,Ezt előtte az egyik kisgyerek mondta, amikor a hungarikumokról volt szó, ő csak szó szerint idézte! 😊
fetomy
Ettől természetesen nekem nem tetszik Lilu fellengzős stílusa és nem védeni akarom, csak ott, akkor azért volt ez!Bruce


