Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician

zacknorb
egy arab tulajdonú klub a németek tesztlova? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Némi segítség az egyik kommentelőtől:
Főszerepben Tasnádi Péter
0:37 Litkai Gergely
1:24 Fábry Sándor
2:22 Hajdú Balázs
2:30 Tóth Eduárd
3:12 Aranyosi Péter
Már elsőre is jó volt, de minél többször nézem, annál többet nevetek rajta. (Bödőcs nem tud parodizálni? Jézusom...)
nagylaza, főpohárnok
A parodizálás valóban zseniális, hangszín, tempó, az egész karakter pikk-pakk átjön, így a karakterek és a poénk is ülnek, de mégis, az egész valahogy nem olyan bödöcsös, egyszerűen Tasnádi karaktere önmagában kevés humort hordoz, így ez a videó is. Bárki mástól ez osztályon felüli lehetne, de Bödöcstől olyan összecsapotnak, sehova se kapcsolódónak tűnik.
Őszentsége Sobri Jóska
A legnagyobb hibája a paródiának az alany választása. Nem az a legnagyobb baj, hogy Tasnádi nem vicces, hanem azt, hogy egyáltalán beszélünk róla.
Ő és a hozzá hasonló embereket pont Bödöcs írta le nagyon jól.
"Önkényes agysejtfoglalók. Nem kell tudni, hogy ki az a Tasnádi (és ide teszőlegesen beilleszthető rengeteg név), Azt kell tudni, hogy ki volt Krúdy"
Idézet nagyon szabadon!
SBL
a különbség hogy krúdy nem hoz kattintást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
Némi segítség az egyik kommentelőtől:
Főszerepben Tasnádi Péter
0:37 Litkai Gergely
1:24 Fábry Sándor
2:22 Hajdú Balázs
2:30 Tóth Eduárd
3:12 Aranyosi Péter
Már elsőre is jó volt, de minél többször nézem, annál többet nevetek rajta. (Bödőcs nem tud parodizálni? Jézusom...)
nagylaza, főpohárnok
A parodizálás valóban zseniális, hangszín, tempó, az egész karakter pikk-pakk átjön, így a karakterek és a poénk is ülnek, de mégis, az egész valahogy nem olyan bödöcsös, egyszerűen Tasnádi karaktere önmagában kevés humort hordoz, így ez a videó is. Bárki mástól ez osztályon felüli lehetne, de Bödöcstől olyan összecsapotnak, sehova se kapcsolódónak tűnik.
Őszentsége Sobri Jóska
A legnagyobb hibája a paródiának az alany választása. Nem az a legnagyobb baj, hogy Tasnádi nem vicces, hanem azt, hogy egyáltalán beszélünk róla.
Ő és a hozzá hasonló embereket pont Bödöcs írta le nagyon jól.
"Önkényes agysejtfoglalók. Nem kell tudni, hogy ki az a Tasnádi (és ide teszőlegesen beilleszthető rengeteg név), Azt kell tudni, hogy ki volt Krúdy"
Idézet nagyon szabadon!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
Némi segítség az egyik kommentelőtől:
Főszerepben Tasnádi Péter
0:37 Litkai Gergely
1:24 Fábry Sándor
2:22 Hajdú Balázs
2:30 Tóth Eduárd
3:12 Aranyosi Péter
Már elsőre is jó volt, de minél többször nézem, annál többet nevetek rajta. (Bödőcs nem tud parodizálni? Jézusom...)
nagylaza, főpohárnok
A parodizálás valóban zseniális, hangszín, tempó, az egész karakter pikk-pakk átjön, így a karakterek és a poénk is ülnek, de mégis, az egész valahogy nem olyan bödöcsös, egyszerűen Tasnádi karaktere önmagában kevés humort hordoz, így ez a videó is. Bárki mástól ez osztályon felüli lehetne, de Bödöcstől olyan összecsapotnak, sehova se kapcsolódónak tűnik.

több mint 2 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'


Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
FuckYoElonMusk New England Patriots 417
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Nem értek hozzá, de ez inkább valami melyik megyében melyik helyi megyei szülöttre kerestek a legtöbben.
Győr-Sopron - Pottyondy, Fejér - Szobo, Szolnok - Horthy stb.
Nincs olyan név, ami több helyen is szerepel. Ráadásul nekem pl fogalmam sincs, ki az a Gubik Petra (nem is érdekel), és Vas megyében sem hiszem, hogy a legtöbben Portik Tamást keresik. Pest megye meg hirtelen középkori magyar történelem fanatic megye lett? Egy szó mint száz, ez hülyeség. Tehát Pest megyében, ha rákerestél Szobóra, az ott nem játszik, semmi értelme, hisz nincs közös halmaza a keresések eredményének.
vpi
Részletek (nem teljesen értem):
 www.reddit.com/r/hungary/comments/18z8uoo/a_legolvasottabb_oldalak_a_magyar_wikip%C3%A9di%C3%A1n/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan

🤘 gaben 🤘
Én ezt #Hungaristan címszóval láttam
zacknorb
nekem amúgy francia rendszámnak tűnik
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

🤘 gaben 🤘
Én ezt #Hungaristan címszóval láttam
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot

Dzsokijuing
Nem értek hozzá, de ez inkább valami melyik megyében melyik helyi megyei szülöttre kerestek a legtöbben.
Győr-Sopron - Pottyondy, Fejér - Szobo, Szolnok - Horthy stb.
Nincs olyan név, ami több helyen is szerepel. Ráadásul nekem pl fogalmam sincs, ki az a Gubik Petra (nem is érdekel), és Vas megyében sem hiszem, hogy a legtöbben Portik Tamást keresik. Pest megye meg hirtelen középkori magyar történelem fanatic megye lett? Egy szó mint száz, ez hülyeség. Tehát Pest megyében, ha rákerestél Szobóra, az ott nem játszik, semmi értelme, hisz nincs közös halmaza a keresések eredményének.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Szerintem valamit félreértettél (vagy csak részben értettél meg):
Bödőcs remek parodista, a videóinak nagy többsége zseniális.
nagylaza, főpohárnok
pont nekem egy eblaszott bagi paródiának tűnt
és az hogy ez nem jött át szerintem igenis probléma

és nem csak a tasnádi résszel volt gond, a többi se működik
mert nem tud jól parodizálni másokat, de félreértés ne essék itthon nem igazán van olyan aki ebben jó
Negritis, a vajda
Nézd meg a kommenteket, másoknál meg simán átjött.
nagylaza, főpohárnok
értem és attól jó lesz?
az orbán/gyurcsány dolgai se jók

az a baj hogy ha a paródia önmagában nem tud vicces lenni akkor már nem jó

ezért zseniális az Airplane, mert nem kell látnod azokat a filmeket amiket parodizál hogy vicces legyen
Negritis, a vajda
Mondjuk ehhez tudni kellene, hogy kiket parodizál, anélkül persze h nem vicces.
Igaz, én se tudtam rajta nevetni, mert nem ismertem mindenkit akiket parodizál, de ez még nem jelenti azt, hogy rossz, csak most nem én voltam a célközönség.

Az Airplane magában mint film is vicces, de úgy jobb ha tudod is mit parodizál vagy mire utal, viszont a film az meg megint másik műfaj, itt az almát hasonlítod a körtével.
Lúdas Solymi
en alapvetoen szeretem Bodocsot, de ez most sztem is gyenge lett.
csebi
Némi segítség az egyik kommentelőtől:
Főszerepben Tasnádi Péter
0:37 Litkai Gergely
1:24 Fábry Sándor
2:22 Hajdú Balázs
2:30 Tóth Eduárd
3:12 Aranyosi Péter
Már elsőre is jó volt, de minél többször nézem, annál többet nevetek rajta. (Bödőcs nem tud parodizálni? Jézusom...)
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Zsellér van de Vrij
már bocsánat, de az a fehér kilógó henger az asztal sarkánál micsoda? 😀😀
zacknorb
A rendőr bácsi gumibotja, miért, minek tűnt? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Zsellér van de Vrij
már bocsánat, de az a fehér kilógó henger az asztal sarkánál micsoda? 😀😀
több mint 2 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!