Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Nemzetközi feminista kongresszus van Párizsban. Egy hatalmas csarnokban ülnek össze a nők és hallgatják a három fő szónokot, egy amerikai, egy francia és egy magyar nőt.
Az amerikai nő kezdi.:
- Tavaly a Bahamákon nyaraltunk a férjemmel, de sokszor ugráltatott, hogy hozd a fényképezőt, hozd ide ezt, fogd meg azt, stb, stb, de megelégeltem. Mondtam neki, hogy ugyanannyi ideig tart neki is megtenni, mint nekem. Nagyon kiakadtam, szexmegvonás, stb, stb
Nagy ujjongás, ováció.
- Ez kell a rohadt férfiaknak!, Tanulják meg! Aztán mi történt?
- Egy hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Vastaps. Jön a francia nő.
- Tavasszal túráztunk egyet a hegyekben, de a férjem velem akarta cipeltetni a cuccokat, szemétkedett velem. Berágtam rá, összevesztünk, mondtam, hogy én egy független, büszke nő vagyok, akivel ezt nem lehet megtenni.
Őrjöngés újra. Ezaz, mutassuk meg nekik! Mi történt?
- Két hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Megint vastaps. Következik a magyar nő.
- Mi egy tanyabuliban voltunk a férjemmel, aki vacsorakor beült a fal mellé a sarokba és onnan ugráltatott, hogy fiam, add ide a savanyúságot, hozd a szódát stb, stb. Meguntam, mondtam neki, hogy neki is van lába, én egy öntudatos nő vagyok, felejtsen el!
- Úgy van, az anyjuk valagát! Mi történt ezután?
- Három hét múlva már láttam az egyik szememre.......csi77
Sikerült az eredeti vicc lényegét megölni 😀 😀
Az amerikai azt mondja: „Mondtam Joe-nak, hogy holnaptól nem vasalok többé. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap látom, hogy vasalja az ingeit.”
Azt mondja az angol: „Szóltam Billnek, hogy holnaptól nem főzök rá. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap látom, hogy vacsorát főz.”
A magyar nő is elmeséli, mit tapasztalt: „Szóltam Bélának, hogy holnaptól nem mosok rá. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap már egy kicsit láttam a bal szememre…”Wyatt
Ez egy másik lehet....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Bocs ha volt...



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nemzetközi feminista kongresszus van Párizsban. Egy hatalmas csarnokban ülnek össze a nők és hallgatják a három fő szónokot, egy amerikai, egy francia és egy magyar nőt.
Az amerikai nő kezdi.:
- Tavaly a Bahamákon nyaraltunk a férjemmel, de sokszor ugráltatott, hogy hozd a fényképezőt, hozd ide ezt, fogd meg azt, stb, stb, de megelégeltem. Mondtam neki, hogy ugyanannyi ideig tart neki is megtenni, mint nekem. Nagyon kiakadtam, szexmegvonás, stb, stb
Nagy ujjongás, ováció.
- Ez kell a rohadt férfiaknak!, Tanulják meg! Aztán mi történt?
- Egy hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Vastaps. Jön a francia nő.
- Tavasszal túráztunk egyet a hegyekben, de a férjem velem akarta cipeltetni a cuccokat, szemétkedett velem. Berágtam rá, összevesztünk, mondtam, hogy én egy független, büszke nő vagyok, akivel ezt nem lehet megtenni.
Őrjöngés újra. Ezaz, mutassuk meg nekik! Mi történt?
- Két hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Megint vastaps. Következik a magyar nő.
- Mi egy tanyabuliban voltunk a férjemmel, aki vacsorakor beült a fal mellé a sarokba és onnan ugráltatott, hogy fiam, add ide a savanyúságot, hozd a szódát stb, stb. Meguntam, mondtam neki, hogy neki is van lába, én egy öntudatos nő vagyok, felejtsen el!
- Úgy van, az anyjuk valagát! Mi történt ezután?
- Három hét múlva már láttam az egyik szememre.......csi77
Sikerült az eredeti vicc lényegét megölni 😀 😀
Az amerikai azt mondja: „Mondtam Joe-nak, hogy holnaptól nem vasalok többé. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap látom, hogy vasalja az ingeit.”
Azt mondja az angol: „Szóltam Billnek, hogy holnaptól nem főzök rá. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap látom, hogy vacsorát főz.”
A magyar nő is elmeséli, mit tapasztalt: „Szóltam Bélának, hogy holnaptól nem mosok rá. Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, hát harmadik nap már egy kicsit láttam a bal szememre…”

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
képlaccoo74
És ezt nem miattad, de tényleg: van még lejjebb? Most komolyan?! Ezek a memék legalább egynél többször lennének viccesek, vagy jól letaláltak... de nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Nemzetközi feminista kongresszus van Párizsban. Egy hatalmas csarnokban ülnek össze a nők és hallgatják a három fő szónokot, egy amerikai, egy francia és egy magyar nőt.
Az amerikai nő kezdi.:
- Tavaly a Bahamákon nyaraltunk a férjemmel, de sokszor ugráltatott, hogy hozd a fényképezőt, hozd ide ezt, fogd meg azt, stb, stb, de megelégeltem. Mondtam neki, hogy ugyanannyi ideig tart neki is megtenni, mint nekem. Nagyon kiakadtam, szexmegvonás, stb, stb
Nagy ujjongás, ováció.
- Ez kell a rohadt férfiaknak!, Tanulják meg! Aztán mi történt?
- Egy hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Vastaps. Jön a francia nő.
- Tavasszal túráztunk egyet a hegyekben, de a férjem velem akarta cipeltetni a cuccokat, szemétkedett velem. Berágtam rá, összevesztünk, mondtam, hogy én egy független, büszke nő vagyok, akivel ezt nem lehet megtenni.
Őrjöngés újra. Ezaz, mutassuk meg nekik! Mi történt?
- Két hétig könyörgött, mire megbocsátottam!
Megint vastaps. Következik a magyar nő.
- Mi egy tanyabuliban voltunk a férjemmel, aki vacsorakor beült a fal mellé a sarokba és onnan ugráltatott, hogy fiam, add ide a savanyúságot, hozd a szódát stb, stb. Meguntam, mondtam neki, hogy neki is van lába, én egy öntudatos nő vagyok, felejtsen el!
- Úgy van, az anyjuk valagát! Mi történt ezután?
- Három hét múlva már láttam az egyik szememre.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
...kobalu91
vagy JSanyo
Inkább 😊


több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
...kobalu91
vagy

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton



"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hungaromem brigád challenge!
Polamalu - Puli málé
Roethlisberger - Ródli bürge
lenne vót szükség esetleg igény az igénytelenségbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Árpa Attila felkereste Kozsó ügyvédjét azzal a céllal, hogy beperelje Eflek Gézát, aki Attila elmondása szerint ellopta az ő egy korábbi, nemzetközileg sikeres filmjének a címét. Árpa elmondta, hogy a film bevételének felét szeretné megkapni, de kiegyezne azzal is, ha főszerepet kapna Eflek Géza következő filmjében."
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
😀😀😀DD
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Best Harlem Shake Ever

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Toljad Etus!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 867 — Saturday Night Lights
laccoo74

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.szuperblog.hu/tuti-nem-tudtad-a-gyilkos-wombatpop/

Amadeus91
ahogy a költő mondja:

szombat vasárnap
vombat vaságynak (való)

nem teccett odapitylogni a literaturtréningen, mi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.szuperblog.hu/tuti-nem-tudtad-a-gyilkos-wombatpop/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na még egy utolsót 😊
 twitpic.com/c6qg7i

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 867 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)