NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Chuck Norris olyan erős,hogy egyszer már kitépett egy lapot a facebook-bol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy a Jags 53as keretébe is beférne a fickó safety poszton. Szép tackle annyi szent. Azért a cím is üt. Nem kicsit 😊
http://blackandteal.com/2011/08/10/premier-street-udfa-still-unsigned/
több mint 13 éve
catattack 3 520
milyen szép sárga volt a vízpetey
Kissé algás... Biztos eldugult a szűrő...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
darwin-díjas felvételek
http://vastagbor.blog.hu/2011/08/10/elmenyfurdo_falun#more3143892DiamondsHead44
milyen szép sárga volt a víz

több mint 13 éve
catattack 3 520
szaba
5 perce röhögök! 😂
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
darwin-díjas felvételek
http://vastagbor.blog.hu/2011/08/10/elmenyfurdo_falun#more3143892

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
- Mit iszol?
- Viszkikóla!
- Igyál inkább valami rostosat! Bútorlap jó lesz?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
SS-katona kerget egy fiatal lengyel gyereket. -Uram, segíts!-kéri a lengyel. Megnyílik az ég, leszól az égi hang: -Hé. te SS! Ne bántsd azt a srácot, egyszer még pápa lesz belőle! -És velem mi lesz?-kérdi az SS. -Na jó, akkor belőled is!-szól az Úr.Dzsokijuing
Kár, hogy az SS-katona soha nem volt SS-katona és a lengyel gyerek amúgy is idősebb 7 évvel. Ezen kívül jó volt.Schleck
Vicceken történeti hűséget számonkérni nem menő 😊Dzsokijuing
Nekem erről ez jutott eszembe:
-Miért lett öngyilkos Hitler?
-Megkapta a gázszámlát.




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
SS-katona kerget egy fiatal lengyel gyereket. -Uram, segíts!-kéri a lengyel. Megnyílik az ég, leszól az égi hang: -Hé. te SS! Ne bántsd azt a srácot, egyszer még pápa lesz belőle! -És velem mi lesz?-kérdi az SS. -Na jó, akkor belőled is!-szól az Úr.Dzsokijuing
Kár, hogy az SS-katona soha nem volt SS-katona és a lengyel gyerek amúgy is idősebb 7 évvel. Ezen kívül jó volt.Schleck
Vicceken történeti hűséget számonkérni nem menő 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
SS-katona kerget egy fiatal lengyel gyereket. -Uram, segíts!-kéri a lengyel. Megnyílik az ég, leszól az égi hang: -Hé. te SS! Ne bántsd azt a srácot, egyszer még pápa lesz belőle! -És velem mi lesz?-kérdi az SS. -Na jó, akkor belőled is!-szól az Úr.Dzsokijuing
Kár, hogy az SS-katona soha nem volt SS-katona és a lengyel gyerek amúgy is idősebb 7 évvel. Ezen kívül jó volt.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
SS-katona kerget egy fiatal lengyel gyereket. -Uram, segíts!-kéri a lengyel. Megnyílik az ég, leszól az égi hang: -Hé. te SS! Ne bántsd azt a srácot, egyszer még pápa lesz belőle! -És velem mi lesz?-kérdi az SS. -Na jó, akkor belőled is!-szól az Úr.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ez mi ^ :rolleyes:

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez?

1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve
14 aki megosztja a hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésről, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni
7 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire
1 aki az egészet átrakja a világítás topicba
2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba
7 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésről szóló hozzászólásokban
5 aki flame-eli a nyelvtanárokat
3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben
6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy " villany körte" másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot
2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa
15 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt
19 hozzászóló aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékről szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni
11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba
36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás
7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különböző villanykörtékről lehet látni példákat
4 aki megállapítja, hogy az előző hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást
3 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált
és ezek alapján hozzákapcsolható a villanykörte a fórumozó csoporthoz
13 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézőjel közé véve odaírja, hogy "én is"
5 aki beírja, hogy nem fog többet írni, mert nem tudják többé kezelni a villanykörte problémát
4 aki azt mondja, hogy "nem beszéltük már meg ezt nem sokkal ezelőtt?"
13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielőtt kérdezel a villanykörtékről"
1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet

Ma 09:51:07

Armchair QB
Nem elérhető

Lakhely: Dabas city
Regisztrált: 2009-04-11
Hozzászólások: 1 374

Kicseréltem a villanykörtét...
http://img715.imageshack.us/img715/4501/52632480.pnghttp://www.matthew99.freeiz.com/images/alairasok/130/Sofron.png

Weblap E-mail PM

Jelent Válasz
2 252 JSanyo Ma 10:50:39

#1 Joci fan
Elérhető

Lakhely: Bp. XII. ker. - Veszprém
Regisztrált: 2007-05-12
Hozzászólások: 1 632

kobalu91 írta:

Kicseréltem a villanykörtét...

a múltkor én is, te hogy csináltad?
2007 http://img122.imageshack.us/img122/6441/goldenfoxug1.jpg 2010 #93
2010 http://lh3.ggpht.com/_3jO9X-rSa4w/TNgX69VD9OI/AAAAAAAADYA/s_2FbXlW6R4/bh1.png 201? #95

Weblap E-mail PM

Jelent Válasz
2 253 pc_x Ma 13:03:39

Red Fist
Nem elérhető

Lakhely: Kistarcsa / Denver Co.
Regisztrált: 2005-05-06
Hozzászólások: 1 939

JSanyo írta:

kobalu91 írta:

Kicseréltem a villanykörtét...

a múltkor én is, te hogy csináltad?

neee big_smile ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? tongue
http://i142.photobucket.com/albums/r117/pc_x/evan_bourne_sig.jpghttp://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/167/9/6/megan_nicole_by_anyegin-d3j21q1.png
http://lh3.ggpht.com/_3jO9X-rSa4w/TNgX69VD9OI/AAAAAAAADYA/s_2FbXlW6R4/bh1.png
WWE-blog, hírek, meccsek, gálák Tebowista hívő smile

E-mail PM

Jelent Válasz
2 254 Rettenettabornok Ma 13:18:26

Freshman
Elérhető

Lakhely: Szombathely
Regisztrált: 2011-07-24
Hozzászólások: 7

pc_x írta:

JSanyo írta:

kobalu91 írta:

Kicseréltem a villanykörtét...

a múltkor én is, te hogy csináltad?

neee big_smile ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? tongue

Szerintem inkább az elektromosság topicba kéne wink

E-mail PM

Jelent Válasz
2 255 DiamondsHead44 Ma 13:24:25

Rams fan
Nem elérhető

Regisztrált: 2007-04-29
Hozzászólások: 3 113

Rettenettabornok írta:

pc_x írta:

JSanyo írta:

a múltkor én is, te hogy csináltad?

neee big_smile ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? tongue

Szerintem inkább az elektromosság topicba kéne wink

Megjelent a Hebrencs első albuma, "Villanykörte-csere"címmel! Az anyag ingyen letölthető, vagy megrendelhető a zenekartól.
http://www.viharock.hu/modules.php?name … p;sid=4288
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egyszer volt egy nagy csoda, Neve: birka-iskola. Ki nem szólt, csak bégetett, Az kapott dicséretet.
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Vadkender
Én is.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a múltkor én is, te hogy csináltad?JSanyo
neee 😀 ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? 😛pc_x
Szerintem inkább az elektromosság topicba kéne 😉Rettenettabornok
Megjelent a Hebrencs első albuma, "Villanykörte-csere"címmel! Az anyag ingyen letölthető, vagy megrendelhető a zenekartól.
http://www.viharock.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4288

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicseréltem a villanykörtét...kobalu91
a múltkor én is, te hogy csináltad?JSanyo
neee 😀 ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? 😛pc_x
Szerintem inkább az elektromosság topicba kéne 😉
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kicseréltem a villanykörtét...kobalu91
a múltkor én is, te hogy csináltad?JSanyo
neee 😀 ezt egy másik topikba kéne, mondjuk a világítástechnikába, nem? 😛


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kicseréltem a villanykörtét...kobalu91
a múltkor én is, te hogy csináltad?

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kicseréltem a villanykörtét...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Illetve egy, aki elmondja, hogy ez már volt és amúgy is régi 😀Wyatt
ennyi nem kell, elég 1 db Sobri aki betölti az összeset 😀

azért nem hívták Amy Winehouse-t a Szigetre, mert felszippantotta volna a csik zenekart.
na ezen berosszultam 😂 rip Amy 😕

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Illetve egy, aki elmondja, hogy ez már volt és amúgy is régi 😀

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez?

1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve
14 aki megosztja a hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésről, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni
7 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire
1 aki az egészet átrakja a világítás topicba
2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba
7 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésről szóló hozzászólásokban
5 aki flame-eli a nyelvtanárokat
3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben
6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy " villany körte" másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot
2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa
15 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt
19 hozzászóló aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékről szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni
11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba
36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás
7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különböző villanykörtékről lehet látni példákat
4 aki megállapítja, hogy az előző hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást
3 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált
és ezek alapján hozzákapcsolható a villanykörte a fórumozó csoporthoz
13 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézőjel közé véve odaírja, hogy "én is"
5 aki beírja, hogy nem fog többet írni, mert nem tudják többé kezelni a villanykörte problémát
4 aki azt mondja, hogy "nem beszéltük már meg ezt nem sokkal ezelőtt?"
13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielőtt kérdezel a villanykörtékről"
1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Újabb szomorú hír a zenevilágban. Ma reggel élve találták meg lakásában vvZsófit és Sp-t is...
-
Azért nem hívták Amy Winehouse-t a Szigetre, mert felszippantotta volna a csik zenekart.
-
Részeg a kocsma előtt: Ha fel bírok állni iszom még egy felest, ha nem, akkor haza megyek.
-
És a végére egy saját, fájni fog vigyázz 😀
Hogy hívják az ókori egyiptomi motívumokkal díszített teherautót?
-hieroglifa
hedsát 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az apa elviszi magával 10 éves kisfiát a kocsmába.
- Itt van fél deci szilvapálinka, idd meg!
A gyerek vonakodik, de az apa szigorú. A srác nagy nehezen megissza, megrázkódik.
- Na jó?
- Borzasztó rossz!
- Na látod, az anyád meg azt hiszi, hogy szórakozni járok ide!