NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
F7 -> Quicksave 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
Alt+f4 a leggyakoribb, kilépésre szolgál. F5-tel frissítesz a legtöbb böngészőben, F11-gyel teljes képernyő a legtöbben. F1 sok helyen súgó. Több hirtelen felindulásból nekem sem jut eszembe. 😊F.Schleck
F8, csökkentett mód :love:

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Megint tanultam valamit, köszi. 😊
Mondjuk kilépésre azért az x-egyszerűbbnek tűnik, frissítésre a körbenyilra klikk, a teljes képernyőt sosem használom, súgot se eleddig, gépen meg nem szoktam játszani, de jó tudni, hogy ilyenek is vannak.
Pl. Pokerstarson vannak hasznos gyorsbillentyűk, de azok nem F-esek.

(F11 böngészőben kidob mindent a képernyő szélére, látom a teljes desktopot.)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
van elég sok funkciójuk. szerintem senki nem használja sűrűn, max a nagyon kockák. ezek még DOS maradványok. mint kb a billentyűzet fele. De próbáld ki pl mi mindenre jó az F11 a böngészőben 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
F5-F6 játékokban általában autosave-autoload.
F11el ki tudod dobni például a mozillát teljesképernyőbe, az elég jó.

Egyébként tényleg nem sok.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
Alt+f4 a leggyakoribb, kilépésre szolgál. F5-tel frissítesz a legtöbb böngészőben, F11-gyel teljes képernyő a legtöbben. F1 sok helyen súgó. Több hirtelen felindulásból nekem sem jut eszembe. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem Sobri, az általános billentyűzeteken nincs F13, ezt találtam, meg valami régi IBMest.

Tibi: majdnem. Mivel Apple, ezért nem +10.000, hanem legalább +40.000
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
Ilyesmi van, ja:

http://img145.imageshack.us/img145/6340/fnykpek0037.jpg

Miért, általában nincs a billntyűzeteken F13? Én semmilyen F-es gombot nem használok, ezért vagyok ezügyben tudatlan.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Van F13, persze.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem történik semmi. Nálam legalábbis.Sobri Jóska
mert neked van f13-ad? :rolleyes:.brk
te is be tudtad pötyögni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nem történik semmi. Nálam legalábbis.Sobri Jóska
mert neked van f13-ad? :rolleyes:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Nem történik semmi. Nálam legalábbis.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Bazdmeg, facebook üzenőfalam televolt vele. Mindenki kiírta, mintha senki nem tudna róla...
nDRo
Gondoltam is hogy írok valami olyat mint a múltkor a benzines szarnál tudod, de nem jött az ihlet hirtelen... 😐Hanni
Pedig az nagyon adta 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bazdmeg, facebook üzenőfalam televolt vele. Mindenki kiírta, mintha senki nem tudna róla...
nDRo
Gondoltam is hogy írok valami olyat mint a múltkor a benzines szarnál tudod, de nem jött az ihlet hirtelen... 😐
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593

A tegnapi események miatt 😀Hanni
Bazdmeg, facebook üzenőfalam televolt vele. Mindenki kiírta, mintha senki nem tudna róla...


Jancsi és Mariska kefélnek.
Mariska: Jancsiii, érzem jön az orgazmusom!
Jancsi: Ide aztán nem jön senki, amíg én dugok.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Fizikusok bújócskáznak.Einstein a hunyó,úgyhogy eltakarja a szemét és elkezd visszaszámolni 50-től.A fizikusok meg elbújnak.Egyedül Newton nem talál egyetlen szabad helyet sem, így leül a földre és rajzol maga köré egy 1x1 méteres négyzetet.Einstein persze azonnal megtalálja: -Megvagy,Newton! -Nem,nem,drága barátom,tévedsz, én... egy Newton vagyok egy négyzetméteren,úgyhogy tulajdonképpen Pascalt találtad meg!

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"

A tegnapi események miatt 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az USA-beli propagációs útja során George W. Bush elnök meglátogatott egy iskolát és a diákoknak bemutatta a politikáját. A beszéde végén a gyerekek feltehetnek kérdéseket azzal kapcsolatban, ami nem volt világos. Először a kis Bob kérdez:

Elnök úr, van 3 kérdésem:
1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette?
2. Miért akarja Irakot ok nélkül megtámadni?
3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terrorista támadás az emberiség történetében?

Ebben a pillanatban kicsengetnek és a gyerekek kirohannak az osztályból. A szünet után Bush elnök ismét biztatja a gyerekeket a kérdések feltevésére. Most a kis Joey jelentkezik:

Elnök úr, 5 kérdésem van:
1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette?
2. Miért akarja Irakot ok nélkül megtámadni?
3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terrorista támadás az emberiség történetében?
4. Ma miért csöngettek ki 20 perccel hamarabb?
5. Hol van Bob?
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És az előző röviden egy mondatban:

"Sziasztok lányok!" biccent pajkosan a vak a sajtgyár kapuja előtt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


A nemek elkülönülése, avagy a nő teremtése:

Ádám a paradicsomban kéri az urat, teremtsen neki társat, aki saját képmására ezt megteszi. Kéri tovább Ádám az urat, hogy tegye őt kicsit mássá, hogy tettszetősebb legyen. És az úr elhatározza, hogy megteremti a nőt aki más lesz, ezért a paradicsomba küld két tevét, akik púpjukat feláldozzák, hogy legyen melle a nőnek. És azóta van a nőnek melle és vannak egypúpu tevék. Ádámnak tetszetős a látvány de kéri az urat, tegye még különbözőbbé a nőt. Az úr elküdi a gólyát, ki lecsípi az új teremtmény férfiasságát és a lába közé vág a csőrével. A nőnek azóta nincs fütyköse és van hüvelye, és a gólyának azóta piros a csőre. Ádámnak tetszik a nő, de jobbat akar. Az úr hát elküldi a páviánt, aki a fenekéről a szőrét feláldozza, így lett a nő puncija szőrős és a pávián segge csupasz. Ádám nagyon örül és megpróbálja kedvét lelni a nőben de nem az igazi, hát kéri az urat segítsen. Az úr elküldi a halat, aki megforgolódik a nő hüvelyében. Azóta sikos a punci, és.....büdös a hal.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez nem Woody mondás.
Bár ő tényleg nem rúgdosta ki a "kislányt, igaz, kicsit idősebben.Sobri Jóska
Mutass már légyszi egy forrást, ami szerint ez nem Woody Allen.F.Schleck
Mutass te bármilyen forrást, ami szerint ez nem George Washington mondása.
Vagy hogy nem Brad Pitt-é. Esetleg, hogy nem Orbán Viktor mondta.

Azt tudom, hogy a magyar neten valaki ezt neki tulajdonította, és így terjedt el.
De angolul nem találtam.
Ha megvan tőle angolul, akkor tévedtem.Sobri Jóska
Mea culpa. Igazad van, tényleg nem Woody Allen. Elég gáz, hogy a magyar oldalakon mindenhol ez terjedt el. Angolul így van: My girlfiend said to me in bed last night, "you're a pervert". I said, "that's a big word for a girl of nine". és bizonyos Emo Phillipsnek van tulajdonítva.