Viccek
51 feliratkozó
több mint 14 éve
na, talán Chuck meghallja, hogy egy cigány lenyúlta a sztoriját és akkor.... 😊Chuck Norris dolgozott favágóként..a Kalahári erdőségbenpeteyA cigány álláshirdetésre jelentkezik, mint favágó.
- Hát cigány, milyen referenciamunkát tudsz felmutatni, hogy elnyerd az állást?
- Há' dikmá, á káláhári erdőt!
- Cigány, a Kalahári az nem erdő, hanem sivatag!!!
- Mosmá!Joci
több mint 14 éve
Chuck Norris dolgozott favágóként..a Kalahári erdőségbenpeteyA cigány álláshirdetésre jelentkezik, mint favágó.
- Hát cigány, milyen referenciamunkát tudsz felmutatni, hogy elnyerd az állást?
- Há' dikmá, á káláhári erdőt!
- Cigány, a Kalahári az nem erdő, hanem sivatag!!!
- Mosmá!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
😂
több mint 14 éve
- Érdekes, hogy minden amerikai film végén ugyanaz a felirat van. - A stáblistára gondolsz?
- Nem, Ady Endre
- Hogy mondod angolul,hogy előző karácsonykor odaadtam neked a Magyar Halászati Részvénytársaságot???
- Last Christmas I gave you MaHaRt
Kisállatok utaznak egy kisbusszal. Heten vannak, Maci vezet.
Egyszer csak Maci észrevesz egy halat, aki stoppol.
Megállnak.
- Sziasztok, elvisztek?
- Persze, de már nem tudsz leülni, minden hely foglalt.
- Nem baj, ha nem tudok leülni, csak vigyetek el!
- Ok.
Elindulnak, már egy ideje úton vannak, mikor Maci megszólal:
- Jézusom, észrevettétek, hogy a NYOLCADIK UTAS, A HAL, ÁLL?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
És még sok más faluban ez a helyzet, és a vasárnapi mise is rendszeresen szombat este van.Facebook falról, ismerős "hölgy" :Annyira nem vicces. Nagyanyáméknál évek óta este 10-kor tartják, mert nincs a falunak saját papja.Imitheking
valaki nem tudja,hogy Pogányba hánykor lesz az éjféli mise? 😊
😀 😀Dub

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 14 éve
Facebook falról, ismerős "hölgy" :Annyira nem vicces. Nagyanyáméknál évek óta este 10-kor tartják, mert nincs a falunak saját papja.
valaki nem tudja,hogy Pogányba hánykor lesz az éjféli mise? 😊
😀 😀Dub
több mint 14 éve
Facebook falról, ismerős "hölgy" :valaki nem tudja,hogy Pogányba hánykor lesz az éjféli mise? 😊
😀 😀
több mint 14 éve
Pont most olvastam 10 perce a hircsardan egy hasonlot :empty taxi
http://hircsarda.blog.hu/2011/12/20/a_nevrokonok_is_gyaszoljak_kim_dzsongilt
több mint 14 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Chuck Norris kiitta az összes vizet a csapból.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=zMK9FKMG3Nc&feature=relatedAtariÚristen ez mekkora 😊 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Chuck Norris doesn't need a cell phone. He just yells, and everyone listens.
több mint 14 éve
Az élet olyan, mint az ásás.Ez mondjuk Szegecs "tollából" lenne az igazi. 😀
Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!Sinisa

.jpg)
