NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
John Ross + Telvin Smith?
Kájzerszóze
Ahhoz nagyon jo ellenajánlat kell, hogy smith menjen 😊

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 263 — playoffs???
John Ross + Telvin Smith?



több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy erős LB-közepes WR párost cserélnék egy erős WR-közepes LB párosra egyébként.
somoskovig
Van közepes WR-ed? 😮

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Egy erős LB-közepes WR párost cserélnék egy erős WR-közepes LB párosra egyébként.

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Gyors elemzés tőlem is:

QB: Luck (6/112), Keenum (20/392)
Luck nyilván hatalmas kérdőjel, de ha nem lenne az, nem maradt volna bent 6. körig. Én azt gondolom, hogy egészséges, sokat lesz hátrányban a Colts, ha Castonzo is visszajön, akkor azért a fala fele 😊 is elfogadható, sokat várok tőle. Keenum megfelelő biztosíték, egyszer szívtam meg fantasy karrierem alatt azzal, hogy 20-as ligában 1 QB jutott, így amikor elkezdett kimenni a maradék kezdő QB, behúztam.

RB: Fournette (1/9), Crowell (9/169), Javorius Allen (21/409)
Szerintem Fournette top 5 RB lesz, neki örültem, hogy bent maradt. Crowell kicsit kérdőjelesebb, eleve split carry, de ő lesz a goal line back, meg szerintem tavaly egész jó volt, hátha idén a Jets is jobban épít rá. Allen már muszáj pick volt, hogy legyen egy cserém, sajnos a későbbi körökre tartogatott favoritjaim közül mindenkiről lecsúsztam (Chris Thompson, Jordan Wilkins, Breida). Közepes unit

WR: Will Fuller (10/192), Paul Richardson (14/272), John Ross (15/289), Rishard Matthews (17/329)
Sajnos az elején mindig lecsúsztam a kiszemelt WR-ekről, reachelni nem akartam, így maradt a draft közepén a sok WR2, hátha valaki bejön alapon. Mondjuk Fuller tavaly Watsonnal összesen 4 meccset játszott együtt, azalatt leszedett közel 300 yardot és 7 TD-t, ezt 16 meccsre vetítve idén is elfogadnám. Ross remélem, hogy robbant idén, és én Richardsontól is várok némi pozitív meglepetést. Azért egy igazi 1st WR jól jött volna, de ez van.

TE: Ryan Griffin (19/369)
Itt is kiment a top5 korábban, onnantól mindegy volt, de a Watson-effekt remélem, itt is segít majd, és egy erős középmezőny összejön Griffinnek.

DE: Myles Garrett (7/129), Frank Clark (8/152), Derrick Morgan (23/449)
Itt kicsit rizikóztam a két fiatallal, elég korán is jöttek, de tavaly limitált snap szám mellett is csináltak szép dolgokat, idén meg mindkettő full time kezdő lesz. Garrett ráadásul az előszezonban is állat volt. Ebből lehet két top 15-ös szezon, ha minden jól alakul. Morgan megfelelő biztosíték, ha nem, a tisztes középszert fogja tudni hozni.

DT: Aaron Donald (3/49), Jonathan Allen (22/432)
Donald nyilván baromság volt, meg korai, de valahogy ott nem éreztem értékén senkit a kulcs posztokon, remélem, def MVP szezonja lesz. Allen biztatóan kezdett tavaly, aztán megsérült, meglátjuk, ez lényegtelen nagyjából.

LB: Telvin Smith (2/32), Joe Schobert (4/72), Roquan Smith (5/89), Shaq Thompson (12/232), Shaquem Griffin (28/552)
Ezzel eléggé rendben vagyok asszem, mindig is az LB poszt volt a fő fókuszom a drafton. Schobert tavaly 4. LB volt, Smith 2 meccs kihagyással 13., ez két top 10-es potenciál. Thompson idén robbantani fog az eddig látottak alapján, ráadásul az első 4 meccsen ugye nincs Davis sem. Mire esetleg csökken Thompson szerepe, addigra meg Smith lesz már komfortos az NFL-lel remélem. Griffin kiskedvenc, és Wright sérülése miatt hirtelen kezdő is lett, belőle kinézem, hogy olyat teljesít, hogy ott is marad. Itt lesz szerintem trade alap pár hét után, amikor kialakulnak az erőviszonyok.

CB: Desmond King (16/312), Steven Nelson (18/352), Bradley Roby (24/472)
King tavaly a szezonom egyik fénypontja volt, amit vele játszat a Chargers, az stabilan sokpontos meccseket hoz, sok tackle, és az extrák is jöhetnek (tavaly 4 sack pl.). Nelson és Roby full time starterek, egyik se az a kimondott shutdown CB, akire nem is dobnak, egy jó átlag jöhet tőlük, de ez úgyis az egyik leginkább waiverezett posztom szokott lenni.

S: John Johnson III (11/209), Bradley McDougald (13/259), Xavier Woods (25/489)
A két kezdő esetén picit rizikóztam, de alapul vettem a tavalyi szezon 2. felét, amikor mindketten kezdők lettek, azok alapján top 15 körüli mindkettő, és a kezdő meccseik kb. felén 15+ pontot hoztak, szóval kiugró teljesítmény is akadt. Woods egyelőre kérdőjel, de ha full-time kezdő lesz, akkor azért cserének megfelelő.

K: Daniel Carlson (MIN) - MIN offense jó lesz, ő nem biztos, de egyelőre egy próbát megér
P: Kevin Huber (CIN) - ezt csak Igor kedvéért
HC: SF - nem nagyon szoktam HC-t használni, úgyhogy ő szerintem gyorsan menni fog.

Összegzés:
Kell a húzó teljesítmény Luck-tól, meg a sok kérdőjeles WR közül egy legalább robbanjon, és akkor ez egy elég komoly keret szerintem.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 263 — playoffs???
Az első fordulóra nekem jósol a legmagasabb pontszámot..... napersze 😀

A Smasszerek idei célja a bennmaradás, egy majdnem remek draft után.



több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
amugy miért 20csapatosak ezek a ligák? eszméletlenül sok ez, rohadt hosszú unalmas draft, nem játszol mindenkivel a szezon alatt, pár poszton nincs értelmes csere, stb...
sok értelme nincs..
braxa88
hogy szopassuk egymást 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
amugy miért 20csapatosak ezek a ligák? eszméletlenül sok ez, rohadt hosszú unalmas draft, nem játszol mindenkivel a szezon alatt, pár poszton nincs értelmes csere, stb...
sok értelme nincs..

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah én is elemzek egyet.
Mint általában szoktam idénre is kidolgoztam egy draft-stratégiát amihez nagyrészt sikerült is tartanom magam. Korábban többször előfordult, hogy belevariáltam az elején aztán újra kellett gondolni mindent, most csak kis módosítások voltak az eredeti tervhez képest. A 7. körig minden terv szerint ment, aztán a 8.-ban behúztam Staffordot ami így utólag lehet, hogy hiba volt, mert kicsit megborította az addig tökéletes rendszert, vszínű jobb lett volna tartani magam az eredeti tervhez és kiszedni valami futottak még QB-t, de most már mind1.

QB: Stafford (Taylor) - Ez ugye erősebb poszt lett így, mint eredetileg számítottam, kérdés Stafford mennyire hálálja meg a bizalmat. 8. kört megért az biztos, inkább az a gond, hogy így csúsztak a többiek 1 kört a draft legkritikusabb részében.
WR: Evans-JuJu-Crabtree (Allison) - Mindhárom kezdő WR-t akkor húztam amikorra terveztem, de mindegyik jobb lett, mint akire számítottam (főleg Juju), úgyhogy ezzel is elégedett lehetek. Allisont is szerettem volna hátul behúzni, úgyhogy teljesen ok.
RB: M.Gordon-P.Barber-(Ty Montgomery): Gordon lett ugye az 1/12, igazából név szerint őt tippeltem magamnak, sejtettem hogy bent marad még nálam, pedig legtöbb helyen előrébb rangsorolták. Mindenképp RBt akartam elsőre, Fournette volt még reális opció, de ő előbb kiment. Barber annyira nem tűnik szexi picknek, de 6/109-nek bőven jó érték volt. RB3-ra viszont jobbat szerettem volna, de a draft közepén kicsit szétestem és elkezdtem mindig pont lecsúszni a kiszemeltekről.
TE: T.Burton - Ezzel a poszttal absz nem akartam foglalkozni, de 14. körben még bent volt Burton akit szinte mindenki nagy sleepernek jósolt, úgyhogy behúztam.

Az offense 20 csapatos ligához mérten kifejezetten erősnek tűnik.

LB: Mosley-Kirskey-VanNoy (Burks): Sikerült behúzni a 3-4. körben két (nálam) Top10-es LB-t, ez volt a terv. Ez tök jó volt, de annyira elaltatott, hogy bár láttam hogy utánam indult be az LB henger, de későn vettem észre hogy mennyire brutális szintre jutott. Így az LB3-LB4 poszt valamivel gyengébb lett, mint kellene. Van Noy-nak mondjuk még így is nagyon örültem, mert ő volt az utolsó 12/229-n akire még érdemes volt áldozni.
DE: E.Ansah-B.Irvin (S.Lawson): Nem rosszak, de a Stafford húzást leginkább a DL szenvedte meg, mondjuk inkább a DT poszt, ezzel tulképp elégedett vagyok.
DT: Rankings-Irving: Ezt beszívtam rendesen.. másokkal ellentétben én nem szoktam elhanyagolni ezt a posztot, sajnos idén muszáj volt mert akárkit néztem ki magamnak mindig épp elvitték előlem. Sztem legalább 10 DT ment ki úgy, hogy éppen azelőtt vitték el, hogy behúztam volna.
S: S.Davis-A.Amos (T.Wilson): Későbbre hagytam a safety húzást, ez tervszerű volt és be is jött, mert 11/212-n és 13/252-n mindkét ember nagyon jó érték.
CB: M.Peters-J.Norman (D.Kirkpatrick): Ezzel a poszttal ált nem szokott szerencsém lenni pedig döntő tud lenni sokszor. Tavaly próbáltam komolyabban venni, mint szoktam, de absz nem jött be, így idén megint hátra hagytam. Mindhárom rajta volt az esetlegesen behúzandók listáján szóval tulképp bejött a dolog.

A védelem talán picit gyengébb lett, mint szerettem volna (ezért gondolom most, hogy a Stafford húzást talán jobb lett volna kihagyni), de azért így sem tűnik rossznak.

Összességében azért kifejezetten elégedett lehetek a drafttal, ha tartom magam az eredeti tervhez akkor brutál csapat is összejöhetett volna, de így is esélyesnek tartom magam akár a győzelemre is, bár még nem volt időm minden csapatot érdemben átnézni.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hangover Boyz

Nem volt rossz, bár nagyon betegen toltam, így csak 2 sör ment le, s eléggé fáradt voltam.. volt 3 pick is talán, ahol eléggé a végén nagyon kevés idő maradt, így van egy-két fejvakarós rész, pláne hogy idén főleg O-ra fókuszáltam, s ehhez képest a LB posztot nagyon brutális módon kipucolta mindenki...


QB - Mahomes (11/215), Carr (12/226)

Igazából nem nagyon volt terv, de a tavalyi Brees bust után, úgy gondolom hogy nagyon korán csak csúszás esetén húzok, az meg 20 csapatos ligában sosincs. Az 5-8. kör között kimenő emberek között biztos lesz 1 v 2, aki bejön majd, de eléggé lutrinak éreztem, így inkább akartam húzni 2 arcot a saját fordulómon, egy kicsit később.

Teljes kezdő offense, 2 LB, 2 DE megvolt, így a 11/12. kör végén meghúztam. QB17 és QB19-re jöttek (QB18 Alex volt, aki lehet jobb lesz mint Mahomes, de bízok a hosszú TD-kben...), remélem a rotálással jól kijövök majd, bár benne van a pakliban h mindkettő bust.

RB - Miller (3/55), Tevin Coleman (5/95), Cohen (9/175), Blue (25/495)

Tavaly nagyon durván bukdácsoltam, így idén megpróbáltam korábban RB-t húzni, az 1. kör végén már szerintem nincs értelme, de kompromisszumos módon egyet húztam a 3/4 fordulón és egyet az 5/6-on, sajnos a szokásos tülekedés volt még itt is... Miller RB23-ra szerintem már apró steal (bár Ingramen is nagyon filóztam, de inkább kezdjünk biztossal, aztán waiverezzünk, mint fordítva..), Coleman RB29 (itt volt majd 1.5 környi csend) és az egyik legjobb handcuff. Cohen asszem kb RB40, és egy lottery ticket... remélem returnerkedik, és meglátjuk Nagy tud-e belőle egy Tyreek 2.0-t faragni. Blue egy tipikus handcuff, a D annyira le volt rabolva, hogy inkább ezt húztam mint egy plusz CB-t vagy DE-t.

WR - D. Adams (2/26), Lockett (10/186) , Ridley (20/386), Godwin (21/415), Grant (23/455)

Gronk miatt "csak" a 2. kör-ben húztam az első WR-t, de Adams kb értékén ment... AB/Hopkins-on kívül a többieknél mind látok kérdőjelet, Evans-szel tavaly égtem, Hilton pont elment, Diggs-et/Hillt pedig nagyon korainak éreztem.. nem volt más választás - QB-t nem akartam, RB felhozatal nem tetszett, LB korai, így ez maradt.
Utána hosszas csönd, de 10. körben Löket sztem már nagy sztíl - ő is returner, elment Richardson, Jaron Brownnál pedig bőven jobb, és ha Baldwinnal lesz valami, akkor még No 1 is lehet... de ha hoz 800 yardot, 5-6 TD-t + a returnöket, akkor már bőven megérte.
Ridley, Godwin és Grant szintén sok snapet fog kapni, ha a háromból egy beválik (értsd 600-800 yard, 4-5 TD), akkor elégedett leszek.. de valszeg az elején, az első 1-2 hétben, amíg kiderül milyen szerepet kap a 3 WR, Cohen kezd egyelőre a flexben, aztán majd meglátjuk.

TE - Gronk (1/15)

Boom or injury.
Valakinek minden évben be kell vállalni... nagyobb gondban akkor lettem volna, ha valaki kiviszi.. mivel Hopkins volt az utolsó WR, és igazából Barkley/Fournette, esetleg Gordon a RB akit szívesen vittem volna (Hunt, Cook, Freeman, nyet) - esetleg OBJ... de valamiért nagyon aggódok, hogy az a Giants O nem fog jól összeállni. Szerintem Kelce-nél nagy regression lesz, Ertz-nél is benne van a pakliban hogy a Philly hátrafele lép egyet, és ő se lesz közel... így sztem Gronk sokkal jobb value mint Kelce/Ertz 1 körrel később.. ki másnak fog Brady dobálni?

DE - Hunter (7/135), Griffen (8/146), Hyder (26/506)

Az egész DL-em Minnesotából és Detroitból jön 😀 nem baj az.
DE10 és DE12, ráadásul pont itt indult meg a nagy DE run (Watt volt a DE3 111. pickre), sajnos az elit DE-ért is fizetni kell... Hyder meg kb a maradékból a legmagasabb potenciálú volt ott már.

DT - Richardson (15/295), A. Robinson (16/306)

Ők meg a főbb DT run alatt jöttek (egy kisebb már megindult a 13.-ban de ott még kivártam.. a fő, hogy somost jól beszopattuk Donalddal 😀) - de Linval miatt mérges vagyok.
DT17 és DT21, sztem kb ez várható tőlük, nem ezen fog elmenni a dolog.

LB - Lee (4/66), Bucannon (6/106), Kennard (18/346), Moore (22/426)

Lee LB9-ként, 4/66-ra hatalmas steal, ha egészséges marad... Gronk 2.0
De pont ezért mindenképp kellett egy második nagy név is, Bucannon (LB31 - 40 pick alatt kiment 22 LB... no comment) szerintem az egyik legbiztosabb floor-ral rendelkező ember volt azon a helyen. Láttam igencsak érdekes projectionöket Bakerre... s ha azokat ő nem éri el (erősen meg lennék lepve), akkor az a pontmennyiség nagyrészt valszeg Bucannonhoz vándorol majd...
Lehet h 5/6. körben esetleg lehetett volna RB/LB húzást cserélni, de a RB poszton úgy tűnt kevesebb név van bent, és utólag is jobban tetszik ez a kombó mint fordítva...

Viszont, a fő probléma az volt hogy a hetedik-nyolcadik körös két DE húzásom előtt/alatt/után teljesen kiürült a névsor, Matt Milano, LvE, Collins maradtak benn.. ez már nem volt az igazi, így elkezdtem a többi hiányposztot tölteni. A legvégén jött még Kennard (benne bízom picit, hogy legalább egy 75-80% snap countot hoz abban a Jack poziban), ő még egész jó value szerintem a 18. körben, aztán a 22. körben meg Skai.
Hát, ez egy lottery ticket a legbizonytalabb LB sorból, és nagyon nagy kedvenc volt ő is egyetemen.. szorítunk neki, de illúzióim nincsenek. Picit vékony azért a sor.. min egy nevet szerezni kell waiverről, és imádkozni kell hogy Lee ne haljon meg.
Tavaly sokkal-sokkal később is lehetett használható neveket húzni.. ez nagyon meglepett, hogy 9-10. körre ennyire sok LB elment (jó sok helyen triplázás is volt már a 10. körre? feltételezem...)

S - M. Williams (13/255), Geathers (17/295), Coleman (19/315)

Az egyik fő változás volt, hogy idén késői safetykkel próbálkozok majd... ez viszonylag jól bejött, bár a 13. körös Williams pick volt a draftom legnagyobb bambulása/homálya, itt Bradham elfért volna.
Sikerült viszont később jól erősíteni két strong safetyvel.. akik szerintem itt már bőven jó value-nak számítottak 15-20 között, még úgyis hogy safetyből azért maradtak kint használható nevek.. de Geathers mondjuk akár TOP 10 alját is súrolhatja akár (ha egészséges marad....)

CB - K. Jackson (14/266), King (24/466)

Ha már a chaten feljött, gondoltam behúzom Jacksont, aki ugye safetyt fog játszani, meglátjuk mennyire válik be. CB posztra ritkán költök ennyire magas picket (nem is figyeltem hogy CB5 volt, ez kicsit meg is lep utólag.. bár nem hiszem hogy tudtam volna vele 2 további kört várni, így annyira nem zavar a dolog.)
King meg egy fizikális állat, és GB CB, azok mindig szarok és sok pontot hoznak 😊

K,P,HC - kit érdekel... a HC már repült is.


Hát a nagy része Gronk-on és Lee-n múlik, ha mindketten lehoznak egy egészséges szezont, akkor a PO meg kéne hogy legyen... aztán meglátjuk.

Nem vagyok túlságosan elégedett, de utólag visszanézve nem igazán látom mit tudtam volna változtatni... Bradham a 13. körben a legegyértelműbb most így visszanézve, esetleg Cohen helyett egy LB, vagy csak egy DE-t húzni a 7/8. körben, és akkor ott van egy szabad pick megint csak LB-re.. de elég nehéz. Valszeg nem készültem eleget... azért kiesni nem fogunk. 😛

Azért egyelőre 5 pontos favoritnak számol minket Toto ellen az első körben, de a második heti meccset kell majd mindenképp megnyerni. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Rivers vagy akár Cam is eladó, tulajdonképpen bármi érdekel premier posztokon

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
kb a 16. körre értem géphez... ha bent maradunk csoda lesz....

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
3 ember van, aki mellől utálok draftolni - somos, Szesze és Jake, persze hogy ebből kettő kb közvetlenül előttem van...
Igor
Szintén zenész 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ki mit iszik ma? Csak hogy legyen mire fogni...
Kájzerszóze
1. helyről mindig szar draftolni (idén még 5-ről lesz az.. Rajnát csak azért nem írom, mert ő úgy is Gronkért vagy Donaldért rícsel majd), szóval simán lehet drafthelyre is fogni...

Amúgy jégeres tea valszeg.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 263 — playoffs???
Ki mit iszik ma? Csak hogy legyen mire fogni...



több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
3 ember van, aki mellől utálok draftolni - somos, Szesze és Jake, persze hogy ebből kettő kb közvetlenül előttem van...
Igor
Ne aggódj, életemben nem voltam ennyire felkészületlen, nagyjából séróból fogom nyomni, ami már akkor sem ment mindig jól, amikor sokkal jobban képben voltam a részletekkel. De ha a drafton legalább kétszer anyázol, megverlek a szezonban és nem esem ki, akkor ez egy sikeres év lesz. 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ennyire hátul még sose draftoltam...
ThundersNFL
Ebből az következik, hogy még sose voltál bajnok. 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Ennyire hátul még sose draftoltam...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
3 ember van, aki mellől utálok draftolni - somos, Szesze és Jake, persze hogy ebből kettő kb közvetlenül előttem van...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Saints HC-t fogja húzni látom előre az ördögi tervét.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Peterman benn lesz késöbb is.... 👽😜😎
Kájzerszóze
Franchise QB 1/1-et ér. 😊

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 263 — playoffs???
Peterman benn lesz késöbb is.... 👽😜😎



több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Megvan a csapatom franchise irányítója, a Buffalo új kezdője: Peterman Nátán 😀
Kájzerszóze
Hangember vagy, ha nem ő lesz az 1/1... 😀

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 263 — playoffs???
Megvan a csapatom franchise irányítója, a Buffalo új kezdője: Peterman Nátán 😀



több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Én MINDENT is!