NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Conner 38 pontja azért nem gyenge 😊 egész jó húzás volt FA-ről.Szesze
Te egy köcsögnagy máker vagy amúgy.szaba
Tudás 😊Szesze
Hallod, azért az már több a soknál, hogy Toraint is elvitted... Lassan tényleg bizniszelnem kell veled egy RB-ért.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Gratulálok Ork a győzelemhez! 😊 A Giants utolsó támadásáig szoros volt a meccs, de ott végleg eldőlt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Conner 38 pontja azért nem gyenge 😊 egész jó húzás volt FA-ről.Szesze
Te egy köcsögnagy máker vagy amúgy.szaba
Tudás 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Conner 38 pontja azért nem gyenge 😊 egész jó húzás volt FA-ről.Szesze
Te egy köcsögnagy máker vagy amúgy.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Conner 38 pontja azért nem gyenge 😊 egész jó húzás volt FA-ről.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem kommentálnám, grat Tyr! 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
A fantasy el clasicó-ja, winter classicja, az ősi rangadó, amiből minden más ered. 😀 Sajnos esélyesebbnek tartalak, de hátha Rodgers agya eldurran. 😊szaba
Végülis bejött. 😀 Egész visi-offense nem érhet nyomába. 😀szaba
Hát ezt megszívtam. Gratula Szaba. A D# nem tudta tartani a lépést a csapatoddal.visi_b
Üdv a mészárszéken. 😀 Bocs, ezt pofátlanul bemákoltam.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
mondtam Szesze, h sima lesz...GRAT!Divat
köszi, annyira nem sima, de azért meglett. Mostantól már csak engem nyom a veretlenség terhe 😉
jövő héten visi ellen könnyen lehet, h bejön az első zacskó
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Na nehezen indult, de sima win lesz szerencsére :cool:

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mondtam Szesze, h sima lesz...GRAT!

|
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A következő meccs MUST WIN!!! Nyerni kell, minden más elfogadhatatlan 😀visi_b
A fantasy el clasicó-ja, winter classicja, az ősi rangadó, amiből minden más ered. 😀 Sajnos esélyesebbnek tartalak, de hátha Rodgers agya eldurran. 😊szaba
Végülis bejött. 😀 Egész visi-offense nem érhet nyomába. 😀szaba
Hát ezt megszívtam. Gratula Szaba. A D# nem tudta tartani a lépést a csapatoddal.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszi a meccset Soldi, remélem összekapod magad majd, és meccselünk még PO-ban is. (A Ravens HC-t már ki is szedem a csapatból, biztos amit biztos...)
Kicsit eldurrant Beanie agya, és úgy tűnik végre van LB sorom is, így belefért Cole/AJ/Ball gyengélkedése. A többiek hozták az elvárhatót, sőt egy-két pozitív csalódás is akadt.Igor
Grat! Sajna messze a legrosszabb fordulóm a mostani, s erre az sem mentség, hogy nagyon elbencheltem magam, de a korábbi fordulók miatt nem bíztam Lynchben és Gore-ban...

Na mindegy, ez egy ilyen játéknap volt, jobb ez a csapat ennél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Laza pipa

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszi a meccset Soldi, remélem összekapod magad majd, és meccselünk még PO-ban is. (A Ravens HC-t már ki is szedem a csapatból, biztos amit biztos...)
Kicsit eldurrant Beanie agya, és úgy tűnik végre van LB sorom is, így belefért Cole/AJ/Ball gyengélkedése. A többiek hozták az elvárhatót, sőt egy-két pozitív csalódás is akadt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
A következő meccs MUST WIN!!! Nyerni kell, minden más elfogadhatatlan 😀visi_b
A fantasy el clasicó-ja, winter classicja, az ősi rangadó, amiből minden más ered. 😀 Sajnos esélyesebbnek tartalak, de hátha Rodgers agya eldurran. 😊szaba
Végülis bejött. 😀 Egész visi-offense nem érhet nyomába. 😀
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Grat Rajna, ez most szánalom volt, legalább már nem kell cipelni a veretlenség nyűgét. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Rodgers 31 pontos félidő. Remélem innen már meglesz. 😛 Elkapóim (WR-TE) ma elég jók. 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Bakker visi, ez nem lesz habostorta, ha így folytatódik. 😀 Kemény a védelmed.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Tyr, most látom h mindkét ligában egymás ellen játszunk a héten. Legalább az egyikben ne verj meg lécciléccilécciiiiiiiiiiiiiiii... 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
szegény Igor, igen megruházom a hétvégén collegeban és profi szinten is.Höri
Congratulálok.. szíp győzlem, bár a ruházás azért túlzó 😛 ez most nem jött be. Britt, és a második RB, na meg az LB sor elég halovány.

Látom, azért Soldi/gsn is engem fényezett... valóban van valami ebben az önreklámozás dologban 😀 azt a majdnem veretlen szezont meg mondjuk inkább úgy, hogy all-time legjobb alapszakasz mérleg (12-1), az sztem jobban hangzik 😉
Sajna most már idén sem lesz undefeated szezon(om) 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Az csak hangban nagy derbi 😛 , az igazi klasszikusok a következőek szerintem: Igor vs. somos, Igor vs. gsn, somos vs. gsn. Nem árt egy igazi rangadóhoz, ha mindkét fél nagyon eredményes fantasyban. 😉gsn
jó és akkor ennek mi köze Igorhoz ?Höri
😀
Jó, ha az NFL-t nézzük, akkor inkább a múltban voltak nagy eredményei. De egyébként nem annyira rossz sor ez: 1 div. győzelem, 1 keeper majdnem veretlen szezon és 2. hely, 2 college fantasy 2. hely, 1 college fantasy 3. hely
Somosnak se megy annyira mostanában a div. 1-ben, de keeperben remekel.gsn
annyira behalt a topic, h már gsn indítja a trash-talkot 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Az csak hangban nagy derbi 😛 , az igazi klasszikusok a következőek szerintem: Igor vs. somos, Igor vs. gsn, somos vs. gsn. Nem árt egy igazi rangadóhoz, ha mindkét fél nagyon eredményes fantasyban. 😉gsn
jó és akkor ennek mi köze Igorhoz ?Höri
😀
Jó, ha az NFL-t nézzük, akkor inkább a múltban voltak nagy eredményei. De egyébként nem annyira rossz sor ez: 1 div. győzelem, 1 keeper majdnem veretlen szezon és 2. hely, 2 college fantasy 2. hely, 1 college fantasy 3. hely
Somosnak se megy annyira mostanában a div. 1-ben, de keeperben remekel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A fantasy el clasicó-ja, winter classicja, az ősi rangadó, amiből minden más ered. 😀 Sajnos esélyesebbnek tartalak, de hátha Rodgers agya eldurran. 😊szaba
Gondolom a Soldi vs Igorra gondoltál. 😊

Köszi Göbi!Soldados
Az csak hangban nagy derbi 😛 , az igazi klasszikusok a következőek szerintem: Igor vs. somos, Igor vs. gsn, somos vs. gsn. Nem árt egy igazi rangadóhoz, ha mindkét fél nagyon eredményes fantasyban. 😉gsn
Hiába volt egykoron nagy rangadó a Steelers-Raiders, ma már nem az. A mai NFL sokak által legnagyobb rivalizálásának egy igen friss párharcot tartanak: Steelers-Ravens. 😊 Mi ezt testesítjük meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
A fantasy el clasicó-ja, winter classicja, az ősi rangadó, amiből minden más ered. 😀 Sajnos esélyesebbnek tartalak, de hátha Rodgers agya eldurran. 😊szaba
Gondolom a Soldi vs Igorra gondoltál. 😊

Köszi Göbi!Soldados
Az csak hangban nagy derbi 😛 , az igazi klasszikusok a következőek szerintem: Igor vs. somos, Igor vs. gsn, somos vs. gsn. Nem árt egy igazi rangadóhoz, ha mindkét fél nagyon eredményes fantasyban. 😉gsn
A mi rangadónk múltja már olyan messziről ered, hogy nem is emlékszem rá. De az biztos, hogy mi mindig egy divizióban voltunk, és mindig óriási csatákat vívtunk visivel. Ehhez képest a többi említett rangadó eltörpül 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az csak hangban nagy derbi 😛 , az igazi klasszikusok a következőek szerintem: Igor vs. somos, Igor vs. gsn, somos vs. gsn. Nem árt egy igazi rangadóhoz, ha mindkét fél nagyon eredményes fantasyban. 😉gsn
jó és akkor ennek mi köze Igorhoz ?