bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
indulok. mit kell még szervezni. látom draftidőpont megvan. gondolom meg tudom oldani.haromt
viszont a college fantasyról már lemaradtál
több mint 13 éve
gsn 3 548
indulok. mit kell még szervezni. látom draftidőpont megvan. gondolom meg tudom oldani.haromt
Keeper is? Mert akkor visszacsináljuk, amit terveztünk, de csak ha vállalod, hogy tényleg játszol végig... Mert ha nem, akkor sok értelme nincs.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
indulok. mit kell még szervezni. látom draftidőpont megvan. gondolom meg tudom oldani.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
följöttem. mond mit kell csinálni.haromt
gratulálok, na végre
több mint 13 éve
gsn 3 548
följöttem. mond mit kell csinálni.haromt
Életjel, remek. 😛 Akkor döntsd el, hogy indulsz-e idén. Ha igen, akkor szervezni. Ha nem, akkor nem tudsz semmit tenni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
följöttem. mond mit kell csinálni.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Rajna kénytelen lesz új ligát kreálni, mert haromt-t, mint a ligát kreáló commisht nem tudjuk törölni. Illetve a helyére is érkezhet majd valaki.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Hát a gyerekekkel lesz némi gond még 8-kor, de majd megoldom.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
részemről tökéletes 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
oks.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nekem jó



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó akkor legyen a szept 4. nyolc óra, ha nincs túl sok ellenvetés.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Hát nem egyszerű itt bármit mondani, szeptember 4-5-7 között kéne nézelődni.Rajna
Nekem a hétköznap nagyon necces, főleg szeptembertől.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát nem egyszerű itt bármit mondani, szeptember 4-5-7 között kéne nézelődni.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Akkor már csak haromt és Tyr nem nyilatkozott.
Rajna: lassan el kéne dönteni a hivatalos időpontot.. nekem sajnos eléggé szervezést igényel akármikor is lesz, jó lenne már tudni pontosan
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Tyr és Igor sincs meg, ez nemjó... azért számítunk rájuk. Addig mindenesetre küldenék az újaknak meghívót, küldjetek PM-ben vagy itt e-mailt gyorsban. Megtettem magam társcommishnak amíg Tibi nem elérhető mert ez nem állapot.Rajna
Leokeztam a multkor.. epp koltozkodom (fol Pestre) az elmult 1.5-2 hetben eleg sok idom rament.
Irtam azt is, egyelore minden este jo nekem.. hol kell meg megerositenem? 😛

Az emailem meg ott van a profilban... egy-ketten meg a szamomat is tudjak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
capamoso@hotmail.com
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
szeszkov@freemail.hu
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tyr és Igor sincs meg, ez nemjó... azért számítunk rájuk. Addig mindenesetre küldenék az újaknak meghívót, küldjetek PM-ben vagy itt e-mailt gyorsban. Megtettem magam társcommishnak amíg Tibi nem elérhető mert ez nem állapot.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
szept 4 megfelelőnek hangzik

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Én azért nem írom be, mert szept 4-ig minden nap dolgozok. Bármi lesz, megpróbálom megoldani, legfeljebb melóból draftolok, de ez legyen az én gondom. Egyedül a szept 2-3. ami nekem kizárt.Soldados
Akkor a szept 4 elvileg neked is jó lenne, nem?Szesze
Mondom, én mindent megoldok, legfeljebb kényelmetlenül, csak úgy tudok minél könnyebben alkalmazkodni, ha minél hamarabb ki lesz jelölve egy fix időpont.Soldados
Mondjuk ezzel kb én is így vagyok, ezért sűrgetném kicsit..
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azért nem írom be, mert szept 4-ig minden nap dolgozok. Bármi lesz, megpróbálom megoldani, legfeljebb melóból draftolok, de ez legyen az én gondom. Egyedül a szept 2-3. ami nekem kizárt.Soldados
Akkor a szept 4 elvileg neked is jó lenne, nem?Szesze
Mondom, én mindent megoldok, legfeljebb kényelmetlenül, csak úgy tudok minél könnyebben alkalmazkodni, ha minél hamarabb ki lesz jelölve egy fix időpont.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én azért nem írom be, mert szept 4-ig minden nap dolgozok. Bármi lesz, megpróbálom megoldani, legfeljebb melóból draftolok, de ez legyen az én gondom. Egyedül a szept 2-3. ami nekem kizárt.Soldados
Akkor a szept 4 elvileg neked is jó lenne, nem?Szesze
szeptember 4., 21:30 Marshall - West Virginia

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Én azért nem írom be, mert szept 4-ig minden nap dolgozok. Bármi lesz, megpróbálom megoldani, legfeljebb melóból draftolok, de ez legyen az én gondom. Egyedül a szept 2-3. ami nekem kizárt.Soldados
Akkor a szept 4 elvileg neked is jó lenne, nem?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azért nem írom be, mert szept 4-ig minden nap dolgozok. Bármi lesz, megpróbálom megoldani, legfeljebb melóból draftolok, de ez legyen az én gondom. Egyedül a szept 2-3. ami nekem kizárt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!