Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csesszétek emg, örültem hogy kezdtem zárkózni formaügyileg, erre hetente nyomtok valami versenyt, így megint ugyanott leszek ahonnan a part szakad 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
holnap valaki Darázsfészek?
Schleck
empty taxi
csütörtökön Farky meg én tuti lemegyünk a Soulba, oda is jöjjön minél több ember 😊Dexxter Tailor
Nekem most nem jó a Darázsfészek, mert csütörtökön masszív vizsga lesz. De a Soulba lehet majd lenézek.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
csütörtökön Farky meg én tuti lemegyünk a Soulba, oda is jöjjön minél több ember 😊Dexxter Tailor
ejj... most csütörtök nem lesz jó nekem :S

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Státusz: probable


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
holnap valaki Darázsfészek?
Schleck
empty taxi
csütörtökön Farky meg én tuti lemegyünk a Soulba, oda is jöjjön minél több ember 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Naiv kérdés tudom, de megy ma valaki le Soul-ba?

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nyilván amit a legegyszerűbbnek gondol az ember, az nem jön végül össze, nőügy miatt nem jutottam le. Milyen volt, löfli simán nyerte a versenyt? 😀berger90
sajnos most kurvaszarul ment (múlthéten simán 50-es átlaggal dobáltam), 1 meccset nyertem, kettőn vesztettem. a 2. vereségemnél a srác 115-ről szállt ki, alig hittem el 😕 Schleck sajnos nem nyert meccset, de elvileg ő is jól érezte magát 😀

ja és Schleck elmondhatja magáról, hogy egy MB1-es kapussal dartsozott (és kapott ki 2-0-ra 😀), én meg dobtam egy 174-et gyakorlásnál nem a saját nyilammal 😀Dexxter Tailor
Dibusz? Balajcza? Szűcs? 😀 😀 😀berger90
nem, a Puskás akadémia kapusa, Somodi Bence volt az ellenfele


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Nyilván amit a legegyszerűbbnek gondol az ember, az nem jön végül össze, nőügy miatt nem jutottam le. Milyen volt, löfli simán nyerte a versenyt? 😀berger90
sajnos most kurvaszarul ment (múlthéten simán 50-es átlaggal dobáltam), 1 meccset nyertem, kettőn vesztettem. a 2. vereségemnél a srác 115-ről szállt ki, alig hittem el 😕 Schleck sajnos nem nyert meccset, de elvileg ő is jól érezte magát 😀

ja és Schleck elmondhatja magáról, hogy egy MB1-es kapussal dartsozott (és kapott ki 2-0-ra 😀), én meg dobtam egy 174-et gyakorlásnál nem a saját nyilammal 😀Dexxter Tailor
Dibusz? Balajcza? Szűcs? 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nyilván amit a legegyszerűbbnek gondol az ember, az nem jön végül össze, nőügy miatt nem jutottam le. Milyen volt, löfli simán nyerte a versenyt? 😀berger90
sajnos most kurvaszarul ment (múlthéten simán 50-es átlaggal dobáltam), 1 meccset nyertem, kettőn vesztettem. a 2. vereségemnél a srác 115-ről szállt ki, alig hittem el 😕 Schleck sajnos nem nyert meccset, de elvileg ő is jól érezte magát 😀

ja és Schleck elmondhatja magáról, hogy egy MB1-es kapussal dartsozott (és kapott ki 2-0-ra 😀), én meg dobtam egy 174-et gyakorlásnál nem a saját nyilammal 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Nyilván amit a legegyszerűbbnek gondol az ember, az nem jön végül össze, nőügy miatt nem jutottam le. Milyen volt, löfli simán nyerte a versenyt? 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én már nem érnék oda, bocsi srácok!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Sok sikert azoknak aki mennek! Egyszer elmegyek sörözni szurkolni, de az nem ma lesz :/

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
akkor 18:30-kor a bogdáni úti végállomáson, ki jön?
berger90
empty taxi
Schleck
Dexxter Tailor
Én megyek.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akkor 18:30-kor a bogdáni úti végállomáson, ki jön?
berger90
empty taxi
Schleck


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Az ilyen amatőr bajnokságokon csapatverseny nincs? Az tán nagyobb buli lenne.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
akinek van kedve holnap más ellenfelekkel gyakorolni, játszani egy jót, holnap jöjjön le a darázsfészek pubba. amatőr verseny, 501 single out, 2 nyert legig. 500 ft a beugró, két meccset mindenképp játszol, ha továbbjutsz, akkor még többet 😊 a pontos cím 1033, Selyemfonó utca 2, a Bogdáni úti végállomástól 2 perc séta. 18:50-ig lehet nevezni, szóval addig érjetek oda, de ha akartok, találkozhatunk a végállomáson 18:30-kor.
Dexxter Tailor
ez engem már egy ideje érdekel, szóval lehet leugrom. Békáson leszek, onnan úgyis 20 perc alatt ott vagyok 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
amúgy steel vagy gépi táblán megy a bajnokság ( ezt kifelejtetted! 😀 )
mellesleg a csendessége miatt a steelen gondolkodom inkább...yooker
ez volt az első szó a válaszában, steel táblán játszunk 😊kristof
AHAM! akkor a bolt neve csak simán novoparts!
ezen kicsit átsiklottam.. 😀yooker
 novoparts.hu/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
amúgy steel vagy gépi táblán megy a bajnokság ( ezt kifelejtetted! 😀 )
mellesleg a csendessége miatt a steelen gondolkodom inkább...yooker
ez volt az első szó a válaszában, steel táblán játszunk 😊kristof
AHAM! akkor a bolt neve csak simán novoparts!
ezen kicsit átsiklottam.. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
amúgy steel vagy gépi táblán megy a bajnokság ( ezt kifelejtetted! 😀 )
mellesleg a csendessége miatt a steelen gondolkodom inkább...yooker
ez volt az első szó a válaszában, steel táblán játszunk 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
megpróbálok kicsit gyakorolni... csak be kellene ruházni egy táblára + nyilakra..
gépi vagy steel darts táblán megy a bajnokság?yooker
steel. novopartsot ajánlom a pólusban, segítenek mindenben, és egész jó áron vannak már wolfram nyilaikDexxter Tailor
látásból ismerem a boltot, terveztem is oda benézni mert elég sokat járunk Pólusba , de ha még az árak is rendben vannak akkor lehet nem is keresgélek mást!
Köszi!
amúgy steel vagy gépi táblán megy a bajnokság ( ezt kifelejtetted! 😀 )
mellesleg a csendessége miatt a steelen gondolkodom inkább...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megpróbálok kicsit gyakorolni... csak be kellene ruházni egy táblára + nyilakra..
gépi vagy steel darts táblán megy a bajnokság?yooker
steel. novopartsot ajánlom a pólusban, segítenek mindenben, és egész jó áron vannak már wolfram nyilaik


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
megpróbálok kicsit gyakorolni... csak be kellene ruházni egy táblára + nyilakra..
gépi vagy steel darts táblán megy a bajnokság?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
akinek van kedve holnap más ellenfelekkel gyakorolni, játszani egy jót, holnap jöjjön le a darázsfészek pubba. amatőr verseny, 501 single out, 2 nyert legig. 500 ft a beugró, két meccset mindenképp játszol, ha továbbjutsz, akkor még többet 😊 a pontos cím 1033, Selyemfonó utca 2, a Bogdáni úti végállomástól 2 perc séta. 18:50-ig lehet nevezni, szóval addig érjetek oda, de ha akartok, találkozhatunk a végállomáson 18:30-kor.
Schleck
empty taxi
Dexxter Tailor
Holnap megmondom h mi az ábra, =re úgy áll h megyek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akinek van kedve holnap más ellenfelekkel gyakorolni, játszani egy jót, holnap jöjjön le a darázsfészek pubba. amatőr verseny, 501 single out, 2 nyert legig. 500 ft a beugró, két meccset mindenképp játszol, ha továbbjutsz, akkor még többet 😊 a pontos cím 1033, Selyemfonó utca 2, a Bogdáni úti végállomástól 2 perc séta. 18:50-ig lehet nevezni, szóval addig érjetek oda, de ha akartok, találkozhatunk a végállomáson 18:30-kor.
Schleck
empty taxi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
...
Markó: 25% (9 of 36)
...Dexxter Tailor
Itt azért gondolom ha pl 50-nél 10 D20-ra játszom, akkor a 10-es dobást is úgy veszi, mintha bull-ra céloztam volna. Mert azért szerintem kiszállók jöttek nálam rendben :/H_Marko
Most egy gép honnan tudja, hogy illogikusan összevissza dobálsz?
Majd az Overligában mondd be előre, hogy mi a terved, különben ott is ilyen gyér százalékokat fog a gép rögzíteni.
És mi szégyelljük magunkat helyetted is.