Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Respect Wildfires 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Szerintem is szánalmas ez a nagy felháborodás.
Ez teljes mértékben a Gringók belső ügye!barbárJW
Minden felháborodónak meg van a maga külön oka arra, hogy kifejezze felháborodását (vagy csak simán furának minősítse az esetet).

Volt egy döntés novemberben, ami rossz volt. Lett helyette egy másik döntés, ami jobb. Ha az első beszélgetés során tudtuk volna, hogy a Gyarmati nem játszhat nálunk, a Márk már a Szombathely elleni is játszhatott volna, ami még vele is, egy 99,99%-ban biztos vereség lett volna.

Nem fogunk bocsánatot kérni azért, mert jobb csapatot szeretnénk építeni. Ja, hogy nyerni szeretne a csapat? Pfújj, szemét Gringók.

Nem fogok személyesen válaszolni senkinek, mert nem akarom bannoltatni magam. Egy mondat: én azért tartok edzéseket, mert bíztam benne, ha 3 év kihagyással én észre veszem, hogy ennek a csapatnak, amit többekkel közösen csináltunk éveken keresztül, szüksége van az "öregekre", és szüksége van arra, hogy segítsen a "fiataloknak" abban, hogy két-három múlva is csapat legyenek.

Ahogy látom, nem jött be.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak én nem értem, mire ez a hihetetlen nagy felháborodás? egy csapat visszahívta egy szerződéssel rendelkező játékosát, hogy jobbak legyenek. ez azért nem egy világvége. ha ez a rookie-ligában történik, megérteném, de így inkább vicc kategóriaSzobi22
nincs itt felháborodás, csak szimplán fura, hogy novemberben elzavarok valakit, mert nem jár edzésre, majd bő félévvel később visszahívom, hogy ugyan nyerjen már egy meccset nekünk.Zorddd
elsősorban zsolti_23 hsz-eire gondoltam

több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
csak én nem értem, mire ez a hihetetlen nagy felháborodás? egy csapat visszahívta egy szerződéssel rendelkező játékosát, hogy jobbak legyenek. ez azért nem egy világvége. ha ez a rookie-ligában történik, megérteném, de így inkább vicc kategóriaSzobi22
Igen vicc, és látod ezért tart itt a magyar Amerikai foci, mert ilyeneken vagyunk fennakadva.
Köszi mindenkinek aki gratulált az első pécsi győzelemhez, 80% rookie csapattal, ez még Vati Márkostól is egy bravúrgyőzelem volt.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem is szánalmas ez a nagy felháborodás.
Ez teljes mértékben a Gringók belső ügye!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
csak én nem értem, mire ez a hihetetlen nagy felháborodás? egy csapat visszahívta egy szerződéssel rendelkező játékosát, hogy jobbak legyenek. ez azért nem egy világvége. ha ez a rookie-ligában történik, megérteném, de így inkább vicc kategóriaSzobi22
nincs itt felháborodás, csak szimplán fura, hogy novemberben elzavarok valakit, mert nem jár edzésre, majd bő félévvel később visszahívom, hogy ugyan nyerjen már egy meccset nekünk.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak én nem értem, mire ez a hihetetlen nagy felháborodás? egy csapat visszahívta egy szerződéssel rendelkező játékosát, hogy jobbak legyenek. ez azért nem egy világvége. ha ez a rookie-ligában történik, megérteném, de így inkább vicc kategória

több mint 12 éve
zsolti_23 66
Johnny:ne keverd össze azt amikor egy játékos tesz meg mindent a győzelemért és azt amikor egy vezetőség szed össze játékosokat mindenhonnan azért , hogy nyerni tudjon.
Gyurma:Azért nem tartottam korrekt lépésnek ezt tőletek mert a Veszprém is igazolhatott volna gyorsan játékosokat innen-onnan de nem tették.(Van bennük tartás?!)
A legtöbb csapatnál ha jól tudom azok szoktak játszani akik rendesen edzenek is,márk mióta nem edzett nálatok?fél éve?Akkor ez mennyire korrekt azokkal szemben akik szinte minden edzésen ott vannak?
Stitch: A bajnokság elött is sejthető volt hogy nem fogtok bevállni mint irányító!és a Gringos nem egy fél éve alakult csapat!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Ezt úgy érted, hogy 2009-ben?deacon75
és most pontokat is vártok tőle, vagy elég, ha a mezeladást megdobja?Harminch37
ha már 50-nel több néző lesz a meccsen megérte, ebből élünk! oh... ingyen vannak a meccseink... fail :\

több mint 12 éve
Mohi24 99
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Ezt úgy érted, hogy 2009-ben?deacon75
és most pontokat is vártok tőle, vagy elég, ha a mezeladást megdobja?Harminch37
lehet mások a céljai mint neked 😀

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Ezt úgy érted, hogy 2009-ben?deacon75
és most pontokat is vártok tőle, vagy elég, ha a mezeladást megdobja?


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Vati Márk?deacon75
http://www.hafl.hu/2012/div2riportok.php?itemid=1497&catid=28&blog_id=15sutianap
Jajj de tudtam, hogy ez lesz 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Ezt úgy érted, hogy 2009-ben?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Tavaly nem volt aktív a Pécsben?Zahó
de

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
Tavaly nem volt aktív a Pécsben?
több mint 12 éve
Boti#63 69
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszottVT
VT FOR PRESIDENT!!
több mint 12 éve
VT 123
Ki az a Vati Márk?deacon75
Biztos azért nem ismered, mert amíg aktív volt, nálatok eggyel magasabb osztályban játszott
több mint 12 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Röviden összefoglalva a mondandódat: Győzni akartatok mindenáron!zsolti_23
Te mentél már fel úgy a pályára valaha is, hogy nem minden áron győzni akartál?

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ki az a Vati Márk?deacon75
Jelenleg a Gringos kezdő irányítója 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Vati Márk?
több mint 12 éve
stitch90 256
Röviden összefoglalva a mondandódat: Győzni akartatok mindenáron!
Nem értem, miért olyan különleges dolog ez, egy kb fél éves csapatnál. Ennyi vereség után elég nagy dopping ez nekünk. Ráadásul úgy írtok erről páran, hogy a Vati Márk irányított, mint mikor arról folyt a vita, hogy miért játszik ennyi meg annyi Div1-es Div2-be. Pedig nem. A másik kúbé és én nem váltunk be, ennyi.

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Gátwéder 52
Akkor ha Újpest nyerné akkor ö bizony duplázna. Akkor esélyesebbek vtok!Ricsi56
Újpest nem pályázott, de bp-i a pályázat a berényi mellett.Gátwéder
khm-khm.. 😊VT
A MAFSZ honlapján megjelentek szerint:
"... az Újpest Bulldogs által támogatott pályázó..."

Nem ugyanaz.

khm-khm.. 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy vállalkozó, gondolom én! 😊
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Megjött a hír hivatalosan is: Budapesten lesz (Bulldogs rendezi) A Div I-II döntőt.NightBoY
Az van írva, hogy (idézem)

a bajnoki döntő mérkőzéseket az Újpest Bulldogs által támogatott pályázó rendezi meg a pályázatában leírtak szerint, 2012 július 14-én Budapesten, BKV Előre Stadionban

Tehát nem a Bulldogs rendezi!Bruce
Akkor ki az a titokzatos???

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megjött a hír hivatalosan is: Budapesten lesz (Bulldogs rendezi) A Div I-II döntőt.NightBoY
Az van írva, hogy (idézem)

a bajnoki döntő mérkőzéseket az Újpest Bulldogs által támogatott pályázó rendezi meg a pályázatában leírtak szerint, 2012 július 14-én Budapesten, BKV Előre Stadionban

Tehát nem a Bulldogs rendezi!