Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
40-37re nyert a Tigers

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Állítólag nyert a Tigers eredményt még nem tudok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Félidő. 21-21 voltmike0125
Elvileg hosszabbítás vanmike0125
Megerősítve : HOSSZABÍTÁSJUNIOR46
az eredmény lemaradt 27:27

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Valaki nem tud részeredményt a cowboys - tigers meccsről?mike0125
Félidő. 21-21 voltmike0125
Elvileg hosszabbítás vanmike0125
Megerősítve : HOSSZABÍTÁS

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
mike0125 34
Valaki nem tud részeredményt a cowboys - tigers meccsről?mike0125
Félidő. 21-21 voltmike0125
Elvileg hosszabbítás van
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A sharks kikapott 14 - 10-re 😕

Crushers #12
több mint 12 éve
mike0125 34
Valaki nem tud részeredményt a cowboys - tigers meccsről?mike0125
Félidő. 21-21 volt
több mint 12 éve
mike0125 34
Valaki nem tud részeredményt a cowboys - tigers meccsről?
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
a legutobbi egri meccs alatt a palya kozepen felszedett vallvedo csat elokerult a zsebembol, gazdaja jelentkezeset varja...elnezest, hogy nem adtam a meccs utan vissza, elfeledkeztem rola.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma 15:00-kor barátságos mérkőzés, Szekszárd BadBones-Fehérvár Enthroners
Helyszín: Szekszárd Városi Sporttelep, "műfűves pálya"
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
kár, pedig szeretek poénkodni 😉 íme egy újabb, meccsbeharangozó poénos szlogen 😀
Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd = Homo homini Lupus = Ember embernek farkasa :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát van a jó poén, meg van a szar poén! 😀

Az első jó poén volt, a tiéd annyira nem, bár lehet csak én nem értem. 😉
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
http://www.european-league.com/players/383/csaba-peter.htmlCardinalis
egyre gázabb... 😊
ha kérsz majd magyarázatot akkor szivesen segitünk 😊Ricsi56
világos, mint a Kőbányai, csak vissza akartam poénkodni, amely ezek szerint elveszett útközben 😊Cardinalis
hát akkor ez el 😊
mint szürke szamár a ködben...

Crushers #12
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Istenkém'Ricsi56
http://www.european-league.com/players/383/csaba-peter.htmlCardinalis
egyre gázabb... 😊
ha kérsz majd magyarázatot akkor szivesen segitünk 😊Ricsi56
világos, mint a Kőbányai, csak vissza akartam poénkodni, amely ezek szerint elveszett útközben 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ééés a poén elveszett valahol útközbenSzobi22
Istenkém'Ricsi56
http://www.european-league.com/players/383/csaba-peter.htmlCardinalis
egyre gázabb... 😊
ha kérsz majd magyarázatot akkor szivesen segitünk 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hmm, ha 52-es, akkor inkább Csaba, de lehet Péter is, vagy mindkettő 😀Cardinalis
ééés a poén elveszett valahol útközbenSzobi22
Istenkém'Ricsi56
http://www.european-league.com/players/383/csaba-peter.html

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ezt nagyon eltaláltad Tomi 😀Boti#63
hmm, ha 52-es, akkor inkább Csaba, de lehet Péter is, vagy mindkettő 😀Cardinalis
ééés a poén elveszett valahol útközbenSzobi22
Istenkém'

Crushers #12
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az enyém is. A hátán egy 52-es lesz, az elején meg az, hogy "Winstrol Depot nutrition"VT
ezt nagyon eltaláltad Tomi 😀Boti#63
hmm, ha 52-es, akkor inkább Csaba, de lehet Péter is, vagy mindkettő 😀Cardinalis
ééés a poén elveszett valahol útközben

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
azbizah' szép meglepetés lenne 😉
az én logós pólóm már készül 😀Cardinalis
Az enyém is. A hátán egy 52-es lesz, az elején meg az, hogy "Winstrol Depot nutrition"VT
ezt nagyon eltaláltad Tomi 😀Boti#63
hmm, ha 52-es, akkor inkább Csaba, de lehet Péter is, vagy mindkettő 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
Na végre eljutottam a visszaolvasásig is. Köszönöm az összes a kérdésemhez kapcsolódó kommentet. Azt hiszem valóban a flagfocis megoldássalkéne kezdeni, amivel a probléma, hogy nehéz azzal nagyobb közönséget megfogni szvsz, de még így is az tűnik a legjobb ötletnek.

Ami pedig azt ileti, hogy ha nincs időm Bp.-re bejárni - asszem volt ilyen megjegyzés is - nem megy otthon sem. A legfőbb problémám, hogy az edzések Bp.-n 18-19 óra magasságában kezdődnek, szóval nekem pl. Érdről bevergődni, majd 21-22 óra magasságában haza mivel akkor van vonat, busz stb. Azért ez közel nem ugyan az, mintha Érden vagy Budaörsön lenne egy csapat. Lehet, hogy azoknak akik erről a "vidékről" járnak be egy ottani csapat lenne a megoldás, hogy ne késő este érjenek haza.Stan
mafsz es hafl oldalakon van FLAG jatekszabaly,illetve jatekleiras. Alapszinten egyszeru, nem kell tulbonyolitani. Ha mar osszejottetek elegen, akkor tovabblephettek! Akit erdekel, az flagfozicni is marad, aki pedig feladja, az legalabb nem ol bele rengeteget. Az elso flag edzesre vigyetek magatokkal konyharuhat, torolkozot es azt turjetek be a nadragba, azt kell kihuzni szereleskor. Ha a kedv megmarad, akkor lehet csinaltatni sajat tepozaras oveket, avagy megvehetitek a profibb oveket. Korosztalytol, nemtol fuggetlenul tudsz jatszani ezzel. Az en probacsapatomban volt 13 es 35 eves jatekos is. Nem volt lenyegi kulonbseg 😊 Talan a 35 eves kicsit lassabban, nehezkesebben mozgott 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na végre eljutottam a visszaolvasásig is. Köszönöm az összes a kérdésemhez kapcsolódó kommentet. Azt hiszem valóban a flagfocis megoldássalkéne kezdeni, amivel a probléma, hogy nehéz azzal nagyobb közönséget megfogni szvsz, de még így is az tűnik a legjobb ötletnek.

Ami pedig azt ileti, hogy ha nincs időm Bp.-re bejárni - asszem volt ilyen megjegyzés is - nem megy otthon sem. A legfőbb problémám, hogy az edzések Bp.-n 18-19 óra magasságában kezdődnek, szóval nekem pl. Érdről bevergődni, majd 21-22 óra magasságában haza mivel akkor van vonat, busz stb. Azért ez közel nem ugyan az, mintha Érden vagy Budaörsön lenne egy csapat. Lehet, hogy azoknak akik erről a "vidékről" járnak be egy ottani csapat lenne a megoldás, hogy ne késő este érjenek haza.Stan
kocsi nélkül tényleg igen nagy szopás Érdről bejárni ezt tapasztalatból mondom 😀
mikor még én is volánbusszal verettem mondjuk a népligetbe az építők pályára akkor a 22:00 vagy a 22:30-as buszok valamelyikével tudtam haza jönni ami tényleg nem volt egy álom de nagyon szerettem akkor is a focit és ezért megérte a sok szopást. az tény hogy éjszaka alig tudtam valamit aludni mert 6:00kor kelés volt de a bajnoki címek kárpótoltak 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nálunk van diósdi a csapatban, sőt még messzebbről vonattal is feljárnak minden edzésre, szóval ez csak kifogás szerintem, ha igazán akarsz játszani akkor ne kezdj bele csapatépítésbe, mert szerintem nincs a vonzáskörzetedben 30-40 ember.
Bármelyik pesti csapat szívesen lát (mi is), otthon pedig lehet flag focizni a haverokkal.

Na végre eljutottam a visszaolvasásig is. Köszönöm az összes a kérdésemhez kapcsolódó kommentet. Azt hiszem valóban a flagfocis megoldássalkéne kezdeni, amivel a probléma, hogy nehéz azzal nagyobb közönséget megfogni szvsz, de még így is az tűnik a legjobb ötletnek.

Ami pedig azt ileti, hogy ha nincs időm Bp.-re bejárni - asszem volt ilyen megjegyzés is - nem megy otthon sem. A legfőbb problémám, hogy az edzések Bp.-n 18-19 óra magasságában kezdődnek, szóval nekem pl. Érdről bevergődni, majd 21-22 óra magasságában haza mivel akkor van vonat, busz stb. Azért ez közel nem ugyan az, mintha Érden vagy Budaörsön lenne egy csapat. Lehet, hogy azoknak akik erről a "vidékről" járnak be egy ottani csapat lenne a megoldás, hogy ne késő este érjenek haza.Stan


több mint 12 éve
Mohi24 99
VÁLTOZÁS! A hétvégi Sharks - Monarchs mérkőzésre a belépés ingyenes! Akik részt vettek a nyereményjátékunkban és kisorsoljuk őket, azok érvényesíthetik a jegyüket a következő hazai mérkőzésünkön amely időpontja 2012.06.23.
http://www.youtube.com/watch?v=FA-6gWseD8A&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na végre eljutottam a visszaolvasásig is. Köszönöm az összes a kérdésemhez kapcsolódó kommentet. Azt hiszem valóban a flagfocis megoldássalkéne kezdeni, amivel a probléma, hogy nehéz azzal nagyobb közönséget megfogni szvsz, de még így is az tűnik a legjobb ötletnek.

Ami pedig azt ileti, hogy ha nincs időm Bp.-re bejárni - asszem volt ilyen megjegyzés is - nem megy otthon sem. A legfőbb problémám, hogy az edzések Bp.-n 18-19 óra magasságában kezdődnek, szóval nekem pl. Érdről bevergődni, majd 21-22 óra magasságában haza mivel akkor van vonat, busz stb. Azért ez közel nem ugyan az, mintha Érden vagy Budaörsön lenne egy csapat. Lehet, hogy azoknak akik erről a "vidékről" járnak be egy ottani csapat lenne a megoldás, hogy ne késő este érjenek haza.
több mint 12 éve
Boti#63 69
"Aki a 2012.05.27.-én megrendezésre kerülő Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd mérkőzésre kilátogat és Wolves csapat logós felsőben (póló vagy pulóver) ül fel a lelátóra az MEGLEPETÉS ajándékot kap"

Kap egy fizetési felszólítást, hogy fizessen ki még egy jegyet! Szerintem ez nagy meglepetés lenne... 😀Bruce
azbizah' szép meglepetés lenne 😉
az én logós pólóm már készül 😀Cardinalis
Az enyém is. A hátán egy 52-es lesz, az elején meg az, hogy "Winstrol Depot nutrition"VT
ezt nagyon eltaláltad Tomi 😀