Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Röviden összefoglalva a mondandódat: Győzni akartatok mindenáron!zsolti_23
Nem értem. Most úgy beszélsz, mintha legalábbis kecskét áldoztunk volna. A rosteren lévő csereirányítók egyetértésével és támogatásával játszott újra a Márk. Nyilván: nem veszíteni akarunk felmenni a pályára. Nem fogja magát szégyellni a csapat azért, mert belátta, hogy egyelőre nincs kész irányító a rosteren, és hozni kell valakit.

Csak hogy egyértelmű legyen: Márk fog irányítani a Tata ellen is, ahol minden bizonnyal igen kevés esélyünk van nyerni.

több mint 12 éve
zsolti_23 66
Visszaigazoltuk. A többi részlet belső ügy, így legyen ennyi elég magyarázatnak 😊Gyurma Pappa
furán veszi ki magát a dolog annak fényében, hogy legalább két irányító van a gringosnál Márkon kívül, ha jól tudom. és hogy ez az igazolás 3 vesztes meccs, és kb. 0-140-es pontaránynál történik.

Persze, amíg szabályszegés nem történik, addig mindenki azt csinál, amit akar.Zorddd
Mivel a Szekszárdi irányítót nem sikerült átcsábítani a csapathoz ezért gondolom nincs ló jó a szamár alapon elővették a Vatit! 😊zsolti_23
A Vati soha nem is igazolt el a csapattól, a szerződése aktív volt. A Gringosnál jelenleg két csere QB van a Vatin kívül, mindketten örülnek, hogy lesz idejük még tanulni. Nem titok, a Márk előtt sem, hogy eredetileg a vezetőedző a Gyarmati Mátét szerette volna leigazolni, akit nem kellett "csábítani", minden adminisztratív akadály el lett hárítva, annyi történt, a Bad Bones csapat nem járult hozzá az átigazoláshoz. Közel sincs a Gyarmati - Vati összehasonlítás a ló-szamár párhuzamhoz, a legnagyobb félelmünk a Márkkal kapcsolatban az edzéshiány volt, nem a képességei lettek kétségbe vonva. Rácáfolt, minden félelmünkre.

Hogy miért írom ezt le? Hogy a tiszta víz be legyen öntve a pohárba (meg nem mellékesen engedélyt kértem, hogy leírhassam 😀). A Gringos nem bajnok esélyes csapat, sőt, minden bizonnyal a Márk nélkül tényleg gyengébb csapat is, mint a Wildfires. Sőt, minden bizonnyal a kaposvári vendégjátékosok nélkül még sokkal gyengébb csapat lenne. (Teszem hozzá, én is csak beugróként segítek be, de az én def. coord. szerepem súlya, leginkább abban van, hogy Miki munkáját megkönnyítem, érdemben 1 hónap alatt sokat nem tudtam hozzátenni, de igyekszem.)

Eddig sem sírtunk semmiért (ahogy ezt le is írtam korábban), ezután sem szeretnénk, ha ez eluralkodna. Minden kis sikernek örülni kell, és ezt teszik is, ezek a fiatal játékosok.

És ezúton kéretik irántuk türelemmel lenni, ez a Gringos nem a tavalyi, vagy azelőtti vagy azelőtti csapat. A Miki és én is azon dolgozunk, hogy mielőbb beérjenek a fiatalok, és hogy addig is a lehető legtöbb sikerélményben legyen részük. Sokat számított nekik ez a győzelem, az adott poszton egy éve sem játszó játékosoknak, nagy élmény volt az egész.Gyurma Pappa
Röviden összefoglalva a mondandódat: Győzni akartatok mindenáron!
több mint 12 éve
VT 123
Jászberény és Újpest pályázott tudtommal, de én mindig le vagyok maradva! 😛Bruce
Akkor ha Újpest nyerné akkor ö bizony duplázna. Akkor esélyesebbek vtok!Ricsi56
Újpest nem pályázott, de bp-i a pályázat a berényi mellett.Gátwéder
khm-khm.. 😊
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Megjött a hír hivatalosan is: Budapesten lesz (Bulldogs rendezi) A Div I-II döntőt.

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Visszaigazoltuk. A többi részlet belső ügy, így legyen ennyi elég magyarázatnak 😊Gyurma Pappa
furán veszi ki magát a dolog annak fényében, hogy legalább két irányító van a gringosnál Márkon kívül, ha jól tudom. és hogy ez az igazolás 3 vesztes meccs, és kb. 0-140-es pontaránynál történik.

Persze, amíg szabályszegés nem történik, addig mindenki azt csinál, amit akar.Zorddd
Mivel a Szekszárdi irányítót nem sikerült átcsábítani a csapathoz ezért gondolom nincs ló jó a szamár alapon elővették a Vatit! 😊zsolti_23
A Vati soha nem is igazolt el a csapattól, a szerződése aktív volt. A Gringosnál jelenleg két csere QB van a Vatin kívül, mindketten örülnek, hogy lesz idejük még tanulni. Nem titok, a Márk előtt sem, hogy eredetileg a vezetőedző a Gyarmati Mátét szerette volna leigazolni, akit nem kellett "csábítani", minden adminisztratív akadály el lett hárítva, annyi történt, a Bad Bones csapat nem járult hozzá az átigazoláshoz. Közel sincs a Gyarmati - Vati összehasonlítás a ló-szamár párhuzamhoz, a legnagyobb félelmünk a Márkkal kapcsolatban az edzéshiány volt, nem a képességei lettek kétségbe vonva. Rácáfolt, minden félelmünkre.

Hogy miért írom ezt le? Hogy a tiszta víz be legyen öntve a pohárba (meg nem mellékesen engedélyt kértem, hogy leírhassam 😀). A Gringos nem bajnok esélyes csapat, sőt, minden bizonnyal a Márk nélkül tényleg gyengébb csapat is, mint a Wildfires. Sőt, minden bizonnyal a kaposvári vendégjátékosok nélkül még sokkal gyengébb csapat lenne. (Teszem hozzá, én is csak beugróként segítek be, de az én def. coord. szerepem súlya, leginkább abban van, hogy Miki munkáját megkönnyítem, érdemben 1 hónap alatt sokat nem tudtam hozzátenni, de igyekszem.)

Eddig sem sírtunk semmiért (ahogy ezt le is írtam korábban), ezután sem szeretnénk, ha ez eluralkodna. Minden kis sikernek örülni kell, és ezt teszik is, ezek a fiatal játékosok.

És ezúton kéretik irántuk türelemmel lenni, ez a Gringos nem a tavalyi, vagy azelőtti vagy azelőtti csapat. A Miki és én is azon dolgozunk, hogy mielőbb beérjenek a fiatalok, és hogy addig is a lehető legtöbb sikerélményben legyen részük. Sokat számított nekik ez a győzelem, az adott poszton egy éve sem játszó játékosoknak, nagy élmény volt az egész.

több mint 12 éve
isaszegpirates 10
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/578121_177883522338409_116248438501918_243128_495789833_n.jpg
több mint 12 éve
isaszegpirates 10
Itt van a miénk is!

http://www.facebook.com/isaszegpirates


Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀

ki(k)nek a facebook oldala maradt ki?

jjncaa
mikie
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
[img=PunBB bbcode test]Soldiers Facebook.jpg[/img]

Szolnok Soldiers AmerikaiFootball Csapat
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Wolves-Vukovi 13-34 elvilegZorddd
a negyedik negyedben szerzett TD-vel, 13-20-as állásnál még volt esély az egyenlítésre, de a Vukovi két válasz TD-je megadta a kegyelemdöfést... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
https://www.facebook.com/szolnoksoldiersHSE



jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnyejjncaa
személyként regelni azért jó, mert be lehet jelölni a kaposváriakat, akik többségében vissza is igazolnak, tehát egy-egy eseménynél több releváns (tehát kaposvári és környéki) embert lehet meghívni, míg a lájkolást nem lehet kikényszeríteni.Zorddd
más szurkolói oldal viszont nem tud lájkolni, és állandóan félnetek kell attól, mikor fog lecsapni a facebook nemvalós személyeket szűrő rendszere 😛jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀mikie
jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnyejjncaa
személyként regelni azért jó, mert be lehet jelölni a kaposváriakat, akik többségében vissza is igazolnak, tehát egy-egy eseménynél több releváns (tehát kaposvári és környéki) embert lehet meghívni, míg a lájkolást nem lehet kikényszeríteni.Zorddd
más szurkolói oldal viszont nem tud lájkolni, és állandóan félnetek kell attól, mikor fog lecsapni a facebook nemvalós személyeket szűrő rendszere 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
aztán amikor jönnek a rajongó lányok tízezrei lehet kapkodni, mert nem tudnak majd ismerősnek jelölni titeket...Farky
akkor majd megengedem, hogy személyesen engem jelöljenek 😉 Nagylelkű vagyok.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
aztán amikor jönnek a rajongó lányok tízezrei lehet kapkodni, mert nem tudnak majd ismerősnek jelölni titeket...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
negatívak vagytok 😊 gondolni kell a jövőre isFarky
arra majd gondolok jövőre 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
negatívak vagytok 😊 gondolni kell a jövőre is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
viszont (elvileg) korlátozva van a max. ismerősök száma, oldalként meg nincsFarky
5000ig simán jó, annyi meg nem ma lesz egyik csapatnak sem (sajnos)
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnyejjncaa
személyként regelni azért jó, mert be lehet jelölni a kaposváriakat, akik többségében vissza is igazolnak, tehát egy-egy eseménynél több releváns (tehát kaposvári és környéki) embert lehet meghívni, míg a lájkolást nem lehet kikényszeríteni.Zorddd
viszont (elvileg) korlátozva van a max. ismerősök száma, oldalként meg nincsFarky
nem mostanában fog gondot okozni az 5000-es limit 😕 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀mikie
jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnyejjncaa
személyként regelni azért jó, mert be lehet jelölni a kaposváriakat, akik többségében vissza is igazolnak, tehát egy-egy eseménynél több releváns (tehát kaposvári és környéki) embert lehet meghívni, míg a lájkolást nem lehet kikényszeríteni.Zorddd
viszont (elvileg) korlátozva van a max. ismerősök száma, oldalként meg nincs

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀mikie
jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnyejjncaa
személyként regelni azért jó, mert be lehet jelölni a kaposváriakat, akik többségében vissza is igazolnak, tehát egy-egy eseménynél több releváns (tehát kaposvári és környéki) embert lehet meghívni, míg a lájkolást nem lehet kikényszeríteni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀mikie
jogos 😊
a VeSZprémé mondjuk elég régen frissült a többihez képest, a Kaposvárnak és a Szolnoknak meg ejnyebejnye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
mikie 39
a Soldiers-nak csak facebook csoportja van, "fan page"-ük nincs, ha jól láttam
Kaposvár majdnem ugyanez (ők meg személyként regeltek)jjncaa
És kimaradt az örök kedvenc Budapest Bears is. 😀
http://www.facebook.com/pages/Budapest-Bears/317034895917
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
a Soldiers-nak csak facebook csoportja van, "fan page"-ük nincs, ha jól láttam
Kaposvár majdnem ugyanez (ők meg személyként regeltek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
mikie 39
Szolnok, Szeged, Szombathely

Nem volt 'Sz' az ábécédben? 😀

ki(k)nek a facebook oldala maradt ki?

jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
ki(k)nek a facebook oldala maradt ki?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Mivel a Szekszárdi irányítót nem sikerült átcsábítani a csapathoz ezért gondolom nincs ló jó a szamár alapon elővették a Vatit! 😊zsolti_23
Majdnem így történt.Gyurma Pappa
És vajon így mi lesz az alakuló kaposvári "csodacsapattal" ? 😉pokmalac
Ezt most én sem értem.