Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
VT 123
"Aki a 2012.05.27.-én megrendezésre kerülő Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd mérkőzésre kilátogat és Wolves csapat logós felsőben (póló vagy pulóver) ül fel a lelátóra az MEGLEPETÉS ajándékot kap"

Kap egy fizetési felszólítást, hogy fizessen ki még egy jegyet! Szerintem ez nagy meglepetés lenne... 😀Bruce
azbizah' szép meglepetés lenne 😉
az én logós pólóm már készül 😀Cardinalis
Az enyém is. A hátán egy 52-es lesz, az elején meg az, hogy "Winstrol Depot nutrition"
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Üdv!

Igazából nem tudtam, hol is lenne ennek a kérdésnek a legjobb helye, de akkor felteszem itt:

Szóval érdeklődnék, hogy hogyan is kell elkezdeni a sport iránt érdeklődöket toborozni, felhívni a figyelmüket, hogy a környezetükben is van lehetőség egy csapathoz csatlakozni? Mi ennek a menete?

Rajtam kívül is biztosan lenne Érden, Budaörsön és vonzáskörzetében érdeklődő egy csapat iránt, de szerintem ehhez kellene egy kezdeményezés, hogy elinduljunk azt felmérni, hogy hány embernek lenne rá egyáltalán igénye. Tudom, hogy már így is sok csapat van, de nekem például (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) nincs időm bejárkálni Bp.-re edzésekre, ezért lenne egy hasonló csapat alapítása célszerű.

Köszönöm előre is a segítséget!Stan
Szerintem is először a flag focival (vagy touch footballal) érdemes kezdeni, mert ahhoz nem szükséges olyan mértékű szakmai tudás, mint a rendes amerikai focihoz. Gondolok itt olyanokra, hogy a fal technikákat nem kell megtanulni (már, ha fal nélkül toljátok), tacket szintén nem, szóval lementek páran haverokkal és dobáltok. Keresd meg a környékbeli középiskolákat (és főiskolákat). Próbálj beszélni az iskola vezetéssel, hogy tehess ki szórólapot, hirdethesd mondjuk tesi órán, stb. Aztán ha megvan az alapemberek, akkor lehet keresni hozzáértő edzőt! Ha meg nem juttok el ideig, akkor is jól szórakoztatok...

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
"Aki a 2012.05.27.-én megrendezésre kerülő Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd mérkőzésre kilátogat és Wolves csapat logós felsőben (póló vagy pulóver) ül fel a lelátóra az MEGLEPETÉS ajándékot kap"

Kap egy fizetési felszólítást, hogy fizessen ki még egy jegyet! Szerintem ez nagy meglepetés lenne... 😀Bruce
azbizah' szép meglepetés lenne 😉
az én logós pólóm már készül 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
"Aki a 2012.05.27.-én megrendezésre kerülő Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd mérkőzésre kilátogat és Wolves csapat logós felsőben (póló vagy pulóver) ül fel a lelátóra az MEGLEPETÉS ajándékot kap"

Kap egy fizetési felszólítást, hogy fizessen ki még egy jegyet! Szerintem ez nagy meglepetés lenne... 😀
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Remélem előtte megnézetnek egy NFL meccset a kamerással, nehogy elkezdje a zoomot nagy lendülettel használni.

Sportklub, május 30, szerda, 18:00, Budapest Wolves - Vukovi Beograd, Amerikai Futball, CEFL, felvételről
http://www.sportklub.tv/programme/05/30Cardinalis
Kori
naja, én meg remélem ki tudok menni élőben megnézni 😉
a csapat FB oldaláról:
"Aki a 2012.05.27.-én megrendezésre kerülő Budapest Wolves vs. Vukovi Beograd mérkőzésre kilátogat és Wolves csapat logós felsőben (póló vagy pulóver) ül fel a lelátóra az MEGLEPETÉS ajándékot kap.
Amennyiben nincs Wolves-os szurkolói pólód vagy pulóvered ne aggódj a helyszínen is lesz lehetőséged vásárolni.
Hajrás Farkasok!"
Hajrá! :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Remélem előtte megnézetnek egy NFL meccset a kamerással, nehogy elkezdje a zoomot nagy lendülettel használni.

Sportklub, május 30, szerda, 18:00, Budapest Wolves - Vukovi Beograd, Amerikai Futball, CEFL, felvételről
http://www.sportklub.tv/programme/05/30Cardinalis


több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Sportklub, május 30, szerda, 18:00, Budapest Wolves - Vukovi Beograd, Amerikai Futball, CEFL, felvételről
http://www.sportklub.tv/programme/05/30

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Üdv!

Igazából nem tudtam, hol is lenne ennek a kérdésnek a legjobb helye, de akkor felteszem itt:

Szóval érdeklődnék, hogy hogyan is kell elkezdeni a sport iránt érdeklődöket toborozni, felhívni a figyelmüket, hogy a környezetükben is van lehetőség egy csapathoz csatlakozni? Mi ennek a menete?

Rajtam kívül is biztosan lenne Érden, Budaörsön és vonzáskörzetében érdeklődő egy csapat iránt, de szerintem ehhez kellene egy kezdeményezés, hogy elinduljunk azt felmérni, hogy hány embernek lenne rá egyáltalán igénye. Tudom, hogy már így is sok csapat van, de nekem például (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) nincs időm bejárkálni Bp.-re edzésekre, ezért lenne egy hasonló csapat alapítása célszerű.

Köszönöm előre is a segítséget!Stan
Szerintem először a szakmai hátteret kéne megtalálni, mert ez tipikusan nem az a sport, amit páran ötletelve "mit hogyan lehetne csinálni, vagy mit láttunk a tévében" alapon jól el tudtok sajátítani. És itt nem az a szakmai háttér, hogy valaki játszott 2 meccsen bármelyik csapatnál.
A legelején ez a legfontosabb. Nálunk sem ment ez könnyen (kimondhatjuk szerintem, hogy az első két évünk ráment), pedig olyan edzők voltak a csapatnál, akiknek sokkal több kapcsolatuk volt a focival, mint az, hogy tv-ben látták.

Amúgy pedig tényleg inkább a flag foci, és ha még akkor is érdekel a tackle foci, és valamennyire jól is akarjátok csinálni, akkor marad valamelyik pesti csapat.

Szerk: A pénzügyi vonzatokról ne is beszéljünk... Pályabérlés, pályafelszerelések, mindenféle szir-szar, iszonyat összegeket el tudnak vinni, és ezeket nem lehet kihagyni egy csapatnál sem... Míg flag focira vesztek 3 labdát, meg minden ember egy-egy övet magának, és kimentek a grundra, vagy az iskola pályájára dobálni, és el van rendezve.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
isaszegpirates 10
Üdv!

Igazából nem tudtam, hol is lenne ennek a kérdésnek a legjobb helye, de akkor felteszem itt:

Szóval érdeklődnék, hogy hogyan is kell elkezdeni a sport iránt érdeklődöket toborozni, felhívni a figyelmüket, hogy a környezetükben is van lehetőség egy csapathoz csatlakozni? Mi ennek a menete?

Rajtam kívül is biztosan lenne Érden, Budaörsön és vonzáskörzetében érdeklődő egy csapat iránt, de szerintem ehhez kellene egy kezdeményezés, hogy elinduljunk azt felmérni, hogy hány embernek lenne rá egyáltalán igénye. Tudom, hogy már így is sok csapat van, de nekem például (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) nincs időm bejárkálni Bp.-re edzésekre, ezért lenne egy hasonló csapat alapítása célszerű.

Köszönöm előre is a segítséget!Stan
Szia!

Én csak a mi történetünket tudom elmondani.
Két srác fejéből pattant ki, hogy csapatot kéne alakítani Isaszegen, ezután szóltak pár haverjuknak, és az első edzésen összejöttek kemény 5-en, és egyetlen egy darab felszerelésük volt. Mondjuk ebből 4-en még most is tagjai a csapatnak. Aztán becélozták az iwiw-et, és írtak egy csomó helyi, és környékbelinek, még volt kistarcsai játékosoknak is, akik közül jelen pillanatban 3-an játszanak nálunk. Játékosok jöttek, mentek, de kialakult egy kb. 10 fős mag, amivel el lehetett indulni az I. Szekszárdi Arénafutball kupán. Akkor 16-an voltunk már teljes felszerelésben. Ezután egy kisebb hanyatlás következett, de ebből kilábalt a csapat, és kisebb fajta akcióba kezdett a tagtoborzás terén - szintén helyben, környéken, Gödöllöi Egyetemen - aminek az az eredménye, hogy mostmár ujoncokkal együtt kb. 35 vagyunk. Meccseken, kupákon pedig rendszeresen kiegészülünk egy-két Dunakanyar Pitbulls játékossal, akik szintén egész jól haladnak, csak nagyon kevés az emberük! A legtöbb játékosunk maga szerezte be a felszerelését használt cuccok internetes "börzéjén", de ezek is ugyanolyan jók, mint az újak, remekül lehet őket használni, és fele annyiba kerülnek. Ezt ajánlom nektek is. Röviden ennyi.
Én sok sikert kívánok nektek, de ha jól tudom, Érden már korábban is volt ami foci csapat, vagy effajta kezdeményezés, érdemes lenne őket is megkeresni szerintem!
Minden jót!
Üdv. Pirates
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
Üdv!

Igazából nem tudtam, hol is lenne ennek a kérdésnek a legjobb helye, de akkor felteszem itt:

Szóval érdeklődnék, hogy hogyan is kell elkezdeni a sport iránt érdeklődöket toborozni, felhívni a figyelmüket, hogy a környezetükben is van lehetőség egy csapathoz csatlakozni? Mi ennek a menete?

Rajtam kívül is biztosan lenne Érden, Budaörsön és vonzáskörzetében érdeklődő egy csapat iránt, de szerintem ehhez kellene egy kezdeményezés, hogy elinduljunk azt felmérni, hogy hány embernek lenne rá egyáltalán igénye. Tudom, hogy már így is sok csapat van, de nekem például (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) nincs időm bejárkálni Bp.-re edzésekre, ezért lenne egy hasonló csapat alapítása célszerű.

Köszönöm előre is a segítséget!Stan
kezdj el osszerakni egy flag csapatot, ha felszereles nelkul megy a jatek 4-en, aztan 6-an, aztan 8-an, akkor lephettek tovabb, ha osszegyultok 30-an, akkor kezdhettek felszerelest vasarolni.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha nincs időd bejárkálni, akkor erre sem lesz időd, szóval kár belekezdeni.

De ha úgy van akkor fontosabb helyekre plakátot kell rakni, hogy itt és itt lesz edzés vagy valami megbeszélés féle és utána ki kell menni a megbeszélt helyre és várni az érdeklődőket. Lehet facebookon hirdetni a vonzáskörzetben lévő embereknek főként. Vagy szórólapozni kell a forgalmasabb helyeken.
Aztán már ha megvagytok 10 ember körül, akkor mindez már gyorsabban fog menni és lehet normálisan edzeni.
De ahogy fentebb mondtam, ennyi időbefektetéssel sokkal jobban jársz, ha egy már létező csapathoz elmész és ott kezdesz el edzeni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv!

Igazából nem tudtam, hol is lenne ennek a kérdésnek a legjobb helye, de akkor felteszem itt:

Szóval érdeklődnék, hogy hogyan is kell elkezdeni a sport iránt érdeklődöket toborozni, felhívni a figyelmüket, hogy a környezetükben is van lehetőség egy csapathoz csatlakozni? Mi ennek a menete?

Rajtam kívül is biztosan lenne Érden, Budaörsön és vonzáskörzetében érdeklődő egy csapat iránt, de szerintem ehhez kellene egy kezdeményezés, hogy elinduljunk azt felmérni, hogy hány embernek lenne rá egyáltalán igénye. Tudom, hogy már így is sok csapat van, de nekem például (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) nincs időm bejárkálni Bp.-re edzésekre, ezért lenne egy hasonló csapat alapítása célszerű.

Köszönöm előre is a segítséget!
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
CEI-ben az van, hogy a két döntős adhat be pályázatot, így értelemszerűen lehet jobb nézőszám a helyszínen. A DI-II-re korábban kellett pályázni, az eredményhirdetés van hátra, ott nyilván nem feltétlenül lesz döntőben a rendező (én már csak tudom 😛 ).


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jászberény és Újpest pályázott tudtommal, de én mindig le vagyok maradva! 😛Bruce
Akkor ha Újpest nyerné akkor ö bizony duplázna. Akkor esélyesebbek vtok!Ricsi56
Újpest nem pályázott, de bp-i a pályázat a berényi mellett.Gátwéder
Okés ezt nem tudtam, hogy nem konkrétan az újpest adta be! Köszi a felvilágosítást! 😉

Régebben még a Cowboys-t is pedzegették hogy beadja, de ők nem adták be végül is.
több mint 12 éve
Gátwéder 52
Jászberény és Újpest pályázott tudtommal, de én mindig le vagyok maradva! 😛Bruce
Akkor ha Újpest nyerné akkor ö bizony duplázna. Akkor esélyesebbek vtok!Ricsi56
Újpest nem pályázott, de bp-i a pályázat a berényi mellett.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Jászberény és Újpest pályázott tudtommal, de én mindig le vagyok maradva! 😛Bruce
Akkor ha Újpest nyerné akkor ö bizony duplázna. Akkor esélyesebbek vtok!

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jászberény és Újpest pályázott tudtommal, de én mindig le vagyok maradva! 😛
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azért benne van ám az is (pláne CEIben) h pl ki menne el adott esetben éppen szombathelyre (nem pályáztunk) monjuk egy Cowboys- Debrecen DIV II. döntöre? Kb senki! 😊 még az én csapattársaim sem mind :/ 😕

Crushers #12
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
de miért szezon végén kell pályázni hogy hol legyen a döntő???
Ezt most nem csak Div 1-2 re értm de ott van pl a CEI is...
Nem lehetne ezeket már a kezdetkor letudni???
Legalább lenne idő rendesen megszervezni az egészet... (Lehet én látom rosszul)

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kik pályáztak?
azt tudja már valaki, hogy hol leszenk a döntök? Vagy hogy kik pályáztak?Ricsi56
Tudtommal hétvégéig kikerül az Elnökségi határozat a nyertesről a mafsz.org-ra.Kori
NightBoY
Mindig le vagyok bxxxxa, hogy idő előtt szivárogtatok, ezért most kussolok 😀 aki pályázott, majd esetleg beszámol róla.


több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Kik pályáztak?
azt tudja már valaki, hogy hol leszenk a döntök? Vagy hogy kik pályáztak?Ricsi56
Tudtommal hétvégéig kikerül az Elnökségi határozat a nyertesről a mafsz.org-ra.Kori

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
azt tudja már valaki, hogy hol leszenk a döntök? Vagy hogy kik pályáztak?Ricsi56
Tudtommal hétvégéig kikerül az Elnökségi határozat a nyertesről a mafsz.org-ra.


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azt tudja már valaki, hogy hol leszenk a döntök? Vagy hogy kik pályáztak?

Crushers #12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez oda vissza működik!
Ezt ellenünk megadták Békéscsabán!
A bírók sem UFO-k.
Ez van ezt kell szeretni.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ironman8 nem semleges 😀 Ő Pacman édesapja, így elfogult! 😊